Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
آره عجیبه :D
نه ریست نمیشه
معمولا تو طول 1 هفته که فاز های بعدی ایونت باز میشدن میتونستی شاپ رو خالی کنی
من که راضیم :D
نمیدونستم روز اول میشه تموم کرد زیادی رفتم الان 600 تا پوینت رو دستم مونده

من 1200 تا مازاد آوردم (":

آره ساپورت های خیلی خوبی هستن
الان دارم رو مونا کار میکنم....فعلاً lvl.40 ـش کردم....آیتم اون قارچ رو کم دارم که بشه بردش تو فاز 4....تا تلنت قفل شده ـش فعال بشه....باید برم آیتم دزدی از مپ ملت :D
تا جمعه هم باید صب کنم برا کتاب های تلنت ـش.

فقط کتاب چی دستش بدم؟

دوتا Favonius Codex دارم و از آهنگری هم میتونم mappa mare رو بسازم براش
فک کنم Favonius Codex بهتر باشه شارژ انرژی داره

برای ساکاروز باید ببینم چیه میشه....متریال به اندازه ی کافی ندارم...ولی تو فکرش هستم
مونا برستش یه حباب داره یه Omen، برست که میزنی حباب میندازه رو دشمان ها، اگه کوچیک باشن رو هوا معلق میشن برا CC هم خوبه
بعد هر اتکی که بزنی حباب میترکه یه مقدار خیلی زیادی هایدرو دمیج میده، وقتی ترکید رو دشمن ها Omen میوفته که کل دمیج که بهشون میدی برا چند ثانیه باف میشه

این % دمیج و زمان حباب و Omen هم بستگی به لول تلنتش داره
لحظه ای که برست میزنی و لحظه ای که حباب میترکه رو دشمن هایدرو Apply میکنه

ساکارز که خیلی راحته ولی برا اینکه با مونا خوب دمیج بدی ویدیو ببین

ویدیو رو فعلاً بخاطر کمبود ترافیک نمیتونم نگا کنم، باید بزارمش شب که رایگان فعال میشه نگاش کنم....
ولی برست مونا که حباب درست میکنه...باعث میشه برست بقیه قوی بشه و یا فقط نرمال اتک ـشون هم بیشتر میشه؟

Untitled.jpg

آرتیفکت فعلاً یه ست دو تیکه noblesse انداختم.....چهار تیکه ـش کنم یا با Heart of Depth ترکیب ـش کنم که Hydro DMGـش بره بالا....برا Burst Support

آره Dash ـش تو کامبت بده ولی واسه Exploration عالیه
اره....مثل ماهی سور میخوره :D

مونا به خاطر نوع خاص Dash کردنش و انیمیشن های طولانیش نمیشه به عنوان DPS ازش استفاده کرد واسه همین باید ساپورت یا برست DPS بزاریش. من معمولا می آوردمش توی زمین و اسکیلش رو میزدم و میبردم بیرون چون اسکیلش حواس دشمن ها رو پرت میکنه. برستش هم هر وقت آماده میشد میزاشتم قبل از برست dps اصلی میزدمش که دمیج برست ان رو بیشتر کنه:D کلا با مونا همیشه باید فاصله رو حفظ کنی و به گوشه ها دش کنی:D

خیلی خیلی کم میبینم تو دامین ها مونا رو بیارن....امیدوارم که از هزینه های بیلد ـش بعداً پشیمون نشم :|

من شفاف سازی کنم!

باشه تو خوبی :D

• Like
Reactions: ce7en44 and NHM

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,664
فقط کتاب چی دستش بدم؟

دوتا Favonius Codex دارم و از آهنگری هم میتونم mappa mare رو بسازم براش
فک کنم Favonius Codex بهتر باشه شارژ انرژی داره
اگر تو ویش ها گرفتی، بهترین انتخاب The Widsith هست
بین این دوتا که گفتی فکر کنم Mappa Mare دمیجش بیشتره باشه، اگه با برست Vaporize بزنی
Favonius Codex هم چون ER میده و تلنتش 20% ER رو تبدیل به Hydro DMG Bonus میکنه انتخاب خوبیه :D

