Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

امروز بازی رو گذاشتم یه تستی بزنم چجوریاست . فوق العاده بود یه کله 4 ساعت بازی کردم . اصلا باورم نمیشد انقدر شاخ باشه

من سر شماره ی دوم حالم گرفته شد و اصلا با بازی حال نکردم . فکر نمیکردم شماره 3 دوباره بترکونه . هم طراحی مراحل بهتر شده هم روند بازی درگیرانه تر و هم مبارزات قشنگ تر . شماره دوم تو همه ی اینا ضعف داشت . به نظر میاد بهترین نسخه ی سه گانه باشه

تفاوت سلیقه ها هم که میگن همینجاست چند تا پست بالاتر با شماره 2 حال کرده بودن . اینم نظر ماست :d
اینکه از کدوم شماره بیشتر لذت بردیم یه بحث دیگه ـست ، GEOW 3 از همه لحاظ نسبت به شماره های قبل پیشرفت کرده مخصوصاً اکشن بازی که خیلی قوی تر شده ، من منظورم فقط طراحی مراحل بود که احساس کردم نسبت به شماره های قبل پسرفت داشته همین :d

• Like
Reactions: ston cold
فقط طراحی مراحل بود که احساس کردم نسبت به شماره های قبل پسرفت داشته همین :d
در این مورد مقایسش به شماره دومش خیلی سخته ولی بنظرم این شماره خیلی بهتر بود و تنوعش بیشتر بود و همش زیر زمین و اینا نبود :d
در کل خیلی خفنتر بود در همه لحاظ:d
من هنوز یه چپتر آخره بازیو بعد دوماه بازی نکردم :d نمیدونم چرا حسش نمیاد تمومش کنم آخرشو فهمیدم دیگه حسش کلا خوابید :d

من چند وقت پیش فقط فرصتی دست داد با کنسول اقوام چند ساعت بازی کردم (یادم نیست تا اکت 2 یا 3 رسیده بودم فکر کنم)
اوایل بازی اکشن بیش از حد و ترکیدن دشمن ها (که دیگه اسمشون هم یادم نیست!) مقادیری روی اعصابم بود. همینطور دشمن هایی که از هر سوراخشون یک چیز دیگه سبز میشد. در کل واسه من یک مقدار بیش از حد فانتزی بود. کمی جلوتر که دوستان منفجر شونده منقرض شده و لوکست های دوست داشتنی ظاهر شدن اوضاع بهتر شد!
گرافیک هم پیشرفت خیلی خوبی داشت.
در کل این تجربه نصفه و نیمه لذت بخش بود ولی هنوز باید خیلی چیزها روو میکرد تا به جایگاه شماره 1 در قلب من نزدیک بشه! :d
بازی در حالت 3D هم هیچ چیز خاص و هیجان انگیزی اضافه نمیکرد.
لایوش رو هنوز نچشیدم، مگر اینکه اون یه حالی بده، که گویا اون هم با کانکشن های ما مشکلاتی داره و نمیشه مثل گذشته راحت با دوستان اجنبی مرتبط شد.

من چند وقت پیش فقط فرصتی دست داد با کنسول اقوام چند ساعت بازی کردم (یادم نیست تا اکت 2 یا 3 رسیده بودم فکر کنم)
اوایل بازی اکشن بیش از حد و ترکیدن دشمن ها (که دیگه اسمشون هم یادم نیست!) مقادیری روی اعصابم بود. همینطور دشمن هایی که از هر سوراخشون یک چیز دیگه سبز میشد. در کل واسه من یک مقدار بیش از حد فانتزی بود. کمی جلوتر که دوستان منفجر شونده منقرض شده و لوکست های دوست داشتنی ظاهر شدن اوضاع بهتر شد!
در کل این تجربه نصفه و نیمه لذت بخش بود ولی هنوز باید خیلی چیزها روو میکرد تا به جایگاه شماره 1 در قلب من نزدیک بشه! :d
لایوش رو هنوز نچشیدم، مگر اینکه اون یه حالی بده، که گویا اون هم با کانکشن های ما مشکلاتی داره و نمیشه مثل گذشته راحت با دوستان اجنبی مرتبط شد.
محمد جان اگه بخوای بدونی اصل بازی از Act 4 شروع میشه:دی یعنی کلا از این رو به اون رو میشه. پیشنهاد می کنم هرجور شده یه 360 جور کنید و بازی رو تموم کنید:دی منم برام گیرز 1 تا قبل اینکه 3 رو تموم کنم بهترین در سری بود اما 3 برام شد بهترین و اصلا انتظار نداشتم یه همچین شاهکاری ساخته باشن. پیشرفت بازی در همه زمینه ها فوق العاده است جوری که خودتونم تعجب می کنید:دی
خلاصه که از ما گفتن بود:دی

آخرین ویرایش:
من امروز بازی رو تموم کردم ، متاسفانه اصلا اون حالی که شماره ۲ داد نداد نمی دونم چرا !
گرافیک بازی هم انتظار خیلی بیشتری داشتم با تعریف های دوستان اولش خورد تو ذوقم مخصوصا طراحی صورتشون ولی یادم وقتی نسخه ۲ رو اون موقع بازی میکردم چشام ۴ تا شده بود...

• Like
Reactions: ston cold
در این مورد مقایسش به شماره دومش خیلی سخته ولی بنظرم این شماره خیلی بهتر بود و تنوعش بیشتر بود و همش زیر زمین و اینا نبود :d
در کل خیلی خفنتر بود در همه لحاظ:d
من هنوز یه چپتر آخره بازیو بعد دوماه بازی نکردم :d نمیدونم چرا حسش نمیاد تمومش کنم آخرشو فهمیدم دیگه حسش کلا خوابید :d
ببین تنوع ـش کاری ندارم بحثم سره اینکه سری گیرز از لحاظ طراحی مراحل همشه جزو عناوین unique به حساب میامد ، نه خوب ، نه متوسط !!! یه دور مراحل گیرز 2 تو ذهنت مرور کن مرحله تو شکم هیولا ، مرحله ایی که میرفتی تو مقر لوکاست ها با معماری متحیر کنندش ، یا اون مرحله ایی که رو قایق باید اون هیولا میکشتی و...... کلاً به هر مرحله که میرسیدی قیافت به یه شکل درمیامد :d یه جا فکت میخورد زمین یه جا چشمهات چهارتا میشد :d

نمی دونم شاید طراحی مراحل بینظیر شماره اول و دوم انتظارت منو خیلی بالا برده بود ولی در هر صورت بنظر من گیرز3 از لحاظ هنری در سطح شماره های قبلی خودش نبود ، مخصوصاً وقتی این ایرادات بیشتر به چشم میاد که میبینی بر عکس اکثر عناوین قسمت مولتی کیفیت به مراتب بهتری نسبت به سینگل داره و این نشون میده که اپیک یه مقدار تو این زمینه کم کاری کرده ، کی بدش میامد یه مرحله مثل مپ mercy تو کمپین میدیدم !

ولی خوب تو بقیه قسمت ها از گیم پلی بگیر تا داستان بیشرفتش محسوس بود و بدون شک بهترین شماره هست.

دقیقا منم وقتی دوباره اون لوکوست ها رو دیدم کلی خوش حال شدم کلی خدا رو شکر کردم.:d

این تریلر raam shadow ببینید فوق العادست . . .
کنترل جنرال رم چه حالی بده :d

چی میشد دو تا مرحله مثل این تو مد داستانی میذاشتن !!

این تریلر raam shadow ببینید فوق العادست . . .
کنترل جنرال رم چه حالی بده :d

چی میشد دو تا مرحله مثل این تو مد داستانی میذاشتن !!
خب این مراحل مربوط به قبل از نابودی شهر ها بوده که وقتی act1 کنترل کول بدست میگری شهری که وسط تابستون نابود و متروک شده و هوای ابری و غبار الوده رو به رو میشی که محیطش متفاوت از شمارهای قبل جالب تره...

یا خدا عجب چیز خفنی بود این تریلر ! اون Hammer Of Dawn چقدر جالب شده بود ! کلا صبرمون شدیدا کاهش یافت برای این DLC :d
این Barrick خیلی باحال است . Alicia هم اصلا به قشنگی عکس ها نبود ! Tai هم که همه جا قشنگ است :d
RAAM هم که جای خود دارد !

لامصب ابهتش آدم میگیره :d
image_gears_of_war_3-17864-2017_0003.jpg
حیف که نمی تونم دان کنم !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or