Gears Of War: Judgment | XBL (پست اول حتما خوانده شود)

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
ضمن سلام و خسته نباشی به دوستان گل و عرض تبریک پیشاپیش سال نو.باز هم gears جدید و ما با multiplayer این فرانچایز کار داریم تاریخ ریلیز این بازی March 19, 2013 که میشه 29 اسفند علت اینکه این تاپیک زود زده شد به علت اینکه دوستان گیمرتگهای خودشونو بزارن و پلیرهای زیادی رو به سمت این بازی جذب کنیم یا هر سوالی در مورد بازی دارن اینچا مطرح کنن به امید اینکه لابی های گرز هم مثل CALL OF DUTY شلوغ بشه

a5164_judgmentdefaulthero.jpg

اطلاعاتی در مورد مولتی :

OverRun MODE
خب همینطور که اکثرا میدونید مود HORD و Beast که در گرز 3 وجود داشت در این قسمت وجود ندارد در عوض با مود جدیدی به نام OverRun طرف هستیم
در این مود هر شخصیت بازی 1 وظیفه دارد تیم cog شروع به ساختن بیس میکنه و مدافع هست ولی تیم لوکاستها مهاجم هستند و حمله میکنند در انلاین این مود هوش مصنوعی مانند گرز3 ندارد و همه player هستند

d9439_GearsofWarJudgmentOv.png

Damon Baird- Engineer
(سلاح های مورد استفاده:Gnasher & Blowtorch)

Augustus Cole- Soldier
(سلاح های مورد استفاده:Lancer & Booshka)

Sofia Hendrik- Medic
(سلاح های مورد استفاده:Lancer & Sawed off shotgun)

Garron Paduk- Scout
(سلاح های مورد استفاده:Markza, Snub pistol, & Beacon grenade)

و همچنین تیم روبرو از لوکاستها تشکیل میشوند

Corpser
Grenadier
Kantus
Mauler
Serapede
Tickers
Wretches
Rager

Survival Mode
این مود از 10 wave تشکیل شده است و هر کارکتر وظیفه ی خاص دارد و هر ویو سخت تر میشود
دفاع کردن از بیس دربرابر حملات لوکاستها

Multiplayer Characters:FFA/Domination/TDM
برای بازی در مود های
FFA/Domination/TDM شخصیت هایی وجود دارند که البته بعضی کارکترها در نسخهای پیش خرید شده وجود داره

Damon Baird
(Aftermath Baird (Promo code from Brisk
Augustus Cole
Aftermath Cole
Sofia Hendrik
Minh Young Kim
Garron Paduk
AftermathPaduk
Ezra Loomis
(Young Marcus (Pre-Order from Gamestop/Game
(Young Dom (Pre-Order from Amazon
(Anya Stroud (Pre-Order from Best Buy
Onyx Guard
Female Onyx Guard
(Alex Brand (Pre-Order from Microsoft Store/Shopto
Tai Kaliso
(Jungle Tai (Promo code from either specially marked Oberto Beef Jerky packages or the Lipton and Brisk Game On

l2876_GearsofWarJudgmentCh.jpg

Maps
OverRun/Survival Map
Island
Estate
Junkyard
Skyline
Rooftops
FFA/Domination/TDM Map
Gondola
گاندولا یه مپ متفاوته که تو سریهای قبلی کم دیده بودیم این مپ در ساحل کوهستانی با پستی و بلندی زیاد و با ابو هوای باحالی که داره جالب از اب دراومده آبو هوای رعدو برقی در آفتاب و بارش بارون نم و تصور بوی خونه های کاه گلی (چی شد :d)
نور پردازی و رنگ ها در این مپ خیلی زنده هستند از وسط مپ از اول تا اخر آبشار کم عمقی درست شده که آب کم عمقی زیر کاشی های آبی رنگ فضای هنری به این مپ داده همزمان وجود تلکابین در این مپ عالی بود
گرافیک این مپ در یک کلمه خداست و نظیرشو هیچ جا نمیبینید
راه رو های میانبور مپ و چینش سلاح ها جالب هست طوری که برای برداشتن نارنجک باید برید تلکابین سواری
پیچیدگی مپ زیاد نیست و تو مولتی هر وقت نوبت این مپ بشه خوشحال میشید
Library
لوکیشن این مپ همیطور که از اسمش پیداست در کتابخونه ی بزرگی اتفاق می افتد که ایده ی جابی هست
فضای بیرونی مپ مجددا از ساحل زیبا و قایق های پارک شده و در دورتر کوهستان برفی تشکیل شده است
داخل این کتابخوته اوج گرافیک هنری رو شاهد هستید تابلو های زیبا مبلمان و لوستر های اشرافی خیلی محیط خاصی به این مپ داده
لابی اصلی کتابخونه از یک سقف خیلی بلند و با ارتفاع تشکیل شده ویک راهپله ی گرد در وسط قرار داره که شمارو به طبقه های بالاتر میبره وجود باقچه های کوچیک در داخل کتابخونه هم جالب شده
وجود قسمت های برای اسنایپرها در دو طرف مپ وجود دارد
مبارزه با دشمنان در این مپ خیلی خوشایند هست
Streets
این مپ در قسمتی از خیابان های خلوت و ساکتی که در جنگ خساراتی ناچیزی دیده است وجود دارد
تابلو های چشمک زن مغازه ها,,آژیر ماشین ها,,غصابی های متعدد و وجود پالایشگاه در یک ضلع مپ نکات قابل توجه این مپ هستند
از نظر طراحی برای مبارزه این مپ عالی طراحی شده شما میتونید روی پشت بام راه پله های فلزی و در حاشیه خیابان به مبارزه بپردازید
گرافیک مپ هم چشم نواز هست
Rig
خب به مپ ریگ میرسیم روایت داستان این مپ سکویه بزرگ نفتی هست که در اثر جنگ خساراتی نا چیز به این مپ وارد شده که همین خسارات صحنه های دیدنی خلق کرده مثلا پاره شدن یکی از لوله های اصلی مخزن نفتی ایمولشن وریخن نفت رو در دریا و آتش گرفتن نفت روی آب.همین طور اگر به دور دست ها نگاه کنید شهر سوخته که پر شده از خاکستر و دود که زیر آن امواج متلاطم دریا که دوربینو سابت نگه دارید صحنه به درد پوستر اتاقتون میخوره :d همین طور در این مپ یه سورپرایز بزرگ هست که یک هلیکوپتر reven با یه دوشگاه اتوماتیک وجود داره که قابل استفاده هست و سوارش بشید و به دور مپ میچرخه و میتونید حریفاتونو تبدیل به گوشت چرخکرده بکنید و ناخود اگاه یاد اخر فیلم expendables می افتید(البته یه کم نوب پسند هست ولی جالبه).گرافیک این مپ هم عالی هست
این مپ برای پلیر هایی که زیاد wallbance میکنن (کاور به کاور سریع) یک رویاست که به حقیقت پیوسته و تمام جاهای مپ قابلیت کاورگیری داره در ضمن یکی از پیچیده ترین مپ ها از نظر استراتژیک به حساب میاد

New Weapons
نارنجک ردیاب Beacon Grenade
نارنجک انداز Booshka
اسنایپ نیمه اتوماتیک بدون دوربین Breechshot
اسنایپ اتوماتیک با قدرت متوسط Markza
reviveکردن از دور.کاربرد درStim-Gas Grenade OverRun

s722_GearsofWarJudgementW.jpg

l6856_GearsofWarJudgmentWe.png

a55_GearsofWarJudgmentWe.jpg

a268_GearsofWarJudgementW.jpg

در مولتی این بازی تغییراتی انجام شده
پرتاب نارنجک با دکمه LB اگر این دکمه رو نگه و B بزنید میتونید نارنجک رو به دیوار یا حریف تگ کنید
همچنین تعویض سلاحهای اصلی با دکمه ی Y صورت پذیر هست
پیدا کردن یارهاتون با دکمه پایین D PAD
برای برداشتن بعضی مهمات از زمین کافیه برید روی تیر و خودش برمیداره (برای سریع تر شدن گیم پلی)
تو مود های FFA/Domination/TDM دیگه کسی down نمیشه و یک راست میمیره
تو مد های FFA/Domination/TDM دیگه از activereload خبری نیست
فقط با یک سلاح میتونید وارد مودهای FFA/Domination/TDM بشید+یک نارنجک

خب میتونیم این یکی دو هفترو gears 3 بزنیم و با مارکوس وداع کنیم :d
خب گیمرتگ من cpt rock 0098

[video=aparat;Rd9Hj]http://www.aparat.com/v/Rd9Hj[/video]

d171_gearsofwarjudgmentpr.jpg

آخرین ویرایش:

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
اینو بگم که نداشتن قابلیت اسپیلیت اسکرین تو حالت مولتی باعث میشه خیلیا مثه من که ۲نفره میان بازی ، رو همون گرز ۳ بمونن !!

Sent from my iPad using Tapatalk HD

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
سلام ببینم آنلاین پس میخاد؟؟؟؟
نه دوست عزیز انلاین پس نمیخواد

---------- نوشته در 09:35 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:33 AM ارسال شده بود ----------

اینو بگم که نداشتن قابلیت اسپیلیت اسکرین تو حالت مولتی باعث میشه خیلیا مثه من که ۲نفره میان بازی ، رو همون گرز ۳ بمونن !!
Sent from my iPad using Tapatalk HD
این بازی افلاین هم اسپیلیت اسکرین داره دوست عزیز کافیه هر دو دسته Signin پروفایل باشند و وارد کمپین بشید ;)

آخرین ویرایش:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
فقط تو اروپا ۲۲ ام عرضه هست . به نظرم اونایی که اکانت اروپا دارن یه ۴ ۵ روز بیشتر صبر کنن (یه مسافرتی برن) بعدش ...
به هر حال منم هستم : Jondollah

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
منم هم هستیم: ghost of shaman
امیدوارم سروراش مثه سرور هایه هیلو4 قوی باشه نه مثه گذشته....
دوست من halo 4 که سروراش همچین قوی هم نبود.یک بار نشد بدون تاخیر بازی کنم.اصلا واسه همین از هیلو کشیدم کنار.داشت اعصابم خورد میشد.
سرورای battle , crysis ولی خوبه.امیدوارم Gears هم همینطور باشه.راستش دیگه از FPS multi خسته شدم و نیاز به یه تنوع دارم.
gears هم یه بازی کلاسیک هست و هم انحصاری و هم متفاوت.فقط الان امیدوارم مشکل پینگ زیاد به چشم نیاد.
اگه تونستم درست و حسابی گیرز بازی کنم که چه بهتر ولی اگه اینم مثل هیلو 4 بدساخت باشه کلا از مولتی میکشم کنار و مثل قدیم افلاین میزنم.
من سر بازی هیلو 4 خیلی اذیت شدم.3 تا اینترنت عوض کردم و اخرش هم یه خط خوب گرفتم ولی بازم تاخیر داشتم.بعد مدل بازی هم طوری بود که اگه پینگ خوب نباشه انگار نرخ فریم ریت میاد پایین و (البته بچه های دیگه با این حرفم مخالفت میکردن ولی حتی تو سایت های غیر ایرانی هم راجع به این موضوع نوشته شده بوده ولی بچه ها نمی خواستن حقیقت رو قبول کنن).
شرمنده مطلب ربطی نداشت به بحث ولی دل پری از این قضیه داشتم که باید میگفتم.
بعد از گیرز دیگه مولتی نمیزنم

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
خیلی بهتر شد HORD و Beast حذف شد ، چی بود بچه ها رو مجبور میکرد برا چهار تا اچیومنت خودزنی کنن ....

من که هیچ وقت تو مولتی گیرز بازیم خوب نشد :d:(
ولی تو اینم حتما منو به عنوان بازی خراب کن بالفطره در جای جای مولتی این بازی میبینید :d
گیمر تگمم که زیره آواتارم هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر