Gears of War 4

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & WIN10

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟​

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :

- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
سلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر

کاراکترها

no95s6og2jo6wrc1hmof_thumb.jpg
pehupfjvoq2vs3chqper_thumb.jpg
4bya9451e5rxkan2b1lc_thumb.jpg
v599eztv979jphwslxwa_thumb.jpg
bqvzaduof39990fq5swd_thumb.jpg

اسلحه ها

دشمن ها

تریلرها

ترجمه کامیک بوک ها

لینک به زودی قرار داده خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
دقيقا ولي الان اگه بريم سراغ هيلو مشكلات سرور ها به كلي حل شده.
Gears هم منتشر بشه قرار نيست مثل هيلو بشه و مشكلات سرور هارو داشته باشه، پس در نتيجه اگه كالكشن Gears منتشر بشه، قرار نيست نمراتش كم بشه.
+
فکر نکنم کسی با توجه به نمرات بره سراغ Gears و Halo
دوست من منظور من رو چرا اشتباه برداشت می کنید؟؟؟
بنده عرض می کنم که نمره ی کم برای بازی ای که این همه طرفدار داره خوش آیند نیست.
ثانیا بنده اولش فقط به خاطر نمره اش رفتم گیرز آو وار رو بازی کردم بعد خوشم اومد....
ثالثا بنده خودم منتظر gears of war جدید هستم... شدیدا!

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
James Blunt to Record Sound Track for Gears of War 4

Epic Games CEO Tim Sweeney has confirmed today that British heart-throb James Blunt will be curating the soundtrack for the new Gears of War. The game is currently titled simply “Gears 4″, but with this news many suspect it will be given the subtitle “War for Our Hearts

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,283

مرسی مسیح بابت خبر
.............
متاسفانه این روزا خبرنگار سایتها به خودشون زحمت نمیدن اگه شایعه خالی بندی میخوان پخش کنن درست حسابی باشی
CEO EPIC GAMES TIM SWEENY چند چنده قضیس , طرف نمیدونه IP دست مایکروسافته :)):d
............
فکر میکنم قضیه جا نیفتاد.
JAMES BLUNT بر روی SOUNDTRACK بازی کار نمیکنه.
CEO EPIC GAMES اقای TIM SWEENEY هیچ ارتباطی در ساخت گرز بعدی نداره
IP GEARS OF WAR توسط مایکروسافت خریداری شده و توسط BLACK TUSK STUDIOS در دست ساخت هست.
تنها ارتباط کاری اگه وجود داشته باشه بین EPIC و BLACK TUSK فقط در رابطه با موتور UNREAL ENGINE 4 هست.
......
توییت اخیر اقای TIM SWEENEY
dvk3uwfw6zdsc703zgut.png

توییت اخر جیمز بلانت در رابطه با لباس رنگی و SOME G..AY STUFF هست.

در ضمن خبر شروع نشده خود به خود تکذیب میشه.

آخرین ویرایش:

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
یکی از دوستانه من دیوونه ی گرز + اینکه عاشقه جیمز بلانت هم هست،یعنی در این حد که فرست آرتیستشه،الان من این خبرو چطوری بهش بدم پس نیوفته:|
ایول بچه ها پیج رو همینطور بالا نگه دارین
---------------------------
من تنها کسیم که زیاد علاقه ای به کالکشنه گرز نداره؟آخه خب وقتی رو 360 هست دیگه چه کاریه؟ تازه یه حسه نوستالژی هم داره رو 360.باسه من گرزه جدید در اولویته تا کالکشن
در ضمن با توجه به اینکه جیمزبلانت قراره ساندترک ها رو تهیه کنه احتمال میره که این شماره گرز بسیار احساسی باشه :( خودشم یه زمانی تو ارتش بوده و درجه داره،فک کنم تانک هم داشته:d

آخرین ویرایش:

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
یکی از دوستانه من دیوونه ی گرز + اینکه عاشقه جیمز بلانت هم هست،یعنی در این حد که فرست آرتیستشه،الان من این خبرو چطوری بهش بدم پس نیوفته:|
ایول بچه ها پیج رو همینطور بالا نگه دارین
---------------------------
من تنها کسیم که زیاد علاقه ای به کالکشنه گرز نداره؟آخه خب وقتی رو 360 هست دیگه چه کاریه؟ تازه یه حسه نوستالژی هم داره رو 360.باسه من گرزه جدید در اولویته تا کالکشن
در ضمن با توجه به اینکه جیمزبلانت قراره ساندترک ها رو تهیه کنه احتمال میره که این شماره گرز بسیار احساسی باشه :( خودشم یه زمانی تو ارتش بوده و درجه داره،فک کنم تانک هم داشته:d

من هم دقیقا با شما هم عقیده ام. کاش یه گیرز جدید بدن. گیرز های قدیمی اصلا نیازی به ریبوت ندارند. یادمه یه تریلری از گیرز بود که منو دیونه میکرد. همونی که دام یک عکسی از زنش تو دستش بود با آسانسور میرفتن زیر زمین ' می خواستم ببینم همون آهنگ سازی که میگین آهنگ اون تریلر رو ساخته بود؟؟؟ لامصب عجیب ناراحت کننده بود....

آخرین ویرایش:

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
وااااااای یه آهنگ احساسی با صدای نرم جیمز بلانت :-o:x همین آهنگو (که نشنیده عاشقشم!) بزارن روی اولین تیزر معرفی بازی تا رسما اشک ها و لبخند ها رو در کنار هم شاهد باشیم.:-s

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,046
من از همون لحظه ی فوت ناجوانمردانش در نسخه ی سوم چون جسدشو ندیدم مشکوکم:-/ و ازونجایی که در این صنعت هیچ‌چیزی بعید نیس احتمال داره ازون حادثه ی دهشتناک جان سالم به در برده باشه این نظریرو قبلنم مطرح کرده بودم البته:d

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من تنها کسیم که زیاد علاقه ای به کالکشنه گرز نداره؟آخه خب وقتی رو 360 هست دیگه چه کاریه؟ تازه یه حسه نوستالژی هم داره رو 360.باسه
بر خلافت من واقعا طرفتار گیرز کالکشنم.
1.چون در بازی گیرز دوربین زیادی حرکت میکنه(والبانس و دویدن و کاور و ...) خیلی مهم هست که فریم ریت ادم رو اذیت نکنه.
2.امکان ضبط ویدیو به پلیرها این اجازه رو میده تا از هنرنمایی هاشون فیلم بگیرن و یک اهنگ هوی متال بندازن روش و به همه نشون بدن
3.اکتزا عاشق انلاین گیرز 3 هستن . وقتی بشه با x1 هم بازیش کرد دیگه کسی 360 هاشون رو نگه نمیدارن و کوچ میکنن نسل جدید.
4.یک هزارم درصد احتمال بده موواتی پلیر (منظورم فقط مولتی پلیر هست) گیرز4 جذابیت 3 رو نداشته باشه . اونوقت بازم پلیرها راضی میمونن .چون هنوز روی کنسولشون گیرز 3 رو دارن
5.واسه پلیرهای حرفه ای گیرز ، سویچ کردن بین سری های دیگه و مقایسه و تجزیه و تحلیل کار لذت بخشیه و با شناختی که من ازشون دارم همه صاحب نظر و ادم حسابی هستن و بدشون نمیاد یک پکیج کامل داشته باشن

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,283
به اندازه کافی توی دنیای گرز کاراکتر هستش که بتونیم ازشون توی بازی استفاده کنیم ولی اینکه بتونه جای dom بگیره سخته و به خیلی چیزا بستگی داره مثلا داستان اتفاقات جدید و غیره....ولی به هر حال این نظرات من هست :

new character with great background story not related to marcus fenix and delta squad
-anya stroud
-damon baired
-cole train
-alex brand اما نه به عنوان player 2
padrick salton
3l8qq48avye5dsfl77zi.png

من اینا در حال حاظر توی ذهنم هست...

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
-anya stroud

padrick salton
این آنیا خیلی خوب بود :-" ولی فکر نکنم اون کاریزما و پرستیژ دام رو بتونه عملی کنه. ولی به عنوان شخصیت سوم و چهارم من شدیدا تو گیرز 3 دوستش داشتم
این پدریک کیه؟ چی کارست؟ به نظر خیلی بَداَز میاد :d

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,283
این آنیا خیلی خوب بود :-" ولی فکر نکنم اون کاریزما و پرستیژ دام رو بتونه عملی کنه. ولی به عنوان شخصیت سوم و چهارم من شدیدا تو گیرز 3 دوستش داشتم
این پدریک کیه؟ چی کارست؟ به نظر خیلی بَداَز میاد :d
من خودم از طرفدار گاراکتر های female گرز هستم ولی یک مشکلی که دارن اینه که نسبت به جثشون کارای خیلی خفن میکنن :d من خودم همیشه دوست داشتم انیارو اینجوری ببینم به اضافه اینکه skinny mascular باشه

flldo11naxjytkiaxg0e.png

alex brand هم جز کاراکتر های bad از gears of war هست که واقعا جاش توی بازیها خالیه و یک فرصت خیلی عالی هست برای نشون دادنش تو نسخه بعدی,از لحاظ داستانی و بک گراند هم کاراکتر قوی هست (کاراکتر gears judgment من بود):d

مارکوس در کنار الکس

ss1s5xy4v2ub53a07mv3.jpg

mp8wopgpiy2c77xokdax.png

..............
padrick salton هم تو جنگ های مختلف زیادی حضور داشته با مارکوس کارلوس و غیره کلا کاراکتر بی اعصابیه همم ازش میترسن یه 12 13 سالی هم از مارکوس بزرگتره الانم تیریپ lone wolf ه:d

پس به نظرم به درد یه اسپین آف میخوره! یه چی در حد هیلو ریچ دنیای گیرز. ترجیحا هم تاریک تر از کل سری بازی های گیرز :d

البته دقیق ترش میشه همون raam's shadow خودمون و کاراکتری مثل micheal barrack , ترجیحا گرز spin off نداشته باشه بهتره همون dlc داستانی عالیه:d

آخرین ویرایش:

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
padrick salton هم تو جنگ های مختلف زیادی حضور داشته با مارکوس کارلوس و غیره کلا کاراکتر بی اعصابیه همم ازش میترسن یه 12 13 سالی هم از مارکوس بزرگتره الانم تیریپ lone wolf ه:d
پس به نظرم به درد یه اسپین آف میخوره! یه چی در حد هیلو ریچ دنیای گیرز. ترجیحا هم تاریک تر از کل سری بازی های گیرز :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر