Gears of War Ultimate Edition

Gears-of-War-ds1-670x377-constrain.jpg

مدتی پیش در کنفرانس مایکرو،کالکشن این فرانچیز محبوب تایید شد و بالاخره پس از ماه ها شایعات این کالکشن بصورت رسمی تایید شد.
از ویژگی های این ریسمتر میتوان به کیفیت 1080p و نرخ فریم 60FPS اشاره کرد.
این کالکشن در روز 26 ماه اکتبر منتشر خواهد شد.
اگر اشتباه نکرده باشم بتا بازی هم از امروز در دسترس خواهد بود.

• Like
Reactions: AMIN-1399F

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
من با خوده وان که تست میگیرم پینگم رو 270 این طوراست, گرز 3 از بس لگ میداد کلا غیرقابل بازی بود. شما با چه پینگی راحت بازی می کنید؟
گرافیک در حد گرز 3 هست؟

آخرین ویرایش:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
من با خوده وان که تست میگیرم پینگم رو 270 این طوراست, گرز 3 از بس لگ میداد کلا غیرقابل بازی بود. شما با چه پینگی راحت بازی می کنید؟
گرافیک در حد گرز 3 هست؟
پینگ 270 با اروپا اگه میده که جالب نیست ! پینگ زیر 200 مناسبه برای این گرز !
گرافیک و فریم آدمو محو میکنه کامل ! خیلی عالیه !

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
بازی علی رغم مشکلات ولی خیلی حال میده ! مولتیش فعلا مارو زمین گیر کرده نذاشته طرف کمپین بریم :d
هیچکساز اعضای اینجا به جمع ما اضافه نشد برای بازی دور هم ! اگه لابی های دیگه ای هست که افراد هستن بگید ما بیایم :d
این لیست و ملت تا حالا بدست آوردن از تجربه !! که چه کارکتری در چه لولی باز میشه ! عجیبه که در خود بازی گفته نشده !!!
5 - Sam
7 - Kantus
10 - Prescott
12 - Miner
15 - Dizzy
20 - Clayton Carmine
25 - Jace
30 - Commando Dom ??

- - -ویرایش - - -

حقایقی جالب از گرز که Cliff B توییت کرده ! واقعا جالبه !
منم فن درجه یک بازیم با تمام این قضایا بازم بازی میکنم.. ولی :
اون لیست فیکس مشکلات جوکی بیش نبود :| fire rate Gnasher تمام اون چیزایی گفتن فیکس کردن رو جوک گفتن بازی فروش بره نسبت به بتا هیچ تغییری نکرده شاید خیلی کم که اصلا به چشم نمیاد برای راحت بازی کردن یه پینگ بین 140 تا 200 لازمه.. بالاتر بره میره رو مخ (خارجیا با پینگ 5 تا 10 میل ثانیه به سرور بازی میکنن:-s ) پینگ من از 270 پایین تر نیومد بچه هایی که اسیاتک داشتن هم همین بود ... از مولتی میری رو کمپین فریم ریت بازی موجب حالت تهوعه :| ......

در کل اینا واقعیت بود کسی غیر این بگه طرفداری کورکورانست .. منم به عنوان یه فن بازی رو ادامه میدم ولی اصلا ازش راضی نیستم نمره هم 7.5 برای این بازی کافیه.....

دیشبم که پرایوت زدیم 4 به 4 حال داد ولی از بچه های اینجا کسی نبود که اونم طبیعیه :d.. ..

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
منم فن درجه یک بازیم با تمام این قضایا بازم بازی میکنم.. ولی :
اون لیست فیکس مشکلات جوکی بیش نبود :| fire rate Gnasher تمام اون چیزایی گفتن فیکس کردن رو جوک گفتن بازی فروش بره نسبت به بتا هیچ تغییری نکرده شاید خیلی کم که اصلا به چشم نمیاد برای راحت بازی کردن یه پینگ بین 140 تا 200 لازمه.. بالاتر بره میره رو مخ (خارجیا با پینگ 5 تا 10 میل ثانیه به سرور بازی میکنن:-s ) پینگ من از 270 پایین تر نیومد بچه هایی که اسیاتک داشتن هم همین بود ... از مولتی میری رو کمپین فریم ریت بازی موجب حالت تهوعه :| ......

در کل اینا واقعیت بود کسی غیر این بگه طرفداری کورکورانست .. منم به عنوان یه فن بازی رو ادامه میدم ولی اصلا ازش راضی نیستم نمره هم 7.5 برای این بازی کافیه.....

دیشبم که پرایوت زدیم 4 به 4 حال داد ولی از بچه های اینجا کسی نبود که اونم طبیعیه :d.. ..
آدمای Community سر کم کردن دمیج اسنایپ (با اکتیو ، دان نمیکنه) ، کلی اعتراض کردن ! اینا هم فکر کنم تحت تاثیر Community قرار گرفتن که تغییر خاصی ندادن ! هدشات تخیلی ها هم که تو کلیپ گیم پلی که دادن ، یکی از این به اصطلاح Pro ها ! گفته بود خوشحالم که این هدشات ها رو میبینم !! پس نگهداشتنش ! حالا باز ممکنه در آینده نزدیک یک آپدیت بدن چون مشکلات زیادی داره بازی !
فریم کمپین واقعا ویرانگره !!! تازه اُفت هم میکنه گاهی ! امروز صبح 2 ساعت کمپین رفتیم ، سر درد گرفتیم :|
یکی از اعضای این سایت هم امروز اومد با هم گرز زدیم کلی حال داد :d
دیروز بعد از 3 ساعت پرایوت ، کلا 259 ایکس پی داد =))

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
بازى فقط براى آنلاين ارزش داره بگيرم ؟ چون من رو 360 هر كدوم رو 10 بار تا آخر رفتم ديگه اشتياقى براى خود بازى ندارم
در خرید بازی شک نکن مولتی بسیار عالی داره
قسنت کمپینگ رو خیلی تغییر دادن 100%بازی کنید کمپینو چون خیلی فرق کرده

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
پینگ 270 با اروپا اگه میده که جالب نیست ! پینگ زیر 200 مناسبه برای این گرز !
گرافیک و فریم آدمو محو میکنه کامل ! خیلی عالیه !
اینکه با کجا پینگ میده رو نمی دونم, از همون ستینگ اکس باکس پینگ میگیرم. تویه تایتان فال پینگم با اروپا شرقی 120 اینا بود

kiamak300

کاربر سایت
Mar 19, 2011
37
سلام نسخه فیزیکیش بعد نصب چقدر اپدیت میخواد؟ و نسخه دیجیتالیش چنده و از کجا میخرین؟ دیتاش رو چجوری میریزین؟ مثل پلی 4 با برنامه میریزین یا باید دانلود شه؟

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
808
نام
رضا
منم فردا دستم میرسه . خیلی خوشحالم خاطرات نه سال پیشم دوباره زنده میشه. واقعا یکی از برترین و قشنگ ترین بازیهایی هستش که تو دوران یه گیمر میتونه اتفاق بیفته

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
اینکه با کجا پینگ میده رو نمی دونم, از همون ستینگ اکس باکس پینگ میگیرم. تویه تایتان فال پینگم با اروپا شرقی 120 اینا بود
پینگش عین تایتان فاله ! حتی کمتر ! منم با تایتان حدود 120 حداقل ، اما تو گرز تا 85 هم میاد ! پینگ شما هم حتما خیلی عالی خواهد بود !
------------------------------------------
هر چی بیشتر میگذره و سیستم شاتگان این گرز بیشتر دست آدم میاد ، حال مضاعفی میده !! کار تیمی هم در این بازی بی نظیره ! بالانس سلاح ها هم خیلی عالیه ! باعث شده بازی فقط کمپ ، یا فقط حمله نباشه !

آخرین ویرایش:

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
خوب بعد از چندین ساعت بازی تو قسمت سینگل و چند دستی مولتی واقعا خوشحالم که بازی رو تهیه کردم :d ( منی که خیلی مشتاق ریمستر و ریمیک و کالکشن نیستم کلا )
اصلا این گیم پلی و شوتینگ و اون گرافیک لعنتی روح آدم رو جلا میده :bighug:
به همه ی گیرز بازای قدیمی به شدت توصیه میکنم و همچنین دوستانی که گیرز رو تجربه نکردن تا به حال ;)
خون و خونریزی شروع شد :x

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
سینگل بازی ر به همراه یکی از دوستان تموم کردم و چند روزی هم هست دارم مولتیش ر بازی میکنم باید بگم برای من که تا حالا حتی یک نسخه هم از گرز بازی نکرده بودم(البته به جر سینگلش)جزو بهترین مالتی ها عمرم میتونم قرارش بدم فوق العاده قشنگ بود :dدر حدی که میتونم پا روی مقدساتم بزارم و بگم با عشقم bf3 برابری میکنه:d فکر کنم یه چند سالی هم زندگیم قراره برای این بازی به ... بره:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر