Gears of War: Judgment یک ماه زودتر از زمان انتشار لیک شد

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
بازی Gears of War: Judgment آنلاین خیلی زودتر از تاریخ رسمی انتشارش درآمریکا ، به صورت آنلاین منتشر شده . این بازی مدتها پیش توسط abgx360 معرفی شد و کد های جامع بازی هم به وسیله وبلاگ نویسان AGB در اینترنت پخش شد :

gears-Judgment-code.png

در همین حال نیز achievements های بازی منتشر شده که میتوانید در اینجا انها را مشاهده کنید .

منبع

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
ماکرو مشکل فروش کنسول نداشته که بیاد از استراتژی بعضی از دوستان استفاده کنه.اما خدائیش سونی و ماکرو باید یه جلسه با این دوستان( با افکار به دنبال تئوری توطئه) بذاره.این مشکلی که همه ایرانیها من جمله خودم داریم.انقدر مشکلات سرمون آوردن که به همه چیز بدبینیم.
دوست عزیز،ما فقط داریم از روی شواهد صحبت میکنیم!
چند تا بازی انحصاری قبلی مایکروسافت خیلی زودتر از تاریخ انتشار رسمی لیک شدن و سر همگی هم تعداد زیادی از افراد بن شدن.درست روزی هم که این بازی للیک شد مایکروسافت یه آپدیت داد بیرون که اگه الان به لایو وصل بشید پیغام آپدیت میاد.
+
اگه ما توهم توطئه داریم،پس افرادی که توی فروم های خارجی هم این نظر رو دارن مشکلشون چیه؟!

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
اقا یعنی چی
یعنی اگر الان بازیو بزاریم تو دستگاه دیگه هر وقت به لایو وصلشیم بن میشیم!
سر هالو هم همین صحبتها بود ولی من که بازی کردم بعد از عرضه رسمی هم به لایو وصل شدم مشکلی پیش نیامد
الان این گیرز رو بازی کنم قضیه با هالو تفاوتی داره یا اگر بعد از عرضه رسمی وصل شم مشکلی پیش نمیاد؟:-/
همیشه سر بازیها که لیک میشه این بحثا پیش میاد همیشه خدا هم من گیج میشم:-o
یعنی جدا فکر می کنید خود مایکروسافت بازیها رو لیک میکنه!
به نظر من که بعید میرسه
اخه چرا باید با دست خودش به خودش ضرر بزنه صرفا به خاطر فروش احتمالی چندتا کنسول
البته شایدم برای بالا بردن هایپ یکم منطقی باشه چون اونی که بخواد کپی تهیه کنه خوب کپی تهیه میکنه چه بهتره که زودتر از عرضه رسمی اینکارو بکنه و عاملی بشه برای تبلیغ و فروش بیشتر نسخه های اصلی
ولی بازم به نظر شخصی من خیلی خیلی بعیده که شرکتی خودش همچین کاری بکنه
در ضمن از این قضایا برای خیلی بازیها اتفاق افتاده چه سونی و چه مایکروسافت و چه دیگر شرکت ها
ولی خوب این نظر منه ممکن هست نظرات دیکران درست تر باشه

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
دوست عزیز،ما فقط داریم از روی شواهد صحبت میکنیم!
چند تا بازی انحصاری قبلی مایکروسافت خیلی زودتر از تاریخ انتشار رسمی لیک شدن و سر همگی هم تعداد زیادی از افراد بن شدن.درست روزی هم که این بازی للیک شد مایکروسافت یه آپدیت داد بیرون که اگه الان به لایو وصل بشید پیغام آپدیت میاد.
+
اگه ما توهم توطئه داریم،پس افرادی که توی فروم های خارجی هم این نظر رو دارن مشکلشون چیه؟!
خب این مشکل فقط مال ایران نیست. تو کل دنیا هستن که هر چیزی رو ازش کوه میسازن و ربطش میدن به فلان دولت,کمپانی و ....
این مشکل لیک شدن تو همه جا هست(ویندوز و برنامه های تحت اون,صنعت سینما,...)از این مثالها زیاده.
اگه این سیاست ماکروسافت باشه پس ویندوز هایی که روش صدهها میلیون سرمایه میزاره چرا زودتر لیک میشه؟
اونجا میخواد کیو بن کنه؟

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
Conspiracy Theory تا چه حد !! ول کنید شما رو به روح جدتون !!

یوزر تو فروم خارجی فکر میکنید آدم فضاییه ؟! اونم یکی مثل ما ، تازه بدتر ، فوق العاده High در اثر weed خالص ! :d

مایکروسافت :

بیا این بازی رو یه ماه زودتر بدیم رو اینترنت ، مومنین کپی خور حال کنن ! بعدش ما هم بتونیم با کلی دردسر و بدبختی 4 تا کنسول بن کنیم و اصلا هم به خدا میلیون دلار هزینه ساخت بازی و تاثیر بدش رو فروش و اعتبار تنها انحصاری شاخ امسالمون و لیک و اسپویل شدن ویدیو های کل بازی حساب نکنیم !

Awesome !

باو این بازی های سنگین و سرنوشت ساز ، ضرب العجل پایان ساختشون خیلی زودتر از تاریخ عرضه هست ، و سریع هم گلد و انبار میشه تا روز عرضه مشکلی پیش نیاد .... حالا یه مومنی یکی تک زده اون وسط ...

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
در مورد ماکروسافت اشتباه فکر میکنی میلاد باید کلاسای ارشاد بزارم :D ( Gear3 , halo4 , Gears:J , ... آیا میتونه تصادف باشه ؟ نه ) . از قضا ماکرو و EA و یخورده هم اکتی بیشتر از همه نیاز دارن به این پولها :D

اول نسل بود میگفتم باز یه چیزی! ولی الان اصلا نیازی به این چیزا نداره به اندازه کافی فروش Goldو Point داره که واسه این چیزا دل نبسته! مایکروسافت به عمد اینکارو خودش نکرده نقط ضعفش اینه که نمیتونه همچین مواردی رو مدیریت کنه! مشکل اینه!

مایکروسافت دیگه تو این نسل نیازی به فروش کنسول نداره همه چیزش مونده واسه نسل بعدی!

---------- نوشته در 10:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:17 PM ارسال شده بود ----------

یعنی الان بگزاریم تو دستگاه و 1 ماه بعد آنلاین بشیم بازم بن میکنه..؟

نه عزیز بن نمیشی تو این صورت فقط اون وقت باید تا اون موقع به لایو متصل نشی

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اگه درست یادم باشه کیلزون 3 هم زودتر لیک شده بود.

نه درست یادت نیست . کیلزون 3 درست 14 فوریه 2011 لیک شد و تارخ انتشارش 22 فوریه هست که درست میشه 1 هفته که همه ی بازیا تو اون بازه ی زمانی لیک میشن و مشکلی نیست . این جریان انحصاریای بزرگ ماکرو 1 بار 2 بار نیست که بگیم تصادف , تصادف به fallout 3 میگن که دیگه هرگز تکرار نشد همچین چیزی .

پ.ن : البته مشکلی نیست هر چه زودتر بهتر ولی اینکه ماکرو سر هر بازی انحصاریش صد ها نفر رو بن میکنه با این کار اصلا نمیتونه تصادفی باشه . مگه میشه تو هر بازی اینجوری بشه ؟ ینی ماکرو اینقدر ذلیله که به هیچکودوم از بازیای مهم و انحصاریش نمیتونه صاحاب بشه ؟ عمرا :D

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
عزیز حرفی میزنی من کاری ندارم سیاست مایکرو بوده یا نبوده
ولی اخه کی از فروش بیشتر بدش میاد حالا چون فروش خودشو کرده دیگه نیاز به فروش بیشتر نداشته باشه
سونی برای ps2 با اون فروش نجومیش قبل از متوقف شدن تولیدش هر کاری برای فروش بیشتر میکرد
فروش بیشتر در این نسل = موفقیت در نسل اینده(یک طرف ترازو)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر