Gears of War 3 Multiplayer

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
اقا دمت گرم شد راستی کسی نیست بیاد که co-opبخش داستانیش رو بریم اچیومنت بگیریم اگه کسی هست بیاد اینم گیمرتگ منه اد کنید faster man3

اول خودت یه باز برو که درجه insane اش بیاد بعدش co op حال میده!

sheperd3

کاربر سایت
Mar 6, 2012
50
نام
reza
اقای jondollah خودت یه قرار برای تورنومنت بذار در ضمن من پایه co-op4 یا2نفره هستم ادد کنید ساعتم از طریق لایو مشخص کنید تا بزنیم اینم گیمر تگمfaster man3

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
اقای jondollah خودت یه قرار برای تورنومنت بذار در ضمن من پایه co-op4 یا2نفره هستم ادد کنید ساعتم از طریق لایو مشخص کنید تا بزنیم اینم گیمر تگمfaster man3

آخه من آوازه ای ندارم که بخوام یه 15 20 نفر واسه تورنومنت جمع کنم. دوستان پیش کسوت بایست استارت بزنن و گرنه رو حرف من خیلی حساب نمی کنن.به همین علت از دوستان پیش کسوت در خواست می شود که یه قراری تدارک ببینن.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
روش درست برای سرچ کردن: ابتدا روی قسمت quick رفته و وقتی نوشت 0 از x که x عضو N اونوقت کنسل کرده و می ریم در قسمت rancked . وقتی 2 گزینه searching matches رو شما دیدید کنسل کنید و برید در قسمت quuick و اگه دیدید که سرچ می کنه دوباره همون حرکت قبل رو بزنید و اگر دیدید که سرچ نمی کنه برید قسمت ranked و بزنید که سرچ کنه و وقتی به 0 از 20 رسید کنسل کنید و برید در قسمت quick و ...
نکته اساسی این است ما کاری کنیم که در قسمت quick سرچ نکنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر