GEARS OF WAR 3 TOURNAMENT

به نظر شما چه تاریخی برای برگذاری مسابقه مناسب می باشد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    24
  • نظرسنجی بسته شده است .

KRATOS 0443

کاربر سایت
May 6, 2012
97
نام
پویا
خوب تیم ما هم مشخص شد:god of gods lll ,,RMP7 INFAMOUS X...GOD OF HUN7ER M ... RMP7 CRlSOM4KOS اسم تیم هم SPARTA هست و اینو لازمه که بگم BOT کشتن از HACK کردن خوبه O,FI

---------- نوشته در 11:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:35 AM ارسال شده بود ----------

نه میخوام با هیچ کس دعوا کنم فقط بخاطر اینکه نیمیخوام جو مسابقه بهم بخوره تو شروع تاپیک هم مهرداد به این دعوا کردن اشاره کرده

آخرین ویرایش:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
در بعضي از پستا مي بينم كه مي گن BOT اين يعني چي ؟ چه تاثيري رو مولتي داره ؟
شرمنده اگه اينجا پرسيدم

همونایی هستن که هوش مصنوعی هستن!

---------- نوشته در 01:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:19 PM ارسال شده بود ----------

والا اینجور که معلومه تا جمعه بیشتر مهلت ثبت نام نیست تیما جمع میشن و زمان مسابقات معلوم میشه ولی این فرصت رو به دوستان میدیم 1 یا 2 روز با هم تیمی هاشون تمرین کنن و باهم مچ بشن انشالاه زمان مسابقه به تاریخی که شما گفتین نمیخوره ما هرکاری از دستمون بر بیاد میکنیم

ایشالا مسابقه بعدی ! دمتون گرم . ایشالا مسابقه خوبی بدین .. صفا کنین ... و رفاقتا محکم تر شه !! اشکم در اومد :((

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
تیم ها بر چه اساسی گروه بندی میشن؟
فقط مثل سال پیش برای هر دو تیم داور بزارید اینجوری نظم مسابقه بیشتر میشه

MFGOW

کاربر سایت
Mar 19, 2011
91
نام
Mamad Marcus
سلام بر دوستان بخصوص كسايي كه اين تورنمنت را برگزار ميكنند
خسته نباشند
شرمنده همتونم كه اين پست را اين جا ميدم ولي فكر ميكنم اينجا بيشتر تو چشم باشه
حرفايي زده شده كه من يا طرف GOD OF GODS III ام يا بر ضد آقا مهرداد و تيم محترمشون \\\من جز هيچ كدام از دسته ها نيستم
آقايون مهرداد,مهران, پويا, امين,حسام و ... همه از بهترين گيرز باز هاي ايران و جهان اند و تفاوتي هم باشه فقط در تجربه و تصميم گيري هاي لحظه اي هستش
به تك تك افراد شركت كننده احترام ميذارم و اميد وارم همه به هم احترام بذارند و با كنايه پست ندهند
از دوستان ميخام همكاري لازم را با گروه برگزار كننده و داوران داشته باشند
اميدوارم تورنمنت فوق العاده را شاهد باشيم

آخرین ویرایش:

metalgear2

کاربر سایت
Apr 20, 2010
143
یه خواهشی داشتم.اگه میشه از بازیا فیلم بگیرین بذاریم ما هم ببینیم.اخه من خودم فعلا دستم به لایو نمیرسه.میخوام ببینم سطح بازیا در چه حده:d

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
jondollah

خوب برای اینکه این امکان باشه تمامی دوستان از جمله اقای JONDOLLAH عزیز بتونن تو TOURNAMENT حضور داشته باشن یک نظر سنجی ایجاد کردم تا بهترین زمان برای برگذاری مسابقه بتونیم با هم در بیاریم...

apachi

نه ما مپ هارو به صورتی انتخاب کردیم که اگر کسی مپ هارو نداشت بتونن بدون مشکل بازی کنن پس احتیاج به اون MB۲۴۰ نیست.

KRATOS 0443

فکر نمی کنم سر این جور چیزای حاشیه بخواد بحث یا دعوایی پیش بیاد!!! اگر ۲ تیم مشکل داشتن که بعید میدونم انتخاب به عهده داور هست.

metalgear2

فیلم بازی های تورنومنت پیش به دلیل زیاد بودن حجمش نتونستم UPLOAD کنم,ولی اینبار سعی بر اینه که با کم کردن حجم فایل بشه UPLOAD کرد.

Heska

برای هر مسابقه ۲ تا داور هست که بازیرو به صورت SPECTIN مشاهده میکنن.

omid3d

۱۰۰٪ بازی ها از ساعت ۹ به بعد هست خیالتون راحت باشه...

آخرین ویرایش:

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550

apachi

نه ما مپ هارو به صورتی انتخاب کردیم که اگر کسی مپ هارو نداشت بتونن بدون مشکل بازی کنن پس احتیاج به اون MB۲۴۰ نیست.
اما حتما باید دانلود شه
چون بعضیا کاراکتر ها و اسکین های DLC ها رو ورمیدارن و شما باید این 240 مگ رو دانلود کنی تا بتونی با اونا بازی کنی
یادمه من یه کاراکتر ورداشتم یکی از بچه ها نمیتونست join بازی شه فهمیدیم چون این 240 مگ رو دانلود نکرده نمیتونه join شه
دانلود کنید با خیال راحت بازی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر