Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

اوه اوه اون يارو گنده ها دهن لوكاست هارو صاف كردن :biggrin1: ما ميتونيم يه جا مخفي شيم و اينارو تشويق كنيم تا اونارو بزنن . فكر كنم همچين Modeـي تو بازي باشه هركي بهتر تشويق كرد و ديده نشد برنده ميشه ( نصفه شبي چت زديم ) :biggrin1:
بازو هاتو بخورم عمو ماركوس :biggrin1:

سره رباته یکم شبیه Gethهای Mass Effectـه!:biggrin1:
چه حالی بده لوکاستهارو زیر این چکمه ها له کنیم!!:biggrin1:

ايول geth رو خوب اومدي :biggrin1:
نسخه قبل Brumark سواري بود اين نسخه رُبات سواري :biggrin1:

راستی نوید به نظرت کلا این ربطی که تو شکل اومده ترکیبی از اون gethهای گنده ME2 و اون رباط KZ2 نیست؟

والا من زياد ريخت و قيافه رُبات KZ2 يادم نيست اما حالا چون تو ميگي قبوله :biggrin1: اين چاق و چله هستش اما اون فكر كنم تو خالي بود :biggrin1:
اما صورتش دقيقا شبيه به Gethهاي ME هستش

آخرین ویرایش:
ايول geth رو خوب اومدي :biggrin1:
نسخه قبل Brumark سواري بود اين نسخه رُبات سواري :biggrin1:
هرچی بیشتر میگذره امیدم بیش تر و بیش تر میشه:biggrin1:
راستی نوید به نظرت کلا این ربطی که تو شکل اومده ترکیبی از اون gethهای گنده ME2 و اون رباط KZ2 نیست؟

والا من زياد ريخت و قيافه رُبات KZ2 يادم نيست اما حالا چون تو ميگي قبوله :biggrin1: اين چاق و چله هستش اما اون فكر كنم تو خالي بود :biggrin1:
اما صورتش دقيقا شبيه به Gethهاي ME هستش
صورتش رو که دقیقا باهات موافق هستم.:biggrin1:
جداً خیلی خیــلی خیـــــــلی به اون روباته kz شبیه!.
شوخی میکنید دیگه اره؟
نه فریدون. من نگفتم دقیقا خودش هست. ولی این این لینک رو نگاه کن. انصافا نمیشه بگیم هیچ شباهتی بینشون نیست. درسته طرح کلیشون متفاوت هست

نه فریدون. من نگفتم دقیقا خودش هست. ولی این این لینک رو نگاه کن. انصافا نمیشه بگیم هیچ شباهتی بینشون نیست. درسته طرح کلیشون متفاوت هست
در این صورت به رباتهای دنده فلزی محکم چهار و Lost Planet 1 & 2 و FEAR و ریدیک و Terminator 2 و 3 و 4 و بیگانه ها (اثر عمو کامرون ) و District 9 و ..... هم شبیه.
هرچی میگید، بگید. فقط نخندونید مارو اخر شبی.
اون کامنت کلی بود منظورم به شخص خاصی نبود برهان.

منظورت اين بود برهان ؟ من فكر كردم اوني كه مرحله ي يكي مونده به آخر سوارش ميشيم رو ميگي .
بيخيال بابا به هيچ كدوم شبيه نيست

در این صورت به رباتهای دنده فلزی محکم چهار و Lost Planet 1 & 2 و FEAR و ریدیک و Terminator 2 و 3 و 4 و بیگانه ها (اثر عمو کامرون ) و District 9 و ..... هم شبیه.
هرچی میگید، بگید. فقط نخندونید مارو اخر شبی.
اون کامنت کلی بود منظورم به شخص خاصی نبود برهان.
شرمنده به چشم من شبیه بود:biggrin1: البته شاید هم نباشه و من مشکل دار شدم. تو یک گیم پلی نشون بدن بیشتر مشخص میشه. باید ببینیم راه رفتنش چه جوری هست.
می دونم همون اول متوجه شدم;)

منظورت اين بود برهان ؟ من فكر كردم اوني كه مرحله ي يكي مونده به آخر سوارش ميشيم رو ميگي .
بيخيال بابا به هيچ كدوم شبيه نيست
آره دیگه:biggrin1: اونی که تو میگی که قد Brumark بود:biggrin1: سایز این رباته که حداقل توی عکس خیلی بزرگ نیست و میشه گفت قد متوسطی برای یک رباط داره.

صورتش رو که دقیقا باهات موافق هستم.:biggrin1:

برهان توهم زدی ...:biggrin1:
اینا کجا شبیه همن ... یک بار دیگه بنگر به عکسشون میبینی خودت.

شرمنده به چشم من شبیه بود:biggrin1: البته شاید هم نباشه و من مشکل دار شدم. تو یک گیم پلی نشون بدن بیشتر مشخص میشه. باید ببینیم راه رفتنش چه جوری هست.
بزار واضحترش کنم. تمام هواپیما همه شبیه هم هستن، تمام چرخها از اون سنگی چندهزار سال پیش تا الان همه شبیه به هم هستن، تمام اتومبیل ها از اون زمان تا الان شبیه به هم هستن، رباتها م ( این مدل که یکی میره داخلش منظورمه نه اونی که تو جراحی استفاده میشه !) شبیه به چی هستن؟ "هم". نمیشه توقع داشت و بگیم " اره، اینها باید معجزه کنن وگرنه رباتشون خیلی شبیه چیز ایناست".
خلاصه داریم از الان تلاش میکنیم دوستان فکر " Create New Bambool " بسرشون نزنه :دی.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or