Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:
IMG-20220803-WA0009.jpg
1659474936430.png
1659474963559.png
1659475233014.png
1659475263146.png
1659475474813.png

اعداد پشت صفحه سمت راست (Rotation) حالت Vaporize یومیا هستش و سمت چپ (Features) دمیج های معمولی و خام یومیا هستش.

این تست دوم بودش و چون دیگه دیر وقته فرصت نمیکنم که دقیقترش رو بزنم.....ولی توی این تست نکته ی بدی رو دیدم....

بعد از زدن برست یلان و اسکیل یومیا موقعه نرمال اتک زدن، زمانی که اعداد کریت میخورن، از دمیج خام یومیا (سمت چپ) استفاده میشه و اصلاً خبری از دمیج vap نیس....و زمانی که vap میشه دمیج کریت نمیخوره و عدد کوچیک در میاد

چرا واقعاً اون از ماجرای هوتائو که مچ نیس...اینم از یومیا...یا کیت ـش ایراد داره یا از عمد اینطوری ـش کردن، بعداً میرم با سینگشو تست میزنم

P.S
اعداد یه مقدار بالانس و دقیق نیس که اونم بخاطر باف پله ای یلان هستش.

Attachments

• 1659475419045.png
    1659475419045.png
    1.3 MB · مشاهده: 3
آخرین ویرایش:

اعداد پشت صفحه سمت راست (Rotation) حالت Vaporize یومیا هستش و سمت چپ (Features) دمیج های معمولی و خام یومیا هستش.

این تست دوم بودش و چون دیگه دیر وقته فرصت نمیکنم که دقیقترش رو بزنم.....ولی توی این تست نکته ی بدی رو دیدم....

بعد از زدن برست یلان و اسکیل یومیا موقعه نرمال اتک زدن، زمانی که اعداد کریت میخورن، از دمیج خام یومیا (سمت چپ) استفاده میشه و اصلاً خبری از دمیج vap نیس....و زمانی که vap میشه دمیج کریت نمیخوره و عدد کوچیک در میاد

چرا واقعاً اون از ماجرای هوتائو که مچ نیس...اینم از یومیا...یا کیت ـش ایراد داره یا از عمد اینطوری ـش کردن، بعداً میرم با سینگشو تست میزنم

P.S
با کریت ریت 100 درصد تست کن و ببین بازم همین مشکل رو داری؟
هوتائو چون شارژ اتک دائم پایرو اپلیکشن میده زیاد مشکلی نداره، اونجا مشکل از یلان هست که هایدرو اپلیکشنش کمتر از ژینگکیو هست.
ولی یویمیا رو نمیدونم چرا اینطوری شده، اگه دیدی واقعا مشکل داره شاید جایگزینی بنت و یویمیا با یلان گزینه بهتری باشه و میشه مونو پایرو.

یه 10 تایی زدم.
یه بنت گرفتم و بالاخره C1 شد.
یه دیلوک هم گرفتم و C3 شد اونم تو پیتی 4! تمام پیتی های 40 به پایین رو تا الان به دیلوک باختم. :))

نیلو گرانتی شد. :x
حس میکنم دیلوکت رقیب کاچینگ ما داره میشه:-" :))

گارانتیتم از الان مبارک:دی

P.S
کریت شدن ربطی به ویپ نداره ،میتونی با آرتیفکت و غذا موقتا کریت ریت رو صد کنی برا تست.
در جریان icd یویمیا برا ویپ هستی؟

با کریت ریت 100 درصد تست کن و ببین بازم همین مشکل رو داری؟
هوتائو چون شارژ اتک دائم پایرو اپلیکشن میده زیاد مشکلی نداره، اونجا مشکل از یلان هست که هایدرو اپلیکشنش کمتر از ژینگکیو هست.
ولی یویمیا رو نمیدونم چرا اینطوری شده، اگه دیدی واقعا مشکل داره شاید جایگزینی بنت و یویمیا با یلان گزینه بهتری باشه و میشه مونو پایرو.

کریت شدن ربطی به ویپ نداره ،میتونی با آرتیفکت و غذا موقتا کریت ریت رو صد کنی برا تست.
در جریان icd یویمیا برا ویپ هستی؟

فقط همون 2 بار رو تونستم دیشب تست بزنم...ولی همون 2بارش هم همین قضیه بودش.
الان نسبت ها 53 به 193 هستش...(تاج کریت دمیج) عوضش کنم میشه 73 به 145 یه غذا هم بزنم میشه 93 به 145....حتماً تست ـش میکنم

درباره ی ICD یومیا اینطور که توی فیلم های تست ـم دیدم و گفتن که....2.5 ثانیه هستش....باید بیشتر تست کنم

ویرایش:
برای مونو پایرو....از اونجایی که از بنت بدم میاد، از یونجین C4 استفاده میکنم...از بنت C5 با ست نوبلیس و بیس اتک 640 بهتر جواب میده

آخرین ویرایش:

P.S

خب تست جدید کردم....با 93درصد کریت ریت مشکل حل شد....توی اون 2تا تست قبل از شانس بدم، موقعه vap خوردن...کریت نمیخورد...تمام مواردش :)) برای همین شک کرده بودم :p

1659510562156.png
1659510590552.png

1659510486535.png
1659510508019.png
1659510536067.png

اینم فیلم ـش....با غذای 20درصد کریت

View attachment Replay 2022-08-03 11-14-45-00.04.28.286-00.04.50.024-1.mp4

خب تست جدید کردم....با 93درصد کریت ریت مشکل حل شد....توی اون 2تا تست قبل از شانس بدم، موقعه vap خوردن...کریت نمیخورد...تمام مواردش :)) برای همین شک کرده بودم :p

اینم فیلم ـش....با غذای 20درصد کریت

View attachment 266949
این ویدئو رو دیدم بیشتر salty شدم که یویمیا نگرفتم :-"

من یومیا رو خیلی دوست داشتم...ولی چون شوگان رو خیلی سخت بخاطر صدای میوکی ساواشیرو میخواستم...مجبور شدم skipـش کنم...ضربه ی روحی سختی هم قبلش خورده بودم و سر آیاکا باخته بودم...
برای همین گارانتی ـم رو نگه داشتم برای رایدن :)

++++++++++++++++++++

ست اصلی یومیا رو گذاشتم سر جاش (کریت ریت 52 به کریت دمیج 193) و یه غذای 20درصد کریت ریت دادم بهش

1659512059071.png
1659512072554.png

اینم نتیجه ـش

View attachment Replay 2022-08-03 11-59-23-00.04.26.266-00.04.47.482-1.mp4

اینم Meltـش

1659512453279.png

P.S
یومیا...من که ازت راضیم...خدا هم ازت راضی باشه

منم خیلی یومیا میخوام:(
آپدیت 2.0 هم خیلی میخواستم بگیرمش ولی چون Cryo نداشتم هیچی مجبور شدم فداش کنم:(

باشد روزی روزگاری بتوانم بگیرمش:(

من یومیا رو خیلی دوست داشتم...ولی چون شوگان رو خیلی سخت بخاطر صدای میوکی ساواشیرو میخواستم...مجبور شدم skipـش کنم...ضربه ی روحی سختی هم قبلش خورده بودم و سر آیاکا باخته بودم...
برای همین گارانتی ـم رو نگه داشتم برای رایدن :)

++++++++++++++++++++

ست اصلی یومیا رو گذاشتم سر جاش (کریت ریت 52 به کریت دمیج 193) و یه غذای 20درصد کریت ریت دادم بهش

View attachment 266950
View attachment 266951

اینم نتیجه ـش

View attachment 266952

اینم Meltـش

View attachment 266954

P.S
یومیا...من که ازت راضیم...خدا هم ازت راضی باشه
به نظرم یکمی از کریت دمیج کم کنی و به ریت اضافه بشه که نرمالش بیاد ۷۰ نتیجه بهتری داره:D
منم خیلی یومیا میخوام:(
آپدیت 2.0 هم خیلی میخواستم بگیرمش ولی چون Cryo نداشتم هیچی مجبور شدم فداش کنم:(

باشد روزی روزگاری بتوانم بگیرمش:(
من توی بنر اول میتونستم بگیرم ولی چون سیستمم خیلی ضعیف بود و نرمال اتک ها اکثرا شارژ اتک میشدن بیخیال شدم :-"

دو تا خبر بد:

اول اینکه گنشین توی tgs هست و چون ۱۲ روز قبل از ۳.۱ هست پس احتمالا ۳.۰ یک هفته کوتاهتر میشه.

بعد اینکه حجم فایل بتای سومرو ۳۳ گیگ بوده (بدون وویس)

اینم فن آرت کاندیس هست که ۹.۵/۱۰ گرفته

0u92vakvgef91.jpg

به نظرم یکمی از کریت دمیج کم کنی و به ریت اضافه بشه که نرمالش بیاد ۷۰ نتیجه بهتری داره:D

من توی بنر اول میتونستم بگیرم ولی چون سیستمم خیلی ضعیف بود و نرمال اتک ها اکثرا شارژ اتک میشدن بیخیال شدم :-"

دو تا خبر بد:

اول اینکه گنشین توی tgs هست و چون ۱۲ روز قبل از ۳.۱ هست پس احتمالا ۳.۰ یک هفته کوتاهتر میشه.

بعد اینکه حجم فایل بتای سومرو ۳۳ گیگ بوده (بدون وویس)

اینم فن آرت کاندیس هست که ۹.۵/۱۰ گرفته

0u92vakvgef91.jpg
البته توی TGS بودن چندان ربطی نداره:-" میتونند هر تریلری بدن
فکر کنم سال اول که کلا یه تریلر بی ربط دادن و نه تریلر آپدیت بعدی، سال دومم تریلر Aloy رو دادن:-"
اما خوب در کل گفتن این اتفاق میفته...امیدوارم هرچی عست بعد بنر ساینو باشه:((

---

این فایله مال PCه؟ تازه همیشه کمتره:)) بریم به امید خدا برای 100GB روی PS :-"
موبایل گیمرها باید یه موبایل جدا فقط برای گنشین بخرن:))

---

این مدل موهه باز بهتره، فکر میکردم باربارا استایل باشه...
تایید شده دو رنگ بودن چشمش؟ یا طرف حال کرده دو رنگ کار کرده؟ :-"

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or