Gears Of War

امتیاز Gears Of War از Game Spot

• مجموع رای دهنده‌ها
    301
  • نظرسنجی بسته شده است .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
100% بازیه GOW میشه یه جورایی تابلوئه!:) خیلی هم روش تبلیغ شد که این بی تاثیر نیست;)

امتیازات کامل تر:

1.jpg

چرا بعضی هاشون مثل عقده ای ها رای دادن؟(2 تای اخر)

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
توی این 1 سالی که 360 منتشر شده تا حالا 2 تا بازی با امتیاز 9.6 از گیم اسپات داشته !
Oblivion و Gears Of War
من خیلی مشتاقم ببینم وقتی PS3 میاد چقدر طول میکشه تا یک بازی با امتیاز 9.6 واسه خودش دست و پا کنه.تا حالا که اینقدر کنسول توی این 10 سال اخیر منتشر شده هیچ کدوم نتونستن توی 1 سال 2 تا بازی 9.6 با گرافیک کامل داشته باشن !
Epic کارش حرف نداره.

البته این نکته را هم در نظر بگیر که یکی از این دو بازی یعنی Oblivion برای PS3 هم میاد و فقط میمونه همون Gears of War که اونم صد در صد سال دیگه باید منتظر اعلام خبر اومدنش برای PC ( ویندوز ویستا ) باشیم ;)

تازه اگر از این حرفا بگذریم کنسول Xbox 360 ، بازی های با امتیاز بالاتر از 9 خیلی کم داشته ;) ... الان بعد از Oblivion این اولین بازی Xbox 360 بود که از گیم اسپات امتیاز بالاتر از 9 گرفت

تا اونجایی که میدونم از زمان اومدن Xbox 360 تا کنون این کنسول فقط 4 عنوان بازی با امتیاز بالاتر از 9 داشته که به هیچ وجه رقم قابل توجهی نیست

اگر یکی دو تا بازی را در نظر نگیریم آمار امتیازات بازی های کنسول Xbox 360 اصلا آنچنان آش دهن سوری نیست که کنسول PS3 بخواد برای دست یافتن به اون با مشکلی مواجه باشه ;)

-------------------------------

سلام.
حالا بگزریم فرزاد بگو ببینم انگیزت چی بود رای دادی که زیره 9 میگیره؟؟

:-" :-" :D
شاید امتیاز نسخه ی PC شو گفتم :cheesygri

آخرین ویرایش:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
اتفاقا من فکر کنم Oblivion بشه تا این بازی که بیشتر گویا شبیه واجبی هستش تا بازی:)
چون اون جز موج اول بازیهای X360 بود و این موج دوم و کلا ارزش کار اون بیشتره!هر چند خوب اینم خیلی خفه!ولی در هر صورت Zelda:TP رو هم فراموش نکنین!
در ضمن مثه اینکه خیلی دوست دارین تا بحث کنسول ها رو به همه جا بکشین!جون بچتون بیخیال شین!مثلا PS2 تو همون چند ماه اول یه بازی 10 داشت:):):)
الکی گفتما حالا دوباره خوشحال نشین بریزین تو تاپیک!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
:-" :-" :D
شاید امتیاز نسخه ی PC شو گفتم :cheesygri

:)
نه بی شوخی!
حتما یه چیزی ازش دیده بودی که گفتی زیره 9 میگیره!:)
خدای نکرده ربطی که به ps3 نداره؟؟(عماد شرمنده ربطش دادم!)

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
امین همین کارا رو میکنی آدم مجبور میشه دست تو جیبش بکنه دیگه:)
تو چیکار داری چرا گفته زیر 9 میگیره؟:)
من خودمم فکر میکردم خیلی کمتر از این چیزا باشه و فکر میکردم همش Hype هست به قول خارجیا!ولی خوب نبود!دلیل اینکه فرزاد گفته زیر 9 میگیره همون دلیلیه که یکی دیگه گفته 10 میگیره یا 9.8 یا 9.6!حدس زده دیگه!
گیر الکی که میدی آدم مجبور میشه دست به جیب بشه:)

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
البته این نکته را هم در نظر بگیر که یکی از این دو بازی یعنی Oblivion برای PS3 هم میاد و فقط میمونه همون Gears of War که اونم صد در صد سال دیگه باید منتظر اعلام خبر اومدنش برای PC ( ویندوز ویستا ) باشیم ;)

تازه اگر از این حرفا بگذریم کنسول Xbox 360 ، بازی های با امتیاز بالاتر از 9 خیلی کم داشته ;) ... الان بعد از Oblivion این اولین بازی Xbox 360 بود که از گیم اسپات امتیاز بالاتر از 9 گرفت

تا اونجایی که میدونم از زمان اومدن Xbox 360 تا کنون این کنسول فقط 4 عنوان بازی با امتیاز بالاتر از 9 داشته که به هیچ وجه رقم قابل توجهی نیست

اگر یکی دو تا بازی را در نظر نگیریم آمار امتیازات بازی های کنسول Xbox 360 اصلا آنچنان آش دهن سوری نیست که کنسول PS3 بخواد برای دست یافتن به اون با مشکلی مواجه باشه ;)
فرزاد جان,من نمیدونم چرا اومدی مقایسه کردی ! مگه PS3 منتشر شده ما خبر نداریم ؟!؟!؟
هنوز کنسولی چیزی منتشر نشده که بیایم بازیهاش رو با بازیهای 360 مقایسه کنیم !;)
منم اگه اسم PS3 بردم,اگه دقت کرده باشی گفتم که خیلی مشتاقم ببینم PS3 چیکار میکنه ! اصلا اینجا مقایسه ای چیزی صورت نگرفته بود ! ;)
اگه قراره مقایسه بشه باید سال دیگه این موقع مقایسه بشه تا زمانها با هم یکی باشن.

در مورد امتیاز بازیهای 360 هم من فکر نمیکنم نسخه PS3 Oblivion امتیازش برسه به 9.6 !
Gears of War هم اگه قرار باشه بیاد روی PC هم که حالا حالاها نمیاد بعدم اگه بیاد نسخه پورت شدش میاد ! که منم فکر نمیکنم در حد نسخه 360 بشه,حتی امتیازش.;)

خلاصه اواخر سال آینده مشخص میشه PS3 چند تا امتیاز بالای 9.0 داشته و چند تا 9.6.
از الان حلوا حلوا گفتن دهن آدم شیرین نمیشه.

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
فرزاد جان,من نمیدونم چرا اومدی مقایسه کردی ! مگه PS3 منتشر شده ما خبر نداریم ؟!؟!؟
منم اگه اسم PS3 بردم,اگه دقت کرده باشی گفتم که خیلی مشتاقم ببینم PS3 چیکار میکنه ! اصلا اینجا مقایسه ای چیزی صورت نگرفته بود ! ;)
اگه قراره مقایسه بشه باید سال دیگه این موقع مقایسه بشه تا زمانها با هم یکی باشن.

در مورد امتیاز بازیهای 360 هم من فکر نمیکنم نسخه PS3 Oblivion امتیازش برسه به 9.6 !
Gears of War هم اگه قرار باشه بیاد روی PC هم که حالا حالاها نمیاد بعدم اگه بیاد نسخه پورت شدش میاد ! که منم فکر نمیکنم در حد نسخه 360 بشه,حتی امتیازش.;)

هیچ وقت امتیاز بازیهای یه کنسول رو با قدرتش مقایسه نکنین!

kherse_siyah

کاربر سایت
Sep 6, 2006
58

البته باید این را هم اضافه کنی اینکه واقعا انصاف نیست که بازی های ps3 را با بازی های فعلی xbox360 کرد جون تاخیر یک ساله ps3 باعث شده تا روی بازیها بیشتر کار بشه.
اگه ما بخواییم بازی های این دو کنسول را باهم مقایسه کنیم باید یه چند ماهی صبر کنیم و بازی هایی که همزمان برای دو کنسول میاد بیرون را باهم مقایسه کنیم .
مثلا شما در نظر بگیرین بازی MGS4 بعد یک سال تاخیر روی GEARS OF WAR میاد پس کاملا مشخصه که میوتنه حداقل این امتیاز یا بیشتر را بیاره.

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
هیچ وقت امتیاز بازیهای یه کنسول رو با قدرتش مقایسه نکنین!
میشه بیشتر توضیح بدی من منظورت رو نفهمیدم البته اگه میشه ربطش به پست من رو هم بگو !؟.
تا جایی که من پستها رو چند بار خوندم ولی اصلا مقایسه ای بین قدرت کنسول انجام نشده !
من که اصلا جایی ننوشتم امتیاز رو بر اساس قدرت کنسول میسنجن ! :confused:
یا به عبارت دیگه اصلا نگفتم 360 قدرتش از PS3 بیشتره که GOW امتیاز 9.6 گرفته !

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
فرزاد جان,من نمیدونم چرا اومدی مقایسه کردی !
شاید میخواستم تاپیک منحرف بشه :D که کاملا موفق شدم :-"

علی جان اشتباه نشه ... ;)
من قصدم اینجا این نبود که بگم کارنامه ی بازی های PS3 درخشان تر میشه ... و یا PS3 بهتر نتیجه میگیره ....
تنها چیزی که میخواستم بگم این بود که امتیازاتی که بازی های Xbox 360 در یک سال گذشته گرفتن به غیر از چند تایی خیلی درخشان نبوده ..و این را نمیشه یک موفقیت برای Xbox 360 به حساب اورد ;)

حالا چه بسا امتیازات بازی های PS3 هم ظرف یکسال آینده وضعیت خوبی نداشته باشه اینا کسی نمیدونه ... ;)

فرقی نمیکنه ;) ... امتیاز اینجا ملاک نیست ... هر چی باشه همون بازیه فقط برای PS3 کمی دیرتر اومده ( Oblivion + knights of the Nine )
ضمن اینکه من فکر میکنم برای PS3 هم امتیاز بالایی میگیره

نه بی شوخی!
حتما یه چیزی ازش دیده بودی که گفتی زیره 9 میگیره!
خدای نکرده ربطی که به ps3 نداره؟؟(عماد شرمنده ربطش دادم!)
امین دلت نمیخواد که عماد دست به جیب بشه :-" :D

--------------

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,081
آقا فرزاد اگه قرار باشه GOW برای PC میره برای 3 یا 4 سال دیگه که MS هم سود و هم کنسول فروخته . بنظرت میشه ظرف یک سال بازی پرت شه { اصلا از شما توقع نداشتم }
کلیفی بی کلیفی بی خدا نگهدار تو بمیرد بمیرد دشمن خون خواه تو { البته میشه جای کلیفی بی بزارید تاد هاوارد یا مییاموتو }

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
خیلی هم آسونه Gears of War ...دیدی؟

خب شاید از نظر شما اسون باشه ولی واقعا نمیشه انتخاب کرد شاید شما طرفدار بازیهای RPG نیستی ولی OBLIVION از هر نظر بازی کاملیه و و تقریبا با شاهکاری مثل GOW برابری میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر