Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
w9dzfxykj5271.jpg
یادش بخیر
یاد سال 81 افتادم که تازی pc خریده بودم
توکارتن تواتاق بود تا 1هفته که بیان ببندنش ونیومدن خودم دست بکارشدم
وقتی ازکارتن بیرون میاوردمش رو ابرا بودم
ای زندگی یادت........

• Like
  • Love
Reactions: ce7en44 and NHM

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,720

#HONKAI

خوبه؟ :D @Akiba

1622375086271.png
@ce7en44
"Open World" که یکم جلو بری و فکر کنم لول 40 برسی این Post-Houkai Odyssey باز میشه، Adventure Rank خودشو داره :D
مثل DMC میشه جامپ هم داری :))
دسته هم وصل کردم فرقش شب و روزه، فکر کن کلیلک نگه میداشتم تا دوربین رو بچرخونم بعد با On-Screen Button اتک میدادم :)) با دسته کنترل دوربین دستته خیلی بهتره

پ.ن: تو همه ی Voice ها Houkai تلفظ میکنن ولی همه جا نوشتن Honkai :D

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: ce7en44

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,528
نام
مسلم

#HONKAI

خوبه؟ :D @Akiba

View attachment 208593
@ce7en44
"Open World" که یکم جلو بری و فکر کنم لول 40 برسی این Post-Houkai Odyssey باز میشه، Adventure Rank خودشو داره :D
مثل DMC میشه جامپ هم داری :))
دسته هم وصل کردم فرقش شب و روزه، فکر کن کلیلک نگه میداشتم تا دوربین رو بچرخونم بعد با On-Screen Button اتک میدادم :)) با دسته کنترل دوربین دستته خیلی بهتره

پ.ن: تو همه ی Voice ها Houkai تلفظ میکنن ولی همه جا نوشتن Honkai :D

#HONKAI

راستش این دو روز اصلا فرصت نکردم چیزی جلو برم، فقط صبح به صبح‌ میرم و دیلی هام میگیرم:D

اگه نسخه پی سی اینقدر خوبه تا منم برم توی فکرش؟ البته موبایل هم بدش نیست ولی کمبو زدن یه ذره سخته مخصوصا با دست های گنده ن اصلا صفحه ناپدید میشه:D

عجیبه، شاید اینم قضیه همون تلفظ اسامی ژاپنی و چینی هست:D

رفتم ساب ردیت اصلیش، فقط ۹۶ نفر آنلاین بودن، افسردگی گرفتم و اومدم بیرون:D آخرین پست مال یکی بود که با کلی ذوق و شوق نوشته بود که NYX رو گرفته، دو تا لایک هم زیرش خورده بود که یکیش رو خود ردیت میزنه:-" گنشین هم یه روزی همینجوری میشه:-<

• Smile
Reactions: NHM

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,720
باز شد هفته ی آخر این پچ و داریم مگس میپرونیم :(

با اینکه عموما از وب ایونت متنفرم ولی کاش تو 1.5 یکم بیشتر میذاشتن، تنوع خوبی بود :D

#HONKAI

راستش این دو روز اصلا فرصت نکردم چیزی جلو برم، فقط صبح به صبح‌ میرم و دیلی هام میگیرم:D

اگه نسخه پی سی اینقدر خوبه تا منم برم توی فکرش؟ البته موبایل هم بدش نیست ولی کمبو زدن یه ذره سخته مخصوصا با دست های گنده ن اصلا صفحه ناپدید میشه:D

رفتم ساب ردیت اصلیش، فقط ۹۶ نفر آنلاین بودن، افسردگی گرفتم و اومدم بیرون:D آخرین پست مال یکی بود که با کلی ذوق و شوق نوشته بود که NYX رو گرفته، دو تا لایک هم زیرش خورده بود که یکیش رو خود ردیت میزنه:-" گنشین هم یه روزی همینجوری میشه:-<

#HONKAI

آره ولی حتما باید با دسته بازی کنی، اگه دسته ساپورت نمیکرد میگفتم نسخه گوشی کنترلش بهتره :D
شاید :D

نه مطمئن باش حتی روزی که گنشین بخواد سرور هارو ببنده هم وضعش 1000 برابر بهتر از هونکای خواهد بود :D
راستی یکم فکر کردم دیدم فیشل که C6 تو گنشین دارم تو هونکای همون در حد تست ران بسه :D ویش زدم واسه Nyx یه یونیت A جدید داد که اسمش هم یادم نیست با یه مشت فرگمنت برونیا و 5 تا فرگمنت Nyx که به هیچ دردی نمیخورن :D

• Like

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,528
نام
مسلم
باز شد هفته ی آخر این پچ و داریم مگس میپرونیم :(

با اینکه عموما از وب ایونت متنفرم ولی کاش تو 1.5 یکم بیشتر میذاشتن، تنوع خوبی بود :D

#HONKAI

آره ولی حتما باید با دسته بازی کنی، اگه دسته ساپورت نمیکرد میگفتم نسخه گوشی کنترلش بهتره :D
شاید :D

نه مطمئن باش حتی روزی که گنشین بخواد سرور هارو ببنده هم وضعش 1000 برابر بهتر از هونکای خواهد بود :D
راستی یکم فکر کردم دیدم فیشل که C6 تو گنشین دارم تو هونکای همون در حد تست ران بسه :D ویش زدم واسه Nyx یه یونیت A جدید داد که اسمش هم یادم نیست با یه مشت فرگمنت برونیا و 5 تا فرگمنت Nyx که به هیچ دردی نمیخورن :D
آره واقعا هفته های آخر خیلی حوصله سر بر هستن. حالا بازم خوبه چند روز دیگه شاپ ریست میشه و میتونیم چند تا ویش بزنیم :-"

وب ایونت گذاشتن دیگه، همونی که باید رفیق هات رو برمیگردوندی به جهنم که فکر هم نکنم آنچنان استقبالی شده باشه:D

#HONKAI

حالا فعلا اصلا شارژ نت ندارم، یه هفته دیگه که دوباره شارژ شد میرم توی کارش :D

آره بابا؛ اصلا چه معنی داره ببندن؟ میریزیمم و آتیشش میزنیم >:) البته سرورها رو هم که ببندن میتونن بازی رو آفلاین و اوپن سورس کنن که ملت همیشه در صحنه خودشون توسعه اش بدن و مود های جدید و داستان و محیط و شخصیت براش بسازن :-" سیستم گاچاش هم حذف نمیکنیم که همچنان اون دوز ناامیدی روزانه مون رو داشته باشیم :>

حالا یه جوری میگی انگار فیشل آماده برات گذاشتن بری برداری :)) من خودم هم فیشل رو زیاد علاقمند نیستم بهش، همین شخصیت های جدید با گیم پلی متفاوت مثل NYX رو بیشتر میپسندم:D منم امروز توی بنر استانداردش زدم و یه دونه هیمکو A رنک داد و یکمی از فرگمنت های مامان کاروها :-"

ولی اصلا حسش نیست لول آپشون کنم، آخه کاراکترهای تکراری هستن:)) کاش میشد حداقل ادغامشون کرد:D این شخصیت های تکراری بدرد ابیس گنشین میخوردن که مثلا دو طرف ژینگکیو ببری :D

• Smile

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,720
آره واقعا هفته های آخر خیلی حوصله سر بر هستن. حالا بازم خوبه چند روز دیگه شاپ ریست میشه و میتونیم چند تا ویش بزنیم :-"

وب ایونت گذاشتن دیگه، همونی که باید رفیق هات رو برمیگردوندی به جهنم که فکر هم نکنم آنچنان استقبالی شده باشه:D

#HONKAI

حالا فعلا اصلا شارژ نت ندارم، یه هفته دیگه که دوباره شارژ شد میرم توی کارش :D

آره بابا؛ اصلا چه معنی داره ببندن؟ میریزیمم و آتیشش میزنیم >:) البته سرورها رو هم که ببندن میتونن بازی رو آفلاین و اوپن سورس کنن که ملت همیشه در صحنه خودشون توسعه اش بدن و مود های جدید و داستان و محیط و شخصیت براش بسازن :-" سیستم گاچاش هم حذف نمیکنیم که همچنان اون دوز ناامیدی روزانه مون رو داشته باشیم :>

حالا یه جوری میگی انگار فیشل آماده برات گذاشتن بری برداری :)) من خودم هم فیشل رو زیاد علاقمند نیستم بهش، همین شخصیت های جدید با گیم پلی متفاوت مثل NYX رو بیشتر میپسندم:D منم امروز توی بنر استانداردش زدم و یه دونه هیمکو A رنک داد و یکمی از فرگمنت های مامان کاروها :-"

ولی اصلا حسش نیست لول آپشون کنم، آخه کاراکترهای تکراری هستن:)) کاش میشد حداقل ادغامشون کرد:D این شخصیت های تکراری بدرد ابیس گنشین میخوردن که مثلا دو طرف ژینگکیو ببری :D

#HONKAI

الان اونی که گرفتم رو نگاه کردم، بازم مامان دیلوکه ولی مدل موهاش رو عوض کرده نشناختم :)) :D
این ساکورا دومیه خیلی فان تر بود(با دیلی لاگین میده بهت)، ولی فرگمنت هیچی ندارم و A فکر نکنم بیارزه آپ کنیم :D

• Like

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,528
نام
مسلم

#HONKAI

الان اونی که گرفتم رو نگاه کردم، بازم مامان دیلوکه ولی مدل موهاش رو عوض کرده نشناختم :)) :D
این ساکورا دومیه خیلی فان تر بود(با دیلی لاگین میده بهت)، ولی فرگمنت هیچی ندارم و A فکر نکنم بیارزه آپ کنیم :D

#HONKAI

مامان دیلاک خوبه، هر چی داشته باشی بازم کمه:> چقدر A جمع کردی، من همش دو تا دارم که یکیش کیانا هست:((

من که دارم با B میرم همش پس این A ها هم برام غنیمت هستن تا یه S بگیرم:D

• Like

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,720

#HONKAI

مامان دیلاک خوبه، هر چی داشته باشی بازم کمه:> چقدر A جمع کردی، من همش دو تا دارم که یکیش کیانا هست:((

من که دارم با B میرم همش پس این A ها هم برام غنیمت هستن تا یه S بگیرم:D

#HONKAI

تا اینجایی که من فهمیدم از A به S یکم Stat Gain زیاد میشه و اسکیل جدید ممکنه بگیری(یعنی لول کپ نداره فکر کنم)
اونطوری نیست کلا A بگی Obsolete میشه، ولی حالا شاید جلوتر به مشکل بخورم :D
همچنان فقط با Swallowtail Phantasm دمیج میدم :D فکر کنم تا 2 هفته دیگه بتونم SS ـش کنم خیلی خوبه :x

آخرین ویرایش:
  • Like

Tochini

کاربر سایت
Jun 16, 2009
122

#HONKAI

این هونکای با گنشین فرقش چیه؟ جفتشون که شبیه همن :D

گنشین پیسی که خیلی خوبه

• Like
Reactions: ce7en44 and NHM

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,720

گنشین پیسی که خیلی خوبه
جفتشون رو miHoYo ساخته
هونکای واسه 5 سال پیشه گنشین 1 سال هم نشده اومده :D

ولی چون قراره با گنشین Collab بزنن ما نصب کردیم ببینیم داستان چیه :D

• Like

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,528
نام
مسلم

گنشین پیسی که خیلی خوبه
هونکای قدیمیتره، گیم پلیش هم با گنشین خیلی فرق داره. یه سری شخصیت هاشون شبیه هم هستن ولی داستانشون جدا از هم هست.

بعد چندین بار آزمون و خطا موفق شدم سه بار ابیس لکتورها رو بکشم (بار اول ثانیه های آخر، بار دوم ۲:۳۰ مونده بود و بار سوم هم ۳ دقیقه) ولی اونطرف وقت کم میارم، حداقل یه دقیقه دیگه برای کشتن این فاتویی ها نیاز دارم. جونشون خیلی زیاده و ضربات وحشتناکی هم میزنن و از همدیگه هم فاصله دارن، حتی اگه زنده هم بوونم بازم نمیتونم سریع بکشمشون. ابیس لکتورها هم خیلی سگ جونن و نزدیک شدن بهشون هم مساوی با مرگه. کم کرپن جونشون خیلی وقت میگیره ولی بازم خوبه نوبتی زدن اسکیل بنت و یولا شیلدشون رو سریع میشکنه (برست که برامون نزاشتن خدا خیر ندیده ها:|)
دمیجم هم خیلی کمه، با یولا ۲۰۰k برست زدم ولی آخ هم نگفتن، مجبورم از ابیسال مون استفاده کنم و اسکیل باربارا بزنم و با نینگ برم بچسبم به یکیشون و یه پرده بزنم که اون یکی دهنم رو سرویس نکنه و هی ظیلد بسازم و منتظر بمونم تا ضربه بخوره و دمیج بده:|
پیشنهادی ندارین برای اینکه لکتور ها رو سریعتر بکشم؟

• Like
Reactions: NHM and tirdad666

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,798
برا کم کردن جونشون یولا یکم مشکل داره چون عملا نصف دمیج یولا از برست ش میاد ، لکتور هم برست ش رو سریع خالی میکنه.
برا شیلد ست تاندر فیوری بذار رو بنت ، قبل از اینکه وارد فاز شیلد بشن با شارژ اتک هلشون بده سمت همدیگه جوری که قشنگ بهم بچسبن چون بعدش دیگه نمیشه تکونشون داد.بعد با بنت برست بزن و تند تند اسکیل بزن.

ویرایش: اگه بدردت می خوره این تیم من بوده:

12.jpg

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,528
نام
مسلم
برا کم کردن جونشون یولا یکم مشکل داره چون عملا نصف دمیج یولا از برست ش میاد ، لکتور هم برست ش رو سریع خالی میکنه.
برا شیلد ست تاندر فیوری بذار رو بنت ، قبل از اینکه وارد فاز شیلد بشن با شارژ اتک هلشون بده سمت همدیگه جوری که قشنگ بهم بچسبن چون بعدش دیگه نمیشه تکونشون داد.بعد با بنت برست بزن و تند تند اسکیل بزن.

ویرایش: اگه بدردت می خوره این تیم من بوده:

View attachment 208640
دستت درد نکنه ولی تعویض تیم و آرتیفکت برای من امکان پذیر نیست چون همینا هم به زور رسوندم اینجا و دیگه نمیخوام برگردم از اول:D

راه حل f2p تر که با همین تیم برم چی سراغ داری؟:D

پ.ن: یه بخشی از وقت گرفتنش هم مال لگ زدن بازی واسه منه، نمیدونم چرا بعضی وقت ها غیر قابل بازی میشه:|

• Smile

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,720
فارم فارم فارم :D

یا آرتیفکت خیلی خوب باید رول بخوره یا وپن 5* برا Main DPS ـت داشته باشه، دیگه فلور 12 اگه بتونی زنده بمونی "اسکیل" معنی نداره فقط DPS Check ـه :D
خودم هم دمیج کم دارم 1* کردمش XD

پ.ن: یه بخشی از وقت گرفتنش هم مال لگ زدن بازی واسه منه، نمیدونم چرا بعضی وقت ها غیر قابل بازی میشه:|
طبق تجربه وقتی دمیج از سورس های مختلف میزنی پینگ تصاعدی میره بالا :))
مثلا با ونتی برست میزنم خیلی وقتا پینگ میشه 999، کل دمیج اینا از سمت سرور محاسبه میشه(اگر تجربه DC شدن داشته باشی میبینی که هیت میدی انیمیشن هم نشون میده ولی دمیجی نمیزنه)
بعد که اطلاعات از سرور برمیگرده انگار نت کشش نداره پینگ میچسبه به سقف :))
خیلی منطقی نیست ولی ایرانه دیگه منطق معنی نداره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر