Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

یادتون باشه در مورد هر بازی، اولین باکس شاتی که تو Xbox.com استفاده شد همون باکس ارت نهای میشه :دی.
Ninja Gaiden II و Gears of War 2 و Halo 3 و ODST و MW2 و.... رو شخصا شاهدم.

یادتون باشه در مورد هر بازی، اولین باکس شاتی که تو Xbox.com استفاده شد همون باکس ارت نهای میشه :دی.
Ninja Gaiden II و Gears of War 2 و Halo 3 و ODST و MW2 و.... رو شخصا شاهدم.
درسته
مطمئن نیستم ولی سایت xbox فقط از باکس ارتهای رسمی استفاده میکنه

تصاویر جدید در سایز استاندارد بحالید :biggrin1:
اخر سر دوتا تصویر گذاشتم خیلی جالبه :biggrin1:

Marcus_Chainsaw_Kick_Drudge_1280.jpg

30091em.jpg

یه چیزی میگم فقط خواهشا کتکم نزنید.هرکی ندونه فرخ میدونه من چقدر فن گرز هستم.
ولی اصلا از این رنگ بندیه سبز و جدیدش خوشم نمیاد:(بابا گرز باید خاکستری باشه.یه جوری یه حس بدی بهم دست میده وقتی می بینم.امیدوارم زیاد اینجوری نباشه.آخه من نمیدونم سیاره ایی که در خطر نابودی هست از کجا انقدر گل و گیاه داره توش در میاد:biggrin1:

ولی اصلا از این رنگ بندیه سبز و جدیدش خوشم نمیاد:(بابا گرز باید خاکستری باشه.یه جوری یه حس بدی بهم دست میده وقتی می بینم.امیدوارم زیاد اینجوری نباشه.آخه من نمیدونم سیاره ایی که در خطر نابودی هست از کجا انقدر گل و گیاه داره توش در میاد:biggrin1:
حالا مگه چقدر گل و گیاه دیدی که اینو میگی؟؟ احیانا منظورت همون دو تیکه گله که تو کشتی هست؟:eek:

اون چنتا بوته و سبزه هم نزدیکی آشیانه هستن...
یه قسمت بازی که اصلا همش خاکستره یعنی نابود شده...
باید تنوع باشه یعنی هم رنگی داره هم خاکستری محض.یک شهره
که کل آدما و همه چیز داخلش به خاکستر تبدیل شده باید داخل اون تریلر و عکسا دیده باشین.

کدوم گل و گیاه رو میگی..؟ ما که به جزء دوتا گلدون کاکتوس چیزی ندیدیم..

اصلا جو بازی تغییر نکرده فقط یکم رنگ بندی بعضی مراحلش رو روشنتر کردن که دیگه کسی بهانه نگیره..

دوستان به غير از اون تريلر Brothers to the end هيچ چي ديگه نيست كه ببينيم ؟!

خدايي هنوز تو كفم ! هر چند روز يه بار ميبينمش ...

---------------------

ويرايش : راستي يه سوال خيلي مهم : كسي ميدونه اين آهنگي كه تو تريلر بازي ميخونه كيه ؟ ( اولش ) - عجب صدايي - عجب موزيكي ...

خوانندش كيه ؟ .... Dont Cry

آخرین ویرایش:
ويرايش : راستي يه سوال خيلي مهم : كسي ميدونه اين آهنگي كه تو تريلر بازي ميخونه كيه ؟ ( اولش ) - عجب صدايي - عجب موزيكي ...

خوانندش كيه ؟ ....
HERON BLU BY SUN KIL MOON:biggrin1:

آخرین ویرایش:
این دموی E3 هم که هیچی شاتگان نداشت بابا همش لنسر و جنگولک بازی :biggrin1:
بعد از اینکه دمو رو بازی کردن کلیف قبل رفتن گفت یک مد جدید به اسم beast اضافه شده یا من اشتباه شنیدم؟ چی چی هست مدش چیز خاصیه؟

این دموی E3 هم که هیچی شاتگان نداشت بابا همش لنسر و جنگولک بازی :biggrin1:
بعد از اینکه دمو رو بازی کردن کلیف قبل رفتن گفت یک مد جدید به اسم beast اضافه شده یا من اشتباه شنیدم؟ چی چی هست مدش چیز خاصیه؟

مد Beast رو معرفی کردن ولی اطلاعاتِ دقیقی منتشر نشد (شُد؟).
به نظرم شبیه به Horde بشه با این تفاوت که ما Locust باشیم و دشمنان Lambent ها :biggrin1:.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or