من جای تو باشم حتی اگه Mappa Mare بدم دستش، ساعت شنی رو ER میذارم خیلی خوبه :D

برای ساکاروز باید ببینم چیه میشه....متریال به اندازه ی کافی ندارم...ولی تو فکرش هستم
منم از قیافش بدم میاد، عجله نکن که اصلا اولویت نیست :> :))

(اگه ابیس برات مهمه و اونجا دمیج کم میاری همون ست VV رو ساکارز که گفتم ببند، خیلی بهت کمک میکنه)
ولی من حتی Jean هم هنوز فیزیکال بستم :D
فقط برای ونتی VV گذاشتم

خوبی ست VV اینه که با آرتیفکت لول 0 هم کاری که باید رو میکنه :D

ولی برست مونا که حباب درست میکنه...باعث میشه برست بقیه قوی بشه و یا فقط نرمال اتک ـشون هم بیشتر میشه؟
ببین برست یه حباب میندازه رو Enemy، تو هر نوع دمیجی بدی(چه فیزیکال چه المنتال، چه Auto Attack چه اسکیل یا برست) اون حباب میترکه :D
حالا حباب که ترکید رو Enemy یه Omen میفته، که مثلا تو تلنت لول 6 به مدت 4.5 ثانیه بازم هر نوع دمیجی بدی اونا بیشتر دمیج میخورن :D
(حباب فقط یدونه Hit نیاز داره تا بترکه، ولی تو مدتی که Omen فعاله هر تعداد که اتک یا اسکیل یا برست بزنی Damage Bonus میگیرن)

آرتیفکت فعلاً یه ست دو تیکه noblesse انداختم.....چهار تیکه ـش کنم یا با Heart of Depth ترکیب ـش کنم که Hydro DMGـش بره بالا....برا Burst Support
آرتیفکت برا مونا این 2 تا خوبه
2x Noblesse Oblige + 2x Hear of Depth
یا
2x Noblesse Oblige + 2x Wanderer's Troupe
تفاوت دمیجشون ناچیز ـه، هرکدوم که ازش آرتیفکت با ساب استت بهتر داری بذار :D

پ.ن: از مونا کمتر از MC استفاده کردم ولی بازم چیزایی که میدونستم رو گفتم امیدوارم مفید(و درست XD) بوده باشه :D

آخرین ویرایش:

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
به عشق Klee فک کنم 93 تا ویش زدم ولی گیرم نیومد :|

50/50 رو باختم.....

فیشل شد C1
باربارا C2
چهار بار هم Sucrose گرفتم ~X( .... نمی خواشم )":
آخرش هم مونا گرفتم

من Klee میخوام :D
تبریک به خطه 50-50بازها خوش آمدی
مرد مومن 50-50باختی بهت مونا دادی ناشکری ؟
من چی بگم دلم مونا یا جین میخواد واسه تیمم بهم کانس کچینگ میده :Wallbash:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
خیلی خیلی کم میبینم تو دامین ها مونا رو بیارن....امیدوارم که از هزینه های بیلد ـش بعداً پشیمون نشم :|
یه دلیلش اینه که دامینی که مونا توش کارایی داشته باشه زیاد نداریم، فقط شاید دامین پایرو باشه یا بعضی وقت ها نوبلس. دلیل دومش اینه که ملت اکثرا یا DPS میارن یا هیلر، ساپورت خیلی کم استفاده میشه. دلیل سومش اینه که مونا توی تیمی که هدفدار باشه بیشتر کارایی داره تا با یه تیمی که فقط از چند تا شخصیت رندوم درست شده باشه:D
اگه خودت تنهایی دامین بری، مونا برای کنترل جمعیت و حواس پرتی خیلی به کارت میاد:D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
بین این دوتا که گفتی فکر کنم Mappa Mare دمیجش بیشتره باشه، اگه با برست Vaporize بزنی
Favonius Codex هم چون ER میده و تلنتش 20% ER رو تبدیل به Hydro DMG Bonus میکنه انتخاب خوبیه :D

من جای تو باشم حتی اگه Mappa Mare بدم دستش، ساعت شنی رو ER میذارم خیلی خوبه :D

منم از قیافش بدم میاد، عجله نکن که اصلا اولویت نیست :> :))

(اگه ابیس برات مهمه و اونجا دمیج کم میاری همون ست VV رو ساکارز که گفتم ببند، خیلی بهت کمک میکنه)
ولی من حتی Jean هم هنوز فیزیکال بستم :D
فقط برای ونتی VV گذاشتم

خوبی ست VV اینه که با آرتیفکت لول 0 هم کاری که باید رو میکنه :D

ببین برست یه حباب میندازه رو Enemy، تو هر نوع دمیجی بدی(چه فیزیکال چه المنتال، چه Auto Attack چه اسکیل یا برست) اون حباب میترکه :D
حالا حباب که ترکید رو Enemy یه Omen میفته، که مثلا تو تلنت لول 6 به مدت 4.5 ثانیه بازم هر نوع دمیجی بدی اونا بیشتر دمیج میخورن :D
(حباب فقط یدونه Hit نیاز داره تا بترکه، ولی تو مدتی که Omen فعاله هر تعداد که اتک یا اسکیل یا برست بزنی Damage Bonus میگیرن)

آرتیفکت برا مونا این 2 تا خوبه
2x Noblesse Oblige + 2x Hear of Depth
یا
2x Noblesse Oblige + 2x Wanderer's Troupe
تفاوت دمیجشون ناچیز ـه، هرکدوم که ازش آرتیفکت با ساب استت بهتر داری بذار :D

پ.ن: از مونا کمتر از MC استفاده کردم ولی بازم چیزایی که میدونستم رو گفتم امیدوارم مفید(و درست XD) بوده باشه :D
به نظرم برای ست نوبلس و چیزای دیگه انرژی ریشارژ بیشتر از ۱۷۵ لازم نیست چون عملا قبل از تموم شدن cd برست دوباره فعال میشه. پس ساعت اتک باشه بهتره چون بیس اتک مونا پایین هست. وقتی ست جدید اومد اونوقت انرژی ریشارژ ارزش ببشتری پیدا میکنه:D به علاوه مونا اگه قرار باشه برست ساپورت بیشتر نیاز به کریت ریت و کریت دمیج داره. المنت مستری هم که فعلا تاثیر زیادی توی وپورایز نداره، پس اونم با یکی مثل ساکروز جور بشه بهتره.

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,664
به علاوه مونا اگه قرار باشه برست ساپورت بیشتر نیاز به کریت ریت و کریت دمیج داره
کلاه که 99% مواقع باید CR یا CD باید باشه :D
ساعت رو منظورم بود فقط :D

پ.ن: اون 1% میشه شیلد بات ژانگلی :))
______________________________________________________________________________________
لیک هارو نخوندم خلاصه میشه بگی ست جدیدا چه میکنن؟ :D

• Like
Reactions: ce7en44

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
کلاه که 99% مواقع باید CR یا CD باید باشه :D
ساعت رو منظورم بود فقط :D

پ.ن: اون 1% میشه شیلد بات ژانگلی :))
______________________________________________________________________________________
لیک هارو نخوندم خلاصه میشه بگی ست جدیدا چه میکنن؟ :D
بدون ساعت اتک، اتک مونا میاد روی ۹۰۰ :D

اون یکی که سفید رنگه رو دقیق یادم نیست، ولی بنفشه این بود:

ست دو تایی: ۲۰٪ درصد انرژی ریشارژ
ست چهارتایی: ۳۰ درصد از انرژث ریشارژ رو تبدیل به برست دمیج میکنه تا حداکثر ۷۵٪ دمیج برست رو بیشتر میکنه

• Wow
Reactions: NHM

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل

من جای تو باشم حتی اگه Mappa Mare بدم دستش، ساعت شنی رو ER میذارم خیلی خوبه

خب کتاب رو همون Favonius Codex گذاشتم...اون Widsith هم فک نکنم اصلاً گیرم بیاد....کلاً بیخالش ـم D:

نظرم به نظر مسلم نزدیکه.....ساعت شنی ATK% .... جام Hydro DMG Bonus و تاج هم CRIT DMG
چون الان بدون ساعت شنی...تو جزئیات شخصیت ATK خالی اون فک نکنم نهایت بتونه بالای 1k برسه...

منم از قیافش بدم میاد، عجله نکن که اصلا اولویت نیست

40 تا استارگلیتر داشتم....دیگه زدم به سیم آخر....رفتم باهاش 8 تا ویش گرفتم :D
تکی ویش زدم.....الان ساکاروز ـم شد C5 :-& ~X( کسی نمیخواتش :D

Xinyan هم شد C2.....اینم اشانتیون روش....فقط ساکاروز ببریدش :))

P.S:
اگه یه شخصیت C6 بشه....دیگه توی ویش ها درآپ نمیشه؟ حالم از ساکاروز بد شده از بس که تو 1روز گرفتمش )":

اگه ابیس برات مهمه و اونجا دمیج کم میاری همون ست VV رو ساکارز که گفتم ببند، خیلی بهت کمک میکنه

اولش آبیس برام مهم بودش...چون هر 3 تا ستاره 100 تا جم میداد....ولی وقتی آمدم جایزه های Floor 9 رو دیدم....شده 50 تا جم :| حالم گرفته شد.

تبریک به خطه 50-50بازها خوش آمدی
مرد مومن 50-50باختی بهت مونا دادی ناشکری ؟
من چی بگم دلم مونا یا جین میخواد واسه تیمم بهم کانس کچینگ میده

لولیکون بودن بد دردیه.... :D

یه دلیلش اینه که دامینی که مونا توش کارایی داشته باشه زیاد نداریم، فقط شاید دامین پایرو باشه یا بعضی وقت ها نوبلس. دلیل دومش اینه که ملت اکثرا یا DPS میارن یا هیلر، ساپورت خیلی کم استفاده میشه. دلیل سومش اینه که مونا توی تیمی که هدفدار باشه بیشتر کارایی داره تا با یه تیمی که فقط از چند تا شخصیت رندوم درست شده باشه:D
اگه خودت تنهایی دامین بری، مونا برای کنترل جمعیت و حواس پرتی خیلی به کارت میاد

ذکر خیرش بود...حلال زاده تو دامین آرتیفکت ژآنگلی....دیدمش

Untitled.jpg

جوری دامین تموم شد که اصلاً نفهمیدم که چی به چی شد....:)) فقط میزدیم، شیلد و خون دشمن ها ناپدید میشد :|

الان این کلیپ رو دیدم...پرام ریخت

من ژانگلینگ رو از آبیس قبلی گرفتم...روش کار میکنم میزارمش تو تیم
الان تیم دوم ـم شده:
یولا
بیدو یا فیشل
مونا
ژانگلینگ

تیم اول:
فقط ژآنگلی اگه کلیمور نیاز بود بیدو رو باهاش میزارم

خوش به حالتون که دارین توی منطقه جدید ولگردی میکنین، من فقط تونستم در حد ده دقیقه با گوشی وصل بشم و دیلی هام برم و رزینم کاندنس کنم

همچین هم تا اینجا آش دهن سوزی نبوده.....چندتا جزیره ی خیلی کوچیک حتی اندازه ی زمین های توی قوری هم نمیشه....
کشت و گذارش هم با قایق چیز خاصی نیس.....نیم ساعته تمام محتواش تموم شد :D

حالا باید دید روز بعدی ماموریت چی میده.

• Like
Reactions: ce7en44 and NHM

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,664
اگه یه شخصیت C6 بشه....دیگه توی ویش ها درآپ نمیشه؟ حالم از ساکاروز بد شده از بس که تو 1روز گرفتمش )":
دراپ میشه :D
حالت عادی برای 4 ستاره فکر کنم 2 تا استارگلیتر میده، C6 شده باشه 5 تا(معادل 1 ویش برمیگرده)
اولش آبیس برام مهم بودش...چون هر 3 تا ستاره 100 تا جم میداد....ولی وقتی آمدم جایزه های Floor 9 رو دیدم....شده 50 تا جم :| حالم گرفته شد.
آره ولی 9 تا 12 هر 2 هفته ریست میشن :D
کم کم 400 تا جم رو خیلی راحت میشه گرفت

پ.ن: به پیتی وپن برسم شاید Pro Gamer Move زدم و رفتم تو کار بنر کاراکتر ایونت :>
چون 2 تاشونو C6 دارم سریع میتونم استارگلیتر جمع کنم برا سری Blackcliff =))

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
حالت عادی برای 4 ستاره فکر کنم 2 تا استارگلیتر میده، C6 شده باشه 5 تا(معادل 1 ویش برمیگرده)
که اینطور......خوبه پس

خب دوباره خوشحال شدم....فردا روش کار میکنم.

++++++++++++++++++++

الان وضعیت wish و pity ـم.....اینطوره

ول کن klee نمیشم، تا آخر این Event میگیرمش

Screenshot 2021-06-10 at 02-55-25 Paimon moe.png

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
خب کتاب رو همون Favonius Codex گذاشتم...اون Widsith هم فک نکنم اصلاً گیرم بیاد....کلاً بیخالش ـم D:

نظرم به نظر مسلم نزدیکه.....ساعت شنی ATK% .... جام Hydro DMG Bonus و تاج هم CRIT DMG
چون الان بدون ساعت شنی...تو جزئیات شخصیت ATK خالی اون فک نکنم نهایت بتونه بالای 1k برسه...

40 تا استارگلیتر داشتم....دیگه زدم به سیم آخر....رفتم باهاش 8 تا ویش گرفتم :D
تکی ویش زدم.....الان ساکاروز ـم شد C5 :-& ~X( کسی نمیخواتش :D

Xinyan هم شد C2.....اینم اشانتیون روش....فقط ساکاروز ببریدش :))

P.S:

لولیکون بودن بد دردیه.... :D

ذکر خیرش بود...حلال زاده تو دامین آرتیفکت ژآنگلی....دیدمش

View attachment 210497

جوری دامین تموم شد که اصلاً نفهمیدم که چی به چی شد....:)) فقط میزدیم، شیلد و خون دشمن ها ناپدید میشد :|

الان این کلیپ رو دیدم...پرام ریخت

من ژانگلینگ رو از آبیس قبلی گرفتم...روش کار میکنم میزارمش تو تیم
الان تیم دوم ـم شده:
یولا
بیدو یا فیشل
مونا
ژانگلینگ

تیم اول:
فقط ژآنگلی اگه کلیمور نیاز بود بیدو رو باهاش میزارم

همچین هم تا اینجا آش دهن سوزی نبوده.....چندتا جزیره ی خیلی کوچیک حتی اندازه ی زمین های توی قوری هم نمیشه....
کشت و گذارش هم با قایق چیز خاصی نیس.....نیم ساعته تمام محتواش تموم شد :D

حالا باید دید روز بعدی ماموریت چی میده.
با چهل تا استارگلیتر میتونستی سلاح بخری:D

اسپیرال خیلی کار مسخره ای کردن که سختیش رو بیشتر کردن و جایزه هاش رو کمتر. البته برای f2p ها همینم غنیمته.

معمولا هر آپدیتی میاد چند روزاول خبری نیست تا ایونت های اصلی شروع بشن‌. اینم هنوز ندیدم ولی همچین حدسی میزنم:D

پ.ن: به پیتی وپن برسم شاید Pro Gamer Move زدم و رفتم تو کار بنر کاراکتر ایونت :>
چون 2 تاشونو C6 دارم سریع میتونم استارگلیتر جمع کنم برا سری Blackcliff =))
پرو گیمر موو خیلی بدی هست:))
که اینطور......خوبه پس

خب دوباره خوشحال شدم....فردا روش کار میکنم.

++++++++++++++++++++

الان وضعیت wish و pity ـم.....اینطوره

ول کن klee نمیشم، تا آخر این Event میگیرمش

View attachment 210505
نمیدونم چرا پست هات رو که میخونم احساس میکنم تاریخ قرار تکرار بشه:D

منم سر بنر گانیو ۵۰/۵۰ باختم و مونا گرفتم و دیگه هم نتونستم بگیرمش. بعد توی بنر ژیائو یه مولتی زدم برای چهار ستاره ها و گارانتیم سوخت:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر