Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

دوستان لوکاستهای نسخه های قبلی جذابتر نبودن !؟ من نمی دونم چرا با این لوکاستها و اینکه به جای خون آتش رو جایگرین کردن حال نمی کنم !!!

دوستان لوکاستهای نسخه های قبلی جذابتر نبودن !؟ من نمی دونم چرا با این لوکاستها و اینکه به جای خون آتش رو جایگرین کردن حال نمی کنم !!!

این جدیدا دیگه لوکاست نیستن ! اسمشون لمبنت هست که با برخورد اون مایه زرد رنگ امولسیون ( درست نوشتم ؟! :d) به لوکاست ها تبدیل میشن !
بعدشم دیگه 2 نسخه لوکاست بود ! این نسخه هم اگه لوکاست ها بودن یکم تکراری میشد به نظرم !

خوب بالاخره دیروز بازی رو تموم کردم ! :دی
سری رو خوب شروع کردند و خوب هم تموم کردند ؛ این نسخه هم با وجود کارگردانی بسیار عالی و صحنه های سینماتیک لذتبخش و گیم پلی سریع و هیجانی، تونست موفقیت های نسخه های گذشته را تکرار کنه ...
اما بازی نسبت به نسخه های قبلی آسانتر شده بود و گیمر را در طول بازی آنچنان به چالش نمی کشید چیزی که در نسخه ی اول خیلی به چشم می آمد و در نسخه ی دوم هم تا حدودی وجود داشت .
در هر حال دلم برای این داستان همواره تنگ خواهد شد ...

دیروز بازیو رو insane تموم کردم.اونقدرا هم سخت نبود:dالبته من super active reload رو فعال کرده بودم اسون شده بود مخصوصا باس اخرش که فقط یه بار مردم:d
راستی.کسی لینک دانلود اهنگ ice-t که واسه گیرز خونده بود داره؟اگه دارین بزارین فیض ببریم ثواب داره:d

با سلام
یک تنه insane رو با mutator تموم کردی یا با کسی؟آخه من تازه با 2 تا mutator . هم active reload و هم big explosive فقط تونستم قسمت shadow raam رو تموم کنم و اون یکیو نتونستم.البته این big explosive بیشتر بازیو سخت کرده بود تا آسون!چون وقتی یک ticker به 3 متریت مرسید باید فرار میکردی.هر گلوله ی boom shot هم به همین شکل و کلا هر چی که انفجار داره.
حالا یک سوال:برای آزاد کردن mutator ای که مشت ها رو قوی میکنه باید wrecth های داخل horde رو با مشت زد یا با گلوله هم میشه؟اصلا کدی نداره که اینارو آزاد کنه؟

با سلام
یک تنه insane رو با mutator تموم کردی یا با کسی؟آخه من تازه با 2 تا mutator . هم active reload و هم big explosive فقط تونستم قسمت shadow raam رو تموم کنم و اون یکیو نتونستم.البته این big explosive بیشتر بازیو سخت کرده بود تا آسون!چون وقتی یک ticker به 3 متریت مرسید باید فرار میکردی.هر گلوله ی boom shot هم به همین شکل و کلا هر چی که انفجار داره.
حالا یک سوال:برای آزاد کردن mutator ای که مشت ها رو قوی میکنه باید wrecth های داخل horde رو با مشت زد یا با گلوله هم میشه؟اصلا کدی نداره که اینارو آزاد کنه؟

خودم تنها فقط با active reload.جواب سوالت هم اینه:باید تو بخش beast با wrech صد نفرو بکشی.

دوستان در ابتدای بازی وقتی از زندان میام بیرون و میرم به انتهای راهرو ، میرم به توهمات و جلوم یکسری تصاویر غیر قابل تشخیص و مات هست . دیگه از اونجا به بعد کاراکتر نه تکون میخوره و نه میتونم کاری کنم که بازی ادامه پیدا کنه . مشکل چیه و تا حالا کسی واسش پیش اومده ؟ با تشکر

دوستان در ابتدای بازی وقتی از زندان میام بیرون و میرم به انتهای راهرو ، میرم به توهمات و جلوم یکسری تصاویر غیر قابل تشخیص و مات هست . دیگه از اونجا به بعد کاراکتر نه تکون میخوره و نه میتونم کاری کنم که بازی ادامه پیدا کنه . مشکل چیه و تا حالا کسی واسش پیش اومده ؟ با تشکر

بازیو نصب کن.اگه ارور داد گفت دیسک کثیفه باید دیسکتو عوض کنی.

هارد ندارم . بازی رو تازه خریدم . دستگاه رو هم همون موقع اپدیت کردم . خدشه ای به دیسک بازی وارد نشده . فقط توی اون صحنه 30 دقیقه هم صبر کنی این خراب شدن و ساخته شدن ساختمون ها توی هاله ای از مات بودن تصویر تموم نمیشه . هر کاری کردم ، از سیو دوباره ریلوود کردم و... اثر نکرد . از این جهت پرسیدم گفتم شاید واسه کسی پیش اومده باشه و راه برطرف کردنش رو بدونه . ممنون

ofedzikr7u441phxf5le.jpg

آخرین ویرایش:
سلام دوستان من این بازی رو گرفتم. دیسک هم سالمه و تمیزه . فقط همون اول بازی که ارم مایکروساقت و اپیک رو نشون میده بعدش تصویر سیاه میشه و دیگه همینطوری باقی میمونه. کسی راه حلی نمیدونه؟:(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or