Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
عجب هایپی داره میشه این بازی تو سایت های جهانی و اینجا
خدایی پرطرفدارترین بازی انجصاری ماکروسافت تو جهانه
با اینکه خودم HALO رو دوست دارم ولی هیلو تو آمریکا حرف اولو میزنه
ولی
GeOW تو انحصاری های ماکروسافت تو جهان حرف اول میزنه و همه پسند تره و همه عاشقشن
این بازی با این همه خشونت فوق العاده من تاحالا ندیدم بیشتر از یک دو نفر بر اثر این بازی جوگیر بشن و کارهای خلاف شرع انجام بدن
که این نشان دهنده شعور و جنبه بالای ماکرو فن های جهان و ایرانه b-)
;)

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
ی لینک ویدئو از مولتی پلیر بدید تاحالا مولتی geow رو بازی نکردم که ببینم چطوریه !
راستی تو ۲ با چه پینگی میشود بازی کرد ؟

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
عجب هایپی داره میشه این بازی تو سایت های جهانی و اینجا
خدایی پرطرفدارترین بازی انجصاری ماکروسافت تو جهانه
با اینکه خودم HALO رو دوست دارم ولی هیلو تو آمریکا حرف اولو میزنه
ولی
GeOW تو انحصاری های ماکروسافت تو جهان حرف اول میزنه و همه پسند تره و همه عاشقشن
این بازی با این همه خشونت فوق العاده من تاحالا ندیدم بیشتر از یک دو نفر بر اثر این بازی جوگیر بشن و کارهای خلاف شرع انجام بدن
که این نشان دهنده شعور و جنبه بالای ماکرو فن های جهان و ایرانه b-)
;)
هیلو همه جا(بجز این خراب شده)حرف اول رو می زنه.البته که گیرز فوق العاده هست.من دیگه دارم می میرم از انتظار.خیلیم منتظرم تا این طرز جدید داستانیش رو ببینم.

S..Zeus

کاربر سایت
Aug 7, 2011
130
هیلو همه جا(بجز این خراب شده)حرف اول رو می زنه.البته که گیرز فوق العاده هست.من دیگه دارم می میرم از انتظار.خیلیم منتظرم تا این طرز جدید داستانیش رو ببینم.

منم همین طور
icon8.png

---------- نوشته در 05:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:46 PM ارسال شده بود ----------

مثلا گفتن 2011

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد
هنوز چند هفته مونده بازی بیاد !!؟ براش DLC هم اماده کردن به نام Season Pass که باید 2400 Microsoft Point داشته باشید :|

ناقابل 30 دلار

PD

کاربر سایت
Mar 29, 2009
131
نام
Ali
آخه کدوم آدم عاقلی پایه یک DLC سی دلار پیاده میشه..؟

ببینین این یه DLC نیست یه Season Pass هست مثل مال L.A Noire و Mortal Kombat , شامل چهارتا DLC هست که در طول سال عرضه میشه و اگر بخوایین تک تک بخرین باید 45 دلار پیاده بشین اما با Season Pass میتونین با 30 دلار همه اونا رو صاحب بشید...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد
به خدا !! فکر کنم فقط نوید بره بخرش :D
ما توی ارجینالش عذا گرفتیم :D بریم این DLC رو با این قیمت بخریم :|

جــــــــــــان ؟ :d
باو بازی اوریج بخوای بخری یه 80 تومنی پیاده میشی یه جورایی بخوای انتخاب کنی این DLC کمتر در میاد که . البته من چون نمیتونم بازی رو اوریج بگیرم دارم برای این Pass نقشه میکشم :d

نوید لارج میزنی..!

من فقط برای اینو FM4 لارج میباشم البته تا حدودی . الان داغم اینارو میگم تا بعد ببینیم چی میشه :d

ببینین این یه DLC نیست یه Season Pass هست مثل مال L.A Noire و Mortal Kombat , شامل چهارتا DLC هست که در طول سال عرضه میشه و اگر بخوایین تک تک بخرین باید 45 دلار پیاده بشین اما با Season Pass میتونین با 30 دلار همه اونا رو صاحب بشید...

همین که ایشون گفته
کلا باید منتظر محتویاتش بمونیم دیگه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر