Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
بله نگران نباشید مشکل شما با اپدیت فریمور قابل حله اگر خودت نمیتونی اپگرید کنی با ده تومن بده واست ردیفش کنن

من نمیدونم این چه رفتار بچه گانه ای هستش میرن بازی اورجینال میخرن روش اسم یوزر میزارن میان اینجا عکسشو اپلود میکنن
که چی مثلا فخر فروشی میکنید
حالا رفتی از جیب بابا جون اورجینال خریدی بهت جایزه میدن یا پست حسرت بچه های دیگه رو میخونی لذت میبری؟
سلام دوست من کسی هدفش فخر فروشی نبوده بلکه هر کسی که میگفت بازی رو خریده روی بازی اسم آیدیش رو مینویسه که نشون بده واقعا خریده و دروغ نگفته مگر نه مطمئن باشید دلیلش اصلا فخر فروشی نیست !!!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
همم، انگار مولتی برای کسائی که سرعت پائین دارن قطعه ...

Effects2.bmp.jpg

این یارو رو یکی بگیره الان سکته میکنه خب :( اعصاب نداره :D.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
خُب امروز هم بازی ما رسید و 5 ساعتی حدودا بازی کردم البته فقط آنلاین بازی کردم حالا یا با Bot یا با بچه ها ! فوق العادست ! سرعت بازی رو افزایش دادن بازی نرم تر شده و هیجان بازی 2 برابر ! شاهکار به تمام معنا.همه چیز در بهترین حالت به سر میبره ! گرافیک گیم پلی صداگذاری هیجان بازی همه چیز !
واقعا بی نظیره ! بهترین تجربه ی من تو این سری بوده !

• Like
Reactions: Fëanor

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
به سلامتی ما هم امروز رفتیم یه 360 اسلیم خریدیم.با یک اکانت یک ساله،درایوش هم کپی خور نکردم.میخوام با خیال راحت برم لایو بترکونم.آخر شب هم بازی میرسه دستم.مطمئن باشید پوست همتون رو میکنم:d

ولی لامصب این اسلیم هم چقدر خوشگله و هم چقدر سبکه.خیلی خیلی خوشگله>:d

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
به سلامتی ما هم امروز رفتیم یه 360 اسلیم خریدیم.با یک اکانت یک ساله،درایوش هم کپی خور نکردم.میخوام با خیال راحت برم لایو بترکونم.آخر شب هم بازی میرسه دستم.مطمئن باشید پوست همتون رو میکنم:d

ولی لامصب این اسلیم هم چقدر خوشگله و هم چقدر سبکه.خیلی خیلی خوشگله>:d
مبارکس باشه>:d

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
خوب بازی بعد از کلی انتظار دستمون رسید.
در تاییید حرفهای دوستان واقعا بازی گیم پلی نرمی پیدا کرده باید بگم فوق العادس:x
گرافیکش پیشرفت کرده. هر چی بگم کمه .
پیش بسوی مولتی...............

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
کلیفی عجب چیزی ساخته :D دقیقا بازی همونطوری که دوست داشتم شده، اکشن سریع تر و نفس گیرتر. گرافیکش هم که جای هیچ حرفی باقی نمی گذاره :D فعلا به لایو دسترسی ندارم ولی ایشالا به زودی اونو هم ردیف میکنم :D فقط این دفترچه بازی چرا اینقدر فقیره؟ :-/ :D

• Like
Reactions: Fëanor

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر