Gears of War 3 Multiplayer

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
با سلام
یه سوال: اگه یکی بخواد دو نفره بره تو گیرز آیا طرف دوم هم باید gold باشه؟ کاری میشه کرد که نفر دوم نیاز به گلد نداشته باشه؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بچه ها منو اد کنید
رفتم برا مولتی اینایی که من باهاشون بودم هیچی بارشون نبود
همش من با 25 تا کیل اول گروه میشدم :d
Ninja Reza

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
به خاطر اینکه پیدا کردن یه سرور خالی خیلی سخته و اصلا نا ممکنه . من که مولتیشو همش آفلاین بازی می کنم

والا من مثل نقل و نبات می رم! روش: اول میری قسمت quick می زنی سرچ وقتی که اومد 0 از x که x عضو N اونوقت کنسل کن و برو ranked و تا اولین پیام no suitable ... اومد کنسل کن و برو تو quick اگه دیدی سرچ کرد که دوباره همون حرکت بالا رو بزن . اگه دیدی نکرد اونوقت برو قسمت ranked بذار سرچ کنه وقتی که به 0 از 20 رسید کنسل کن و برو همون quick و حله! این روش خیلی جواب می ده! بعدشم وقتی چند بار به روش فوق رفتی تو یه بازی اونوقت واسه رفتن برو اول اون قسمتی که افرادی رو که قبلا دیدی رو نشون میده یه چک بزن اصلا به اونا جوین شو (اگه joinable بودن.)

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
والا من مثل نقل و نبات می رم! روش: اول میری قسمت quick می زنی سرچ وقتی که اومد 0 از x که x عضو N اونوقت کنسل کن و برو ranked و تا اولین پیام no suitable ... اومد کنسل کن و برو تو quick اگه دیدی سرچ کرد که دوباره همون حرکت بالا رو بزن . اگه دیدی نکرد اونوقت برو قسمت ranked بذار سرچ کنه وقتی که به 0 از 20 رسید کنسل کن و برو همون quick و حله! این روش خیلی جواب می ده! بعدشم وقتی چند بار به روش فوق رفتی تو یه بازی اونوقت واسه رفتن برو اول اون قسمتی که افرادی رو که قبلا دیدی رو نشون میده یه چک بزن اصلا به اونا جوین شو (اگه joinable بودن.)

جلل خالق :d

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
خبر خبر خبر b-) (البته ماله ۳ هفته پیشه که من امروز از دوستان تو لایو شنیدم ):
دیگه گیرز سرچ میکنه! :|:d هر مودی که هست : کمپین مولتی هورد بیست رنک ...
بیب بیب هورا! :)) :thumbsup:

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
دیگه چه فایده متین همه الان BO2 یا halo4 هستن اگه تابستون اینجوری بود چه حالی میکردیم ولی عیب نداره در عوض عید judjment میاد چه حالی کنیم;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر