GEARS OF WAR 3 TOURNAMENT

به نظر شما چه تاریخی برای برگذاری مسابقه مناسب می باشد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    24
  • نظرسنجی بسته شده است .

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
سلام بر دوستان بخصوص كسايي كه اين تورنمنت را برگزار ميكنند
خسته نباشند
شرمنده همتونم كه اين پست را اين جا ميدم ولي فكر ميكنم اينجا بيشتر تو چشم باشه
حرفايي زده شده كه من يا طرف GOD OF GODS III ام يا بر ضد آقا مهرداد و تيم محترمشون \\\من جز هيچ كدام از دسته ها نيستم
آقايون مهرداد,مهران, پويا, امين,حسام و ... همه از بهترين گيرز باز هاي ايران و جهان اند و تفاوتي هم باشه فقط در تجربه و تصميم گيري هاي لحظه اي هستش
به تك تك افراد شركت كننده احترام ميذارم و اميد وارم همه به هم احترام بذارند و با كنايه پست ندهند
از دوستان ميخام همكاري لازم را با گروه برگزار كننده و داوران داشته باشند
اميدوارم تورنمنت فوق العاده را شاهد باشيم

سلام بر داش ممد گل باهات موافقم فقط يه چيزي بي تو مسابقات صفا نداره
دوستان من ۴ الی ۱۰ مرداد رو بهترين زمان ميدونم براي اين تورنومنت زود تر باشه ما نميتونم بيايم تيممون معرفي ميشه تا چند ساعت ديگه

ma8111

کاربر سایت
Aug 12, 2010
3
نام
Mohammad
سلام دوستان.این گیمر تگه منه: Talkyocean255
تیم که ندارم اما اگه تیمی باشه که توش برم، دوست دارم شرکت کنم.ممنون

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
دمت گرم مهرداد این AREF THE HACKER رو BAN کردی:d

من دیروز مسیجی دریافت کردم که ایشون به هم تیمی خودش که ۱۳ سال بزرگتر از خودش فحش و ناسزا گفته و از من تقاضای رسیدگی کردن البته ایشون پیش زمینشو داشت و به هم تیمی بنده مهران مسیج های تحریک امیز می فرستاد ما هم گفتیم مساله ای نداره هر کی میخواد فحش و ناسزا بگه ما کاری میکنیم امثال این افراد زمین زمانو گاز بگیرن.
من ایشونو به خاطر هک بن نکردم در صورتی که می تونستم بکنم ولی همیشه اولویت ما احترام گذاشتن به یکدیگر ایشون نه تنها از تورنومنت بن شدند بلکه از بازی GEARS OF WAR 3 هم به طوری کلی بن شدن و هیچوقت نمیتونن انلاین بازی کنن , چرا وقتی فرهنگ کوچکترین چیزو نداریم باعث میشیم تا جو الوده بشه این
حرفم با یه سری از دوستان هم هست اونایی که لبه خط قرمزن
, من دوستم حسین جز افراد GCON هستیم پس این کارا واسه ما سادست.;)
.........................................................................
تاریخ شروع مسابقه هم از ۴ مرداد ماه هست

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550

من دیروز مسیجی دریافت کردم که ایشون به هم تیمی خودش که ۱۳ سال بزرگتر از خودش فحش و ناسزا گفته و از من تقاضای رسیدگی کردن البته ایشون پیش زمینشو داشت و به هم تیمی بنده مهران مسیج های تحریک امیز می فرستاد ما هم گفتیم مساله ای نداره هر کی میخواد فحش و ناسزا بگه ما کاری میکنیم امثال این افراد زمین زمانو گاز بگیرن.
من ایشونو به خاطر هک بن نکردم در صورتی که می تونستم بکنم ولی همیشه اولویت ما احترام گذاشتن به یکدیگر ایشون نه تنها از تورنومنت بن شدند بلکه از بازی GEARS OF WAR 3 هم به طوری کلی بن شدن و هیچوقت نمیتونن انلاین بازی کنن , چرا وقتی فرهنگ کوچکترین چیزو نداریم باعث میشیم تا جو الوده بشه این
حرفم با یه سری از دوستان هم هست اونایی که لبه خط قرمزن
, من دوستم حسین جز افراد GCON هستیم پس این کارا واسه ما سادست.;)
.........................................................................
تاریخ شروع مسابقه هم از ۴ مرداد ماه هست

GCON یک تیم تو Gears و تو فروم Epic هم یک سری مسابقات برگزار میکنه درسته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر