Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
باگ های خیلی زیبایی هم بعضی اوقات پیدا میکرد. مثلا من یه دفعه میدیدم تیرهام اثر نمیکنه! واسه همین میرفتم سپر بلای دوستان میشدم تا بمیرم و تو Respawn بعدی درست شه...:D

بهتره یه کم از سرورهای Halo یاد بگیرن...:-":biggrin1:

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
مطمئنا تایید خواهد شد ، ولی فعلا اپیک نمیخواد به این زودی تایید بشه . :-":biggrin1:
فعلا هم که Thread های مربوط به Dedicated Servers رو قفل میکنن !! :biggrin1:
http://forums.epicgames.com/showthread.php?t=728498&page=3

ولی کامنت هاشون قشنگه :biggrin1:
If gears 3 has dedicated servers I will quit school quit my job and dump my girlfriend... No joke either.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
:laughing:خیلی کامنته اسی بود:D منم همین کارها رو میکنم:D

خدایش یه سرور اختصاصی در سطح HALO میتونه کل گیمران انلاین رو به سمتش بکشه-خدایش اخرته کاره:love:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
با قيافه كاراكتر جديد شديدا حال ميكنم . خيلي باحاله
خوب گویا میخوای سر Tai هوو بیاری

اما با اين همه مشكل اين بازي رو از همه بيشتر آنلاين بازي كردم . فوق العاده جذاب بود مخصوصا با بچه ها كه بازي ميكرديم . اين خارجكي هارو اذيت ميكرديم چه حالي ميداد :biggrin1: تجاوز و اين صحبتا :biggrin1:
تو که اخرش محارب شدی رفتی سمت فیفا

یعنی واقعا سرورهای گیرز2 فاجعه بود!
چند ماه بازی میکردیم با بچه ها ولی فقط اعصاب میریخت به هم!بعد از 1 ساعت یک بازی پیدا میکرد که کلی لگ داشتی و فقط توش با لنسر اره میکردن.
امیدوارم از اون حالت نوب مانند در بیارن مولتی پلیر رو.
فاجعه که بود ولی بیشتر مشکل از سمت ما بود من با بروچ اون ور آبی که بازی میکردم در عرض 30 ثانیه پیدا میکرد
طرف با اینترنت 128 و پینک 500 میومد گریز پدر سرور بیچاره رو در میورد

باگ های خیلی زیبایی هم بعضی اوقات پیدا میکرد. مثلا من یه دفعه میدیدم تیرهام اثر نمیکنه! واسه همین میرفتم سپر بلای دوستان میشدم تا بمیرم و تو Respawn بعدی درست شه...:biggrin1:
برای تو که هیچ فرق نمیکرد اگر به جای تیر از لنسرت بمب شات هم میاد بیرون هیچ کاری نمیکردی

بهتره یه کم از سرورهای Halo یاد بگیرن...:-":biggrin1:
آره پول مفت هایپ مفت و...

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
خوب گویا میخوای سر Tai هوو بیاری

تو که اخرش محارب شدی رفتی سمت فیفا

فاجعه که بود ولی بیشتر مشکل از سمت ما بود من با بروچ اون ور آبی که بازی میکردم در عرض 30 ثانیه پیدا میکرد
طرف با اینترنت 128 و پینک 500 میومد گریز پدر سرور بیپاره رو در میورد

برای تو که هیچ فرق نمیکرد اگر به جای تیر از لنسرت بمب شات هم میاد بیرون هیچ کاری نمیکردی

از اون پستهای تاریخی زدی.
تبریک میگم بهت.:smile:

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
طرف با اینترنت 128 و پینک 500 میومد گریز پدر سرور بیچاره رو در میورد

یه بازیِ انحصاری که از مالتی پلیرِ خوبی هم بهره میبره انقدر باید سرورش قوی باشه که بتونه تمام کاربرانش رو حتی با سرعت های پایین پوشش بده .

تنها افرادی از سرورِ بازی راضی بودن که از هر 10 تا سرچی (Search) که میکردن 9 تاش رو Host میشدن و خیلی راحت پوینت میگرفتن ، که فکر کنم شما هم یکی از همین افراد بودین .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
بله، شمایی که همیشه سرور بودی، نباید هم معنی لگ رو متوجه بشی.
لول!
جدیداً سرور هم هایپ زده میشه؟:lol:
===

امین دفاع الکی نکن. چه بخوای چه نخوای، سرورهای GeOW2 افتضاح بود. از خود بازی ایراد نگرفتیم که جوش آوردی!

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
اون ور ابی ها هم مشکل دارن ها! اینهمه موضوع هست که درباره داستانش حرف زد بعد دارن تو Forum با همدیگه سر بودن Bernie و Alex حرف میزنن!!!!!
اینم کاور GI که والپیپرش کردن دوستان :
http://www.acliffhanger.com/gears/g3concept.jpg

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
اون ور ابی ها هم مشکل دارن ها! اینهمه موضوع هست که درباره داستانش حرف زد بعد دارن تو Forum با همدیگه سر بودن Bernie و Alex حرف میزنن!!!!!
اینم کاور GI که والپیپرش کردن دوستان :
http://www.acliffhanger.com/gears/g3concept.jpg
قیافه این لمبرت ها رو مبینیم یاد کالکتور های توی Mass effect میفوتم...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
یه بازیِ انحصاری که از مالتی پلیرِ خوبی هم بهره میبره انقدر باید سرورش قوی باشه که بتونه تمام کاربرانش رو حتی با سرعت های پایین پوشش بده .

تنها افرادی از سرورِ بازی راضی بودن که از هر 10 تا سرچی (Search) که میکردن 9 تاش رو Host میشدن و خیلی راحت پوینت میگرفتن ، که فکر کنم شما هم یکی از همین افراد بودین .

بله، شمایی که همیشه سرور بودی، نباید هم معنی لگ رو متوجه بشی.

بابا چی میگی من که بعد از اینکه کابل اینترنت قطع شد یک بار هم هاست نشدم فقط اون اوایل هاست میشدم که اون موقع هم اصلا رنک امتیازی نبود.

بعد همه چتر من میشدین خوب بود هر هفته 5 تومن میدادم یک گیگ شارژ میکردم تازه منی که اینترنتم 1 مگ بود برای شما ها هم هیچ مشکلی پیش نمیومد یعنی اصلا لگ نداشتین

حالا حسین مگه تو سرعتت 128 بود..؟ :biggrin1:

امین دفاع الکی نکن. چه بخوای چه نخوای، سرورهای GeOW2 افتضاح بود. از خود بازی ایراد نگرفتیم که جوش آوردی!

من که گفتم فاجعه بود ولی میگم خیلی از مشکلات هم به خاطر اینترنت داغون ما بود مثلا بعد از اون قطعی ایران دیگه به هیچ وجه تک نفره پیدا نمیکرد و باید کامل میشیدی یعنی یا 2 نفره یا 5 نفره

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
بعد همه چتر من میشدین خوب بود هر هفته 5 تومن میدادم یک گیگ شارژ میکردم تازه منی که اینترنتم 1 مگ بود برای شما ها هم هیچ مشکلی پیش نمیومد یعنی اصلا لگ نداشتین

حالا حسین مگه تو سرعتت 128 بود..؟ :biggrin1:

خب حتما لذتِ Host شدن انقدر برات زیاد بوده که هفته ای 5 تومن میدادی براش :biggrin1:
اسمش 512 بود ، در کل در 60% مواقع همون 128 بود :biggrin1:
.
.
دوستان تو تصاویر منتشر شده تا به حال تصویری از DiZZy وجود نداشته ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر