Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
بچه ها نگفتن چقدر از مراحل با لوکاست ها سر و کار داریم ؟ من لوکاست ها رو ترجیح میدم

میدونی؟! لوکاست ها یه جورایی خیلی قشنک تیر به بدنشون میشینه، وقتی که تیر به بدنشون میخوره یه صدای نرمی ازش بلند میشه و قشنگ میتونی نفوذ تیر به لایه های درونی بدنشون رو حس کنی! خیلی لذت بخشه :d
ولی این لمبنت ها چون قراره بترکن دیگه لذتی نداره، باید هر لحظه منتظر ترکیدن بادکنک باشیم

آخرین ویرایش:

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
باهات کاملا موافقم.
لوکاست ها بدنشون قابلیت تیر پذیریه بالایی داره،همچنین خونی که از یک لوکاست میپاشه با این لمبنت ها که فقط ازشون امولسیونی بد زنگ میاد بیرون قابل مقایسه نیست.

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
نمی دونم قبلا کسی تو این تاپیک این سوال رو پرسیده بود یا نه.
ولی به نظرتون این گیرز،گیرز آخره؟
خدا کنه نباشه،ولی به قول یکی از بچه های بازی سنتر "بازی های بزرگ تمام نشدنی هستند"

reach

کاربر سایت
Jun 16, 2010
265
نام
REZA
نمی دونم قبلا کسی تو این تاپیک این سوال رو پرسیده بود یا نه.
ولی به نظرتون این گیرز،گیرز آخره؟
خدا کنه نباشه،ولی به قول یکی از بچه های بازی سنتر "بازی های بزرگ تمام نشدنی هستند"
میگن که نسخه اخره...
ولی من فک نمیکنم اخری باشه چون هم داستان وسیع داره هم خیلی پر طرفداره شاید بعد از چند سال اپیک و مارو 2باره بخوان ادامشو بسازن برا ایکس باکس بعدی:-$

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
بچه ها نگفتن چقدر از مراحل با لوکاست ها سر و کار داریم ؟ من لوکاست ها رو ترجیح میدم
لوکاست‌های اصیل که دیگه خیلی کم هستند. تقریبا همشون بعد از Hollow Storm از بین میرن. ولی Savage Locustها هم از نظر فیزیکی شبیه به همون لوکاست‌ها هستند. صدای هدشاتشون خیلی ملسه:D
به نظرتون این گیرز،گیرز آخره؟
هرگز.
فقط داستان این سه گانه به سرانجام میرسه. اینقدر پتانسیل بالاست که به این راحتی این فرانچایز را بیخیال نمیشن.

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
دقیقا دکمه guide دسته رو بزن دکمه X وسط دسته دو صفحه به چپ نوشته Redeem Code .

من درست نگرفتم دکمه guid منظورت دکمه ایه که ارم ایکس باکسه من زدم خب قیو درست نگرفتم اقا یکی خواهشا کامل توضیح بده من متوجه نشدم.............

ویرایش:

ممنون فهمیدم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
صدای هدشاتشون خیلی ملسه

وای نگو . مخصوصا وقتی تو قسمت Horde یوهو 3,4 نفر پشت هم هدشات میکنیم هم زمان با هم تیمی هامون عجب فازی میده :d
اما من عاشق اینم که با شاتگان برم تو شکمشون یه تیر بزنم پودر شن . اون موقع هم صدای عجیب خفنی میده

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
به خدا ناشر تصمیم میگیره بازی واسه چی بیاد و نیاد اگه ناشر شد ea اره واسه ps vita-wii هم میاد.
حرفت کاملا درسته. من که نگفتم این سه نسخه واس اون میاد. گفتم بقیش. چون معلون نیست ناشره بقیش هم ماکرو باشه.(واس همین نوشتم شاید دیگه!! )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر