Gears of War: Judgment یک ماه زودتر از زمان انتشار لیک شد

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
بازی Gears of War: Judgment آنلاین خیلی زودتر از تاریخ رسمی انتشارش درآمریکا ، به صورت آنلاین منتشر شده . این بازی مدتها پیش توسط abgx360 معرفی شد و کد های جامع بازی هم به وسیله وبلاگ نویسان AGB در اینترنت پخش شد :

gears-Judgment-code.png

در همین حال نیز achievements های بازی منتشر شده که میتوانید در اینجا انها را مشاهده کنید .

منبع

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
این ماکرو کی از کاراش دس ور میداره ؟ ینی هنوز فکر میکنه ملت باور میکنن که کار خودش نیست ؟؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
دیوونس که خودش با اینکارش بخواد هزاران نفر رو واسه این بازی بن کنه؟
البته احتمالش هست که کار خود مایکرو باشه.
آخه اولین بازی انحصاری Xbox 360 نیست که همچین اتفاقی براش میفته............
+
اتفاقا سیاست جالبیه!
افرادی که بن میشن برای اتسفاده مجدد از لایو مجبور میشن یه کنسول دیگه بخرن و این یعنی سود بیشتر برای مایکرو.

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
افرادی که بن میشن برای اتسفاده مجدد از لایو مجبور میشن یه کنسول دیگه بخرن و این یعنی سود بیشتر برای مایکرو.

اتفاقا به نظرم برعکـــس!! بزرگترین کار احمقانه و اشتباهی هست که میتونه انجام بده!... باید به کاربر ارزش داد تا اینکه بیاد اینطوی بخواد بنش کنه در ثانی مایکروسافت دیگه به این پول ها نیازی نداره!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
ماکروسافت یه اولتیماتوم سنگین داد 1 ساعت بعدش ام یه آپدیت برای XBL. یعنی دیسک کپی این بازی وارد خونه تون بشه 100% بن میشید :D.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بازی رو لیک میکنه بعد اولتیماتوم سنگین میده و همه رو بن میکنه :| (ولی بهونه ی جالبی واسه بن کردن هست :D فروش کنسول میره بالا خو , یه عده رو به صورت رندوم بن کرد ولی دید بابا زشته حالا الان اینجوری میخاد Justified کنه بن ها رو :D )

باید به کاربر ارزش داد تا اینکه بیاد اینطوی بخواد بنش کنه در ثانی مایکروسافت دیگه به این پول ها نیازی نداره!
در مورد ماکروسافت اشتباه فکر میکنی میلاد باید کلاسای ارشاد بزارم :D ( Gear3 , halo4 , Gears:J , ... آیا میتونه تصادف باشه ؟ نه ) . از قضا ماکرو و EA و یخورده هم اکتی بیشتر از همه نیاز دارن به این پولها :D

آخرین ویرایش:

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
پس چرا بازی های مولتی پلتفرم روی 360 عین انحصاریاش 1 ماه زودتر لیک نمیشن ؟
هیلو 4 فکر کنم ی 40 روز مونده به عرضه لیک شد , انقدر کنسولاش ارزونه همینجوری بن میکنه ! کم مونده بزنه : یکی بخر دوتا ببر :d

24 روز
yahoo_29.gif
biggrin1.gif

بازم خیلیه دیگه ! 16 تا بیشتر گفتم :d

آخرین ویرایش:

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
کنسولی که بن میشه طرف میتونه بره نزدیک ترین نمایندگی ماکروسافت و با پرداخت جریمه رفع بن بشه که هزینش چندین برابر کمتر از خرید کنسول جدید

هیلو 4 فکر کنم ی 40 روز مونده به عرضه لیک شد
24 روز 8-| :D

بازم خیلیه دیگه ! 16 تا بیشتر گفتم
yahoo_4.gif
درکل رکورد نسخه های قبلی زد :D قبلیا زودتر میومدن :D

آخرین ویرایش:

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
به هیچ عنوان کار ماکروسافت نیست.
بیشتر کار برادران بلوک شرق و روسها هست که به طرز فجیعی با ماکروسافت زد هستن و کلا اکثر هکرهای ویندوز و برنامه های ماکروسافت هم روس هستن .
همیشه هم بجای s ماکروسافت از $ استفاده میکنن.

امیدوارم نسل بعد هم خدمت کنسول جدید ماکروسافت برسن:d
هکرهای توانایی هستن اینطوری نگاهشون نکنید:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
Fallout 3 فکر کنم 45 روز قبل از عرضه لیک شد، هنوز مونده کسی به این رکورد تاریخی دست پیدا کنه ;;) :D
انقدر کنسولاش ارزونه همینجوری بن میکنه ! کم مونده بزنه : یکی بخر دوتا ببر
اون قدر ارزون نیست، 50 دلار ارزون تره :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
اگه درست یادم باشه کیلزون 3 هم زودتر لیک شده بود.این حرفهای از روی ساده دلی چیه میزنین.یه شرکت روی یه بازی 20-30 میلیون دلار سرمایه گذاری میکنه بعد میندازتش تو نت که 4 نفرو بن کنه که 4تا کنسول بیشتر بفروشه؟!!
ماکرو مشکل فروش کنسول نداشته که بیاد از استراتژی بعضی از دوستان استفاده کنه.اما خدائیش سونی و ماکرو باید یه جلسه با این دوستان( با افکار به دنبال تئوری توطئه) بذاره.این مشکلی که همه ایرانیها من جمله خودم داریم.انقدر مشکلات سرمون آوردن که به همه چیز بدبینیم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر