Multi Platform Genshin Impact

سازنده
miHoYo
تاریخ انتشار
September 2020
ناشر
miHoYo
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
a487e1344b14e77fd3894b4e43464bd5.png

Genshin Impact یک بازی Open World Action-RPG (نقش آفرینی-اکشن جهان باز) هست که در یک دنیای فانتزی به اسم Tevyat روایت میشه.
Genshin Impact در واقع از روی یک مانهوا(Manhwa ) در حال پخش به همین نام ساخته شده.
همین اول بهتره بدونید که بازی کاملا رایگان هست Free To Play
این هم باید بدونین که بازی MMO نیست، برای همین تو همین بخش PC معرفی میکنم.

genshin-impact-final-closed-beta-trailerLOW.jpg
از ویژگیهای بازی میشه به گرافیک بر پایه انیمه ایِ فوق العاده زیبا که برپایه انجین Unity ساخته شده ، دنیای بزرگ قابل اکتشاف، به همراه مبارزات برپایه جادوهای Elemental و کمبوهای دیدنی نام برد.
به موارد بالا یک داستان جذاب،تعدد شخصیتها و گیم پلی الهام گرفته از The Legend of Zelda: Breath of the Wild اضافه کنید.
همه اینها باعث شده بازی به معجونی عجیب ولی واقعی تبدیل بشه، بازیی که هر طرفدار اهل انیمه ای برای سالها آرزوی ساخت همچین بازی داشته.

بازی شامل مناظر وسیع، شهرهای با تنوع فرهنگی متفاوت و دانجن های متفاوت میشه.

شما تحت نام "The Traveler" در ابتدا باید بدنبال یکی از اعضای خانوادتون که مدتهاست مفقود شده و ازش خبری ندارید بگردید و بعد از پیوستن به هم، به رمزوراز دنیای Tevyat پی ببرید و کشف کنید.

مخصGenshin-Impact-Switch_01-14-20.jpg
در این مسیر شما یک همراه به اسم Paimon دارید که در طی مراحل شمارو راهنمایی میکنه که توسط AI کنترل میشه.
در ادامه شما میتونید با ایجاد پارتیهای 4 نفره بهمراه دوستان که هرکدوم تخصخص در یکی از عناصر المنتال (آب،خاک،آتش و...) دارن به تجربه بازی بپردازید.

سازنده بازی یک کمپانی چینی هست به اسم miHoYo که با ساخت این بازی در واقع کلاس درسی برای کمپانیهای ژاپنی برپاکرده که سالهای زیادی میخواستن به هرآنچه که GI ارائه میده برسن.
پلتفرم هایی که این بازی برای اونها منتشر شده PC-PS4-Nintendo Switch-Android-iOS
تاریخ انتشار پس فردا 28 سپتامبر 2020 هست واز همین الان میتونین پریلود شروع کنین.
حجم بازی حدود 11 گیگ هست.
بروز میشه.....

=====================
اگه تنهایی بازی میکنین و دنبال یک دوست ایرانی میگردین که تو بازی پدرتون دربیاره و رو اعصابتون راه بره، نام کاربری بچه های بازیسنتر Addکنین :D
User ID کاربران بازیسنتر:
@PipBoy3000_v2
UID=700780251
سرور EU
=====
@Rattle.Snake
UID=700140549
سرور EU
=====
@BoxBox
UID=700503323
سرور Eu
=====
@Rohshen
UID=703998496
سرور EU
=====
@batman0
UID=704589664
سرور EU
=====
@ce7en44
UID=701036823
سرور EU
=====
@orginal.prince
UID=805761569
سرور آسیا
=====
@mahdi_1m1
UID=605487934
سرور US
=====
@L.o.s
UID=706729189
سرور EU
=====
@( Layken )
UID=612205993 --- PlayStation 4
سرور US

آخرین ویرایش:

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,670
1620489679345.png
In terms of Mora, we have no Mora #-o
به حدی بدبخت شدم دارم با فارم Elite Enemies مورا جمع میکنم :D

ویرایش: cicin mage ها 200 تا مورا میدن یعنی میشه باهاش 2تا رزین کاندنسد کرد :o
زنده باد میهویو^:)^

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,440
نام
مسلم
View attachment 205557

به خاطر یه مشت مورا نسل کشی راه ننداز:))

• Smile
Reactions: amiravaz and NHM

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
View attachment 205557

داداش بیا من خودم دستی بهت میدم...دست از سر اون بیچاره ها بردار :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
سوال :
قلق زدن اژدها دقیقا چیه؟ :-"
چندباری که تا الان زده بودمش، هیچ ایده ای ندارم چطوری زدم:)) افتادم به جونش و مرد:-"
اما امروز... پودر شدم! :| یکدور که کامل باختم:)) دور دوم هم انواع و اقسام غذاها کوفت کردم :)) (دفاع،استامینا،اتک،و یه عالمه HP :)) )
اما خوب... سیستمش رو درک نمیکنم کلا:-" جونش هم شدیدا میلی متری کم میشه:-"

---

@ce7en44
این روزا برنامه زندگی و همه چی ریخته به هم... تا کی ایونت هست؟ سعی میکنم یه وقتی جور کنم حتما:(
هلپ میییی:(
نه که ایونت هیچی نرفتم جلو...این سیزن تو اوج فلاکته پول و xp و تلنت بوک و ... هستم:)) افتضاحه وضعیت:))

ژانگلی هم بعید میدونم توی یک سال آینده برسونمش فاز6 :)) سنگ نارنجی ها که هیچی ندارم، سه روزی یکبارم ریست میشن...هیچی دیگه:-"

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
حالا که هنوز تازه لول های پایین هستی:)) ولی نه اونطور هم که فکر میکنی سخت نیست، مخصوصا ورلد بیرون:D اگه کاراکترها و اسلحه ها و آرتیفکت ها و تلنت ها رو لول‌آپ کنی (که فعلا دو تای اولی مهم هستن) بازم میتونی همونجوری راحت بازی کنی. یه ذره چلنجش بیشتر شده که به مرور عادت میکنی:D من هفته اول یه ماموریت رو سه روزه انجام دادم، الان برای اینکه روزی بیشتر از نیم ساعت بتونم بازی کنم، فاصله بین ماموریت های روزانه رو پیاده میرم:D تو هم بعدا که راه بیوفتی به حرف امروزت میخندی:D

در مورد Acquaint Fate که فقط توی بنر استاندارد یا permenant استفاده داره پس اون رو نمیخواد نگه داری یکی یکی یا ده ده تا بزن بره. در مورد جم هم نگه دار برای بنر شخصیت هایی که دوست داری بگیری خرج کن. الان بنر ژانگلی هست، میتونی بری تست رانش بزنی و ببینی چطوری هست، برای بنرهای بعدی هم همین تست ران هست و بعد هر کدوم خوشت اومد بگیر. توی بنر اسلحه هم اصلا ویش نزن، فقط اتلاف جم هست. بنرهای استاندارد و شخصیت هر ۱۰ تا ویش گارانتی یه اسلحه یا سلاح چهار ستاره میدن و هر نود تا یه پنج ستاره (بنر شخصیت سلاح پنج ستاره نداره، در عوض نود تای اول ۵۰٫۵۰ احتمال داره یکی از کاراکترهای پنج ستاره بنر استاندارد رو بگیری، ولی ۹۰ تای بعدی ۱۰۰ درصد کاراکتر اختصاصی بنر رو میگیری) البته اینا در بدترین حالت هست، ممکنه خوش شانس باشی و توی ده تای اول هم کاراکتر بنر رو بگیری و ممکنه بدشانس باشی و تا ۱۸۰ بری. وقتی هم که کاراکتر پنج ستاره گرفتی اصطلاحا پیتی ریست میشه و دوباره از صفر کانتر میندازه. گارانتی ۱۰۰٪ هم که بسوزه، دوباره ۵۰٫۵۰ میشه.
استارداست ها رو هر ۳۰ روز یه بار میتونی پنج تا Acquaint Fate و پنج تا Interwinde از فروشگاه قسمت پایمون بارگین بخری. یه دونه استارگلیتر هم هست که کمیابتره و باهاش میتونی فیت یا شخصیت یا اسلحه بخری. معمولا استارگلیتر اسلحه بخری بهتره و بعد شخصیت.
Genshin Impact | PC
اول اینو بخون اگه حوصله داشتی :D

بعد اینکه تو بازی F3 که میزنی رو بنر ایونت(اولی) و استاندادر(آخری) برو Details بزن ببین که چه چیز هایی ممکنه بهت بده
مثلا کاراکتر های 5* ایونت بنر مثلا همین ژانگلی رو امکان نداره تو استاندارد بهت بده ولی 4* های ایونت بعدا به بنر استاندادر اضافه میشن :D

واسه همین اکثرا توصیه میکنن پریموجم هارو رو ایونت بنر خرج کنی و رو استاندارد فقط همون Acquaint Fate هایی که بازی بهت میدرو استفاده کنی

نظر منو میخوای 2 تا تیم خوب که بستی دیگه هرچی عشقته ویش بزن ولی عملا 8 تا کاراکتر خوب میخوای که اسپایرال ابیس رو تموم کنی :D

اگر هم دمیج برات مهم نیست میتونی کلا بری وایفو جمع کنی :D :D :D

من بستگی به حالم داره ولی معمولا برا "متا" ویش میزنم، از نظر وایفو بجز ساکارز همه کاندید های خوبین و از همینا که دارم راضیم :-"

در مورد گانیو از لحظه ای که تو استوری دیدمش میخواستم براش ویش بزنم بعد که ریلیز شد دیدم یکی از broken ترین یونیت های بازیه دیگه امکان نداشت اسکیپ کنم :)) :D(بنظرم برا این پریمو جمع کن خیلی خوبه، یکی دو آپدیت دیگه ریران میشه به احتمال زیاد، از مسلم که نگرفتش بپرس چه حسی داره :D)

تشکر باب توضیحات....دو سه بار خوندمش که دستم امد....ولی چه سیستم مزخرفی داره....با زبون بی زبونی دارن میگن نمیخایم کارکتر بدیم.
یکبار همون اول بازی تو Wish روی بنر اولی زدم، و Noelle رو گرفتم....الان فک کنم یکبار دیگه بتونتم روی بنر اولی بزنم....دوباره بزنم یا ولش کنم؟

+++++++++++++++++++

2روز پیش داشتم بازی میکردم، یه المانی lvl.51 که قبلاً باهاش بازی کرده بود درخواست بازی داد....مشغول انجام مراحل فرعی دور کوهستان بودم...
گفت اگه میخای کمکت کنم که شمشیر Snow-Tombed Starsilver رو بگیری....این شمشیر رو قبلاً توی لیست آتیم های آهنگر دیده بودم....گفتم باشه.

رفتیم تو کوهستان 8 تا کتیبه رو Read کردم و یه لشکر دشمن رو زمین زد...من فقط توی دست و پاش بودم :)) و دقیقاً کاری جزء Flow ـش از دستم بر نمی آمد...تا میرسیدم دشمنه نابود شده بود.

معلوم نبود برای چند نفر دیگه این شمشیر رو باز کرده بود...مثل کف دستش بازی رو بلد بودش....خیلی قوی بودش، قشنگ میدیدم که با 2تا ضربه غول های برفی رو که من باید چند دقیقه وقت میذاشتم رو زمین میزد.
ولی خوب متاسفانه هیچ لذتی از گرفتن این شمشیر نبردم...هیچ چالش و کاوشی برام نداشت، اینقدر سریع شد که الان حتی جای 8تا کتیبه ها رو هم یادم نیس :-"

+++++++++++++++++++++++

از محیط کوهستان هیچ خوشم نمیاد....نمیتونم اصلاً ازش لذت ببرم، هیچ منظره ی خوبی برای دیدن و لذت بردنم نداره، تا میای سوراخ سومبه های map رو نگا کنی باید دنبال آتیش باشی که یخ نزنی....محیطش خیلی خشنه

ولی در عوضش با این کشور دومش خیلی حال میکنم....امروز برای اولین بار رفتم اینجا....خیلی قشنگ بودش....باب date گذاشتن با کانوجو هام هستش :D

+++++++++++++++++++++++

@ce7en44
اول ببخش که درخواست join دادی و تایید نکردم....نشسته بودم بالای کوه مناظر رو نگا میکردم :x جنگل بامبو واقعاً قشنگه
دفعه ی قبل که داشتیم بازی میکردیم، توی شهر اولی یه شخصیت دختر انتخاب کردی، اسمش رو نمیدونم....ولی وقتی کنارش ایستادم صدای Mai Nakahara رو شنیدم، دوبلور ناگیسا-چان توی clannad بنظرم بودش....درست میگم؟

تو هم عشق لولیکون داری :D

بعد تکه کلام های شخصیت ها خیلی جالبه....حالا به غیر از شخصیت اصلی داستان که کلاً لال هستش....بقیه تکه کلام های منحصر به فردی دارن....حتی با شرایط آب هایی هم تکه کلام هاشون عوض میشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: msf and NHM

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
اینکه میگید بعد ۷ ماه فلان متریال رو ندارید برای من اعجاب اوره ...
من از اون گل بنفش ها هم نزدیک ۳۰۰ تا دارم ،، دیگه از بقیه راحت چند صد تا دارم ، نیاز به فارم هم نیست ،، از بغلشون رد میشید بگیریدشون دیگه ، کار سختی نیست ، چند ثانیه بیشتر طول نمی کشه
..........

الان یولا من حتی تلنت بوکشم تا لول ۸ دارم ، فقط فکر کنم حدود یکی ، دو میلیون مورای دیگه نیاز داشته باشم برای لول ۹ کردنشون
دیگه از متریالش نگم که تنها متریالیه که برای گرفتنش المنت نیاز داره،

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,440
نام
مسلم
تشکر باب توضیحات....دو سه بار خوندمش که دستم امد....ولی چه سیستم مزخرفی داره....با زبون بی زبونی دارن میگن نمیخایم کارکتر بدیم.
یکبار همون اول بازی تو Wish روی بنر اولی زدم، و Noelle رو گرفتم....الان فک کنم یکبار دیگه بتونتم روی بنر اولی بزنم....دوباره بزنم یا ولش کنم؟

+++++++++++++++++++

2روز پیش داشتی بازی میکردم، یه المانی lvl.51 که قبلاً باهاش بازی کرده بود درخواست بازی داد....مشغول انجام مراحل فرعی دور کوهستان بودم...
گفت اگه میخای کمکت کنم که شمشیر Snow-Tombed Starsilver رو بگیری....این شمشیر رو قبلاً توی لیست آتیم های آهنگر دیده بودم....گفتم باشه.

رفتیم تو کوهستان 8 تا کتیبه رو Read کردم و یه لشکر دشمن رو زمین زد...من فقط توی دست و پاش بودم :)) و دقیقاً کاری جزء Flow ـش از دستم بر نمی آمد...تا میرسیدم دشمنه نابود شده بود.

معلوم نبود برای چند نفر دیگه این شمشیر رو باز کرده بود...مثل کف دستش بازی رو بلد بودش....خیلی قوی بودش، قشنگ میدیدم که با 2تا ضربه غول های برفی رو که من باید چند دقیقه وقت میذاشتم رو زمین میزد.
ولی خوب متاسفانه هیچ لذتی از گرفتن این شمشیر نبردم...هیچ چالش و کاوشی برام نداشت، اینقدر سریع شد که الان حتی جای 8تا کتیبه ها رو هم یادم نیس :-"

+++++++++++++++++++++++

از محیط کوهستان هیچ خوشم نمیاد....نمیتونم اصلاً ازش لذت ببرم، هیچ منظره ی خوبی برای دیدن و لذت بردم نداره، تا میای سوراخ سومبه های map رو نگا کنی باید دنبال آتیش باشی که یخ نزنی....محیطش خیلی خشنه

ولی در عوضش با این کشور دومش خیلی حال میکنم....امروز برای اولین بار رفتم اینجا....خیلی قشنگ بودش....باب date گذاشتن با کانوجو هام هستش :D

+++++++++++++++++++++++

@ce7en44
اول ببخش که درخواست join دادی و تایید نکردم....نشسته بودم بالای کوه مناظر رو نگا میکردم :x جنگل بامبو واقعاً قشنگه
دفعه ی قبل که داشتیم بازی میکردیم، توی شهر اولی یه شخصیت دختر انتخاب کردی، اسمش رو نمیدونم....ولی وقتی کنارش ایستادم صدای Mai Nakahara رو شنیدم، دوبلور ناگیسا-چان توی clannad بنظرم بودش....درست میگم؟

تو هم عشق لولیکون داری :D

بعد تکه کلام های شخصیت ها خیلی جالبه....حالا به غیر از شخصیت اصلی داستان که کلاً لال هستش....بقیه تکه کلام های منحصر به فردی دارن....حتی با شرایط آب هایی هم تکه کلام هاشون عوض میشه
آره دقیقا همینم هست :))
اون بنری که نوئله گرفتی فکر کنم بیگینر بوده، یه 8 تا دیگه بیشتر نمیتونی توش بزنی و بسته میشه:D

تمام لذت اوایل بازی به اینه که خودت همه چی رو کشف و همه جا رو سر بزنی. حالا به نظرم اگه میخوای کووآپ هم بری سعی کن با هم لول های خودت بری که یه چیزی هم نصیب تو بشه، اونایی که لول بالا هستن عملا تمام لذت بازی رو از بین میبرن ولی یکی که توی سطح خودت باشه کمکت میکنه مهارت های تیمیت هم بهتر بشه:D

دلت میاد؟:D اون کوهستان توی کریسمس باز شد، یکی از مناطق محبوب منه:D درسته یه ذره زیادی سخته ولی در عوض از نظر لور و طراحی محیط به نظرم جزو بهترین هاست:D

مطمئنی من بودم؟ چون من دیروز دستم به همون میدون بند بود :D
اسمش هو تائو هست:D نه متاسفانه دوبلورش Rie Takahashi هست، صداگذار مگومین توی کونوسوبا :D (فکر کنم همونجا هم گفتم:D)

اینا که لولی نیستن، نوجوان به حساب میان:))

اون قسمت آب و هوا تازه اضافه شده ولی آره صحبت های جالبی میکنن:D تراولر هم نمیدونم چه دردی داشتن که لال کردن:| صداگذار هم داره، داخل پروفایلش که بری یه عالمه فایل صوتی از صحبت هاش هست ولی داخل داستان اصلی لال هست. بعد جالب اینجاست حق انتخاب برای دیالوگ ها میده ولی مثلا فقط یه گزینه داره و یا انتخاب گزینه ها فرقی نداره، کلا ر*دن :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
@Police _ 110
در مورد تکه کلام ها گفتی ، توی اون صفحه آپگرید کردنشون یه گزینه پروفایل داره، فایل های صوتیشون موجوده + خیلی فایل های دیگه، نظرشون در مورد یک سری کاراکترهای دیگه، در مورد تو ، علایقشون و ...

یه بخش استوری هم داره

با فرندشیپ و رفتن فازهای بالاتر باز میشن...

در نتیجه: برای تسریع در روند بالا رفتن فرندشیپ ها ، شخصیت اصلی رو از تیم شوت کن بیرون:-" که یک کاراکتر دیگه فرندشیپش بره بالا:-"

@ce7en44
بعد در مورد صداپیشه شخصیت اصلی...
انتخابم بکنی، پایمون میاد حرفت رو تایید میکنه و حرف میزنه:|

تو نظرسنجی ها حتما بگید که شخصیت اصلی رو از لالی در بیارن!
همین ایونت قبلی، قل دیگه دیالوگ داشت
ولی چهل هزار ساعت با شخصیت اصلی صحبت میکنیم، کلا 1 جمله آخر شهر دوم گفت:|

---

تو ردیت خوبه همه بادی تایپ های دیگه برای مردها و کلا اوجی سان میخوان...بهشون امیدوار شدم:x
امیدوارم همین گرندمستر ورکا رو سریعتر با همین طراحی که تو ذهن داریم بدن!

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,440
نام
مسلم
tmbc5g0znxx61.jpg

rfdbk7gzcxx61.jpg

ru36xln9etx61.png

dnfxsz14pwx61.png

aydbmvp9nvx61.png

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
اینکه میگید بعد ۷ ماه فلان متریال رو ندارید برای من اعجاب اوره ...
من از اون گل بنفش ها هم نزدیک ۳۰۰ تا دارم ،، دیگه از بقیه راحت چند صد تا دارم ، نیاز به فارم هم نیست ،، از بغلشون رد میشید بگیریدشون دیگه ، کار سختی نیست ، چند ثانیه بیشتر طول نمی کشه
..........

الان یولا من حتی تلنت بوکشم تا لول ۸ دارم ، فقط فکر کنم حدود یکی ، دو میلیون مورای دیگه نیاز داشته باشم برای لول ۹ کردنشون
دیگه از متریالش نگم که تنها متریالیه که برای گرفتنش المنت نیاز داره،
من تا چیزی لازمم نشه خو نمیرم براش فارم کنم:-"
یه زمانی از اون سنگه برای کاچینگ مصرف کردم، یه مقدار هم پسر یخیه:D
ژانگ لی هم تک برنامه نبود اونچنان (بکاپ پلن بود:)) :-" )
+ کلا جز الان که نوئل اومده تو تیم با نهایت یک هفته قبل از گرعتن روزاریا که پسریخیه تو تیم بود، هیچوقت great sword دار توی تیمم نداشتم:-" فارم کردن این سنگ ها هم با غیر اینا (که میگی نزدیک راه باشه:-" ) کلا منتفیه:D

بعد...خو تو خیلی تو بازی میچرخی:-"
سراغ بازی های دیگه هم میرم:-" برای همین چیزی تا نیاز نشه، نمیرم فارمش کنم:-"
این سنگ ها + گل بنفش ها + انار(البته انارهه رو به خاطر روزاریا کامل تو مپ علامت زدم، الا فارمشون خیلی راحته:)) ) + اون گل سفیدهایی که Xiao میخواست، کلا چیزای مندوکسه ای هستن:-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,440
نام
مسلم
سوال :
قلق زدن اژدها دقیقا چیه؟ :-"
چندباری که تا الان زده بودمش، هیچ ایده ای ندارم چطوری زدم:)) افتادم به جونش و مرد:-"
اما امروز... پودر شدم! :| یکدور که کامل باختم:)) دور دوم هم انواع و اقسام غذاها کوفت کردم :)) (دفاع،استامینا،اتک،و یه عالمه HP :)) )
اما خوب... سیستمش رو درک نمیکنم کلا:-" جونش هم شدیدا میلی متری کم میشه:-"

---

@ce7en44
این روزا برنامه زندگی و همه چی ریخته به هم... تا کی ایونت هست؟ سعی میکنم یه وقتی جور کنم حتما:(
هلپ میییی:(
نه که ایونت هیچی نرفتم جلو...این سیزن تو اوج فلاکته پول و xp و تلنت بوک و ... هستم:)) افتضاحه وضعیت:))

ژانگلی هم بعید میدونم توی یک سال آینده برسونمش فاز6 :)) سنگ نارنجی ها که هیچی ندارم، سه روزی یکبارم ریست میشن...هیچی دیگه:-"
شرمنده پیامت دیدم ولی فرصت نشد جواب بدم و بعدش هم به کل فراموش شد:)) اوکی شب ۹ به بعد هستم، خواستی شر ایونت رو بکنیم بره:D

اژدها هم یا باید کلا نزدیکش نشی یا اگه شدی دو تا شیلد ساز قوی داشته باشی:D

• Like
Reactions: amiravaz and NHM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر