Gears Of War

امتیاز Gears Of War از Game Spot

• مجموع رای دهنده‌ها
    301
  • نظرسنجی بسته شده است .
فکر کنم منظور منو اشتباه متوجه شدی کیانوش جان
بازی بزرگ منظورم بازی ایه که دارای اسم و شهرت زیاد باشه و شرکت سازنده روی پلتفورم های مختلف بازی سرمایه گذاری کنه نه اینکه از نظر محتوا بزرگ باشه. بازی هایی مثل gta - halo و یا ... به فرض هیچ وقت از روی کنسول روی pc پورت نشدن و یا بر عکس و این بازی ها رو متناسب با هر پلتفورم و ویژگی ها اون ها می سازن.
این که شرکت های ژاپنی رو نام بردم که الیته شامل همه نمی شه و فقط هم در باب پورت از ps2 به pc صادقه که یسری از شرکت ها از جمله capcom و در بعضی بازی ها konami، وقت زیادی روی ساخت بازی و هماهنگی اون بازی با ویژگی های PC نمی زارن و همان نسخه ps2 رو بدون هیچ گونه تغییر خاص و شایانی پورت می کنند که همیشه این بازی ها دارای امتیازات بسیار پایینتری نسبت به نسخه اصلی بوده اند.

نه اشکان جان من منظور شما رو متوجه شدم اما فقط میخواستم بگم که یه بازی مثل halo هم پورت شده. هر بازیی که برای یه پلتفرم ساخته بشه و بعد اون بازی رو برای پلتفرم دیگه دوباره کدنویسی کنن بدون اینکه توی assets بازی تغییر محسوسی بدن میگن پورت شده.
بعضی از شرکتها برای پورت کردن بعضی بازیها زمان بیشتری صرف میکنن تا به بهترین شکل ممکن از خصوصیات سخت افزاری پلتفرم جدید استفاده کنن، بعضی وقتها هم این اتفاق نمیفته و بازی فقط یه پورت بد از آب در میاد اما در هر صورت هر دوشون پورت هستن.
(halo ، kotor ، fable ، jade empire همشون نسخه pc، آبلیویون نسخه PS3 و ... همشون پورت هستن)

نه اشکان جان من منظور شما رو متوجه شدم اما فقط میخواستم بگم که یه بازی مثل halo هم پورت شده. هر بازیی که برای یه پلتفرم ساخته بشه و بعد اون بازی رو برای پلتفرم دیگه دوباره کدنویسی کنن بدون اینکه توی assets بازی تغییر محسوسی بدن میگن پورت شده.
بعضی از شرکتها برای پورت کردن بعضی بازیها زمان بیشتری صرف میکنن تا به بهترین شکل ممکن از خصوصیات سخت افزاری پلتفرم جدید استفاده کنن، بعضی وقتها هم این اتفاق نمیفته و بازی فقط یه پورت بد از آب در میاد اما در هر صورت هر دوشون پورت هستن.
(halo ، kotor ، fable ، jade empire همشون نسخه pc، آبلیویون نسخه PS3 و ... همشون پورت هستن)
ما که روی گفته های شما مثل بعضی ها حرف نمی زنیم!:-"
گفته شما کاملا درسته و اینکه تمام بازی های چند پلتفورمه یه نوع پورت هستند هم کاملا درسته! اشکال اصلی از من بود که به علت عجله داشتن اون پست اولم رو خیلی بد نوشتم;) خوب این مسلمه که شرکتا انقدر دیوانه نیستن که بشینن برای هر پلتفورم یه کد بنویسی کاملا جدید کنن و دارایی ها و ویژگی های بازی رو تغییر بدن. منظور من در همان نوع ساخت مجدد یا به قول شما پورت کردن خوب بود که معمولا بازی های خوب همشون دارای پورت های قوی هستند و تقریبا از تمام ویژگی های پلتفورمشون استفاده می کنن.

اقا فرزاد از شما بعیده قربان . پورت کردن یک بازی تمام عیار نسل بعد که حداقل از 60 درصد سخت افزار یکی از قدرتمند کنسول ها درش استفاده شده رو با چند تا بازی نسل فعلی رو قیاس میکنید که همشون رو هم لایه کنی 1% از کل این بازی رو هم نمیگیرن
:eek: :eek:
چه ربطی داره ... !!!
میشه از لحاظ فنی توضیح بدی تا ما هم بدونیم :D

100% موافق هستم ولی حداقل 3 سال صبر کردن برای یک بازی که تا فردا یا پس فردا میشه بازی کرد درسته
میشه بگی برای پورت کردن این بازی میخوان چیکار کنند که 3 سال طول میکشه !!!! .... نکنه میخوان آپولو هوا کنند ؟؟؟ :D

من فکر میکنم شما درک درستی از پورت کردن یک بازی ندارید !!! ;)

درسته ..
برای محض اطلاع بعضیا :) نسخه ی PC بازی Riddik هم پورت شده از روی نسخه ی Xbox اش بود ....
اما بازی واقعا عالی پورت شده بود تا جایی که گرافیک و صدا ی بازی هر دو 10 شد ...
اما فاصله ی زمانی انتشار دو نسخه Xbox و PC این بازی تنها شش ماه بود ...:)

آخرین ویرایش:
بابا من غلط کردم دیگه اینطوری صحبت نمی کنم.:)
ولی خدایی اگه استثنات رو کنار بزاریم بدترین پورت ها مال یسری بازی های ژاپنی است که فکر هم نمی کنم شما اینو قبول نداشته باشید!

شما رئیس مائید :X
قبول دارم... چون من اصلاً حالم از بازیهای پورت شده بهم میخوره!! تنها بازی هایی که حالم ازشون بهم نخورد و برام قابل تحمل بودن Pro Evolution Soccer و Fable بودن... بغیر از اینا من از بازیهای پورت شده کلاً بدم میاد... همشون پراز ایرادن...

خب Gears of War امروز بالاخره یه دستم رسید..:)
اینم چند تا عکس از این نازنین:p

-----------------------------
الان تا اوسط مرحله دوم هستم..یکی از بهترین بازیهایی هست که تو این چند مدت بازی کردم....گرافیک این بازی به مددUnreal Engine 3.0 یهترین گرافیکی رو که تا الان تو یه بازی دیدم داره
Chainsaw هم که گفتن نداره!.....IT'S SICK

آخرین ویرایش:
خب Gears of War امروز بالاخره یه دستم رسید..:)
اینم چند تا عکس از این نازنین:p

-----------------------------
الان تا اوسط مرحله دوم هستم..یکی از بهترین بازیهایی هست که تو این چند مدت بازی کردم....گرافیک این بازی به مددUnreal Engine 3.0 یهترین گرافیکی رو که تا الان تو یه بازی دیدم داره
Chainsaw هم که گفتن نداره!.....IT'S SICK

میشه قوطیشو واسه من بفرستی :biggrin1:

میشه قوطیشو واسه من بفرستی
به امید حق شاید فردا بازی برسه دستم . میخوای آدرس بدم بیا یک شب در خدمت باشیم و من از مساحبت باشما مستفیض بشم و یک حالی به Gow بدیم
خدایش بی تعارف میگم . هرکی میاد قدمش رو چشم . البته چشم سمت راستم { قرتاس . یادت بخیر }

نفس عمیق بکشید بیشتر بیشتر حالا این عکس رو ببینید:)

gow.jpg

میانگین:94%

میشه قوطیشو واسه من بفرستی :biggrin1:

قوطی چرا همشو برای شما میفرستم قابلی نداره:p

----------------
راستی من فیلم هایی رو که توی DVD که با GoW اومد رو Rip کردم به صورت (Mpeg 4 (640*418, 16:9 aspect Ratio, H.264 728bitrate(...(این فیلم ها خیلی جالبن مخصوصاRace to E3 )
اگه جایی هست بگین Upload کنم.
حجم Race to E3 حدود ۱۲۷مگابایت هست

آخرین ویرایش:
ببینم بلدید به جون ما دعا کنید :biggrin1: چون من اکانت توتال اکسسه GameSpot دارم. میتونم GS Guide های بازی هارو دانلود کنم. رفتم واستون راهنمای Gears of War رو گرفتم که حسابی حال کنید. راهنماهای گیم اسپات خیلی خوب و مناسبن (البته این معنیش نیست که حتماً استفاده کنید - نه - میتونید یه دور خودتون برید یدور هم با استفاده از این به پیدا کردن سکرت ها و ایستراگها بپردازید :) )

GameSpot Gears of War Guide

ببینم بلدید به جون ما دعا کنید :biggrin1: چون من اکانت توتال اکسسه GameSpot دارم. میتونم GS Guide های بازی هارو دانلود کنم. رفتم واستون راهنمای Gears of War رو گرفتم که حسابی حال کنید. راهنماهای گیم اسپات خیلی خوب و مناسبن (البته این معنیش نیست که حتماً استفاده کنید - نه - میتونید یه دور خودتون برید یدور هم با استفاده از این به پیدا کردن سکرت ها و ایستراگها بپردازید :) )

GameSpot Gears of War Guide

ممنون..من همیشه اینارو از رو وب میخونم که دردسریه..این جوری خیلی بهتره
Thnx

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or