GEARS OF WAR 3 FINAL TOURNAMENT

ashkan1374

کاربر سایت
Aug 16, 2009
80
جنبه باخت ?????
غرور?????
نبود شعور?????
میدونم بد بازی کردیم ولی شماهم فقط راش ندادید
ببین امین جان
این یه سبک هست و برای همه قابل استفاده (درضمن من از بازیم تعریف نکردم یا ادعام نشده)
یکی میاد قهرمان میشه همه جانبه میپکونیدش که چی چرا خودتون نشدید کوفتمون شد خوبی این تورنومنت ها اینکه ادم رفیقای واقعیش رو میشناسه
/:)

مسعود جان من نگفتم شما منظورم کل تیمت بود و تو تیمتم تنها کسی که یکم از بقیه تمیز تر بازی کرد خودت بودی.منم نگفتم ما همش راش دادیم ولی بازیو که دیدی غیر از دست اخر بقیه راندای مسابقه یک لحظه هم کمپی در کار نبود اصلا شما مگه میزاشتین ما بازی کنیم تا ریسپان میشدیم شما اماده استفاده از سلاح های قشنگ دست دوستات بودی.منم حرفی راجع به این که کی برد نزدم.شما بردین حقتونم بوده بهترم بازی کردین بردین نوش جون همتون ما مشکلی با برد شما نداشتیم نداریم مسعود جان ما سر برد و باختش حرف نمیزنیم راجع به بهتر بودنم حرف نمیزنیم اصلا چه اهمیتی داره که کی بهتر باشه اخرش که به قول محمد کنسول خاموش میکنیم و میریم موضوع سر این که من تو 2 تا بازیه شما که مسابقه داشتین بودم و دیدم که شما و متین یک لحظه هم کمپ نمیکردین و فقط راش میدادین ولی تو بازیه ما انتظار از شما 2 تا دیگه نمیرفت که بخواین اونطوری بازی کنین!!!!!!!!!!

---------- نوشته در 10:12 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:10 AM ارسال شده بود ----------

اون بایو رو واس شما ننوشتم اقای معلم واس اون رفیقت بود که ...................

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
دوستان عزیز
لطف کنید این بحث ما باختیم ولی... شما بردید اما... رو تمومش کنید هیچ ارتباطی به موضوع تاپیک نداره !
بحث خاصی هست از طریق پروفایل یا PM میتونید ادامه بدید !
با دیوار نبودما...
بعد از این هر پستی در این رابطه ببینیم جور دیگه برخورد میشه !

Jonas Renkse

کاربر سایت
Jan 10, 2012
82
نام
نعیم
ای بابا
اینجا چرا همه چیز درهمه
چرا همه گنشر به دست شدن

ول کنین LT هارو
حین که بهار میرسد
accept کنین اینوایت هارو
موسم یار میرسد

:))
(شوخی)

بابا ما تازه کنکور ارشدمون رو دادیم و خلاص شدیم
اومدیم با فکر باز مسابقه بدیم
این تاپیک چرا این شکلیه؟
محمد جان حالا تو یه گذشتی بکن داداش من قربون دستت

آخرین ویرایش:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
ما تا 9 بودیم مسابقه ای انجام نشد . مثل اینکه در یک عملیات خودجوش تورنومنت نیمه کاره تمومه . ایشالا دیگه شاهد این اتفاقات در جاجمنت نباشیم .

آخرین ویرایش:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
لطفا دیگه درباره وقایعی که پیش اومده پست نذارید و اگه خواستید نصیحت برادرانه ای یا سوالی بکنید یا کسی رو مقصر اعلام کنید پیام خصوصی یا پروفایل به شخص مورد نظر بدید .
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر