Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
لذتی که در یک کانس گرفتن هست، در ۳۰۰ تا کارکتر گرفتن نیست...

قال مازیار

نه بی شوخی اصلا کانسپت یه چیز دیگست

مثل با یولا بدون هیچ بافی، بدون سوپر کونداکت ۳۸۰ تا دمیج بدی... یا رایدن بشه مین دی پی است، خیلی حال میده

اول نا اخرش ۸ تا کارکتر بیشتر نمیتونی استفاده کنی... لعنتی ۲ ساله ملت فست سوییچ پارتی ازشون میخوان، به سمت چپشون گرفتن

اگه قابلیتی بزارن که تیم ها رو هم بشه تو ورلد به راحتی سوییچ کرد اونوقت میصرفه کارکتر بیشتر اپلای کنی
تو این حرف رو میزنی، چون الان داری رو دوتا اکانت بازی میکنی و سعی میکنی تمام کاراکترهایی که میخوای رو بگیری

اگر یک اکانت بازی میکردی، نصف کاراکترهات رو تقریبا نداشتی دیگه؟
یعنی یا باید کانس انتخاب میکردی، یا کاراکترهای دیگه رو!

البته قبلا هم صحبت داشتیم، طرز تفکرمون در مورد بازی فرق داره:D
تو همینطور که گفتی دنبال یک تیم ثابت و دمیج خفنی (که از نظر من نهایت ارزشش و تفاوتش ماهی 100تا جم هست...اونم شاید چون با کاراکترهای 5ستاره C0 هم میشه رسید اگر حسش بیاد و تلاش کنه آدم :-" )

من نظرم روی تنوع کاراکترها و تیم هاست مخصوصا توی world map (کلا هرجایی جز ابیس) که اکثر تایممون رو میگذرونیم و نیازی به عددهای نجومی نداره اصلا :D

نمیگم کدوم درست و یا غلطه ها، هرکی یه جور میپسنده، ولی به عنوان F2P ، کانس برای من نه ارزشی داره، نه مفهومی:-" نهایت اشتباهی ایتو استایل C1 بگیرم:))

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
سلام.
دوستان گیم میخوام دان کنم قبلش گفتم بپرسم بازی سینگل پلیر داره یا فقط کواپه؟سبک بازی شبیه زلدا botw ؟اگه میشه یکم درمورد گیمش توضیح بدین چجوری کلا ممنون میشم :x
95% محتوای بازی سینگل پلیره(اصلا ننیتونی کو آپ بری:-" ) ، اون 5% هم صرفا چرخیدن تو مپ و رفتن دانجن ها و زدن باس ها برای فارم هست(غیر داستانی:-" ) و اون 5% هم اختیاریه:-"

قبلا چندتا ایونت که فقط باید کو آپ میرفتیم هم بود که خیلی وقته ندادن دیگه!
البته اتصال به سرور رو همیشه داره و به قولی always online هست

سبک بازی شاید اوایل(و هر وقت مپ جدید میاد) شبیه به زلدا باشه، اون حس گشت و گذار، حل پازل ها، پیدا کردن ماموریت های مخفی و ...
اما هرچی جلوتر میره تفاوتش بیشتر میشه
سیستم مبارزات جلوتر بر اساس تیمی هست که میبندی، ترکیب تیم های 4نفره، ترکیب عنصرهای مختلف و ...

به طور کلی از نظر داستانی تمرکز خیلی زیادی داره و اصلا مثل زلدا نیست...
میشه گفت حتی مینی گیم های بازی هم یه داستان و Loreی براش سر هم میکنند:))

همینطور که میدونی بازی برای موبایل هم هست و یک سری سبستمای بازی های موبایلی رو داره،ک مثل تشویق برای هر روز لاگین وردن و چندتا ماموریت روزانه و ...
همینطور محدودیت فارم روزانه که وادار کنه روزانه سر بزنی به بازی
ولی خوب این کارهای روزانه خیلی طول بکشه ربع ساعت/بیست دقیقه نهایت زمان ببره!

ساپورت بازی خیلی خوبه، تقریبا همیشه با برنامه آپدیت ها به فاصله های 40روزه از هم میان، و شامل مراحل داستانی و ایونت های مختلف جدید هستن

آپدیت بعدی که حدود 22~23روز دیگه میاد، یکی از آپدیت های بزرگ هست که شامل مپ کاملا جدید و موارد زیاد دیگه ای میشه(و تا چند آپدیت بعد تکمیل میشه این موارد تقریبا)

دیگه اینکه... بیا امتحانش کن، ضرر نمیکنی:D
تاپیک خوبی هم داریم و کسی کمکی چیزی بخواد هستیم:D

فقط 1 مورد!
موقع انتخاب سرور، بین اروپا و آمریکا انتخاب کن
اکثر بچه ها اروپا هستن، و پینگ بهتری داره
اما احیانا اگر به هر دلیلی آمریکا هم انتخاب کردی، چندتا از بچه ها آمریکا هستن(ولی خوب تعداد کمتره:-" )

آسیا هم نرو:-" فکر کنم اینجا فقط یکی از آسیا داریم، و پینگ هم مناسب نیست:-"

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,798
تو همینطور که گفتی دنبال یک تیم ثابت و دمیج خفنی (که از نظر من نهایت ارزشش و تفاوتش ماهی 100تا جم هست...اونم شاید چون با کاراکترهای 5ستاره C0 هم میشه رسید اگر حسش بیاد و تلاش کنه آدم :-" )

من نظرم روی تنوع کاراکترها و تیم هاست مخصوصا توی world map (کلا هرجایی جز ابیس) که اکثر تایممون رو میگذرونیم و نیازی به عددهای نجومی نداره اصلا :D
سخت ترین جای بازی که ابیس باشه همیشه بر اساس کاراکتر های c0 طراحی شده و هیچ وقت کسی رو مجبور به گرفتن کانس نمیکنه.
مقدار hp باس آخر ابیس فعلی یک میلیون و هشتصد هست.
تیم رایدن c0 چه نشنال چه هایپر میتونه هر روتیشن که همیشه کمتر از ۲۰ ثانیه هست در حد یک میلیون دمیج بزنه.
رایدن c2 دمیج هر روتیشن میشه دو میلیون ، c3 میشه دو میلیون و نیم.
این مقدار دمیج انقدر زیاد هست که باعث میشه دشمن زود بمیره و رایدن فرصت نکنه برا خودش انرژی کافی تولید کنه. :-"
ولی بحث دیگه ای که در مورد کانس هست تغییری هست که در گیم پلی کاراکتر ایجاد میکنه و معمولا اونقدر جذاب هست که کسی که کاراکتر رو دوست داره حاضره c6ش کنه.
مثلا با شنهای c6 میشه هر کاراکتر melee رو به یه dps با دمیج عجیب تبدیل کرد.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
تو این حرف رو میزنی، چون الان داری رو دوتا اکانت بازی میکنی و سعی میکنی تمام کاراکترهایی که میخوای رو بگیری

اگر یک اکانت بازی میکردی، نصف کاراکترهات رو تقریبا نداشتی دیگه؟
یعنی یا باید کانس انتخاب میکردی، یا کاراکترهای دیگه رو!

البته قبلا هم صحبت داشتیم، طرز تفکرمون در مورد بازی فرق داره:D

نمیگم کدوم درست و یا غلطه ها، هرکی یه جور میپسنده، ولی به عنوان F2P ، کانس برای من نه ارزشی داره، نه مفهومی:-" نهایت اشتباهی ایتو استایل C1 بگیرم:))
خوب تصورت نا حدودی اشتباهه، کانس فقط چند درصد دمیج بیشتر نیست ، تو اکثر کارکتر ها پلی استایل رو تغییر میده.. از طرف دیگه گیم پلی رو روون تر و سریع تر میکنه
......

اگه لیک های نیلو درست باشه دیگه کارکتر دیگه ای نمیگیرم تمرکزم رو میزارم برای کانس شیشش 😍@-)

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,528
نام
مسلم
این بهتره:-"

View attachment 266558

به امید خدا انیمیشن دویدن این بنده خدا متفاوت از بقیه میشه دیگه؟
خیلی انیمیشن تابلوییه برای آرکان :-"
احتمالا دلیل اینکه انیمیشن دویدن مونا و آیاکا رو بهبود دادن، برای اینه که ناهید هم مثل مونا حرکت میکنه :-"

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر