Gears of War 4

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & WIN10

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟​

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :

- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
سلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر

کاراکترها

no95s6og2jo6wrc1hmof_thumb.jpg
pehupfjvoq2vs3chqper_thumb.jpg
4bya9451e5rxkan2b1lc_thumb.jpg
v599eztv979jphwslxwa_thumb.jpg
bqvzaduof39990fq5swd_thumb.jpg

اسلحه ها

دشمن ها

تریلرها

ترجمه کامیک بوک ها

لینک به زودی قرار داده خواهد شد.

آخرین ویرایش:
آخه كى دلش واسه Horde يا Deathmatch گروهى با بچه هاى خودمون تنگ نشده ؟!! منم دوست دارم الان اينارو بازى كنم ! منم دوست دارم كوآپ كمپين رو الان با دوستان بازى كنم و لذت ببرم ولى دوست دارم اين عنوان Gears جديد باشه نه يه ريمستر از نسل قبل ، حالا هم كه خبرى ازش نيست و معرفى هم نشده ولى بازم ترجيح ميدم تو كف شماره ى جديد باشم تا اينكه ريمستر يا كالكشنى بياد ازش :d
خب مثل 343 هم کالکشن و هم نسخه بعد رو درست کنن!!خیلی عالی میشه.کالکشن 2015 و نسخه بعد 2016!!!

[MENTION=49796]Farshad360[/MENTION]

چی داری میگی برادر من ؟! :دی گیرز کالکشن چه ربطی به کاهش عطش و کف (!) برای تجربه گیرز جدید داره ؟ :-/ :d تازه کالکشن که بیاد و یه دور دیگه 3 گانه رو (اون هم بصورت 1080/60) بریم باعث افزایش عطش میشه بنظرم (با توجه به تجربه ای که از هیلو کالکشن داشتم :-")

^GEOW یکی از پرچمداران و یکی از چند هویت اصلی XBOX هستش که ماهیت اون رو بیش از پیش تاثیر گذار تر میکنه و گیرز یکی از معدود IP انقلابی این صنعت هستش و همینطور ارزشش از هیلو نزد فن های XBOX بیشتر نباشه کمتر هم نیست و هیچوقت یک پابلیشر و استدیوی توسعه دهنده دو عنوان از تاثیرگذارترین و پرفروش ترین IP هاش رو در یک سال به معرض انتشار نمیرسونه حتی انتشار یک معجونه کاملی از مین نسخه های گیرز با توجه به وضعیتی که BT داره پیش سر میذاره و این میتونه بر روی فروش هر کدوم بطور متقابل تاثیر بذاره و تا اونجایی که در نسل قبل تا حدودی مایکرو رو همراهی کردم میدونم کهاین روال کاری و الگو و الگوریتم اصلی مایکرو نیست مخصوصا IP های اصلی متعلق به اون...!
بنظرم توسعه و بیلد یک کالکشن مارکوس رو باید به استدیوی دیگه ای محول بشه تا تمام تمرکز و تلاش BT برروی تکامل و رشد نسخه ی جدید GEOW باشه چون اولویت اصلی طرفداران تجربه ی جدیدی از گیرز هستش تا تشکلی از نسخه های پیشین و این طور که به نظر میرسه باید امسال منتظر نمایشی CG محور از گیرز باشیم...!

*کوالیتی لول اعتبار این اینسایدر هم در گذشته ی نه چندان دور ازش سلب شد و دلایل عدم اعتماد به این فرد بر کسی پوشیده نیست!!!

[MENTION=49796]Farshad360[/MENTION]

چی داری میگی برادر من ؟! :دی گیرز کالکشن چه ربطی به کاهش عطش و کف (!) برای تجربه گیرز جدید داره ؟ :-/ :d تازه کالکشن که بیاد و یه دور دیگه 3 گانه رو (اون هم بصورت 1080/60) بریم باعث افزایش عطش میشه بنظرم (با توجه به تجربه ای که از هیلو کالکشن داشتم :-")

کالکشن بیاد احتمالا Geow J هم توش هست ، ولی خیلی احتمال عرضه یک کالکشن واسه اوخر امسال یا اواسط سال محتمل هست واسه گرز.

من اگه ميگم كالكشن و ريمستر نباشه نظر شخصيمه نظر همه ى شماها محترمه واسم .
من كالكشن از گيرز ، هيلو و بازيهاى مورد علاقم ( ويچر و مس افكت ... ) بياد مخالف نيستم ، ايشالا بياد همتونم حال كنيد باهاش دوستان .
من روى حرفم به كليت كالكشن ريمستر هست ، ( هر چى باشه ) از اينا كه مورد علاقه هام هستند گرفته تا غيره ...
كى بدش مياد خاطرات گذشته از بازيهاى شاهكار كه ساعت ها وقتمون رو گذاشتيم پاشون و كلى كيف كرديم رو دوباره تجربه كنه ؟! باور كنيد منم واسه خيلى از عناوين گذشته دلم تنگ شده اما با ريمسترشون شخصا مخالفم ، اون وقت و منابع مالى كه ميزارن روى ريمستر بزارن نسخه ى جديد رو ارائه كنن ! چه اشكالى داره افرادى كه روى ريمستر كار ميكنن به ساخت نسخه ى جديد كمك كنن ؟ چه اشكالى داره منابع مالى هر چقدر هم كم هزينه به بازى جديد منتقل بشن به جاى ساخت يه ريمستر ؟
من با كليت ريمستر مشكل دارم و گرنه جاى گيرز كه اينجاست :bighug:
بازم نظراتتون محترم هست ، تك تكتون گلين :d

من اگه ميگم كالكشن و ريمستر نباشه نظر شخصيمه نظر همه ى شماها محترمه واسم .
من كالكشن از گيرز ، هيلو و بازيهاى مورد علاقم ( ويچر و مس افكت ... ) بياد مخالف نيستم ، ايشالا بياد همتونم حال كنيد باهاش دوستان .
من روى حرفم به كليت كالكشن ريمستر هست ، ( هر چى باشه ) از اينا كه مورد علاقه هام هستند گرفته تا غيره ...
كى بدش مياد خاطرات گذشته از بازيهاى شاهكار كه ساعت ها وقتمون رو گذاشتيم پاشون و كلى كيف كرديم رو دوباره تجربه كنه ؟! باور كنيد منم واسه خيلى از عناوين گذشته دلم تنگ شده اما با ريمسترشون شخصا مخالفم ، اون وقت و منابع مالى كه ميزارن روى ريمستر بزارن نسخه ى جديد رو ارائه كنن ! چه اشكالى داره افرادى كه روى ريمستر كار ميكنن به ساخت نسخه ى جديد كمك كنن ؟ چه اشكالى داره منابع مالى هر چقدر هم كم هزينه به بازى جديد منتقل بشن به جاى ساخت يه ريمستر ؟
من با كليت ريمستر مشكل دارم و گرنه جاى گيرز كه اينجاست :bighug:
بازم نظراتتون محترم هست ، تك تكتون گلين :d

چرا نیمه پر لیوان رو نمی بینی؟
عرضه یه ریمستر ,درسته یه تیم رو درگیر می کنه تا حدودی و هزینه هم در پی داره ولی در عوض برگشت مالی خیلی خوبی داره و حتی برای عرضه شماره بعد هم ملت رو تشنه تر می کنه و برای فروش نسخه بعدی هم موثر
در نتیجه همه جور برای اون تیم و ناشر از لحاظ مالی مفید چون خیالشون راحتتر میشه:d

+

اصن یعنی تصور gears2 با رزولوشن بالا و 60 فریم و اون مپهای دلنشینش اونقدر عالیه که من بشخصه نسل جدید و بازیهاشو کلا فراموش می کنم چه برسه به شماره جدید خود گیرز:x

.

کالکشن رو بدن یه استودیو دیگه بسازه و استودیو اصلی درگیر کار نباشه به نظرم مشکلی پیش نمیاد، همین Halo Collection شاید 10% اعضای 343 رو درگیر کرده و بیشتر Saber Interactive و Certain Affinity مسئولش بودن. Gears رو هم میتونن بدن دست یه استودیو که کارش همینه :دی

اگه کالکشنی در کار باشه سروراش نباید مثل هیلو کاکشن افتضاح باشه!:-&تو کف ی دست هیلو موندیم!
خدايي خيلي عجيبه!بازي به اين مهمي،مايكروسافت،سرور هاي خراب؟اصلاً قابل قبول نيست،موضوع خيلي جالب اينجاست كه سرور هاي بتاي هيلو ٥ به اين خوبي كار ميكنن ولي كالكشن داغونه!نميدونم والله خيلي مسخرست،خدايي دم ملت گرم كه با اين مشكل سرور ها اينجوري پشت بازي وايسادن.
يه حسي ميگه كه وقتي بتا تموم بشه درست ميشه(البته ١٠٠٪ حس اشتباهيه).

خدايي خيلي عجيبه!بازي به اين مهمي،مايكروسافت،سرور هاي خراب؟اصلاً قابل قبول نيست،موضوع خيلي جالب اينجاست كه سرور هاي بتاي هيلو ٥ به اين خوبي كار ميكنن ولي كالكشن داغونه!نميدونم والله خيلي مسخرست،خدايي دم ملت گرم كه با اين مشكل سرور ها اينجوري پشت بازي وايسادن.
يه حسي ميگه كه وقتي بتا تموم بشه درست ميشه(البته ١٠٠٪ حس اشتباهيه).
اون 2-3 تا دلیل داره. MC رو خارج از 343 ساختن و مشکلات و اینا نصفش مربوط به اونه. + اینکه هیلو5 نه به طور کامل اما بیشتر قسمت های آنلاینش برای اولین بار داره روی Azure اجرا میشه ! دلیل اینکه خیلی خوب داره کار میکنه اینه

No Rodcast planned for the short term but we'll let you know if that changes. We're hoping to have some different video ideas to share with you guys soon.
این پست مربوط به 4 روز پیش Jackfelling، همون Jack خانم تو Black tusk، تو فروم گرزه مبنی بر اینکه Rodcast (مثل چیزی که چند ماه پیش داده بودن) قرار نیست بدن مگه با خبر قبلی. video idea دیگه نمیدونم چه صیغه ایه ! یحتمل همون E3 یه تریلری نشون خواهند داد !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or