GEARS OF WAR 3 FINAL TOURNAMENT

MFGOW

کاربر سایت
Mar 19, 2011
91
نام
Mamad Marcus
GEARS OF WAR 3 FINAL TOURNAMENT

سلامي گرم خدمت دوستان عزيز

همانطور كه دوستان اطلاع دارند تا ريليز رسمي Gears of war Judgment كمتر از 2 ماه ديگر زمان باقي مانده است.آخرين تورنمنت Gears of war 3 قرار بود كه از اول اسفند ماه استارتزده بشه ولي به علت ليك شدن احتمالي Judgment و بين دو ترم بودن دانشگاه ها و زمان مناسبي كه پيش رو است خواستيم كه زود تر استارت را بزنيم.از دوستان عزيز خواهشمندم كه گيمر تگ هاي خودشون را اعلام كنند.لازم به ذكر است كه اين تورنمنت به منظور آشنايي و ايجاد رفاقت بيشتر و اينكه با خاطره خوب و خوشي از گيرز 3 خداحافظي كنيم ايجاد شده است.
تفاوت اين تورنمنت با تورنمنت هاي گذشته در تعداد مود هاي بازي است كه مي خواهيم از چند مود استفاده كنيم و در هر مود نفرات برتر جداگانه اي را داشته باشيم.
درخواستی که از دوستان دارم این هستش که ماشاا.. همه خوب میدونند که این فقط یک بازی هستش و فقط داخل یک دنیای مجازی است پس نیایید ارزش واقعی خودتون و دوستای خوبتون را بیارید پایین/هر کسی که تاپیک و جو مسابقات را به حاشیه ببرد بدون هیچ دید دوستانه ای ادامه دادن تورنمنت از او گرفته میشه.از تک تک دوستای خوبم این درخواست را دارم که نهایت احترام را به هم بگذارند و مسائل داخل لایو را به این تاپیک نیاورند و موضوعات را با PM بین خودشان حل کنند تا تورنمنتی عالی را از جانب همه شاهد باشیم.

قوانين و توضيحات این تورنمنت هم شبیه تورنمنت های گذشته هستش به شرح زیر:

1- استفاده از
RETRO LANCER/Melee/BOOMSHOT/GORGON PISTOL/CHAINSAW/HAMMERBURST/LANCER/SAWED-OFF SHOTGUN غیر مجاز بوده و در صورت استفاده راند جاری به
تیم مقابل داده خواهد شد.
2-علاوه بر سلاح های بالا SNUB PISTOL را هم از لیست تفنگ ها حذف میکنیم که دیگر مشکلی با این قضیه هم نداشته باشیم.
3-سعي ميشود كه بهترين هاست براي هر مسابقه اي انتخاب بشه و اگر از هر تيم 2 نفر مشاهده شد كه لگ دارند حتما هاست عوض ميشه و اگر جايي از بازي كسي اعتراضي داشت به داور اعلام كند نه به تيم مقابل
4-انتظاري كه از پليرها دارم اينه كه برد و باخت را معيار قرار ندهند
و فقط و فقط تميز بازي كردن و اخلاق را در دستور كار داشته باشند/چون اگر اين دو ويژگي را نداشته باشين وجهه ي خودتان خراب ميشود

5-انتخاب مپ بازي به انتخاب طرفين هستش و در صورت مغايرت يك مپ به انتخاب داور به صورت Random انتخاب ميشود.
Prefer MAPs : BLOOD DRIVE / CHECKOUT / JACINTO / OLD TOWN / TRENCHES / Raven Down​
6-زمان دقيق شروع مسابقات بستگي به تكميل تعداد تيم ها دارد و ساعت بازي قطعا زماني است كه همه بتوانند شركت كنند(آپديت ميشود...)
7-در مورد مود Wingman بايد متذكر بشوم كه از هر تيم 4 نفره 2 نفر به اختيار خود تيم معرفي ميشوند (اگر تعداد تيم ها به حد نياز رسيد قوانين مربوط به Wingman ذكر ميشود ...)
8-قبل شروع هر مسابقه اي داور با پلير ها در لابي صحبت كرده تا از هرگونه تعويض پروفايل جلوگيري بشود و در صورت نداشتن mic از شركت در مسابقه جلوگيري ميشود.

9-هر تیم فقط و فقط یک بار میتواند بازی خود را عقب بیندازد
10-ماکسیموم تاخیر هر تیم برای شروع مسابقه فقط 20 دقیقه است و پس از اتمام این زمان مسابقه شروع میشود

5vvzi2henp6bxskxwl7.gif

First Mode : TDM
4 VS 4
Rounds to WIN : 3
Lives : 20
Bleed out time : 5 sec
Weapon Respawn : After use

Second Mode : EXE
4 VS 4
Rounds to WIN : 5
Round time limit : 4 Minutes
Classic Stalemates : OFF
Weapon Respawn : After use

Third Mode : Wingman
اگر تعداد تيم ها به حد نياز رسيد

Group A : CPT Rises / SHAHI / JUDGMENT
Group B : UUUUG / Team 6 / Gears Conscript

برنامه ی اجرایی مسابقات :

تیم دومتیم اولروزساعت
Gears ConscriptTeam 6پنج شنبه21:00
CPT RisesSHAHIپنج شنبه22:00
Team 6UUUUGجمعه21:00
JUDGMENTSHAHIجمعه22:00
JUDGMENTCPT Risesشنبه22:00
Gears ConscriptUUUUGشنبه21:00
فينال
فينال
یکشنبه22:00

تیم ها به دو گروه تقسیم شده و بازی ها در هر گروه به صورت لیگی برگزار میشود
در نهایت از هر گروه یک تیم صعود کرد و به فینال مسابقات راه پیدا میکنند
تیمی که امتیاز بیشتر (تعداد بیشتر برد مسابقه و در صورت تساوی امتیاز تعداد راند شکست خورده)را دارد صعود خواهد کرد
قبل از برگزاری مسابقات یک بار دیگر قوانین بخوبی مطالعه شده - در صورت بروز هرگونه مشکل یا اخلال در اجرای مسابقات تیم خاطی حدف خواهد شد

با آروزی تورنومنتی بی حاشیه موفق در سایه ی دوستی ها و بازی هایی زیبا

:Ban Players
?

آخرین ویرایش:

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
سلام به همه دوستان با تشکر از محمد جان بابت تاپیک که زحمت کشید فقط باید عرض کنم که این اقا محمد تایید شدست همه هم خوب اینو میدونند پس اولین کاری که میکنید کشوندن تاپیک به حاشیه مساوی با BAN این دفعه هم دیگه مثل دفعات گذشته نیست امتحانش با یه پست نامربوط مجانیه چون میدونید چه کاری از دست من بر میاد پس بزارید همه چی طبق روال خودش پیش بره تا کسی از دست کسی دیگه ای ناراحت نشه. تورنومنت خوبی داشته باشید.

MFGOW

کاربر سایت
Mar 19, 2011
91
نام
Mamad Marcus
ممنون مهرداد جان بابت لطفی که نسبت به من داری
انشاا... تورنمنتی با کیفیت بالا را هم از لحاظ اخلاق و هم از لحاظ کیفیت بازی شاهد باشیم

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
مرسی از محمد بابت تاپیک امیدوارم تورنومنت عالی از آّب در بیاد من برم dsl بگیرم تا مثل تورنومنت قبلی نرم تو باقالیا :d

MFGOW

کاربر سایت
Mar 19, 2011
91
نام
Mamad Marcus
ممنون مسعود عزيز/دقيقا يادمه چه كانكشني داشتي
حتما درستش كن چون اگر شد بايد هاست شي/فوق العاده هاست خوبي داشتي:d

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام
مرسی بابت تاپیک
چند تا سوال : ۱- تورنمت قراره مثل قبل مود tdm باشه؟
۲- تیما قراره چند نفره باشه؟
با تشکر

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
سلام به دوستان عزیز
محمدجان خیلی خوشحال شدم وقتی تاپیک رو دیدم.
پس با این وضع دوباره باید برگردم لایو. خیلی وقته یه گیرز نزدم. b-)
دست همه بچه ها هم درد نکنه .

MFGOW

کاربر سایت
Mar 19, 2011
91
نام
Mamad Marcus
سلام به دوستان عزیز
محمدجان خیلی خوشحال شدم وقتی تاپیک رو دیدم.
پس با این وضع دوباره باید برگردم لایو. خیلی وقته یه گیرز نزدم. b-)
دست همه بچه ها هم درد نکنه .

سلام روشن عزيز
من منتظر شخصيت هايي مثل خودت هستم كه شركت كنيد در اين تورنمنت تا سطح اخلاق مسابقات بالا برود>:d<

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
امیدوارم که تورنمنت خوبی داشته باشید و دیگه این سری حاشیه نداشته باشید(حداقل کم داشته باشید:d) چون واقعا ارزش نداره بعضی دوستی ها از بین بره..

navidfaro5

کاربر سایت
Jan 15, 2012
478
منه خاک تو سر اگه یدونه ازین 48 ساعته ها داشتم مییومدم . امیدوارم کل کل باشه اما تا یه حدی چون خدایی کل کلم مزه ای میده ک ... اصن ی وضی

ArdenT

کاربر سایت
Aug 14, 2011
106
نام
احسان
WoW
اخ جون بازم دعوا !(جدی نگیرین)
زمان دقیق مسابقات/داور ها/هاست ها/افراد تیم ها/ساعت مسابقات/و...
همیشه هروقت تورنومنت داشتیم این مشکلات هم بود
هنوز تا شروعش خیلی وقت مونده/امیدوارم ایندفعه واسه این مشکل ها یه فکر اساسی بشه

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
مپ جاسینتو همه تیم ها نمی تونن توش بازی کنن چون بعضی ها دی ال سی رو ندارن . (حالا اگه ۲ تیم داشتن Raven Down هم خیلی توپه!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر