Gears of War 4

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & WIN10

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟​

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :

- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
سلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر

کاراکترها

no95s6og2jo6wrc1hmof_thumb.jpg
pehupfjvoq2vs3chqper_thumb.jpg
4bya9451e5rxkan2b1lc_thumb.jpg
v599eztv979jphwslxwa_thumb.jpg
bqvzaduof39990fq5swd_thumb.jpg

اسلحه ها

دشمن ها

تریلرها

ترجمه کامیک بوک ها

لینک به زودی قرار داده خواهد شد.

آخرین ویرایش:

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
Gears یه چیزی داره که امروزه خیلی از بازی های دنباله دار ازش بی بهره هستن و اونم گیمپلی کامل و مدرنشه (هنوز مدرن). زمانی که اون GOW:J اومد خیلی طول کشید تا راضی بشم بازیش کنم چون نمیخواستم خاطرات خوشم با این فرانچایز رو لکه دار کنه!! ولی وقتی بالاخره بازیش کردم با تمام نواقصش اینقدر گیمپلیش جذاب بود که آدمو کاملا مجبور به بازی میکرد :d بخصوص که طراحان بسیار خلاق بازی!! اومده بودن hord رو داخل کمپین قرار داده بودن و همین کارشون با وجود ضایع بودنش به من نشون داد جذاب ترین لحظات بازی دقیقا همین اکشن فوق العاده بازیه و هیچ چیزی نمیتونه جاشو بگیره و بدون کوچکترین خلاقیت و تغییری هنوز عالیه.

حالا اون گیمپلی رو با اون شایعاتی که مهداد گفت ترکیب کنید + بازگشت به ریشه های مخوف و تاریک Gears 1 = . . . :x

اگه مارکوس رو هم قراره تو بازی کنترل کنیم تقاضا دارم یه دکمه اختصاصی واسه باز و بسته کردن دستمال سرش قرار بدن و اسکریپت شده نباشه !!:x:d چون من دوست دارم همه کارای بازی رو خودم انجام بدم. (مدیونید اگه فکر کنید تیکه انداختم :d)

در کل من خیلی به این بازی امیدوارم و میزان اطمینانم نسبت به عالی شدنش،بیشتر از اطمینانم نسبت به HALO 5 هست چون هیلو تو مسیر تغییر قرار گرفته که خیلی سخت و حساسه ولی گرز فقط نیاز به کمی نوآوری جزئی داره.

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,287
مهرداد سکته دادی مارو :d
این همه خبر خوبو که یه جا نمیدن o:-)
فقط wallbounce رو اگه بخوان واقع گرایانه بکنن چجوری میشه ؟؟ :-/
king میشه شوهر myrrah ?? یعنی میخواد انتقام بگیره ؟؟ یعنی داستان از بلافاصله بعد از گرز 3 میشه ؟؟ یعنی مارکوس هست، دام نیست ؟؟
هاها :d
نگران نباش متین اون WALLBOUNCE دیگه تبدیل شده به هسته اصلی گیم پلی فقط انیمشین اون حرکت بهتر و منطقی میشه :d
حالا شوهرشم نشد مشکلی نداره صرفا ممکن یک اسم باشه KING, اخه از لحاظ ژنتیکی به هم نمیان ادم با لوکاست زاد ولد کنه :d
شایعه های قشنگیه کلا :d

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,287
Gears یه چیزی داره که امروزه خیلی از بازی های دنباله دار ازش بی بهره هستن و اونم گیمپلی کامل و مدرنشه (هنوز مدرن). زمانی که اون GOW:J اومد خیلی طول کشید تا راضی بشم بازیش کنم چون نمیخواستم خاطرات خوشم با این فرانچایز رو لکه دار کنه!! ولی وقتی بالاخره بازیش کردم با تمام نواقصش اینقدر گیمپلیش جذاب بود که آدمو کاملا مجبور به بازی میکرد :d بخصوص که طراحان بسیار خلاق بازی!! اومده بودن hord رو داخل کمپین قرار داده بودن و همین کارشون با وجود ضایع بودنش به من نشون داد جذاب ترین لحظات بازی دقیقا همین اکشن فوق العاده بازیه و هیچ چیزی نمیتونه جاشو بگیره و بدون کوچکترین خلاقیت و تغییری هنوز عالیه.

حالا اون گیمپلی رو با اون شایعاتی که مهداد گفت ترکیب کنید + بازگشت به ریشه های مخوف و تاریک Gears 1 = . . . :x

اگه مارکوس رو هم قراره تو بازی کنترل کنیم تقاضا دارم یه دکمه اختصاصی واسه باز و بسته کردن دستمال سرش قرار بدن و اسکریپت شده نباشه !!:x:d چون من دوست دارم همه کارای بازی رو خودم انجام بدم. (مدیونید اگه فکر کنید تیکه انداختم :d)

در کل من خیلی به این بازی امیدوارم و میزان اطمینانم نسبت به عالی شدنش،بیشتر از اطمینانم نسبت به HALO 5 هست چون هیلو تو مسیر تغییر قرار گرفته که خیلی سخت و حساسه ولی گرز فقط نیاز به کمی نوآوری جزئی داره.

بابک همون گرز جاجمنت که ریلیز شده بود هممون بازیو خوردیم حتی یادم میاد بازی 2 3 هفته زودتر لیک شده بود ملت طاقت نداشتن یه بنده خدایی همون موقع که بازی لیک شد سریع انلاین شد بازیو هم بازی کرد :d بن شد :d من موقع ریلیز بازی ACHIVEMENT SERIOUSLY ش رو هم گرفته بودم به اضافه گلیچ UNLIMITED PRIZEBOX گذاشتم یوتیوب :d خلاصه عیدم بود همه جوگیرو بیکار :d حتی ما 3 4 ماه مدام انلاینشو بازی کردیم با این که اصلا جز سری گرز حسابش نمیکردیم من همیشه به بچه ها گفتم اگه مایکروسافت یه کنسول دستی میساخت GEARS JUDGMENT خیلی بدردش میخورد :d
همون GEARS OF WAR JUDGMENT با امتیاز 7.5 که گیم از اسپات گرفت همون نیم نمرش به کل بازیهایی که امروزه قصد تقلید کردن داره میرزه:dJUDGESHITی که ما اصلا بازی حسابش نمیکنیم چه برسه به...:d CEO فیلم هندی:d
چند وقت پیش یه ایده دادم امیدوارم یک حرکتی بزنه بلک تاسک در بارش :d چیزی نیست جز TAUNT حالا چی هست؟زمانی که شما LB تونو فشار میدید یا هر دکمه مخصوص دیگه کاراکتر شروع میکنه به اربده زدن که هر کاراکتر دیلوگ خاص خودشو داره این کمک میکنه صحنه درگیری GRITTY تر بشه مثلا مارکوس DIE SON... :d
کلا بابک خیالت راحت GEARS و HALO توی مسیر درستی قرار دارن, تغییر تو هر بازی نیازه مثل همین تغییرات اخیر HALO 5 که واقعا همش به جا بوده.

bloody atmosphere
gears of war 2 co op

l0nwjx5xa89f8b3mgd6l.jpg

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,196
نام
محمد امین
کاش حداقل برای 2015 یک ریمستری می ساختن واقعا دارم از بی گرزی تلف میشم! حداقل میتونستن یک نسخه مولتی دیجیتالی بدن بیرون

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,769
من فقط شماره یک روی پی سی بازی کردم ، بسیار گیم پلی و داستان ملسی داشت :D گرافیکشم که لازم نیست بگم چی بود !
با اینکه 360 نداشتم و شماره های 2 و 3 رو نزدم ولی تقریبا داستان رو کامل می دونم.
به هر حال اینارو گفتم تا برسم به اینجا که خیلی خوب می شد اگر یک ریمستر از بازی (شمار 1-3) عرضه می کردن که لاقل کسایی مثل من که نتونستن این مستر پیس نسل پیش رو تجربه کنن الان تجربه کنن.بعیدم نیست بسازن همچین ریمستری.

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
Moo
من فقط شماره یک روی پی سی بازی کردم ، بسیار گیم پلی و داستان ملسی داشت :D گرافیکشم که لازم نیست بگم چی بود !
با اینکه 360 نداشتم و شماره های 2 و 3 رو نزدم ولی تقریبا داستان رو کامل می دونم.
به هر حال اینارو گفتم تا برسم به اینجا که خیلی خوب می شد اگر یک ریمستر از بازی (شمار 1-3) عرضه می کردن که لاقل کسایی مثل من که نتونستن این مستر پیس نسل پیش رو تجربه کنن الان تجربه کنن.بعیدم نیست بسازن همچین ریمستری.
من فقط نسخه دو رو نتونستم تموم کنم. گیرز او وار 3 هم اونقدر گرافیکش بالاس که نیاز به ریمستر نداره....

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,287
چرا ADDICTIVE ONLINE PLAY رو جزء the good گذاشته ؟؟ آنلاین گرز زندگی آدمو داغون میکنه ...

BORN AND RAISED IN WAR MACHINE,GEARS OF WAR :d

ef52a5wamw5hu8bdu5za.png

گرافیک مالتی پلیر بازی ماله 9 ساله پیش
FUEL DEPOT

j9le37lh6x11mgndsrqv.jpg

.........
ببین متین گرز 3 چقدر کامله که به نبود TUTORIAL تو BEAST MODE گیر داده :d

...............
راستی من 3 روز دیگه تولدمه اینو میزارم که جاشم بمونه :d عکس زیرخاکیه :d

095o1079csne827xc9tw.jpg

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
من نسل قبل طرفدار ps3 بودم . و آخر آخراش رو ایکس باکس3 gears of war رو بازی کردم . نمیتونستم از بازی خرده بگیرم.... واقعا عالی بود .... .. این نسل هم طرفدار Xbox one هستم به دلایلی. می دونم یه gears شاهکاری در پیش داریم اما کاش یکم زود تر معرفیش کنند ... .

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
نام
امین
آقا من که ایکس باکس وان ندارم چه خاکی بکنم تو سرم وقتی این بازی اومد :((

خداییش پول دستم بیاد هر جوری شده این کنسول رو به خاطر این بازی هم که شده میخرم :-s

نسل قبل که ایکس باکس 360 داشتم و کلی خاطره داشتم با این کنسول این نسل رفتم پلی استیشن 4 خریدم ولی پول دستم بیاد میرم ایکس باکس وان رو میگیرم بدون شک ................

گیمر باشی و سری گیرز رو بازی نکرده باشی واقعا مگه میشه ؟؟؟؟!؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر