Gears of War | PC

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
دوستان من تو این بازی مشکل تیک دارم ، واسه شما هم وسط بازی یکمی گیر داره یا نه؟
سلام
سیستم من هم مثل شما دو گیگ رم داره و سی پی یو من هم 3800+ هست و کارت گرافیکم از شما هم پایینتره (8600gt) ولی به این مشکلی که شما میگی تو طول بازی بر نخوردم . (شاید اگر کارت گرافیکتون رو آپدیت کنین مشکلتون حل بشه).
یا علی مدد

yavar

کاربر سایت
Sep 7, 2006
70
نام
یاور
سلام
شما فرمودی مشکل تیک رو نداری.
لطفا مشخصات رم و هاردت رو به من بده. و تعداد پارتیشن و فضای خالی هاردت رو ، ممنون میشم.

mr hitler

کاربر سایت
Jul 25, 2007
229
نام
بهمن
نه نمیشه. مایکروسافت برای WinXP اصولاً DX10 نداد. البته چیزی که هست اینه که DX10 چیز خاصی نیست و تصور نکن که اونقدرا فرقی داره با DX9. کلاً مایکروسافت خوب همه رو گذاشت سر کار :biggrin1:

سلام من هم میدونم برای دایرکت 10 به ویستا نیاز هست
ولی میخواستم ببینم ایا میشه مثل کرایسیس توایکس پی دایرکت 10 (وری های)رو با هک کردن بازی فعال کرد)

mr hitler

کاربر سایت
Jul 25, 2007
229
نام
بهمن
سلام
شما فرمودی مشکل تیک رو نداری.
لطفا مشخصات رم و هاردت رو به من بده. و تعداد پارتیشن و فضای خالی هاردت رو ، ممنون میشم.

شما درایور کارتت چه وژنی هست اگه کمتر از 169 هست اپدیت کن شاید مشکلت حل بشه
;)

sat2they

کاربر سایت
Dec 17, 2006
44
نام
فرهاد
اشکال

سلام دوستان
آخر مرحله ی اول وقتی دمو نشون میده یکدفه هنگ میکنه به نظر شما چه کاری باید انجام بدم.:confused:
درضمن من بازی رو تو ویستا انجام میدم.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
سلام دوستان
آخر مرحله ی اول وقتی دمو نشون میده یکدفه هنگ میکنه به نظر شما چه کاری باید انجام بدم.:confused:
چه اروری میده متن یا یه عکس ازش بزار

spook

کاربر سایت
Mar 31, 2008
12
سلام دوستان
اول اینکه ویستا ویندوز سنگینی و به طور عادی سی درصد رم رو اشغال میکنه اما این مشکل مربوط به ویندوز ویستا نیست مگر این که نسخه ای که نصب کردی مشکل داشته باشه-دوم این که معمولا روی ویستا کم تر گیم نصب میکنن-سوم این که درایور گرافیک و Directx رو آپدیت کن-چهارم این که روی XPامتحانش کن

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
نقل قول:
نوشته شده توسط sat2they
سلام دوستان

اول اینکه ویستا ویندوز سنگینی و به طور عادی سی درصد رم رو اشغال میکنه اما این مشکل مربوط به ویندوز ویستا نیست مگر این که نسخه ای که نصب کردی مشکل داشته باشه-دوم این که معمولا روی ویستا کم تر گیم نصب میکنن-سوم این که درایور گرافیک و Directx رو آپدیت کن-چهارم این که روی XPامتحانش کن
درایور CPU و VGA رو اپدیت کن
درضمن من بازی رو هم رو xp هم رو vista بازی کردم و روی هر دو ویندوز یه فریم یکسان گرفتم

mrhbt80

کاربر سایت
Apr 4, 2008
2
با سلام من بازی رو ازتکین گرفتم و بعد از چند لحظه که بازی میکنم خود بخود بسته میشه گرافیک و صدا و سی پی یو هم آپدیت کردم چیکار کنم حالا؟ سیستم قوی هست و گرافیک هم 7600 اینم روری که میده:AppName: wargame-g4wlive.exe AppVer: 1.0.3329.131 ModName: unknown
ModVer: 0.0.0.0 Offset: 24bc0248

آخرین ویرایش:

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
با سلام من بازی رو ازتکین گرفتم و بعد از چند لحظه که بازی میکنم خود بخود بسته میشه گرافیک و صدا و سی پی یو هم آپدیت کردم چیکار کنم حالا؟
سلام
یه سری کار هست که قبلا در مورد این خطا انجام شده ولی یکم دردسر داره, فعلا کارهای زیر رو انجام بده تا ببینیم نتیجه چی میشه:

1- XLiveRedist دانلود و نصب کن, تکنولوژی لایو مایکروسافت که برای بازی های games for windows مورد نیاز است.
2- پچ 1.1 نصب کن.
ملزومات:
startup.exe اصلی (اگه نداری),
پچ 1.1,
کرک 1.1 : فایلی با عنوان Gears of War v1.1 [MULTI5] No-DVD/Fixed EXE از این لینک

نکته: متاسفانه نمیتونی بطور معمول روی این نسخه پچ نصب کنی چون شرکت تکین بنابر گزارش بچه ها, setup رو دستکاری کرده یا یه setup دستکاری شده عرضه میکنه, برای رفع این مشکل از این صفحه پست 68 رو بخون.

موفق باشی.

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
اقا يه سوال!:
GeOW من Orginal هست هروقت ميخوام بازی کنم هيچ Server رو پيدا نميکنه!
و ميخواستم بدونم که اگر من تو لايو 360 1 سال اکانت گلد داشته باشم تو اينجا هم ميتونم از اون اکانت استفاده کنم؟

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
اقا يه سوال!:
GeOW من Orginal هست هروقت ميخوام بازی کنم هيچ Server رو پيدا نميکنه!
سلام
برای مشکلات لایو و ارتقاء نسخه پچ 1.1 نصب کن, شاید کمک کرد. لینکش پست بالائی هست.
حالا نمیدونم پچ 1.2 لازمه یا نه؟

و ميخواستم بدونم که اگر من تو لايو 360 1 سال اکانت گلد داشته باشم تو اينجا هم ميتونم از اون اکانت استفاده کنم؟
آره بنابر ادعای خود مایکرو نباید مشکلی داشته باشه, حتی گفتن اگه توی بازی pc اچیومنت بگیری ثبت میشه (با silver فقط singleplayer میشه گرفت), کلا دو تا لایو ازین نظر یکپارچه عمل میکنند. فقط (حتی با گلد) نمیتونی بین PC و 360 بازی کنی (همونCross-platform) چون این دوتا نسخه سازگار نیستن و سازنده وقت کافی برای این کار نداشته و مشکل کنترل:
The bottom line is that right now an analogue stick player can't hold against a keyboard and a mouse

موفق باشی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر