Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
843
به نظر شما ویش بزنم برای بنر؟
یومیا c0 و یون جین c3 هستن سینیان c6 و بنت c1
یا بنر سلاح ویش بزنم؟کدوم سلاح خوبه؟
یا بزارم برا بنر اینده؟
----------
اینا چرا گشت و گزار اکسپدیشن رو تغییر دادن.دیگه کریستال ابی نمیده همش اهن و اهن سفید و توی اینازوما هم دیگه شینوبو دوبل نمیکنه جوایزو.بدبخت شدیم رفت برا اپدیت سلاح بدون ماین کردن همش از این طریق استفاده میکردم برای گرفت کریستال بنفش و لول اپ سلاح

• Like
Reactions: ce7en44 and NHM

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,965
نام
نریمان
به نظر من نگه دار، کلی کارکتر جدید تو راهه.

چرا گشت و گزار اکسپدیشن رو تغییر دادن.دیگه کریستال ابی نمیده همش اهن و اهن سفید و توی اینازوما هم دیگه شینوبو دوبل نمیکنه جوایزو.بدبخت شدیم رفت برا اپدیت سلاح بدون ماین کردن همش از این طریق استفاده میکردم برای گرفت کریستال بنفش و لول اپ سلاح
اکسپدیشن ها رو روی چند ساعت گذاشتی؟
مطمئن شو روی ۲۴ ساعته.

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,736
یا بزارم برا بنر اینده؟
----------
اینا چرا گشت و گزار اکسپدیشن رو تغییر دادن.دیگه کریستال ابی نمیده همش اهن و اهن سفید و توی اینازوما هم دیگه شینوبو دوبل نمیکنه جوایزو.بدبخت شدیم رفت برا اپدیت سلاح بدون ماین کردن همش از این طریق استفاده میکردم برای گرفت کریستال بنفش و لول اپ سلاح
نگه دار کلی تو سومرو کار داریم :>

من مکان کریستال آبی هارو تو مپ پین کرده بودم روزانه فارم میکردم :-"

خیلی وقته سلاح آپ نکردم الان بالای 2000 تا Mystic Enhancement Ore دارم :D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
یا بزارم برا بنر اینده؟

یونجین باف های خوبش تا C3 هستش....
برای یومیا که ارزش نداره...فک کنم C1ـش یه باف روی برست ـش میده و فک نکنم خیلی بشه ازش توی ست شیماناوا استفاده کرد...(حالا دقیق نگا نکردم، دوستان بگن بهتره)

بنت هم که ازش بدم میاد :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,561
نام
مسلم
البته توی TGS بودن چندان ربطی نداره:-" میتونند هر تریلری بدن
فکر کنم سال اول که کلا یه تریلر بی ربط دادن و نه تریلر آپدیت بعدی، سال دومم تریلر Aloy رو دادن:-"
اما خوب در کل گفتن این اتفاق میفته...امیدوارم هرچی عست بعد بنر ساینو باشه:((

---

این فایله مال PCه؟ تازه همیشه کمتره:)) بریم به امید خدا برای 100GB روی PS :-"
موبایل گیمرها باید یه موبایل جدا فقط برای گنشین بخرن:))

---

این مدل موهه باز بهتره، فکر میکردم باربارا استایل باشه...
تایید شده دو رنگ بودن چشمش؟ یا طرف حال کرده دو رنگ کار کرده؟ :-"
نه دیگه، به نظرت میهویو که یه سازنده ایندی مستقل هست میتونه توی یه هفته دو تا برنامه ویژه تهیه کنه؟-" :D

والا قرار بود یه قابلیت بدن که ویس ها و فایل های قدیمی که نمیخوایم رو پاک کنیم ولی خبری نشد :D البته ممکنه باز فشرده اش کنن :D

نه قبلا گفته بودن که مدل موش شبیه اون دختره داخل BSD هست :-" این ژستی هم که حسابی شیفته ات کرده و دل از دلت برده رو از روی لیزا برداشتن :D

آره گفتن اولین کاراکتری هست که چشم های دو رنگی داره، حالا اینکه همیشگی هست یا نه نمیدونم :-"
مشخص نشده کاندیس تو کدوم بنره؟ یه جا خوندم ساپورت نیلو هست و تو بنر اون میاد. قابل استناده؟ :-"
نه هنوز خیلی زوده :-"

من مکان کریستال آبی هارو تو مپ پین کرده بودم روزانه فارم میکردم :-"

خیلی وقته سلاح آپ نکردم الان بالای 2000 تا Mystic Enhancement Ore دارم :D
This are rookie numbers :D
2.jpg

1.jpg

من آخرین بار SS رو برای ژینگکیو آپ کردم و توی ورلد هم فارم نمیکنم و اینا همه از اکسپدیشن یا بتل پس یا ایونت ها هستن :-"

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
نگه دار کلی تو سومرو کار داریم

The Bell

خدا کنه یه شخصیت بدن که این The Bell هایی که به ملت چُپوندن حداقل به کار بیاد :D

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,736
This are rookie numbers :D
آبی که هیچی ولی الان نگاه کردم متریال آپ کردن سلاح بالای 3000 ـه، به لطف اون سکه های Teapot :D

1659536870190.png

The Bell

خدا کنه یه شخصیت بدن که این The Bell هایی که به ملت چُپوندن حداقل به کار بیاد :D
آخ گفتی :D

1659536913344.png

از دو سه پچ پیش که دیگه روزانه لاگین نکردم، میشه گفت از هر 4 تا 4* فقط یکیش کاراکتره :|

خیلی وضع بد شده :-s

فکر کنم Social Credit ام پایین اومده :>

وضع پروتوتایپ هاتون چطوره؟ :D

چندین ماهه فقط 2 تا باس آخری که دادن رو میرم واسه همین خیلی کمتر از قبل میگیرم :D
1659537026816.png 1659537039099.png

6 تا Catalyst استفاده کردم بازم 10 تا دارم :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,561
نام
مسلم
آبی که هیچی ولی الان نگاه کردم متریال آپ کردن سلاح بالای 3000 ـه، به لطف اون سکه های Teapot :D

View attachment 266989

آخ گفتی :D

View attachment 266990

از دو سه پچ پیش که دیگه روزانه لاگین نکردم، میشه گفت از هر 4 تا 4* فقط یکیش کاراکتره :|

خیلی وضع بد شده :-s

فکر کنم Social Credit ام پایین اومده :>

وضع پروتوتایپ هاتون چطوره؟ :D

چندین ماهه فقط 2 تا باس آخری که دادن رو میرم واسه همین خیلی کمتر از قبل میگیرم :D
View attachment 266991View attachment 266992

6 تا Catalyst استفاده کردم بازم 10 تا دارم :D
شما بیشتر بل گرفتین، من در عوض هر چی ss و فاونیوس و استرینگلس بوده بهم داده :-" تا همین اواخر هم از هیچ کدوم استفاده نمیکردم :-"

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

هفته قبل تمام سلاح کرفتی ها رو ساختم واسه همین کم شده :-"

بنر استاندارد پیتی 73 و بنر شخصیت پیتی 71. چیکار کنم؟ برای یویمیا بزنم؟ میترسم برای گرفتن دوری اشتباهی ژانگلی بگیرم :-" از طرف دیگه کلی برای یویمیا فارم کردم و حیفم میاد حروم بشه :D (با در نظر گرفتن اینکه مثلا 50/50 ببرم بگین :D)

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
843

اکسپدیشن ها رو روی چند ساعت گذاشتی؟
مطمئن شو روی ۲۴ ساعته.
مرسی اره رفته بود رو ساعت کم خودبخود.
برا گرفتن 5 تا ویش استاندارد از بازار متریالشو کم دارم که با زدن ویش میده بهمون.البته اگه تا اخر ماه بشه خریدشون بنر یومیا رد میشه و مشکل نیست

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
843
بنر استاندارد پیتی 73 و بنر شخصیت پیتی 71. چیکار کنم؟ برای یویمیا بزنم؟ میترسم برای گرفتن دوری اشتباهی ژانگلی بگیرم :-" از طرف دیگه کلی برای یویمیا فارم کردم و حیفم میاد حروم بشه :D (با در نظر گرفتن اینکه مثلا 50/50 ببرم بگین :D)
بزنم به تخته مدتهاست دیگه سر ویش 70 تا 80 بهم میده و 50 50 نمیبازم.شایدم میبینه با چه بدبختی روزا ویش جمع میکنم دلش میسوزه.اگه ویش زیاد داری بزن یومیا خیلی خوبه

• Like
Reactions: ce7en44 and NHM

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,561
نام
مسلم
شما چرا انقدر همه جوره با برکتید هم هزارتا سلاح دارید هم همه کاراکتراتون C79ه ؟ :D
برای پروتوتایپ ها من تا همین چند وقت پیش همه باس های هفتگی رو میزدم. هیچوقت هم مصرفشون نکرده بودم:D
برای سلاح و کاراکتر هم تو هم اگه ۱۹۰۰ تا ویش زده بودی که ۴۵۰ تاش فقط داخل بنر اسلحه بود، شاید حتی بیشتر از من داشتی :D

بزنم به تخته مدتهاست دیگه سر ویش 70 تا 80 بهم میده و 50 50 نمیبازم.شایدم میبینه با چه بدبختی روزا ویش جمع میکنم دلش میسوزه.اگه ویش زیاد داری بزن یومیا خیلی خوبه
آره روزانه جمع کردن تا یه دونه ویش بشه خیلی مکافاته، ولی قبلا چون یه مدت مصرف نمیکردیم، یه وقت میدیدی خودش رسیده بود به ۸۰ تا. منم بعد از مدت ها دوباره صفر شدم و دارم کم کم جمع میکنم :D
ویش که کلا ندارم و استارگلیترها رو هم مصرف کردم ولی بازم ممنون:D

پ.ن: کاش ده تایی نزده بودم و همون روش تک تک زدن رو پیش میگرفتم، حداقل چند تا یونجین میداد بهم:D

راستی این دامین مونا چقدر سخت بود، مغزم آب شد تا کاملش کردم. ولی حداقل جم خوبی داد، فقط دو تا صندوق نقره ای و یه صندوق قهوه ای در کنار ۱۰-۱۵ تا صندوق معمولی ۲ و ۵ پریمو داد. بعد از دامین مونا دامین ژین یان خیلی خوب بود. ولی دامین کازوها و فیشل خیلی جالب نبودن، مخصوصا فیشل که هنوز که هنوز دو تا صندوق نتونستم داخلش پیدا کنم از بس درندشته:-"

بعد اومدم بیرون و این جزیره مونا هم باز پازل داره، دیگه نمیکشیدم و لاگ اوت کردم:))

• Smile
  • Like
Reactions: tirdad666 and NHM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر