Gears of War | PC

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
من با کمال تعجب cod4 360 را مثل آب خوردن با دسته میرم و واقعا لذت میبرم ولی با موس هیچ رقمه نتونستم کنار بیام و اصلا از cod4 pc خوشم نیومد ولی 360 را بهترین بازی عمرم میدونم پس نتیجه گیری با گیمپد بازی کن تازه سیستمت هم باید بالا باشه تا بتونی گرافیکش را درک کنی

این از اون نتیجه گیری ها بودااااااااااا:confused::confused::eek:

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
ok

حرف عجيبي زديد!
شما داري Crysis‌ و Cod4 رو با Gears of War مقايسه مي كنيد ؟ :cheesygri
فكر كنم خودتون هنوز اينارو بازي نكرديد كه ميگيد مگه چي دارن كه Gears of War نداره ؟!
Gow فقط سنگر ميگيري شليك مي كني! ولي COD 4 يه محيطي به وجود اورده كه شما هركاري بخوايد ميتونيد تو بازي بكنيد عين يه كماندو واقعي! هرجا بخوايد ميريد عين اين ميمونه كه خودتون تو صحنه جنگ باشيد! ولي تو Gow به شما يه هدف ميده + 4تا ستون! بايد همون قسمتو بري جلو.
به نظر من كوه تا كوه فرق اكشنه اين بازيايي هست كه شما گفتي...!

ببینید من همین الان میگم cod 4 بهترین اول شخصی بوده که بازی کردم.
ولی شما چند متر بیشتر بالا پایین رفتن تو یه مپ رو میگی برتری!!!!!!!!!!!!!!!!:confused:

بازم crysis یه مجیط واقعا باز داره و لی crysis هم اون چیزی که من میگم رو نداره.
ببین منظوره من رو اشتباه نگیر
من نگفتم بازیایه دیگه بدن.

مثلا شما چیزی که تو اویل 4 میبینی تو سایفون ***** نیست!
همینه gow یه حس جالبی داره همین!

X3 Pro Overclocker

کاربر سایت
Nov 22, 2007
3
نام
مینا
سلام دوستان. بالاخره منم تونستم اجراش کنم! فقط به یه مشکل برخوردم! به یه جایی رسیدم و یه جانور خونخوار که با سرعت میدوه
مانع پیشرفتم میشه! بی شعور نمیفهمه وقتی من بهش شلیک میکنم باید بمیره! سرشو پایین میگیره و یه راست میاد دنبالم بعد Game Over...!

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
سلام دوستان. بالاخره منم تونستم اجراش کنم! فقط به یه مشکل برخوردم! به یه جایی رسیدم و یه جانور خونخوار که با سرعت میدوه
مانع پیشرفتم میشه! بی شعور نمیفهمه وقتی من بهش شلیک میکنم باید بمیره! سرشو پایین میگیره و یه راست میاد دنبالم بعد Game Over...!

دليلش اينه که شما اصلاً به مکالمات توجه ننموديد!;):)
اون موجود که اسمش Berserker هست ، کوره و با صدا و بو شکار ميکنه.(who cares?) با تير زدن بهش نميتونيد بکشيدش.بايد يه کاری کنيد دنبالتون کنه تو فضای آزاد ، بعد با Hammer of Dawn کارشو تموم کنيد.
Hammer of Dawn که ميدونيد چيه انشاا... ؟!:)

021

کاربر سایت
Dec 6, 2006
41
نام
I
دوستان من این بازی رو از وست گیم گرفتم ولی بعد از اینکه بازی رو نصب کردم اررو آپلود سافت وار میده بعد که دوباره روش کلیک میکنی ارور فایل کرک رو میده تو این تایپک هم هرچی فایل کرک بود دانلود کردم درست نشد

یه سوال دیگه اینکه بازی فقط باید رویه درایو c نصب بشه تا اجرا بشه ؟
ویندوز هم ایکس پی هستش :(

رو سیستم هم کال اف دویتی و کریسیس راحت اجرا شده ولی نمیدونم چرا این اینقدر اذیت میکنه :confused::((

Omid_anormal

کاربر سایت
Nov 14, 2007
136
نام
امید
میخواستم بدونم با رم 768و گرافیک 6200 اجرا میشه یا نه
سلام.
فکر نکنم. کمتر از 6600 اجراش کنه. این سیستم مورد نیازش. minimum system requirements

Gears of War for Windows requires a personal computer with the following minimum system requirements:

· 2.4-gigahertz (GHz) or faster Intel processor, or 2.0 GHz or faster AMD processor.
· Microsoft Windows XP (Service Pack 2) or Windows Vista.
· 1 gigabyte (GB) of RAM.
· 12 GB of available hard disk space.
· NVIDIA GeForce 6600 or better graphics card, or ATI X700 or better graphics card.
· Support for DirectX 9.0c or later. DirectX 9.0c is included on the DVD.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
میخواستم بدونم با رم 768و گرافیک 6200 اجرا میشه یا نه
من چون به کارت گرافیکهای زیادی دسترسی دارم باقطعات مختلفی امتحان کردم.برای مثال 7300و7600و8500و8400و8800و6200
روی 6200 هم اجرا میشه و توی تنظیمات lowوnormal فریم ریت نسبتا خوبی میده.

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
ژنرال اروین رومل

دوستان من این بازی رو از وست گیم گرفتم ولی بعد از اینکه بازی رو نصب کردم اررو آپلود سافت وار میده بعد که دوباره روش کلیک میکنی ارور فایل کرک رو میده تو این تایپک هم هرچی فایل کرک بود دانلود کردم درست نشد

یه سوال دیگه اینکه بازی فقط باید رویه درایو c نصب بشه تا اجرا بشه ؟
ویندوز هم ایکس پی هستش :(

رو سیستم هم کال اف دویتی و کریسیس راحت اجرا شده ولی نمیدونم چرا این اینقدر اذیت میکنه :confused::((
دوست عزیز من خودم هم این مشکلو داشتم ولی وقتی درایو کارت گرافیکمو اپدیت کردم درست شد(درایو کارت گرافیکت باید حتما 169باشه)اگه نتونی این درایو رو دانلود کنی روی بازی اریا 51 هست.
اینم بگم این بازی با 6200بالا نمیاد اگرم بیاد انقدر افت فریمت زیاد میشه که بازی اصلا حال نمیده پس بیخیال بازی با این کارت شو.
موفق باشی:love:

babak9

کاربر سایت
Nov 10, 2007
219
نام
babak
Gears of War

کمک بازی Gears of War روی کامپیوترم چه بالا چه پایین تیک میزنه بعد از بازی خارج می شه
CPU:3.4
VGA:ATI 1650 PRO
RAM:1.5

GAME 0VER

کاربر سایت
Nov 29, 2007
395
نام
سعید
سلام
من یه سوالی داشتم
خاستم بدونم که این بازی چه جور گرافیکی داره :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:
سوالم یه خورده مسخره هست ولی خوب;););););)
شنیدم خیلی هم شنیدم در مورد unreal engine 3 دموهاشو هم خیلی دیدم فقط خاستم یکی که واقعا بازی کرده بیاد واسه من یه خرده بگه ببینم که در چه حده خیلی عالیه واقعا طبیعی خیلی هیجانی من اخبار گیم رو خیلی دنبال میکنم و تعریف نباشه واقعا گیمرم فقط خاستم در ایم مورد بدونم چون دارم پول جمع میکنم که یه دونه xbox360 بگیرم که چیزی نمونده که بگیرم خاستم ببینم واقعا ارزششو داره بگیرم واسه این بازی چون من فقط 8 سال پیش ps1 رو به خاطر RESIDENT EVIL 2 گرفتم 3 سال پیش هم فقط به خاطر بازی RE4 رفتم و PS2 گرفتم الان هم فقط به خاطر RE5 میخام XBOX360 بگیرم چون میدونم که بازی های 360 خیلی بیشتر PS3 هستش
میدونم واسه PS3 میاد ولی خوب من عاشق این بازی GOW شدم ممنون میشم یکی جواب منو بده
قربانه شما:love::love::love::love::love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر