Gears of War 4

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & WIN10

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟​

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :

- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
سلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر

کاراکترها

no95s6og2jo6wrc1hmof_thumb.jpg
pehupfjvoq2vs3chqper_thumb.jpg
4bya9451e5rxkan2b1lc_thumb.jpg
v599eztv979jphwslxwa_thumb.jpg
bqvzaduof39990fq5swd_thumb.jpg

اسلحه ها

دشمن ها

تریلرها

ترجمه کامیک بوک ها

لینک به زودی قرار داده خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Exp3rt Bouncer

کاربر سایت
Jan 28, 2014
36
نام
Danial
اصن ما ندیدیم اینارو.مهرداد یه چی میدونه که میگه.
اصن تو گرز ایشونو ندیدیم.نمیدونم فازه بعضیا چیه که هی میگن گرز 3 فلانه...الان تو همه ی نسخه های گرز.گرز 3 پلیراشون بیشتره.گرز3 بازیه که از تمامه مشکلاته گرز 1 و 2 توش حل شده.بعضیارو دیدم که.یه جوری حرف میزنه که اره گرز 3 خیلی بیخوده و فلان که بعد میری تهو توشو در میاری میبینی یه کمپین بازه..

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
تو کلیپ خیلی چیزا رو نشون ندادن که اشکالاتش برملا شه ! اولین و بارز ترین نحوه کاور گرفتن و خروج از کاور ، بعدش جامپ کارکتر ، و اینکه شما وقتی A رو میگیری، بعد از چه مدت شروع به دویدن میکنه ! (تو 3 : حدود 0.5 ثانیه بود ، تو گرز2 : فک کنم 1 اینا !) ، sensitivity رو هم حدودش معلوم نیست !
ولی تو همون کلیپ وقتی با gnasher خواست نفر اولو بکشه ، با تیر اولش حریف نمرد ! اینم مورد عجیبی بود !! ولی سر کشتن نفر سوم اینکه با تیر اول نمرد نشون داد hitbox کارکتر خوب کار شده ! اگه تو فیلم ببینید سر شاتگان بالای دست کارکتره !

متین از اون 30 40 ثانیه که نشون دادن همه چیزش gears 1 بود حتی همون تیر شاتگان که به مارکوس خورد ولی اثر درست نگذاشت, مورد Hitbox که خودت بهش اشاره کردی کاملا موافقم, در رابطه با شروع دویدن هم کاملا باهات موافقم gears 1 هم همون نیم ثانیه هست gears2 هم همینطور
در مورد جامپ من اطمینان دارم به همون شکل باقی میمونه قطعا کاور گرفتن و وال کنسلینگش هم منطقی تر شده.
هاها اون حرکت ماتریکس تو gears 1 هم بودش لول :d:d ایول:d ولی عجب جوی داره canals نسبت به 2 شماره اول. :>

exs_gow-canals.jpg

اصن تو گرز ایشونو ندیدیم.نمیدونم فازه بعضیا چیه که هی میگن گرز 3 فلانه...الان تو همه ی نسخه های گرز.گرز 3 پلیراشون بیشتره.گرز3 بازیه که از تمامه مشکلاته گرز 1 و 2 توش حل شده.بعضیارو دیدم که.یه جوری حرف میزنه که اره گرز 3 خیلی بیخوده و فلان که بعد میری تهو توشو در میاری میبینی یه کمپین بازه..

دانیال دقیقا, مشکلاتی که داخل gears 1 ,2 بود گرز 3 به هیچ عنوان نداشت بالانس ترین گرز gears 3 هست.

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
اینارو چیه؟؟:dما هم چند تا کاربر محترمیم مثه خود شماها

خود بنده سالها گیرز زدم(حالا چون با شماها بازی نکردم پس کمپین بازم؟؟:d)گیرز 2 و 3 رو هم ارجینال گرفتم

این تغییر ترکیدن دشمنها بین شماره 1,2 و 3 و تبدیل لوکاستا به یه حالت کیسه انفجاری تو شماره 3 ربطی به ساعتها بازی کردن نداره و یه اماتور هم با یه شلیک با شدت و زاویه ثابت در هر 3 شماره فرقشون رو متوجه میشه(در نتیجه منی که نزدیک 200 ...300هزار لوکاست تو 3 شماره کشتم مطینا متوجه میشم دارم چی میگم)
(یعنی یه المان که مربوط به گرافیک و انیمیشن کرکترهاس نه المان گیم پلی)

البته ادعایی هم ندارم تو گیرز فقط این تغییر انیمیشن و گرافیک رو که برامون ازاردهنده بود رو بیان کردیم:d

.

آخرین ویرایش:

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
اینارو چیه؟؟:dما هم چند تا کاربر محترمیم مثه خود شماها

خود بنده سالها گیرز زدم(حالا چون با شماها بازی نکردم پس کمپین بازم؟؟:d)گیرز 2 و 3 رو هم ارجینال گرفتم

این تغییر ترکیدن دشمنها بین شماره 1,2 و 3 و تبدیل لوکاستا به یه حالت کیسه انفجاری تو شماره 3 ربطی به ساعتها بازی کردن نداره و یه اماتور هم با یه شلیک با شدت و زاویه ثابت در هر 3 شماره فرقشون رو متوجه میشه(در نتیجه منی که نزدیک 200 ...300هزار لوکاست تو 3 شماره کشتم مطینا متوجه میشم دارم چی میگم)
(یعنی یه المان که مربوط به گرافیک و انیمیشن کرکترهاس نه المان گیم پلی)

البته ادعایی هم ندارم تو گیرز فقط این تغییر انیمیشن و گرافیک رو که برامون ازاردهنده بود رو بیان کردیم:d

.
چیز خاصی نیست :d هر ساله چند تا تورنومنت برگذار میشه و ما هم شمارو ندیدیم اگه bot زدی که بحث فرق میکنه از اینجا میشه آمار کیلهای پلیرهای گیرز اف وار رو دید شما هم یه اسکرین شات بزاری ممنون میشیم که بدونیم چجوری 200 300 هزار لوکاست کشتی البته بگم بحث ادعا و ثابت کردن نیست بحث حرفیه که شما گفتی.
تغییر ترکیدن دشمنا توی گیرز 2 یه چیز افتضاحی بود که وقتی کاراکتر چند قسمت میشد و روی زمین میافتاد وقتی پای کاراکتر دیگه بهش میخورد 10 متر اون طرف تر پرت میشد (مثل فوتبال) جوری که به نظر پفکی و بی وزن میومد حالا اینو تو گیرز 3 بر طرف کردن بعد شما اینو ایراد میبینی ؟ حالا این حالت و واسه گیرز 1 ریمستر هم اعمال کردن بعدشم این یه عنوان ی هست که مستقیم bt روش کار نمیکنه و یه ریمستر ساده هست نباید انقدر روش ریز بشیم و افکار عمومی رو نسبت به گیرز خراب کنیم ما اگه خواسته ای داشته باشیم باید از گیرز 4 داشته باشیم نه یه ریمستر /:)

I Hate Him

کاربر سایت
Apr 11, 2015
54
نام
danial.wwf remastered
چیز خاصی نیست :d هر ساله چند تا تورنومنت برگذار میشه و ما هم شمارو ندیدیم اگه bot زدی که بحث فرق میکنه از اینجا میشه آمار کیلهای پلیرهای گیرز اف وار رو دید شما هم یه اسکرین شات بزاری ممنون میشیم که بدونیم چجوری 200 300 هزار لوکاست کشتی البته بگم بحث ادعا و ثابت کردن نیست بحث حرفیه که شما گفتی.
تغییر ترکیدن دشمنا توی گیرز 2 یه چیز افتضاحی بود که وقتی کاراکتر چند قسمت میشد و روی زمین میافتاد وقتی پای کاراکتر دیگه بهش میخورد 10 متر اون طرف تر پرت میشد (مثل فوتبال) جوری که به نظر پفکی و بی وزن میومد حالا اینو تو گیرز 3 بر طرف کردن بعد شما اینو ایراد میبینی ؟ حالا این حالت و واسه گیرز 1 ریمستر هم اعمال کردن بعدشم این یه عنوان ی هست که مستقیم bt روش کار نمیکنه و یه ریمستر ساده هست نباید انقدر روش ریز بشیم و افکار عمومی رو نسبت به گیرز خراب کنیم ما اگه خواسته ای داشته باشیم باید از گیرز 4 داشته باشیم نه یه ریمستر /:)
مسعود جان.نمیخوام پا در میونی کنم . من بهت ایمان دارم و میدونم از بهترین ها هستی و خواهی بود.ولی half life رو هم میشناسم.گیمره هاردکور و قدیمی هست . حرف های هر دوتون تا حدودی درسته. ولی پای سلیقه هم در میونه. حالا ایشالا در اینده تجربش میکنیم با هم .
راستی danial .wwf هستم:d راستی یادمه میگفتی در گیرز 1 نمیشد کاور به کاور کرد. الان تکلیف چیه؟ کلش گیم پلی مثل گیرز 3 باشه و محیط ها و مپ ها هم همون نسخه ی اول عالیه.

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
الان تو این عکس چه اتفاقی افتاده ؟! خون پاشیده هوا ؟ نه میخواستی خونم نپاشه ؟! کسی گفت شات گان تو گیرز 1 قدرت نداشت ؟! اون گیرز 3 هست که به صورت کذایی قدرت داره . سعی کن پستها را خوب بخونی تو همون عکسی که خودت گذاشتی مقایسه کن با گیرز 3 که 5 تکه گوشت میفته زمین ! به صورت مصنوعی . شات گان تو گیرز 3 مثل اینه که تو شکم لوکاست یه نارنجک انداختی . لول .

گفتم که نیاز به توضیح نمیبینم من واسه خودم فکتی قرار ندادم چون یه معادله هست سفید سفید هست و سیاه سیاه ! نیاز به اثبات نیست .

الان نحوه ترکیدن تکه تکه شدن کاراکترها شده مشکل؟؟شما کجا بودید زمانی که منو مهرداد بچه ها مشکلات بازیو واسه epic لیست میکردیم میفرستادیم؟؟
پستهاتونو سعی کنید سنجیده تر ارسال کنید ;)

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
مسعود جان.نمیخوام پا در میونی کنم . من بهت ایمان دارم و میدونم از بهترین ها هستی و خواهی بود.ولی half life رو هم میشناسم.گیمره هاردکور و قدیمی هست . حرف های هر دوتون تا حدودی درسته. ولی پای سلیقه هم در میونه. حالا ایشالا در اینده تجربش میکنیم با هم .
راستی danial .wwf هستم:d راستی یادمه میگفتی در گیرز 1 نمیشد کاور به کاور کرد. الان تکلیف چیه؟ کلش گیم پلی مثل گیرز 3 باشه و محیط ها و مپ ها هم همون نسخه ی اول عالیه.
سلام بر دانیال بزرگ :d اخه یه بحث کوچیک رو تبدیل کردن به یه مشکل بزرگ اخه خودت میدونی online گیرز اف وار از کمبود پلیر رنج میبره همین حواشی منفی که الکی بوجود اومده رو افکار اونایی که 1% میخواند بیان گیرز تاثیر خوبی نداره...گیم پلی گیرز اف وار 1 هم کلاسیک و جالبه نه که نشه بانس کرد ولی اگه حساسیت دوربین زیاد بشه میشه که اصلا مهم نیست هر چیزی باشه واسه همه مساویه دیگه :d

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
این منم منم کردن یسری تو این تایپک و ما تورنومنت زدیم و شما کجا بودین ... داره ازار دهتده میشه کم کم ، بلاخره هر کی ممکنه ساعت ها کمپین زده باشه و... میتونه نظرشو بده ازادانه و انتقاد کنه ، انتقاد پذیر بودن بد نیست

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
این منم منم کردن یسری تو این تایپک و ما تورنومنت زدیم و شما کجا بودین ... داره ازار دهتده میشه کم کم ، بلاخره هر کی ممکنه ساعت ها کمپین زده باشه و... میتونه نظرشو بده ازادانه و انتقاد کنه ، انتقاد پذیر بودن بد نیست
مگه ما بازی رو ساختیم که انتقاد پذیر باشیم ما نظرمون و گفتیم شما هم نظرتونو ولی نظرات الکی و از رو هوا یکم غیر منطقیه,مثلا چون گلبول قرمز و دریچه ی آ اورتش رو هوا معلوم نیست بازیه چرتیه ؟
بحث منم منم و اون پسر شروع کرد که میگه 200 300 هزار kill داره و میتونه در مورد یه گیرز ریمستر که هنوز نیومده خودشو به اب و اتیش بکشه از همون 100 هزار کیل اختلاف میشه همه چیزو فهمید

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
بحث منم منم و اون پسر شروع کرد که میگه 200 300 هزار kill داره و میتونه در مورد یه گیرز ریمستر که هنوز نیومده خودشو به اب و اتیش بکشه از همون 100 هزار کیل اختلاف میشه همه چیزو فهمید
اولا اون پسر نه و کاربر halfife g.....

دوما بحث رو دوس خود شما
Exp3rt Bounce شروع کردن که گفتن اینا فقط کمپین زدن اومدن از گیرز 3 ایراد می گیرن

در مورد اون حرف هم من دروغی نگفتم.....نه بحث برای من سودی داره که بخاطرش دروغ بگم و نه در سن کل کل هستم
به war journal هم که گفتین سر زدم....گیرز 1 و 2 آمارش نبود ولی گیرز3 و جاجمنت بود که من فقط نتیجه یه مدت بازی گیرز3 رو با فقط یه اکانتم براتون اسکرین شاتشو میذارم:
http://uupload.ir/files/b4o5_screenshot_2015-05-16-15-38-27.png

در مورد گیرز 2 و 1 هم اگر همچین جایی هست آمار بده میذارم(گرچه تو اچیومنت گیرز 2 همون seriously 2.0 خودش 100 هزار نفر هست)

در نتیجه شما از این عددی که به شما گفتم(یعنی 200 تا 300 هزار )مطمین باشین چون کسایی که اینجا منو میشناسن میدونن من چجور آدمیم
;)

+

در نهایت فقط خواستم بگم اینهمه تیپ هاردکور بودن تو گیرز برتون نداره همیشه دست بالای دست بسیار ......
کاربر
PaRaDoXiSt هم در مورد لیست کردن ایراد بازیها گفتن.... تو صفحات قبل همین تاپیک من به آقا مهرداد گفتم که دارن اشکالات رو میگن و با سازنده های بازی صحبت می کنن این نکته رو هم یادآور بشن که گفتن میگن حتما

بهرحال اگه ما میدونستیم بعضی از شماها(افرادی مثه آقا مهرداد خان و دانیال گلن:d) اینقدر ناراحت میشین پستم نمیدادیم تو تاپیک چه برسه به انتقاد از محبوبترین بازی نسل قبلمون:dاز اینکه جمع خفنتون رو ناراحت کردیم عذر میخوام

.

Exp3rt Bouncer

کاربر سایت
Jan 28, 2014
36
نام
Danial
دوسته عزیز ما هم مشکل نداریم با کسی ولی برای یه چیزه کوچیک که کسی اهمیت نمیده.دو صفحه فقط در مورده این گلوبولا بحث شد.بعدم هر چی مهرداد دلیلو مدرک اورد شما هی کشش می دادین.مهرداد یکی از دوستای خوبمه کسی نباید باش بحث کنه.اون چیزایم که گفتم.به خاطره اینه که همش بده گرزه 3 رو میگین.نمیدونم واقعا چه بدی داره.ما چن ساله گرز 3 داریم بازی میکنیم.(نمی خوام بگم خیلی قدیمیم)اون جوری که شما دقت کردین به گلوبولا ما نکردیم :d [MENTION=32202]HalfLife G[/MENTION]

آخرین ویرایش:

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود

دوما بحث رو دوس خود شما
Exp3rt Bounce شروع کردن که گفتن اینا فقط کمپین زدن اومدن از گیرز 3 ایراد می گیرن

در مورد اون حرف هم من دروغی نگفتم.....نه بحث برای من سودی داره که بخاطرش دروغ بگم و نه در سن کل کل هستم
به war journal هم که گفتین سر زدم....گیرز 1 و 2 آمارش نبود ولی گیرز3 و جاجمنت بود که من فقط نتیجه یه مدت بازی گیرز3 رو با فقط یه اکانتم براتون اسکرین شاتشو میذارم:

در مورد گیرز 2 و 1 هم اگر همچین جایی هست آمار بده میذارم(گرچه تو اچیومنت گیرز 2 همون seriously 2.0 خودش 100 هزار نفر هست)

در نتیجه شما از این عددی که به شما گفتم(یعنی 200 تا 300 هزار )مطمین باشین چون کسایی که اینجا منو میشناسن میدونن من چجور آدمیم
;)

+

در نهایت فقط خواستم بگم اینهمه تیپ هاردکور بودن تو گیرز برتون نداره همیشه دست بالای دست بسیار ......
کاربر
PaRaDoXiSt هم در مورد لیست کردن ایراد بازیها گفتن.... تو صفحات قبل همین تاپیک من به آقا مهرداد گفتم که دارن اشکالات رو میگن و با سازنده های بازی صحبت می کنن این نکته رو هم یادآور بشن که گفتن میگن حتما

بهرحال اگه ما میدونستیم بعضی از شماها(افرادی مثه آقا مهرداد خان و دانیال گلن:d) اینقدر ناراحت میشین پستم نمیدادیم تو تاپیک چه برسه به انتقاد از محبوبترین بازی نسل قبلمون:dاز اینکه جمع خفنتون رو ناراحت کردیم عذر میخوام

.
میگی در مورد اون حرف دروغ نگفتی ولی اول میگی 200 300 هزار کیل تو گیرز 3 داشتی بعد اسکرین شاتت فقط 37000 هزار تا بود بعد بحث اچیونت و اینا رو میکشی وسط ببین من نمیشناسمت شایدم نظرت درمورد گلبول مولبول درست باشه ولی اینو بدون من زندگی مو پای این بازی گذاشتم همه هم میدونن
میگی دست رو دست زیاده ؟ اره به اینا یه نگاه بنداز بفهمی کلا چند چندیم...هنوز لولت مستر نشده در ضمن تو عکس دومی total player رو نگاه کن !
لینک
لینک

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263

دوما بحث رو دوس خود شما

;)

+

کاربر

.

عزیز بحث ناراحت شدن نیست هر کسی ازاده نظر خودشو بگه ولی حرف من این هست که چیزی که نیست چرا باید روش پا فشاری بشه همین , من هر حرفی میزنم با دلیل مدرک هست.
قضیه تیریپ هاردکور بودنو اینام لطفا بحثشو پیش نکشید که همه در جریان کار ما هستن اگه شما نیستید.
دقیقا من یادم میاد شما 20 صفحه پیش اینا بود به مواردی اشاره کردید که منم گفتم موافقم و قبلا هم فید بک در این رابطه دادم که راد فرگوسن هم جواب بندرو داد جک فلینگ هم که کلا دمه دسته و همه چی برخلاف فروم اپیک راحتر شده...
سلامت باشیم.

....................

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
دوسته عزیز ما هم مشکل نداریم با کسی ولی برای یه چیزه کوچیک که کسی اهمیت نمیده.دو صفحه فقط در مورده این گلوبولا بحث شد.بعدم هر چی مهرداد دلیلو مدرک اورد شما هی کشش می دادین.مهرداد یکی از دوستای خوبمه کسی نباید باش بحث کنه.اون چیزایم که گفتم.به خاطره اینه که همش بده گرزه 3 رو میگین.نمیدونم واقعا چه بدی داره.ما چن ساله گرز 3 داریم بازی میکنیم.(نمی خوام بگم خیلی قدیمیم)اون جوری که شما دقت کردین به گلوبولا ما نکردیم :d @HalfLife G

داداش همش بد گیرز3 رو نمی گیم بلکه فقط به نظر خودمون نقطه ضعفاشو میگیم......وگرنه من حیث المجموع گیرز 3 خیلی فنی تر و غنی تر و کم ایرادتر از شماره های قبل و یه بازی فوق العادس
علت توجه ماها اینه که من خودم حداقل به خاطر همین موارد خشن بازی جذبش شده بودم و می خواستم که این موارد مثه سابق باشن .....برا همین به خون و ترکیدن و اینجور چیزا اهمیت میدم:d
تا حدی که فقط بخاطر همین فرقا تو نحوه کشته شدن لوکاستا بیشتر از چند ماه نتونستم 3 رو بازی کنم ولی شماره 1 و 2 رو از روز انتشارشون تا نسخه بعدی یه ضرب بازی کردم

بهرحال من هم نظرمو گفتم و حرف شمارم قبول دارم که کش دادن این مساله درست نیس چون بعضی ها برداشت غلط می کنن و فکر می کنن قصد ترول کردن یا دروغ گفتن و اینها هست

بهرحال امیدوارم این نسخه هم بیاد و لذتشو ببریم;):d

میگی در مورد اون حرف دروغ نگفتی ولی اول میگی 200 300 هزار کیل تو گیرز 3 داشتی بعد اسکرین شاتت فقط 37000 هزار تا بود بعد بحث اچیونت و اینا رو میکشی وسط ببین من نمیشناسمت شایدم نظرت درمورد گلبول مولبول درست باشه ولی اینو بدون من زندگی مو پای این بازی گذاشتم همه هم میدونن
میگی دست رو دست زیاده ؟ اره به اینا یه نگاه بنداز بفهمی کلا چند چندیم...هنوز لولت مستر نشده در ضمن تو عکس دومی total player رو نگاه کن !
لینک
لینک

داداش بنده نوشتم 3 تا گیرز رو اینقدر....نه فقط گیرز 3 رو:d
عصبی بودی کامل نخووندی
یه بار دیگه برگرد پستمو بخوون.....همه متوجه شدن الا خود شما

.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر