Gears of War 3 Multiplayer Beta

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
از دوستانی که بازی کردن(حالا چه از طریق کد یا دانلود وفلان)یکیشون نیس بیاد یه توضیحی بده؟؟؟تو فرومای خارجی ملت در حال کف کردن هستن:dاونوقت اینجا یکی نمیاد یه وضیحی به ما بده:)

eskan27

کاربر سایت
Jan 8, 2011
30
از دوستانی که بازی کردن(حالا چه از طریق کد یا دانلود وفلان)یکیشون نیس بیاد یه توضیحی بده؟؟؟تو فرومای خارجی ملت در حال کف کردن هستن:dاونوقت اینجا یکی نمیاد یه وضیحی به ما بده:)
در مورد چیش وضیح بدیم؟
در مورد گرافیک فوق العاده ش یا...
من خودم که شوکه شدم>:d< باورم نمیشد که با این گرافیکی که داره فریم ریتش ثابت بمونه:-o آخه تو اون تریلرهایی که و E3 دیده بودم فریمش ثابت نبود:(
4 تا مپ رو باز کرده
گیم پلیش نسبت به نسخه دومش خیلی خیلی رونتر شده
من که خیلی حال کردم به خصوص که همیشه بیشرین Kills رو دارم:d

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
در مورد چیش وضیح بدیم؟
در مورد گرافیک فوق العاده ش یا...
من خودم که شوکه شدم>:d< باورم نمیشد که با این گرافیکی که داره فریم ریتش ثابت بمونه:-o آخه تو اون تریلرهایی که و E3 دیده بودم فریمش ثابت نبود:(
4 تا مپ رو باز کرده
گیم پلیش نسبت به نسخه دومش خیلی خیلی رونتر شده
من که خیلی حال کردم به خصوص که همیشه بیشرین Kills رو دارم:d

مرسی داداش...... .

ببینم شما چطور بازی کردی؟؟چون شما هم که کد نداشتی و از اون لینک استفاده کردی بن نشدی؟

+

در مورد خود بازی هم نسبت به شماره 2 انلاینیش چطور شده؟؟شما خودت شماره 2 رو تجربه کرده بودی؟مشکل search و لگ و یکی هم مسخره بازی اره کنان:d اینا رفع شده؟؟؟؟

eskan27

کاربر سایت
Jan 8, 2011
30
مرسی داداش...... .

ببینم شما چطور بازی کردی؟؟چون شما هم که کد نداشتی و از اون لینک استفاده کردی بن نشدی؟

+

در مورد خود بازی هم نسبت به شماره 2 انلاینیش چطور شده؟؟شما خودت شماره 2 رو تجربه کرده بودی؟مشکل search و لگ و یکی هم مسخره بازی اره کنان:d اینا رفع شده؟؟؟؟
آره از لینک استفاده کردم بن هم نشدم .
من شماره 2 رو جمعا 2-3 ساعت بیشتر بازی نکردم ولی اینو ا حالا حد اقل 12-13 ساعت بازی کردم گفتم که گیم پلیش خیلی روانتر شده :x در مورد search برای اولین بار که میخوا جستجو کنه حداقل 5-6 دقیقه طول میکشه تا Search تموم بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر