Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

آقا من گیر کردم:d

همونجا که یه برج هست و این جونوره که با چشماش نور میده و ما رو میسوزونه بعد این پدر مارکوس میره تو همون برجه و ما باید بیرون اون ازش مراقبت کنیم بعد این جونوره هی میره میچسبه به این برجه و داره اونو میخوره منم با اون تفنگ که از آسمون آتیش میباره رو سرش میزنمش جدا میشه بار بعد که میچسبه دیگه میره داخل و پدر مارکوس رو میسوزونه باید حتما بزنمش یا راه خاصی داره؟

ممنون
سلام دوست عزیز اونجاش که خیلی اسونه کلا اسونه داداشم با اون تفنگه هست میزنه اتیش میگیره با اون دقیق 2 بار اگه اشتباه نکنم بزنی میوفته از بج پایین همین موفق باشی داداش

سلام دوست عزیز اونجاش که خیلی اسونه کلا اسونه داداشم با اون تفنگه هست میزنه اتیش میگیره با اون دقیق 2 بار اگه اشتباه نکنم بزنی میوفته از بج پایین همین موفق باشی داداش
البته اگر رو insane بازی کنی قشنگ پوست آدم کنده میشه:dواقعا اشکم در اومد رو insane تا تونستم بکشمش.

البته اگر رو insane بازی کنی قشنگ پوست آدم کنده میشه:dواقعا اشکم در اومد رو insane تا تونستم بکشمش.

سلام دوست عزیز منم اتفاقا رو insane رفتم داداشم خوب ولی بعد چندین بار مردن اخر موفق شدم به هلاکت برسونم این اجنبیو دوست عزیزم یه چی دوست عزیز ماشالله شماکه اینقد تو بازی سنتر فعالین چرا نام کاربریتون این اسمه از دستم ناراحت نشینا ولی اخه ما ایرانی هستیم چرا نزاشتین ایران چرا ... اینو گذاشتین من کلا بدم میاد عامل بدبختبه ماست اینا باز معذرت برام سوال بود چرا نام کاربریتونو این انتخاب کردین موفق باشین داداش [/B]

دوستان بازي براي منم همون اول بعد از نشون دادن لوگوي اپيك و مايكروسافت سر لودينگ اول همش گير ميكنه
مشكل از ديسك نيست چون دوستم با همين ديسك بازي ميكنه
هر دومونم اركيد جسپر داريم

این مشکل واسه منم وسطهای بازی به وجود اومد اگه هارد رو دستگات بستی بازش کن اگرم بازی رو ریختی رو هارد پاکش کن حل میشه.
این مشکل واسه منم بعضی وقتا سر لودینگ اول بازی پیش میاد و صفحه سیاه میشه ولی اگه بره تو بازی دیگه وسط بازی مشکلی پیش نمیاد و راحت میشه بازی کرد(البته نه همیشه).
من اسلیم 250 گیگ دارم یعنی اگه بازیو از هارد پاک کنم و از دیسک بازی کنم دیگه این مشکل پیش نمیاد؟

Tai عشق خودم ! چه جیگری شده لامذهب !

Alicia Valera عشق جدیدم . So Hot :d

Minh :|

Micheal Barrick ! دوستش میداریم

General RAAM ! شدیدا دوستش میداریم !

Theron Elite !

کاراکترهای جدید بازی که 12 دسامبر میان . یکی از یکی بهتر .البته الان در قسمت Option قابل مشاهده هستن اما گفتم عکس بگیرم بذارم ببینین ! آماده باشین کلا :d

دوستان من بازی رو گذاشتم گفت باید آپدیت کنی ، از سایت خود ماکروسافت رفتم اپدیت کردم اما الان نه بازی انجام میشه نه ارور میده صفحه یه لحظه سیاه میشه برمیگرده به صفحه اصلی xbox
یه بار برای L.A. NOIR سخت افزاری هم آپدیت کردم الان باید چیکار کنم؟

واقعاً موندم تو کار اپیک ، این چه طراحی هنری آخه !! زمین تا آسمون با شماره های قبلی فرق و در عین حال افت کرده ...

غیر مرحله زیر دریا بقیه مراحل ـش اصلاً چنگی به دل نمیزد !!

واسه نمونه یکی از عکس های مارکوس تو شماره سوم رو با نسخه دو جا به جا کردم :
32684522963290172583.jpg
خداییش اگه طراحی مراحلش مثل شماره دوم بود طوفان به پا میکرد ....

واقعاً موندم تو کار اپیک ، این چه طراحی هنری آخه !! زمین تا آسمون با شماره های قبلی فرق و در عین حال افت کرده ...

غیر مرحله زیر دریا بقیه مراحل ـش اصلاً چنگی به دل نمیزد !!

واسه نمونه یکی از عکس های مارکوس تو شماره سوم رو با نسخه دو جا به جا کردم :
32684522963290172583.jpg
خداییش اگه طراحی مراحلش مثل شماره دوم بود طوفان به پا میکرد ....
مصطفی جان میشه یکم بیشتر توضیح بدین در مورد طرحی هنری نسخه ی 3 ؟؟ یعنی در چه زمینه هایی پسرفت داشته طراحی هنریش؟
چون من نسخه ی 3 رو هنوز بازی نکردم ولی 1 و 2 رو بازی کردم.
هر حرفی که اینجا بزنید بعدا در دادگاه بر علیهتون استفاده نخواهد شد. :دی خیالت راحت :دی

مصطفی جان میشه یکم بیشتر توضیح بدین در مورد طرحی هنری نسخه ی 3 ؟؟ یعنی در چه زمینه هایی پسرفت داشته طراحی هنریش؟
چون من نسخه ی 3 رو هنوز بازی نکردم ولی 1 و 2 رو بازی کردم.
هر حرفی که اینجا بزنید بعدا در دادگاه بر علیهتون استفاده نخواهد شد. :دی خیالت راحت :دی
منظور واضحِ چطوری واضح ترش کنم ؟؟:d

میگم گرافیک هنری شامل : طراحی مراحل و فضاسازی ، رنگ بندی و کنتراست ، انتخاب تکسچر و......... تو شماره سوم نسبت به شماره اول و دوم افت کرده .

نمونه هم که گذاشتم اینم یکی دیگه :
74421503004838860915.jpg
تازه حساب کن که گیرز 2 با انجین قدیمی آنریل ساخته شده، یعنی اگه با این نسخه آپدیت شده که تو نسخه سوم قدرت ـش رو به وضوح دیدم یه همچین لوکیشن هایی طرحی میکردن کف خون قاطی میکردیم :d

دوستان من بازی رو گذاشتم گفت باید آپدیت کنی ، از سایت خود ماکروسافت رفتم اپدیت کردم اما الان نه بازی انجام میشه نه ارور میده صفحه یه لحظه سیاه میشه برمیگرده به صفحه اصلی xbox
یه بار برای L.A. NOIR سخت افزاری هم آپدیت کردم الان باید چیکار کنم؟

دوستان محبت میکنید یک جوابی هم به من بدید ممنون

امروز بازی رو گذاشتم یه تستی بزنم چجوریاست . فوق العاده بود یه کله 4 ساعت بازی کردم . اصلا باورم نمیشد انقدر شاخ باشه

من سر شماره ی دوم حالم گرفته شد و اصلا با بازی حال نکردم . فکر نمیکردم شماره 3 دوباره بترکونه . هم طراحی مراحل بهتر شده هم روند بازی درگیرانه تر و هم مبارزات قشنگ تر . شماره دوم تو همه ی اینا ضعف داشت . به نظر میاد بهترین نسخه ی سه گانه باشه

تفاوت سلیقه ها هم که میگن همینجاست چند تا پست بالاتر با شماره 2 حال کرده بودن . اینم نظر ماست :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or