Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
خوب تبریک میگم.من هم دوست داشتم نسل بعد نسخه بعدی عرضه بشه ولی مهم نیست.چون فکر نکنم این ای پی سه گانه باشه و دست از سرش برداشته نمیشه!:D

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
پیشرفت از دید سازندگان این بازی یعنی گرافیک.با شماره 1 یه انقلابی ایجاد کردن.همه چیز بازی جدید بود و یه جورایی خیلی بازی های دیگه از اون بازی ایده گرفتن. ولی دیگه این انقلاب رو نمیتونن ایجاد کنن. شاید بتونن بهترش کنن ولی دیگه چیز جدیدی نمیتونن بدن.فوقش یکمش رو ببرن زیر آب یا به جای کرم مثلا گودزیلا بزارن!! ولی همونه.این چیزایی که گفتم از نظر من واسه 2 بودش.هر چند هنوز عالی بود. ولی ...امیدوارم تو 3 یکم تغییر بدن.اینکه مشلا 1 مرحله تو کرم باشه یا سوار یه جونور بشی تغییر نیست. یه کم اگه تو محیط هم تغییر باشه بد نیست. رنگ آمیزی همه مراحل بازی یه جور بود. قرمز یا سیاه یا قهوه ای همش تو این مایه ها بود.مثلا اگه سبز هم بود سبز پر رنگ بود! نمیدونم چرا علف باید سبز پر رنگ باشه!نمیگم بد بود.خوب بود.ولی تو قسمت 1 نه تو 2.تو 2 مثل همون 1 بودش شایدم بهتر ولی تازگی نداشت.گرافیک عالی بود. ولی تکراری.مطمئن باشید اگه alan wake همون جوری باشه که حدس زدی میشه حالا حالاها بازی های دیگه باید خودشونو بکشن تا به این بازی برسن.یه جورایی مثل قسمت اول geow.هر چند سبکشون متفاوته.ولی انقلاب تو صنعت بازی ربتی به سبک نداره.alan کلا کلاس بازی هارو میبره بالا و دیگه همه چیز با alan مقایسه میشه. حتی تا چند سال

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
بازی 2011 میاد چرا حالا تایپیکشو زدین...:laughing::-"
حاجی God Of war 3 هم الان اومد اما تاپیکش سال 2008 زده شد
خیلی خبر خوبی بود بسی خوشحال شدیم.
شماره دو بازی یه کم هوش مصنوعی های دشمن مشکل داشت امیدواریم در این شماره برطرف بشه

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اولین تیزرش منتشر شد که وحشتناک زیباست. از دست ندید.
هنوز برای دانلود قرار نگرفته که اگر گرفت لینک میزارم.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
بدبختانه من که فعلا نمیتونم ببینم. دوستان اگه دانلودیش رو پیدا کردید لینکش رو لطف کنید.
===
بلزینسکی هم گفته که بازی احتمالا روز 8 آپریل 2011 عرضه خواهد شد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر