Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,690
سلام دوستان من بازم برگشتم با سوالات مسخرم لول رنکم داره میره بالا خیرسرم اما هنوزم تو بعضی چیزا نوب بازیای خودمو دارم:Crying1::Wallbash:
و دوستان برای اینکه که چندبار کمک کردین دمتون گرم گفتم یه باردیگه ام اینجا ازتون تشکر کنم دمتون گرم:x:x
دوستان اینا یه سری ارتیفکته که برای ژانگلی پبدا کردم توی دمین نزدیک باس geo پیدا کردم ببینید همینا خوبه براش؟:-?
mocking mask
goblet of chiseled crag
concerts final hour
flower of accolades
gamblers feather
بعد اینکه اگه ارتیفکت جدید بهتر گرفتم بیشتر روی ارتیفکت دفنسش کار کنم یا روی اتکش یا روی المنت مستریش یا اصن دیگه دست نزنم به این ارتیفکتاش چون پول واقعا کم میارم یه شخصیت اپدیت میکنم باید کلی ول بچرخم پول جمع کنم یا ارتیفکت ستاره پایین ها رو بفروشم واقعا دیگه به پول به داخل قوری نمی رسه بعد اینکه واقعا مزیتی داره این قوریه روی رنک اصلی خودت یا فقط همون تراست رنک الکی میره بالا چیز خواصی اضافه نمی کنه؟اگه نه که برم سیمز نصب کنم خونه لاقل بهتر میشه با سلیقه خودت بسازی چه کاری دیگه
شرمنده این سوالات عجیب غریبو میپرسم واقعا حوصله خوندن توضیحات اضافه بازیو ندارم پیشاپیش دمتون گرم:x
سلام :D
در مورد ژانگلی
شیلدش به HP بستگی داره و با اون scale میشه، پس اگه میخوای از شیلدش استفاده کنی اولویتت رو بذار رو HP، دیفنس فایده زیادی نداره
در مورد آرتیفکت برا شیلد از ست های زیادی میشه استفاده کرد ولی بنظرم بهترین 4 تا از این جدیدست Tenacity of the Millelith

اگر میخوای از برستش استفاده کنی 2 تا از ست Noblesse oblige و 2 تا Archaic Petra بیشترین دمیج رو میدن تا جایی که میدونم

در مورد تیکه های آرتیفکت، به طور کلی چه ساپورت برا دمیج چه مین DPS باید اینطوری باشه MAIN STAT ـت

گل که همیشه HP و پر هم Attack هست مین استتشون
ساعت شنی ATK% ولی اگر ساپورته و با برستش انرژی کم میاری میتونی Energy Recharge هم بذاری
گابلت هم المنت کاراکترت مثلا برای برست ژانگلی Geo DMG Bonus بذار
تاج هم بستگی به CD(Crit Damge) و CR(Crit Rate) داره، اکثرا میگن سعی کن نسبت CR به CD حدود 1 به 2 باشه
1621076720119.png
مثلا همچین چیزی عالیه :D
SUB STAT هم همینطور، اتک و کریت ها اولویت دارن

در مورد ژانگلی هم که اون بالا گفتم اگه فقط شیلد میخوای ساعت گابلت و تاج همشو HP% بذار :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
View attachment VID_20210515_185251_249.mp4

کازویا هم وال فرندلی ساختن ... تو c6 این شکلی میشه
.......

IMG_20210515_185211_308.jpg

IMG_20210515_200145_661.jpg

اگه با باف الکترو همراه بشه ،، دوباره مینم میشه ،،، خصوصا که الکترو بیلد شده و اینکه به دلم بشینه ندارم

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,469
نام
مسلم
View attachment 206343

کازویا هم وال فرندلی ساختن ... تو c6 این شکلی میشه
.......

View attachment 206344

View attachment 206346
فقط توی c6 به عنوان dps کاربرد داره، قبلش فقط ساپورته:D مگه اینکه اون باف المنت مستری و ست جدید خیلی تاثیر داشته باشن:D

این برست تراولر مثل اینکه باگ داره و این ورژن نهاییش نیست:D

کیا تیک pvp رو زدن؟:-"

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
View attachment 206313
اگه هنوز لومینه هایتان را آپ نکردید دست بجنبانید
Aetherهامون رو آپ میکنیم :p
فقط توی c6 به عنوان dps کاربرد داره، قبلش فقط ساپورته:D مگه اینکه اون باف المنت مستری و ست جدید خیلی تاثیر داشته باشن:D

تیک داستان ، اکسپلوریشن و کالکشن رو زدم:-"

---

امروز ژانگ لی اولین مبارزه با باس های هفتگیش رو تجربه کرد...فقط میتونم بگم لول!!! :))
واقعا گفتید جاخالی دادن رو یادمون میره درک کردم:)) تازه الان دوتا آرتیفکت کلا آپ شده گل و پر! :)) باز این وضعه:))

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار

من ... لیدر بورد نداره بازی خیلی رو اعصابه
داستان و کارکتر ها و کشف مناطق ناشناخته در یه محیط جهان باز

حسابیم تاختم به اونتشون

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین

حسابیم تاختم به اونتشون
نع!
نگاه... نع!
لیدر بورد پایان ماه عسل فری تو پلیه! باور کن هرچی بدبختیه روزی شروع میشه که لیدربرد به بازی اصافه بشه! :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,469
نام
مسلم

حسابیم تاختم به اونتشون
لیدربورد میخوایم چیکار؟ همینجوری هم میدونیم ته لیست Ar 55 هستیم:D

خودم هم مناطق جدید، داستان و لور زدم:>

من در عوض مشکلات موبایل که از پچ ۱.۳ هستن رو نوشتم، البته شاید فقط با مدل گوشی من مشکل داشته باشه ولی امیدوارم به گوش یکی‌ برسه. دراگون اسپاین هم نوشتم که برام غیرقابل بازی شدن توی این دو تا پچ آخری.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
آقا چشش نزنم یه خبرایی از آیاکا شده
دست به جم هاتون نزنید که میم کامیونیتی داره میاد :D
نهایت دو پچ بعد از 1.6 :D
View attachment 206349
من که جم هام میره برای لباس جین:)) اگر با جم بشه گرفت:-"
مگر اینکه چیز جذاب تری لیک بشه:-" :-" :-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
نع!
نگاه... نع!
لیدر بورد پایان ماه عسل فری تو پلیه! باور کن هرچی بدبختیه روزی شروع میشه که لیدربرد به بازی اصافه بشه! :D
من بازم دوست دارم ،،، اینکه بدونی بقیه دارن تو اون دنیا چی کار میکنن جذابه

.........

IMG_20210515_204956_381.jpg

IMG_20210515_205038_784.jpg

IMG_20210515_200128_347.jpg

.....‌‌‌‌...

دست به جم هاتون نزنید که میم کامیونیتی داره میاد :D

IMG_20210515_204858_852.jpg

دیگه دیر شده

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
من بازم دوست دارم ،،، اینکه بدونی بقیه دارن تو اون دنیا چی کار میکنن جذابه

.........

View attachment 206351

View attachment 206352

View attachment 206353

.....‌‌‌‌...

View attachment 206354
میخوای بدونی چیکار میکنند؟
به هر بازی گاچایی که لیدر بورد داره سر بزن:D

یک سری ایونت میزارن با لیدر برد، یک سری جایزه میزارن برای رنک ، یک سری کاراکتر و ... بوست میکنند برای امتیاز ، نتیجه ؟
اونی که مول خرج میکنه مثلا با 2 دور امتیازی رو میگیره که تو توی ده دور باید بری!
نمیخوای حالا اونقدراااا مقام خوبی بگیری؟ به حداقل جایزه ی دندون گیر میخوای برسی؟
X روز یک بند 24ی میشینی پای بازی و هی با جم استامینا (رزین) شارژ میکنی تا بتونی تو بازه ی رنک مورد نظرت دووم بیاری! :D

دو ساعت میخوابی میبینی یه جوری عقب افتادی که شاید دیگه نرسی اون بالاها! چند ساعت آخر پای بازی و لیدربورد نباشی قشنگ میبینی از دست رفتی!
و ...

کلا لیدربورد شاید جذاب به نظر بیاد، ولی مطمئنم اون موقع بازی تبدیل میشه به یه نوع بیگاری! و مطمئنم تو اون دوره ی لیدربورد حالت از بازی بهم میخوره:-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
میخوای بدونی چیکار میکنند؟
به هر بازی گاچایی که لیدر بورد داره سر بزن:D

یک سری ایونت میزارن با لیدر برد، یک سری جایزه میزارن برای رنک ، یک سری کاراکتر و ... بوست میکنند برای امتیاز ، نتیجه ؟
اونی که مول خرج میکنه مثلا با 2 دور امتیازی رو میگیره که تو توی ده دور باید بری!
نمیخوای حالا اونقدراااا مقام خوبی بگیری؟ به حداقل جایزه ی دندون گیر میخوای برسی؟
X روز یک بند 24ی میشینی پای بازی و هی با جم استامینا (رزین) شارژ میکنی تا بتونی تو بازه ی رنک مورد نظرت دووم بیاری! :D

دو ساعت میخوابی میبینی یه جوری عقب افتادی که شاید دیگه نرسی اون بالاها! چند ساعت آخر پای بازی و لیدربورد نباشی قشنگ میبینی از دست رفتی!
و ...

کلا لیدربورد شاید جذاب به نظر بیاد، ولی مطمئنم اون موقع بازی تبدیل میشه به یه نوع بیگاری! و مطمئنم تو اون دوره ی لیدربورد حالت از بازی بهم میخوره:-"
حالا چرا یهویی بهش جایزه اضافه کردی؟؟ همین الانم هفتگی ملتی که خوب یا شانس خوب داشتن یا خرج کردن ۶۰۰ تا جم میگیرن من ۳۰۰ تا میگیرم ... اگه اپدیت جدید نمیدادن ۳۵۰ تا

• Like
Reactions: ce7en44 and NHM

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,690
@vaan 2

به جای Leaderboard باید یه چیزی بذارن یه سری Statistic رو نشون بده

مثلا به جای اینکه بیاد بگن از نظر زمان تو اسپایرال رو نفر 100k ام تموم کردی بیان زمان میانگین کسایی که تو WL یا AR تو هستن رو بگه :D
با مثلا بیشترین کاراتر استفاده شده
کلا همین community poll هارو بذارن تو خود بازی عالی میشه

کوچکترین ریواردی برا "try-hard" ها یا whale ها بذارن پلیر بیس بازی نابود میشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر