Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

کسانی که هنوز حمت نکردن تریلر بالایی را ببین تصاویرش را براتو کپچر کردم . گرافیک بازی باور نکردنیه ! چنین گرافیک شارپی فقط روسی pc امکان پذیره به تصاویر نگاه کنید احساس میکنید با فتوشاب بهشون افکت دادن همون bullshot !

• Like
Reactions: LiviNG D3AD
یا قمر بنی هاشم :| این الآن داره رو 360 زپرتی(!:دی) اجرا میشه ؟:| ینی انصافا راست میگفتی 360 از PS3 ضعیفتر نیست :دی
دود از کنده بلند میشه همچنان :دی امید اول بهترین گرافیک سال ... !

ویرایش میکنم: خیلی خوب بود :d.

فقط یه ایراد که داشت این بود که افکت خون بازی اصلا جالب نیست :d. میزنه طرف رو تیکه و پاره میکنه ولی خون جایی نمیپاچه این خشونت یه افکت خون بی نظیر میخواد.

یک کم حس کردم انیمیشن هاشون هم مصنوعی هست در بعضی جاها مثلا اونجا که مارکوس با او لوکاست خواست دوئل کنه موقع روشن کردن اره اسلحه یه جوری بود.

تو این عکس هم اون ساختمونه سمت چپ سفید رنگه روی آب هست خیلی ضایع است

فرخ این عکسا رو دیدم بعد یهو فکر کردم geow3 واسه pc تایید شده.راستش کیفیت تکسچر انقدر بالا بود که باورم نشد بازی واسه 360 هست.خیلی گرافیکه شاخیه

آخرین ویرایش:
یا قمر بنی هاشم :| این الآن داره رو 360 زپرتی(!:دی) اجرا میشه ؟:| ینی انصافا راست میگفتی 360 از PS3 ضعیفتر نیست :دی
دود از کنده بلند میشه همچنان :دی امید اول بهترین گرافیک سال ... !

من که پارسال گفتم بهترین میشه یه سری ریختن سرم گفتن rage بهترین میشه.حالا هم که میگن 60 فریم و.... بابا قرار بود رو گرافیک بحث بشه.هنوزم پای حرفم هستم گیرز3 بهترین میشه.

ویرایش میکنم: خیلی خوب بود :d.

فقط یه ایراد که داشت این بود که افکت خون بازی اصلا جالب نیست :d. میزنه طرف رو تیکه و پاره میکنه ولی خون جایی نمیپاچه این خشونت یه افکت خون بی نظیر میخواد.

یک کم حس کردم انیمیشن هاشون هم مصنوعی هست در بعضی جاها مثلا اونجا که مارکوس با او لوکاست خواست دوئل کنه موقع روشن کردن اره اسلحه یه جوری بود.

تو این عکس هم اون ساختمونه سمت چپ سفید رنگه روی آب هست خیلی ضایع است
رو آب نیست آبب دورو ورش جمع شده!

gears3 پایان داستان مارکوس

سازنده ی بازی گفته که نسخه ی سوم پایان داستان مارکوس هست
گفته شده که با یه پایان خیلی خوب همراهه
همچنین گفتن که سریهای بعدی رو میخوان با یه داستان خیلی خوب شروع کنن

gears3 پایان داستان مارکوس

سازنده ی بازی گفته که نسخه ی سوم پایان داستان مارکوس هست
گفته شده که با یه پایان خیلی خوب همراهه
همچنین گفتن که سریهای بعدی رو میخوان با یه داستان خیلی خوب شروع کنن

پایانه خوب یعنی فیلم هندی ؟

پایانه خوب یعنی فیلم هندی ؟
آقا این جمله جدید مد شده ؟
سر COD هم هر کی میومد می گفت فیلم هندیه ... ولی خداییش تو تمام بازی های اول شخص پایان کدومشون از COD 4 MW قشنگ تر بود ... ؟
به نظر من یه پایان درام می تونه خیلی بازیو قشنگ تر کنه ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or