Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,541
نام
مسلم
ra0zmfv35x171.png

m0fo9y5mft171.png

s7afrk0gru171.png

d3ygcgqfkx171.jpg

mvsycq8j7v171.png

Big_Solid_Snake

کاربر سایت
Jan 6, 2021
67
نام
amir
سلام دوستان برای طبقه دهم چمبر سوم ابیس توصیه ای ندارین چی ببرم با ژانگلیم میرم اون زنده میمونه بقیشون میمیرن اصن نمیشه زد تک نفری زمان کم میارم ابیس داره عوض میشه لاقل ریواردشو بگیرم ممنون میشم کمک کنین

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,541
نام
مسلم
سلام دوستان برای طبقه دهم چمبر سوم ابیس توصیه ای ندارین چی ببرم با ژانگلیم میرم اون زنده میمونه بقیشون میمیرن اصن نمیشه زد تک نفری زمان کم میارم ابیس داره عوض میشه لاقل ریواردشو بگیرم ممنون میشم کمک کنین
کاراکتر چی داری؟
برای دو نیمه یه پایرو میخوای. اگه کسی هم هست که شیلد داشته باشه با خودت ببر تا از باف ابیس استفاده کنی. نیمه اولش آسونه، اول سیسین میج رو سریع بکش و بعد برو سراغ فاتویی ایجنت. نیمه دوم هم ژانگلی با پایرو و الکترو ببر و اول سعی کن شیلد چیفتن رو با اورلود بشکنی و بعد با ملت یا وپورایز بکشش.
نیمه اول زیر یه دقیقه بری برای نیمه دوم به اندازه کافی وقت اضافه میاری.

پ.ن: به نظرم بقیه هم تست کنن، ابیس بعدی خیلی وحشتناک میزنه :-"

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,732
اصلا مشخصه فیشل S رنک هست یا نه؟ اگه A باشه که راحتر میشه گرفتش :-"

10 تا ویش زدم و NYX بهم نداد، فقط فرگمنتش رو داد :(( یکی هم برای اسلحه اش زدم و اونم نداد :(
این فرگمنت ها رو چیکار کنم؟ :-"
نه فکر نکنم معلوم باشه :D

من نگه میدارم فعلا، از Seele همین Swallowtail Phantasm رو آپ خواهم کرد، فعلا تا جای ممکن Max ـش کردم
فرگمنت تو منوی اصلی برو VALKYRJA بعد اسکرول کن سمت راست ببین اونایی که قفلن و فرگمنتشونو گرفتی چندتا میخوان
1622280440779.png
مثلا این Battlesuit ساکورا رو 30 تا فرگمنت دیگه داشته باشم میتونم آنلاک کنم :D
در مورد اونایی که داشته باشی هم همینطور
1622280572252.png
با 36 تا فرگمنت دیگه میتونم Swallowtail Phantasm رو SS کنم :x

Login Bonus ـه Dorm رو گرفتم بهم S کیانارو داد
1622280320823.png
یه تیر لیست درست و حسابی پیدا نکردم ببینم امبر بازی کیه چیزی خرجش نکنم :))

• Like
Reactions: ce7en44

Big_Solid_Snake

کاربر سایت
Jan 6, 2021
67
نام
amir
کاراکتر چی داری؟
برای دو نیمه یه پایرو میخوای. اگه کسی هم هست که شیلد داشته باشه با خودت ببر تا از باف ابیس استفاده کنی. نیمه اولش آسونه، اول سیسین میج رو سریع بکش و بعد برو سراغ فاتویی ایجنت. نیمه دوم هم ژانگلی با پایرو و الکترو ببر و اول سعی کن شیلد چیفتن رو با اورلود بشکنی و بعد با ملت یا وپورایز بکشش.
نیمه اول زیر یه دقیقه بری برای نیمه دوم به اندازه کافی وقت اضافه میاری.

پ.ن: به نظرم بقیه هم تست کنن، ابیس بعدی خیلی وحشتناک میزنه :-"
کاراکترایی که تا خرخره با لولشانو تلنتاشون اپدیت باشن جین ژانگلی بایدو شیانلینگ (امیدوارم این درست گفته باشم خیلی رو مخن اسمای چینی باز صد رحمت به ژاپنیا) دارم
اوکی چند روز بدجوری رفته رو مخم از صبح ارتیفکتم داره اپدیت میکنم بخاطر شارژ پایرو هام بازم امتحان میکنم فقط همون یه ستاره بگیرم کافیه بازم اینجور که شما میگی اسونه تلاش میکنم نه تارو بگیرم دمت گرم:x

• Like
Reactions: ce7en44 and NHM

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,798
کاراکترایی که تا خرخره با لولشانو تلنتاشون اپدیت باشن جین ژانگلی بایدو شیانلینگ (امیدوارم این درست گفته باشم خیلی رو مخن اسمای چینی باز صد رحمت به ژاپنیا) دارم
اوکی چند روز بدجوری رفته رو مخم از صبح ارتیفکتم داره اپدیت میکنم بخاطر شارژ پایرو هام بازم امتحان میکنم فقط همون یه ستاره بگیرم کافیه بازم اینجور که شما میگی اسونه تلاش میکنم نه تارو بگیرم دمت گرم:x
توصیه من اینه که برس به ar45 بعد برا دو تا dps اصلیت آرتیفکت فارم کن. :hide:

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
573
نام
Yashar
یه ترکیب هست چندوقتیه معروف شده به اسم chinese national team که کرکتر اصلیاش هست xiangling bennet xingqiu و کاراکتر اخر هم chongyun sucrose یا kaeya که حالا نسبت به کاراکتر 4ام که انتخاب میکنی rotation هاش فرق میکنه ولی خوب کوتاهش اینه که اول برست بنت میزنی بعد اسکیل و برست مثلا کایا بعد اسکیل و برست xq اخر از همه برست شیانلینگ و شروع میکنی نرمال اتک زدن تا اینکه برست بقیه پر بشه دوباره شروع کنی از اول :D

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,541
نام
مسلم
نه فکر نکنم معلوم باشه :D

من نگه میدارم فعلا، از Seele همین Swallowtail Phantasm رو آپ خواهم کرد، فعلا تا جای ممکن Max ـش کردم
فرگمنت تو منوی اصلی برو VALKYRJA بعد اسکرول کن سمت راست ببین اونایی که قفلن و فرگمنتشونو گرفتی چندتا میخوان
View attachment 208391
مثلا این Battlesuit ساکورا رو 30 تا فرگمنت دیگه داشته باشم میتونم آنلاک کنم :D
در مورد اونایی که داشته باشی هم همینطور
View attachment 208392
با 36 تا فرگمنت دیگه میتونم Swallowtail Phantasm رو SS کنم :x

Login Bonus ـه Dorm رو گرفتم بهم S کیانارو داد
View attachment 208390
یه تیر لیست درست و حسابی پیدا نکردم ببینم امبر بازی کیه چیزی خرجش نکنم :))
ای بابا، من چقدر ذوق کردم که چهار تا تونستم بگیرم، نگو به این راحتی ها هم نمیشه آنلاک کرد :))
خوش به حالت، به من A رنکش رو داد :D

دیگه امبر هر کسی باشه، این اول بازی مجبوری تا یه جایی لول آپش کنی :D ولی جدی کامیونیتی اونقدر فعالی به نظر نداره :-" الان داریم روزهای آخر یه گاچای رو به مرگ رو میبینیم :D

جین اگه بتونی توی نیمه اول ببری برای Fall damage دادن به فاتویی ها خوبه. فقط کافیه با اسکیل بگیریشون و رو به هوا کنی و پرتشون کنی، هر سری فکر کنم 15% از جونشون رو کم میکنه :D البته خودت یه روشی داری که به عادت کردی با همونم بری خوبه. پایرو هم اگه بنت c1 داری، اصلا بیلد کردن نمیخواد، فقط یه اسلحه لول آپ شده که بیس اتک زیاد داشته باشه با چهار آرتیفکت نوبلس بهش بده، هم هیلر میشه و هم شیلدها رو میشکنه و هم اینه دمیجت رو حسابی باف میکنه.
اگه هنوز لول 45 هست زیاد خودت رو اذیت نکن، بعدا که آرتیفکت های بهتر گیرت اومد راحت میتونی این قسمت رو بری :D

یه ترکیب هست چندوقتیه معروف شده به اسم chinese national team که کرکتر اصلیاش هست xiangling bennet xingqiu و کاراکتر اخر هم chongyun sucrose یا kaeya که حالا نسبت به کاراکتر 4ام که انتخاب میکنی rotation هاش فرق میکنه ولی خوب کوتاهش اینه که اول برست بنت میزنی بعد اسکیل و برست مثلا کایا بعد اسکیل و برست xq اخر از همه برست شیانلینگ و شروع میکنی نرمال اتک زدن تا اینکه برست بقیه پر بشه دوباره شروع کنی از اول :D
کلا بنت توی هر تیمی باشه قدرتش رو چند برابر میکنه :D من یولام رو کامل فیزیکال بستم، اصلا کریو دمیج نمیده و هولد اسکیلش هم نهایت 8k دمیج بده ولی وقتی قبلش برست بنت میزنم، قشنگ تا 28k دمیج aoe هم میده :D

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,732
ای بابا، من چقدر ذوق کردم که چهار تا تونستم بگیرم، نگو به این راحتی ها هم نمیشه آنلاک کرد :))
خوش به حالت، به من A رنکش رو داد :D

دیگه امبر هر کسی باشه، این اول بازی مجبوری تا یه جایی لول آپش کنی :D ولی جدی کامیونیتی اونقدر فعالی به نظر نداره :-" الان داریم روزهای آخر یه گاچای رو به مرگ رو میبینیم :D
آره زمان میبره ولی حداقل یه روزی بهش میرسی :D
گنشین کلا گاچا ـه
الان فقط همون Seele که آپ کردم دمیج میده بقیه دکورین :))
دیگه امروز برا اولین بار خوردم به مشکل استامینا :D فکر کنم هر 6 دقیقه ریجن میشه
ایونتا طوری که فهمیدم ترکیبین، بعضی ها رزین میخواد بعضی ها نمیخواد :D

بعد یه چیز خوب دیگه اینکه اگر استامینا به کپ برسه، از اون لحظه به بعد 35% استامینا که میتونست ریجن بشه رو تو Dorm ذخیره میکنه میتونی Claim کنی :D(کپ اون 60 تا بود فکر کنم)

• Like
Reactions: ce7en44

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,541
نام
مسلم
آره زمان میبره ولی حداقل یه روزی بهش میرسی :D
گنشین کلا گاچا ـه
الان فقط همون Seele که آپ کردم دمیج میده بقیه دکورین :))
دیگه امروز برا اولین بار خوردم به مشکل استامینا :D فکر کنم هر 6 دقیقه ریجن میشه
ایونتا طوری که فهمیدم ترکیبین، بعضی ها رزین میخواد بعضی ها نمیخواد :D

بعد یه چیز خوب دیگه اینکه اگر استامینا به کپ برسه، از اون لحظه به بعد 35% استامینا که میتونست ریجن بشه رو تو Dorm ذخیره میکنه میتونی Claim کنی :D(کپ اون 60 تا بود فکر کنم)
آره حداقل اینجا ملت یه امیدی برای گرفتنش دارن، سری اول هم نشد، توی ریران همینا رو نگه میدارن و بازم شانس دارن:D
ریشه بازی رو خشک کردیا:))
من یکی از ایونت ها رو رفتم، بعدش امتیاز کامل نگرفتم، خواستم دوباره برم که گفت فرصت هام تموم شدن :D

آره، اون قسمت هم دیدم، جالب بود:D ببین اینجوری مدیریت رزین میکننا:D

• Smile
  • Like
Reactions: amiravaz and NHM

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,541
نام
مسلم
بالاخره رسیدم به چمبر سوم :>

1.jpg

حالا فقط مونده از اینجا رد بشم:-"

پ.ن: جالب اینجاست که گرازها به محض مردن سنجاب ها و اردک ها و ابیس میج آروم شدن و دیگه گراز بازی در نیاوردن:|

تیم دوم هم فیشل و دیلاک و جین و البدو بردم و البدو خیلی کمکم کرد که زنده بمونم فقط.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,346
نام
امیر حسین
در یک حرکت انقلابی تصمیمم رو گرفتم و از همین آرتیفکت هایی که دارم برای ژانگ لی انتخاب کردم و گفتم گور بابای یه چیز پرفکت:)) :-"
فقط مونده ساعت و گل رو مکس کنم:-" که خودش قرن ها طول میکشه:-"
درسته جفت اینایی که HP هستن الان ، LVLشون له شده، ولی یه حسی بهم میگه برمیگردم ست قبلی:| برستم زیادی اومده پایین:-"
البته اینا مکس بشن و امیدوارم باشم کریت ریتم بره بالا، شایدم واقعا خوب شد:-"

---
دوستان گرامی، بحث های هونکای زیاد شده، نمیفهمم گنشین رو میگید یا هونکای:-" اگر ممکنه بزاریدش تو اسپویلر با تگ هونکای، بفهمیم چند چندیم ؛ چند چندید:)) :-"

Tochini

کاربر سایت
Jun 16, 2009
122
استوری گویست رو بچسب بهش و برو،160تا رزین رو روزانه استفاده،بگرد دنبال چست های تو مپ،4تا کویست دیلی رو بزن هرروز
من تا AR45 هیچ مشکلی نداشتم بعد ازاونه که سرعت میاد پایین از BMW میرسی به PRIDE
این رزین رو تا امروز نمیدونستم چیه :D تونستم باهاش برم 14 تازه خخخ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر