Gears of War 4

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & WIN10

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟​

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :

- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
سلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر

کاراکترها

no95s6og2jo6wrc1hmof_thumb.jpg
pehupfjvoq2vs3chqper_thumb.jpg
4bya9451e5rxkan2b1lc_thumb.jpg
v599eztv979jphwslxwa_thumb.jpg
bqvzaduof39990fq5swd_thumb.jpg

اسلحه ها

دشمن ها

تریلرها

ترجمه کامیک بوک ها

لینک به زودی قرار داده خواهد شد.

آخرین ویرایش:

scorpian031

کاربر سایت
May 17, 2015
333
نام
Seeker of fire
Gears of War 4 Dev Teases Easter Egg and "Super Secret" News
# GAMESPOT
.....
Possible New carmine or Cog soldier

به نظر میاد این طراحی جدید ARMOR COG باشه ...
nshj5zohjp2qlnybwdou.jpg
مهرداد در عکس اول هنوز آرم Black Tusk رو دارن ! شکل کارکتر و سلاحم خیلی به نیروهای UIR میخوره ! به نظرت ممکنه این گروه یه جورایی برگردن در گرز 4 ؟؟ (کارکترش ولی عالیه برای مولتی :x )

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
مهرداد در عکس اول هنوز آرم Black Tusk رو دارن ! شکل کارکتر و سلاحم خیلی به نیروهای UIR میخوره ! به نظرت ممکنه این گروه یه جورایی برگردن در گرز 4 ؟؟ (کارکترش ولی عالیه برای مولتی :x )
متین آخرین باز مانده های UIR اوایل شروع داستان GEARS 3 داخل جزیره وکتیز به COG پیوستن.همونطور که خودت می دونی الان کل قشر انسانها یا COG هستن یا OUTSIDER، اون کاراکتر هم می تونه نوع جدیدی از ONYX باشه. در رابطه با اسلحه هم که شکل شمایلش خیلی به سلاح های UIR میخوره یه نسخه آلترناتیو فن مید و تقریبا قدیمیه مال زمان فروم EPIC که اینا دیدن خیلی جالبه احتمالا دارن ازش استفاده می کنن یا شایدم طرف خودش الان داره تو Coaltion کار می کنه، حتی اسلحه اسکار هم داخل آرت ورک مال یکی از آرتیستهای فن میده و Place holder، البته تو کتاب ART OF GEARS OF WAR 3 هم از لنسر و شاتگان کلی آلترناتیو های زیادی وجود داره که می تونن ازش استفاده کنن چون همشون عالین... در کل هر چیزی امکان داره.

راستی متین نظرت در رابطه با فاینال باس چیه؟، در ضمن فکر کنم این Carrier نقش Berserker داره.
...........
یکی دیگه از مپهای بازی اسمش Settlement 5 هست، من خودم دوست دارم یه Settingـی مثل تصویر پایین داشته باشه یا حتی تو Fort های قدیمی COG باشه.

اصلا این تصویرو دیدم یه بازی OPEN WORLD گرز دلم خواست ، بازی بدن CD PROJECT RED بسازه... چرخه روز شب + ویند فلیر ، خونه مارکوس + خود مارکوس + شهر COG - جنگلهای SERA - حمله SWARM ها مکانیک جدید گیم پلی مخصوص گرز Open word:D
البته یک بازی استراتژی از Gears بدن خیلی خوب میشه.
...........
من خودم خیلی به شخصه دوست دارم به لوکیشن های قدیمی که می شناسیم برگردن، تو این نسخه که بعیده ولی برای گرز های بعدی حتما باید اینکارو بکنن. اتمسفر معماری ساختمونا واقعا یک حس فوق العاده عجیب کلاسیسیسم به آدم میده که خوشبختاخته تو Gears 4 هم هنوز هست.

scorpian031

کاربر سایت
May 17, 2015
333
نام
Seeker of fire
متین آخرین باز مانده های UIR اوایل شروع داستان GEARS 3 داخل جزیره وکتیز به COG پیوستن.همونطور که خودت می دونی الان کل قشر انسانها یا COG هستن یا OUTSIDER، اون کاراکتر هم می تونه نوع جدیدی از ONYX باشه. در رابطه با اسلحه هم که شکل شمایلش خیلی به سلاح های UIR میخوره یه نسخه آلترناتیو فن مید و تقریبا قدیمیه مال زمان فروم EPIC که اینا دیدن خیلی جالبه احتمالا دارن ازش استفاده می کنن یا شایدم طرف خودش الان داره تو Coaltion کار می کنه، حتی اسلحه اسکار هم داخل آرت ورک مال یکی از آرتیستهای فن میده و Place holder، البته تو کتاب ART OF GEARS OF WAR 3 هم از لنسر و شاتگان کلی آلترناتیو های زیادی وجود داره که می تونن ازش استفاده کنن چون همشون عالین... در کل هر چیزی امکان داره.

راستی متین نظرت در رابطه با فاینال باس چیه؟، در ضمن فکر کنم این Carrier نقش Berserker داره.
...........
یکی دیگه از مپهای بازی اسمش Settlement 5 هست، من خودم دوست دارم یه Settingـی مثل تصویر پایین داشته باشه یا حتی تو Fort های قدیمی COG باشه.

اصلا این تصویرو دیدم یه بازی OPEN WORLD گرز دلم خواست ، بازی بدن CD PROJECT RED بسازه... چرخه روز شب + ویند فلیر ، خونه مارکوس + خود مارکوس + شهر COG - جنگلهای SERA - حمله SWARM ها مکانیک جدید گیم پلی مخصوص گرز Open word:D
البته یک بازی استراتژی از Gears بدن خیلی خوب میشه.
...........
من خودم خیلی به شخصه دوست دارم به لوکیشن های قدیمی که می شناسیم برگردن، تو این نسخه که بعیده ولی برای گرز های بعدی حتما باید اینکارو بکنن. اتمسفر معماری ساختمونا واقعا یک حس فوق العاده عجیب کلاسیسیسم به آدم میده که خوشبختاخته تو Gears 4 هم هنوز هست.

دمت گرم بابت اطلاعات مهرداد ! خیلی خوب و کامل مثل همیشه :x

مهرداد باس آخر به نظرم دامه! یعنی جنازه اشو (خاکسترشو) اندختن در قبر لوکاستها، اینم تبدیل به Swarm Leader شده. البته ممکنه مارکوس رو کرده باشن درون یکی از POD ها و اونم Swarm بشه (چون طبق گفته راد، مارکوس در باس آخر به ما کمک نمیکنه). ولی حدسم اینه محیط باس فایت وسط Windflare با Lightning اضافه باشه ! باس هم یه موجود خیلی بزرگ باشه ! هی هم POD بندازه وسط ! آخر قضیه هم صاعقه بخوره وسط کمرش و بمیره و جنازه بی وزنشو باد ببره :D
نظر خودت چیه حالا ؟ :D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت

مهرداد باس آخر به نظرم دامه! یعنی جنازه اشو (خاکسترشو) اندختن در قبر لوکاستها، اینم تبدیل به Swarm Leader شده. البته ممکنه مارکوس رو کرده باشن درون یکی از POD ها و اونم Swarm بشه (چون طبق گفته راد، مارکوس در باس آخر به ما کمک نمیکنه). ولی حدسم اینه محیط باس فایت وسط Windflare با Lightning اضافه باشه ! باس هم یه موجود خیلی بزرگ باشه ! هی هم POD بندازه وسط ! آخر قضیه هم صاعقه بخوره وسط کمرش و بمیره و جنازه بی وزنشو باد ببره :D
اقا این بی وزن اخر خیلی تمیز اومدی !:))

• Like
Reactions: scorpian031

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263

متین به نظر من جالب میشه اگه boss fight روی سد DAM اتفاق بیفته فضای کاملا تاریک و WINDFLARE هم به بدترین حالتش رسیده باشه و در آخر هم سد بترکه.
خود Boss هم چون اول داستان و اتفاقاته خیلی زود یکی گردن کلفت مثل skorge با Raam رو کنن ، یه چیز جون سخت عحیب غریب بندازن وسط که اینا فکر کنن لیدره ولی تو Gears 5 مثل چی ریخته باشه، مثل BERSERKER اما پیشرفته تر :D

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
اسلحه های جدید شبیه ابزار تعمیرگاهی ان :DLOL
واقعا زشتن رنگ زردشون هم اصلا خوب نیست
باید یه تم آبی یا قرمز میدادن بهشون

دقیقا فکر می کنم بین زنگ زرد و ابزار بودنشون رابطه ای باشه....
کلا استایل سلاح ندارن،بیشتر به ابزار هایی می خورن که استفاده ی جنگی هم دارن،،،
7e7d76j8o9xv21ccu8cr.jpg

1k0649kjl504n92v0vxd.jpg

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
امسال GEARS OF WAR داخل پنل کامیک کان برنامه خواهد داشت. مجری پنل هم Major Nelson به همراه راد فرگوسن و کست بازی برگذار میشه.
تاریخ : 21 جولای ساعت 2:15 PM PT
احتمال داره یک سری اطلاعات جدید از بازی بیرون بیاد و همچنین XBOX ONE S ادیشن GEARS هم رونمایی کنن.
....
KAIT ACTION FIGURE

scorpian031

کاربر سایت
May 17, 2015
333
نام
Seeker of fire
Possible New carmine or Cog soldier

سلاحی که در عکس هست، دقیقا اینه :
kb548vqooo1cyz0ful7h.png

فکر میکنم کاملا جنبه الهام بخشی داشته براشون ! چون این عکس و چندتا دیگه رو یه بنده خدا در فروم اپیک پست کرده بود ! سلاح های UIR هستن !

احتمالا عکس کارکتر کناریم Fan made باشه ...

عکس سلاحی که دست اسکار هست هم اینه :

7ujrp2k6sdhn85qhsiup.png

که طبق گفته یکی از ادمین های فروم گرز اصلا در بازی نیست ! (البته Retro Lancer خواهد بود)

آخرین ویرایش:

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
متین به نظر من جالب میشه اگه boss fight روی سد DAM اتفاق بیفته فضای کاملا تاریک و WINDFLARE هم به بدترین حالتش رسیده باشه و در آخر هم سد بترکه.
خود Boss هم چون اول داستان و اتفاقاته خیلی زود یکی گردن کلفت مثل skorge با Raam رو کنن ، یه چیز جون سخت عحیب غریب بندازن وسط که اینا فکر کنن لیدره ولی تو Gears 5 مثل چی ریخته باشه، مثل BERSERKER اما پیشرفته تر :D
اگه اینا یه هایو داشته باشن با مردنش نسلشون منقرض شه غیر منطقیه باس فایت اخر هایو باشه یا اگه هم باشه موفق نمیشیم بکشیمش!! چون داستان باید ادامه پیدا کنه نه اینکه تو این شماره نیومده منقرض شن....
به نظر من باس فایت اخر یا یه نوچه رده بالای هایوه :D که هی گونی گونی pod پرتاب میکنه میترکن swarm از توش میرزن سرمون :D حیف مارکوس تو باس فایت اخر نیست وگرنه با اون بیلش یه حماسه دیگه خلق میکرد:D

farshid69

کاربر سایت
Dec 6, 2013
59
نام
فرشید راد
مهران داداش بحث نکن اعصاب خودتم خراب نکن فایده نداره اینجور بحث ها.اخه تو اون طوفان عظیم که ساختمون میترکه ماشین پرت میشه یه تیکه گوشت نباید بره هوا؟؟خدایی چه گیرایی میدن بعضی از دوستان.بازی از هرنظر عالی بوده.مولتیش که خوب بود سینگلشم تضمینیه.این جو ناامیدی نمیدونم چیه بعضیارو گرفته.قطعا متاشم بالا میشه

• Like
Reactions: lycan1367

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
من پیگیر نمایشای Geow4 نبودم.دوستانی که در جریان کامل اطلاعات و نمایش های بازی بودن بگن واقعا این بازی میتونه انتظاراتش رو برطرف کنه؟ اصلا تیم سازندش گروه خونیش به این حرفا میخوره یا فقط دارن روی گرافیک مانور میدن!؟ انصافا همون چیزی که ته دلتونه بگید مجلس بی ریاست:D
نمایشا تا الان روند مثبتی داشته و میشه امیدوار بود عنوان خوبی رو تحویل بدن.گرچه این تاکید بیش از اندازه روی گرافیک منو نگران کرده همونجور که در مورد QB نگران کرد:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر