Gears of War 4

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & WIN10

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟​

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :

- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
سلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر

کاراکترها

no95s6og2jo6wrc1hmof_thumb.jpg
pehupfjvoq2vs3chqper_thumb.jpg
4bya9451e5rxkan2b1lc_thumb.jpg
v599eztv979jphwslxwa_thumb.jpg
bqvzaduof39990fq5swd_thumb.jpg

اسلحه ها

دشمن ها

تریلرها

ترجمه کامیک بوک ها

لینک به زودی قرار داده خواهد شد.

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یه چیزی بگم. نمیدونم حالا خودشون اون موقع گفته بودن یا نه اما توی گیم پلی ای که قبل از این داده بودن:

توی همون دمو هم مارکوس پیششونه فقط نشونش نمیدن کامل. قشنگ توی دمو حرف میزنه و صداش تابلو هست. خواستم بیام اینجا هم بگم گفتم شاید دارم اشتباه می کنم و یا حتی شاید به خاطر نوستالژی صداپیشه این روی یکی دیگه داره حرف میزنه :D خلاصه نمیدونم تا قبل از دیروز علنی بوده این قضیه که مارکوس هم توی میدان نبرد هست یا نه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
گیم پلی رسمی که خود سازنده 2 ماه قبل از انتشار بازی منتشر کرده اسپویل داره و نباید در موردش حرف زد :)) یه چیزی در مورد اسپویل شنیدید دلیل نمیشه که فکر کنید همه چی اسپویل داره، اینجوری باشه بودن مارکوس تو بازی هم اسپویل داره و هر کی بگه کامنتش پاک میشه lol این ویدئو هیچ گونه اسپویلی نداره چون قطعا چند روز دیگه توی PAX در موردش اطلاعات کامل تری میدن (پنل مربوط به Horde 3.0)، هر کسی هم فکر میکنه بازی با تریلرهای رسمی سازنده واسش اسپویل میشه بهتر اصلا تو تاپیکش نیاد.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
گیم پلی رسمی که خود سازنده 2 ماه قبل از انتشار بازی منتشر کرده اسپویل داره و نباید در موردش حرف زد :)) یه چیزی در مورد اسپویل شنیدید دلیل نمیشه که فکر کنید همه چی اسپویل داره، اینجوری باشه بودن مارکوس تو بازی هم اسپویل داره و هر کی بگه کامنتش پاک میشه lol این ویدئو هیچ گونه اسپویلی نداره چون قطعا چند روز دیگه توی PAX در موردش اطلاعات کامل تری میدن، هر کسی هم فکر میکنه بازی با تریلرهای رسمی سازنده واسش اسپویل میشه بهتر اصلا تو تاپیکش نیاد.
اینو سایت IGN کاور کرده. حتی بالاتر خود فرگوسن هم میگه برای بعضی ها سوپرایز هایی اسپویل میشه. این از این.

اینایی هم که مینویسی دقیقا حرفایی هستن که من خودم همیشه هزار بار زدم سر هر بازی که وقتی سازنده میده دیگه داده. اما نمیشه به کسانی که نمیخوان هیچی ببینن یا بشنون خرده گرفت. بعضی ها زیاد براشون مهم نیست که همه چی ازی براشون تازه و fresh باشه، اما خیلی ها حساس هستن سر این قضیه.کسی هم نمیتونه بیاد بگه بیا تو تاپیک یا نه.

از اونور گاها سازنده برای تضمین کارش میاره علنا بصورت عمدی اسپویل میکنه. الان خیلی ها از جمله خود من پیگیر این نبودن که فلانی تو بازی هست یا نه و دیروز با دیدن ویدئو شکه شدم و اصلا هم دوست نداشتم بدونم! واسه تو مهم نیست و عین خیالت نیست دلیلی نیست برای دیگران هم مهم نباشه.

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
یه چیزی بگم. نمیدونم حالا خودشون اون موقع گفته بودن یا نه اما توی گیم پلی ای که قبل از این داده بودن:

توی همون دمو هم مارکوس پیششونه فقط نشونش نمیدن کامل. قشنگ توی دمو حرف میزنه و صداش تابلو هست. خواستم بیام اینجا هم بگم گفتم شاید دارم اشتباه می کنم و یا حتی شاید به خاطر نوستالژی صداپیشه این روی یکی دیگه داره حرف میزنه :D خلاصه نمیدونم تا قبل از دیروز علنی بوده این قضیه که مارکوس هم توی میدان نبرد هست یا نه.

؟؟؟؟ من متوجه نشدم به شخصه شما از کجا داری میگید کدوم دمو ؟؟؟ مارکوس تو دمو قبلی هم بود!!!!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
اینو سایت IGN کاور کرده. حتی بالاتر خود فرگوسن هم میگه برای بعضی ها سوپرایز هایی اسپویل میشه. این از این.

اینایی هم که مینویسی دقیقا حرفایی هستن که من خودم همیشه هزار بار زدم سر هر بازی که وقتی سازنده میده دیگه داده. اما نمیشه به کسانی که نمیخوان هیچی ببینن یا بشنون خرده گرفت. بعضی ها زیاد براشون مهم نیست که همه چی ازی براشون تازه و fresh باشه، اما خیلی ها حساس هستن سر این قضیه.کسی هم نمیتونه بیاد بگه بیا تو تاپیک یا نه.
ببین بازی لیک نشده که ملت بیان اسپویل کنن و بگم شاید کسی نخواد بفهمه قضیه چیه. خود سازنده داره تریلر میده، به نظر من هم اسپویل همچین وحشتناکی هم نیست، یه سری دشمن جدید معرفی کردن و چیزی از داستان لو ندادن. اتفاقا الان میشه ایده های متفاوتی واسه داستان ارائه کرد و بحث های جالبی شکل داد :D هر وقت بازی عرضه (یا لیک) شد اون وقت باید قانون گذاشت که کسی بازی رو اسپویل نکنه ولی الان رو اطلاعاتی که سازنده میده که نمیشه هر چیزی رو گذاشت تو اسپویلر! بازم میگم اگه واقعا کسی دلش میخواد همه چی واسش تازه باشه و هیچ اطلاعاتی از بازی نداشته باشه بهترین راهش اینه که وارد تاپیک نشه چون واقعا سخته 2 ماه قبل از عرضه یه بازی بگیم ملت هر چی در موردش میخواید بگید بزارید تو اسپویلر :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
؟؟؟؟ من متوجه نشدم به شخصه شما از کجا داری میگید کدوم دمو ؟؟؟ مارکوس تو دمو قبلی هم بود!!!!
گیم پلی قبل از این که 6 دقیقه و 54 ثانیه بود. همون اولش کار یه اسکوئاد 4 نفره دارن میرن که مارکوس داره حرف میزنه.

we won't be able to see the buriel safe from here. it's on the other side of the dam. come on

watch?v=LilVIs0pI3w

• Like
Reactions: Cj_sa

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
گیم پلی قبل از این که 6 دقیقه و 54 ثانیه بود. همون اولش کار یه اسکوئاد 4 نفره دارن میرن که مارکوس داره حرف میزنه.

we won't be able to see the buriel safe from here. it's on the other side of the dam. come on

watch?v=LilVIs0pI3w
:|:|:|:|
مارکوس جز همون اسکواد 4 نفره بود دیگه!!! یعنی شما از دیالوگا متوجه نشدی مارکوس تو بازی بوده DEL ، KAIT ، JD همراهی میکرده ؟؟؟ مارکوس که واسه خودش داستان تعریف نمیکرده داشته با اسکواد حرف میزده!! دمو هم همه چی واضح بود!!!!

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,618
نام
محسن
به به همون طور که میخواستم مارکوس عزیز دل هم که بازم میخاد دشمنا رو لت و پار کنه، امیدوارم بتونیم کنترل مارکوس رو تو چند مرحله بدست بگیریم.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
:|:|:|:|
مارکوس جز همون اسکواد 4 نفره بود دیگه!!! یعنی شما از دیالوگا متوجه نشدی مارکوس تو بازی بوده DEL ، KAIT ، JD همراهی میکرده ؟؟؟ مارکوس که واسه خودش داستان تعریف نمیکرده داشته با اسکواد حرف میزده!! دمو هم همه چی واضح بود!!!!
خوب مگه من میگم نبود :D منم میگم بود دیگه :D سوتفاهم پیش اومده :D

cpt rock 0098

کاربر سایت
Jul 20, 2016
15
نام
Masoud
ایده لوکاست های جهش یافته خیلی جالب بود نمیدونم چرا از حظور مارکوس تو scuad اصلی خوشم نیومد ! و یه جورایی شُکّه شدم

فکر میکنم نویسنده بازی خیلی شیک و مرموزانه از مارکوس استفاده ابزاری کرده تا کمپین احساسی تر به نظر بیاد که به نظر من مسخره هست البته اکثرا خوششون میاد (نظر شخصی)فکر میکردم next generationگیرز یه داستان مستقل داشته باشه نه سو استفاده از هیرو های نسخه پیش به نظرم وجود مارکوس تو چندتا کات سین منطقی تر میبود تا اینکه تو scuad اصلی باشهشاید به خاطر اینه که همیشه مارکوس رو کاراکتر اصلی دیدم

آخرین ویرایش:

scorpian031

کاربر سایت
May 17, 2015
333
نام
Seeker of fire
ایده لوکاست های جهش یافته خیلی جالب بود نمیدونم چرا از حظور مارکوس تو scuad اصلی خوشم نیومد ! و یه جورایی شُکّه شدم

فکر میکنم نویسنده بازی خیلی شیک و مرموزانه از مارکوس استفاده ابزاری کرده تا کمپین احساسی تر به نظر بیاد که به نظر من مسخره هست البته اکثرا خوششون میاد (نظر شخصی)فکر میکردم next generationگیرز یه داستان مستقل داشته باشه نه سو استفاده از هیرو های نسخه پیش به نظرم وجود مارکوس تو چندتا کات سین منطقی تر میبود تا اینکه تو scuad اصلی باشهشاید به خاطر اینه که همیشه مارکوس رو کاراکتر اصلی دیدم
مسعود فکر نمیکنم مارکوس بیشتر از چند مرحله ابتدایی همراه تیم باشه!
این کارکترا جدیدم یه خو زیادی لوس میزنن. حس جدیت و خشن بودن بازی به نظرم تحت الشعاع قرار دادن ...
اینکه توی 25 سال هیچ Windflare ای نیومده که خونه مارکوس رو خراب کنه قبلا هم عجیبه :-?
ولی جنبه Hype گیم پلی از اسپویلش بیشتر بود! پیشنهاد میکنم ببینن دوستان ! از لحاظ داستانی خیلی امیدوار کننده میزنه!

پ.ن: انیمیشن دوییدن هم خوب بود! نمیدونم چرا تو کلیپ مولتی یه جور دیگه میدویید... شایدم کارکتر Female یه مقدار بد شکل به نظر میومد :-/

آخرین ویرایش:

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
من فقط در مورد این بازی می تونم بگم: it sucks

بنده Judgment رو هم به این ترجیح می دم

من نه از ربات ها خوشم اومد و نه از همون اول از شخصیت پردازی و خط داستانی این نسخه خوشم میومد

فکر می کنم فقط گیم پلی بازی هست که جای امیدواری داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر