Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:
آره هر دو یا سه ماه میتونین یه شخصیت پنج ستاره بگیرین، پس هر کی این وسط جا موند باید بزارین برای ریران، شاید تا اون موقع هم از چشمتون افتاد:-"
تا ریران، Xتا کاراکتر دیگه هم میاد که دوست داری اونا هم بگیری! و این داستان همیشه ادامه دارد:-"

من امیدوارم یکم سیستم پیتی و گاچاش بهتر بشه با اضافه شدن کاراکترهای مختلف! مخصوصا با این وضعی که تعداد 5ستاره هایی که میدن خیلی بیشتر از 4*هاست:-"
و با اومدن کامل ژاپن هم کل 5ستاره های فعلی رو به استاندارد و 50/50 اضافه کنند:|

تا ریران، Xتا کاراکتر دیگه هم میاد که دوست داری اونا هم بگیری! و این داستان همیشه ادامه دارد:-"

من امیدوارم یکم سیستم پیتی و گاچاش بهتر بشه با اضافه شدن کاراکترهای مختلف! مخصوصا با این وضعی که تعداد 5ستاره هایی که میدن خیلی بیشتر از 4*هاست:-"
و با اومدن کامل ژاپن هم کل 5ستاره های فعلی رو به استاندارد و 50/50 اضافه کنند:|
ممکنه اون x تا کاراکتر دیگه به اندازه کسی که منتظر ریرانش هستی برات ارزش نداشته باشن:-"

در مورد اینکه نسبت چهار ستاره ها کمتره موافقم، امیدوارم با اومدن اینازوما بیشتر بشن. در مورد اینم که همه پنج ستاره ها برن توی اون بنر مخالفم، چون گرفتن کسی که میخوای تقریبا غیرممکن میشه:-"

برای بنر استاندارد هم پیشنهاد میکنم دو نفر از منطقه اینازوما اضافه بشن یا یه پنج ستاره جئو :-"

همینجوری حوصله ام سر رفته بود، رفتم یک تک ویش روی بنر اسلحه زدم:-"

Screenshot_۲۰۲۱۰۵۲۶-۱۶۳۹۲۵.png

این بدرد کسی هم میخوره؟ کاش لاست پریر داده بود:-"

ممکنه اون x تا کاراکتر دیگه به اندازه کسی که منتظر ریرانش هستی برات ارزش نداشته باشن:-"

در مورد اینکه نسبت چهار ستاره ها کمتره موافقم، امیدوارم با اومدن اینازوما بیشتر بشن. در مورد اینم که همه پنج ستاره ها برن توی اون بنر مخالفم، چون گرفتن کسی که میخوای تقریبا غیرممکن میشه:-"

برای بنر استاندارد هم پیشنهاد میکنم دو نفر از منطقه اینازوما اضافه بشن یا یه پنج ستاره جئو :-"

همینجوری حوصله ام سر رفته بود، رفتم یک تک ویش روی بنر اسلحه زدم:-"

View attachment 207749

این بدرد کسی هم میخوره؟ کاش لاست پریر داده بود:-"
یه ور تک ویش میزنند یولا میگیرن، یه ور تک ویش میزنند سلاح میگیرن... زندگیه داریم؟ :-"

الان بنر استاندارد 5 تا 5* کلا داره(کاراکتر:-" ) و ما همون 5 تا رو ممکنه توی 50/50 هم بگیریم و بره تو پاچمون:-" تقریبا هر کدوممون تا الان شاید 2 الی 3 تاشون رو داشته باشیم:-" تا کامل شدن اینازوما هم چقدر مونده؟ 4 آپدیت؟ احتمالش هست این 5 کاراکتر رو بازم ازشون گرفته باشیم!
ولی وقتی کاراکترهای دیگه اضافه بشه، حداقل احتمال تکراری گرفتنمون میاد پایین!

چیلده/ژانگ لی/گانیو/آلبدو/کیلی/ونتی/یولا/ژیائو/هوتائو

به بنر استاندارد و 50-50 اضافه بشن:-" ، از کازوها به بعد هم جدید محسوب بشن تا تکمیل کشور چهارم:-"

این وسط مثل کاچینگ هم باز بنر برای این استانداردها بدن این وسطا...ولی با تایم کمتر، و همیشه هم بدن! نه فقط اون کاچینگی که یکبار دادن و رفت! :-"

• Like
Reactions: ce7en44 and NHM
دیگه دو طرف همزمان یولا داشته باشی که جالب نیست، شخصیت هایی که میخوای بین دو تا اکانتت تقسیم کن. متریال یولا هم نگهدار برای جین یا یه شخصیت دیگه استفاده کن.
احتمالا ایاکا هم متریال همین ice cube رو بزارن براش ... تلنت متریال هاشم هم که دیلوک و نوئل آماده اند ... باس متریالشونم روی هم جمع شده این دو ماه

یه ور تک ویش میزنند یولا میگیرن، یه ور تک ویش میزنند سلاح میگیرن... زندگیه داریم؟ :-"

الان بنر استاندارد 5 تا 5* کلا داره(کاراکتر:-" ) و ما همون 5 تا رو ممکنه توی 50/50 هم بگیریم و بره تو پاچمون:-" تقریبا هر کدوممون تا الان شاید 2 الی 3 تاشون رو داشته باشیم:-" تا کامل شدن اینازوما هم چقدر مونده؟ 4 آپدیت؟ احتمالش هست این 5 کاراکتر رو بازم ازشون گرفته باشیم!

به بنر استاندارد و 50-50 اضافه بشن:-" ، از کازوها به بعد هم جدید محسوب بشن تا تکمیل کشور چهارم:-"

این وسط مثل کاچینگ هم باز بنر برای این استانداردها بدن این وسطا...ولی با تایم کمتر، و همیشه هم بدن! نه فقط اون کاچینگی که یکبار دادن و رفت! :-"
البته تک ویش روی بنر یولا بود ، وگرنه پیتی ۴۰ بود
.....

منو هم رده با سفید برفی هایی مثل مسلم قرار نده
......

هنوز جای ۷۵ تا ویش و نگرفتن حتی پشمک حاج عبدالله میسوزه

.........
@ce7en44

شوخی میکنی برای dps ها ، اتلس، لاست پرایر رو میجوه

آخرین ویرایش:
من خودمم زیاد دنبال یولا نبودم، همینجوری میزدم برا کانسیلشن که بیدو شد c1 ژین یا شد c1 ژینکیو هم شد c2 در کل شاکرم?
الانم شدم نزدیک پی تی 40 گرفتم چه خوب نگرفتم هم بعداین بنر دیگه وامیستم تا کازوها، یانفی دارم ورژن ضعیف کلی حساب میشه بسه
ولی واقعا قبول دارم الان که اینازوما میاد باید یکم کرکترهای بنر استاندارد بیشتربشه?

نه دیگه، فقط اینا نیستن، ۱۰ تا اسلحه هم کنارشون هست که اکثرا همونا گیرشون میاد، اینایی هم که پنج ستاره استاندارد دارن یا اون اوایل مثل من روی استاندارد فقط ویش میزدن یا ۵۰/۵۰ باختن.
آره احتمالش هست که اونایی که الان پنج ستاره محدود هستن رو همزمان با بنر خودشون روی بنر استاندارد هم بیارن ولی ممکنه ملت بدتر صداشون در بیاد که برای اینا خرج کردن و سرشون کلاه رفته. از اونطرف هم مدام باید شخصیت جدید بیرون بدن که اونم باز صدای ملت رو در میاره. ولی به هر حال فعلا تا سالگرد فکر نکنم خبری بشه.
اون یه بار ککینگ نم فقط به خاطر آماده نبودن هو تائو بود:-"
احتمالا ایاکا هم متریال همین ice cube رو بزارن براش ... تلنت متریال هاشم هم که دیلوک و نوئل آماده اند ... باس متریالشونم روی هم جمع شده این دو ماه

البته تک ویش روی بنر یولا بود ، وگرنه پیتی ۴۰ بود
.....

منو هم رده با سفید برفی هایی مثل مسلم قرار نده
......

هنوز جای ۷۵ تا ویش و نگرفتن حتی پشمک حاج عبدالله میسوزه

.........
@ce7en44

شوخی میکنی برای dps ها ، اتلس، لاست پرایر رو میجوه
آره آیاکا چون کریو بعدی هست ممکنه همین باس باشه، کس دیگه ای هم که با این باس نیست. دلم برای اونایی میسوزه که از یه سال قبل اون یکی باس کریو رو برای آیاکا فارم کرده بودن:))

یه نظر خودم چون شخصیت های کاتالیست فقط دمیج المنتال میدن پس المنت دمیج و کریتیکال براشون بهتره تا اتک٪، که اونم لاست پرایر بیشتر داره ولی بازم باید برم یه تحقیقی بکنم و یه مقایسه ای بکنم، هر چند الان اصلا حسابی ورشکسته ام و آپگریدش نمیکنم تا وقتی که از یانفی بخوام استفاده کنم (برای لیزا و ساکروز سه تا کاتالیست آپ شده دیگه دارم)

پ.ن: الان تقریبا تمام خانواده اسکای ورد رو دارم. فقط مونده کلیمور (که خیلی بهش نیاز داشتم) و نیزه.
این ایس کیوب رو چطوری باید باز کنم ؟ پازل زیر اونجا رو رفتم و نوک قله رو هم باز کردم ... باید کویست البدو رو برم ؟
احتمالا آره، چون کوئست توی همون ناحیه بود.

این دامین نوک قله چه سرطانیه ... خودم تنهایی که زورم نمیرسه (بدون پایرو ) ... coop هم یه کسایی میاره که حتی دش کردن و داج دادن ساده هم بلد نیستن ... همون اول سقط میشن
چرا هیج کس از این پک غذا استفاده نمیکنه ؟؟؟

• Like
Reactions: NHM and ce7en44
این دامین نوک قله چه سرطانیه ... خودم تنهایی که زورم نمیرسه (بدون پایرو ) ... coop هم یه کسایی میاره که حتی دش کردن و داج دادن ساده هم بلد نیستن ... همون اول سقط میشن
برای یولا رفتی اون دامین؟
پک غذا که هیچی، از اون سوپی که گرم میکنه هم استفاده نمیکنن:-"

• Like
Reactions: vaan 2 and NHM
دامین آرتیفکت هیدرو و کرایو رو میگی؟
امشب رو نمیتونم ولی اگه خواستی از فردا میتونم بیام کمکت.

نه دیگه، فقط اینا نیستن، ۱۰ تا اسلحه هم کنارشون هست که اکثرا همونا گیرشون میاد، اینایی هم که پنج ستاره استاندارد دارن یا اون اوایل مثل من روی استاندارد فقط ویش میزدن یا ۵۰/۵۰ باختن.
آره احتمالش هست که اونایی که الان پنج ستاره محدود هستن رو همزمان با بنر خودشون روی بنر استاندارد هم بیارن ولی ممکنه ملت بدتر صداشون در بیاد که برای اینا خرج کردن و سرشون کلاه رفته. از اونطرف هم مدام باید شخصیت جدید بیرون بدن که اونم باز صدای ملت رو در میاره. ولی به هر حال فعلا تا سالگرد فکر نکنم خبری بشه.
اون یه بار ککینگ نم فقط به خاطر آماده نبودن هو تائو بود:-"

آره آیاکا چون کریو بعدی هست ممکنه همین باس باشه، کس دیگه ای هم که با این باس نیست. دلم برای اونایی میسوزه که از یه سال قبل اون یکی باس کریو رو برای آیاکا فارم کرده بودن:))

یه نظر خودم چون شخصیت های کاتالیست فقط دمیج المنتال میدن پس المنت دمیج و کریتیکال براشون بهتره تا اتک٪، که اونم لاست پرایر بیشتر داره ولی بازم باید برم یه تحقیقی بکنم و یه مقایسه ای بکنم، هر چند الان اصلا حسابی ورشکسته ام و آپگریدش نمیکنم تا وقتی که از یانفی بخوام استفاده کنم (برای لیزا و ساکروز سه تا کاتالیست آپ شده دیگه دارم)

پ.ن: الان تقریبا تمام خانواده اسکای ورد رو دارم. فقط مونده کلیمور (که خیلی بهش نیاز داشتم) و نیزه.

احتمالا آره، چون کوئست توی همون ناحیه بود.

نه ، کویست البدو نمیخواست ..ماموریت در کوهستان، باید اون لاکچری باکس نک قله رو بازی میکردم و با ادونچره ایریس گزارش میکردم

برای یولا رفتی اون دامین؟
پک غذا که هیچی، از اون سوپی که گرم میکنه هم استفاده نمیکنن:-"
نه بابا ، اونو که میدونم بیلدش فیزیکاله ... برای چایلد رفتم

دامین آرتیفکت هیدرو و کرایو رو میگی؟
امشب رو نمیتونم ولی اگه خواستی از فردا میتونم بیام کمکت.
دمت گرم ...پس منتظرم ...

نگاه یاد بگیرید .. بی خودی گه نیومدم ریجن 2

اونی رو میگی که باعث میشه موشک بره هوا نوک کوه و دامین باز میشه؟
این باس ها مثل استورم و چایلد که میشه لول بالاترشونو رفت و نوشته داستان جدید باز میشه واقعا چیز جدید نشون میده؟چون هنوز سخته لول بالاترشونو برم

اونی رو میگی که باعث میشه موشک بره هوا نوک کوه و دامین باز میشه؟
این باس ها مثل استورم و چایلد که میشه لول بالاترشونو رفت و نوشته داستان جدید باز میشه واقعا چیز جدید نشون میده؟چون هنوز سخته لول بالاترشونو برم
نه دراپ ها بهتر میشه ... متریال تلنت هم بهت میده ... چایلد که coop داره ... راحته

میخواستم از بازی بیام بیرون قبلش چک کردم دیدم از آخرین ۴ ستاره ای که گرفتم ۹ تا ویش زدم ، گفتم یه دونه بزنم ببینم چهار ستاره چی میده

و واویلا ، گلد شد... جونم در اومد تا ببینم چی از توش در میاد و اما بازم ..... اون حال به هم زن

نه ، نه دیگه خبری از اون بی خاصیت حال به هم زن نبود، با اولین ویش روی بنر

(میدونستید تصویر سیاه دراپ شدن دیلوک و یولا مقدار خیلی زیادی شبیه هم هستند)

genshin-impact-eula-build-best-1200x675_vavq.jpg

خود بانو دراپ شد ... انصافا بازی اینطوری حال میده.... نه مثل اون کابوس .... هر سه تا لجند رو زیر پیتی گرفتم ۸ ماه ۲ تا کارکتر، ۲ ماه سه تا کارکتر ... شت ...

حالا خوبیش اینه متریال کلایمورم هم دارم ،،
...... :-" :-j

listen and repeat

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or