Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:
اگه قرار باشه به حرف های لیکرها اعتباری باشه، الان یائه باید با ست شیماناوا متا رو جابجا کرده باشه :-"
یائه و کوکومی رو خیلی نرف کرد میهویو...

من اصلا سر همین مطمئن سر کوکومی ویش زدم که اگه کارکتر زباله ای بود باف میشد نه اینکه تو تمام طول بتا نرف شه

توویت جالب لیکر معروف که به چند نکته اشاره داره ...

اولا که گفته اصلا به صحبت بقیه در مورد قدرت یک کارکتر که ریلیز نشدن اصلا توجه نکنید ... چرا چون که لیکر ها هم خودشون منابعی رو داخل هویوورس دارن و هر کارمند مسئول بخش کیت و متا چیز جدایی رو داره بررسی میکنه پس قطعی و نهایی نیست

اگر میخواید با متای جدید بازی کنید نیلو کارکتریه که شما حتما باید داشته باشید ، در صورت نداشتن نیلو به مشکلات زیادی در اجرای متای جدید برمیخورید که نمیشه حلش کرد ! نیلو علاوه بر تلنت قبلی که اعلام شده تغییر کرده دو تلنت دیگه با مکانیک های کاملا جدید به بازی میاره

نیلو، نیلو، نیلو...

برید تیناری و ساینو بگیرید، ....

View attachment 266281
پاراگراف اول که پاراگراف دوم رو نقض میکنه:-"

و در کل مهم نیست:دی هرمتایی بخواد جا به جا کنه :D
ما ساینو میخوایم:-"

پاراگراف اول که پاراگراف دوم رو نقض میکنه:-"

و در کل مهم نیست:D هرمتایی بخواد جا به جا کنه :D
ما ساینو میخوایم:-"
البته چون کاراکتر ایرانی هست یک جوری وظیفه ملی میهنی ایجاد میکنه گرفتنش ولی لعنتی دقیقا با سنو ریلیز میشه توی پچ ۳.۱ تازه اسکاراموش هم باید بگیرم بایژو و هیثم هم هستن 🤦🤦🤦

البته چون کاراکتر ایرانی هست یک جوری وظیفه ملی میهنی ایجاد میکنه گرفتنش ولی لعنتی دقیقا با سنو ریلیز میشه توی پچ ۳.۱ تازه اسکاراموش هم باید بگیرم بایژو و هیثم هم هستن 🤦🤦🤦
بایژو فکر کنم بین مدل های مرد قد بلند، تنها کاراکتریه که اصلا براش هایپ نیستم:))

فعلا برنامه ساینو و دحیه و هیثم و 4ستاره ها هستن
تا بعد ببینم چی میشه و گول کیا رو میخورم:-"

یائه و کوکومی رو خیلی نرف کرد میهویو...

من اصلا سر همین مطمئن سر کوکومی ویش زدم که اگه کارکتر زباله ای بود باف میشد نه اینکه تو تمام طول بتا نرف شه
البته تا قبل از اینکه منتشر بشه نمیشه گفت نرف کردن، ولی کلا گیم پلی یائه جوری بود که نمیتونست DPS داخل زمین باشه :D
لیک ها میگن ساینو قبل از نیلو میاد، پس میتونین به وظیفه ملی میهنیتون هم برسین :D
Mysterious Girl Nahida :D
خود میهویو اومد مثل بچه آدم مدل ساینو رو نشون داد.
یعنی تا ریلیز سومرو هر هفته از همین تیزر ها داریم؟
جالبه هنوز پشت تی شرت یارو نوشته بود میهویو:D

ساینو پا برهنه هست، نیزه اش هم تقریبا نشون دادن:D

7lgywbucmfe91.png

7lgywbucmfe91.png
توی تریلر دقت کردم دیدم پشت کمرش ویژن الکترو هست. الکترو بودنش قطعی شد ولی خوشم اومد این تریلر همه کارکتر های فعلی سومرو رو یک دریپ مارکتینگ ریزی زد 😂

7lgywbucmfe91.png
دیزاینشو خیلی دوست دارم هرچند ترجیح میدادم مدلش مرد قد بلند بود بجا مرد قد کوتاه.
حالا که معلوم شد Tighnari میره تو بنر استاندارد احتمالا ساینو اولین کارکتری خواهد بود که از سومرو میگیرم.

اینو با عکسای آکیبا مقایسه بکن فقط
بابا من که نگفتم اون شکلیه! اصلا طراحی رسمیش وقتی اومده بیرون مشخصه چه شکلیه!

ولی خوب آرت خفنی ازش پیدا نکرده بودم بزارم:|

---

@ce7en44
سه یا چهارتا :-"
ازشون به شدت ناامید شدم پارسال که بخوان تغییری تو بنر استاندارد بدن...الانم که کلا فقط یکی میخوان اضافه کنند:|

پیتی هم... زیر 10م :))

چقدر من میرم تو سخره گیر میکنم خدا خیرشون بده از 50تا ویش برا من بهتره،دهنم صاف شده با آیاکا یا مونا
شانس من برای گرفتن ککینگ یا جین c4 کمتر هم شد :D

@Akiba
فیت های استاندارد رو هنوز داری؟ من که پیتی 65 هستم و احتمالا تا آخر 3 برسم به سافت :-"

pl77wm3gage91.jpg
جدیه یا شایعست ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or