Gears of War 2

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه

این هم تاپیک اختصاصی این شاهکار :love:

نیمچه اطلاعات منتشر شده از این قراره:

کنفرانس مایکروسافت هم با حضور CliffyB (به همراه اسلحه معروف GOW) و نمایش تریلر کوتاهی از Gears of war 2 به پایان رسید.(البته بدون نشان دادن هر گونه actual gameplay footage از بازی)
به جز تاریخ عرضه بازی برای نوامبر 2008 و انحصاری بودن ان برای Xbox 360 انچنان اطلاعات خاصی از بازی مشخص نشد.
Epic هم یک ویدیو از تغییرات تازه صورت گرفته Unreal Engine برای اجرا روی xbox 360 نشان داد که به نوعی نسخه اپدیت شده این انجین محسوب میشه.

داستان بازی از جایی که شماره قبل پایان یافت شروع میشود.
شخصیت های جدیدی در بازی حضور دارند.
گرافیک تقویت شده . بازی دارای مراحل جدید و جذابتر از قبل میباشد.
Marcus Fenix و گروه Delta Squad در بازی حضور دارند.
سیستم جان در بازی بهبود یافته.
و بازی توسط Microsoft در November 2008 عرضه میشود.

پیروز و بهروز باشید

• Like
Reactions: aliatlas

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,958
نام
آریا
فریدون مطمئن بودم همین امروز تاپیکشو میزنی !
----------
دوستان حتمآ برن اون ویدئوی نسخه ارتقا داده شده Unreal Engine 3 رو ببینن. ( فکر کنم نیما توی تاپیک GDC هم گذاشته بود )
در مجموع فیزیک خیلی توی این نسخه بهتر شده. توی اون ویدئو عناصری از فیزیک رو نشون میده که یه جورایی خنده داره ! ( مسخره نمیکنم ! خودتون ببینین میفهمین ) ولی درکل عالیه. از اون طرف تخریب در و دیوار هم خیلی خوب کار شده و اگه توی نسخه نهایی GeOW 2 همچین چیزی که توی این ویدئو بود باشه عالی میشه. از اون طرف یکی از مشکلاتی که من با GeOW داشتم هم از بین رفته. توی نسخه قبلی خیلی جاها به آب که تیر میزدیم یه فحش هم بهمون نمیداد و به روش نمیاورد ولی توی این ویدئو علاوه بر اینکه کیفیت آب فوق العاده هست , تآثیرپذیریش هم حرف نداره. هم در موقع تیراندازی و هم در موقع راه رفتن توی آب خیلی زیبا عمل میکنه.

راستی یدونه Gamerpic و یدونه Theme هم توی Live برای این بازی اومده.

آخرین ویرایش:

Amir360

کاربر سایت
May 8, 2007
96
نام
Amir
فريدون تو قبل اين كه بازيا تاييد شن تاپيكشونو ميزني!:eek::p(شوخي):-"
اومدم تاپيك بازي رو بزنم ديدم فريدون ترتيب كارو داده.
بد جور منتظرشم.
افرادي كه تريلرشو دارن لطفا در صورت امكان 3gp كننش بزارن واسه دانلود.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
دوستان حتمآ برن اون ویدئوی نسخه ارتقا داده شده Unreal Engine 3 رو ببینن.
ُ

SD
HD
اینجا هم صفحه مخصوص این بازی ست در Xbox.com که میتونید اطلاعات و Wallpaper های بازی رو ببینید. فوق العاده نیست ولی از هیچی بهتره ;).
افرادي كه تريلرشو دارن لطفا در صورت امكان 3gp كننش بزارن واسه دانلود.
اگر میخوای کیفیت رو ببینی این راهش نیست.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
درود ب همه

این هم تاپیک اختصاصی این شاهکار :love:

نیمچه اطلاعات منتشر شده از این قراره:

کنفرانس مایکروسافت هم با حضور CliffyB (به همراه اسلحه معروف GOW) و نمایش تریلر کوتاهی از Gears of war 2 به پایان رسید.(البته بدون نشان دادن هر گونه actual gameplay footage از بازی)
به جز تاریخ عرضه بازی برای نوامبر 2008 و انحصاری بودن ان برای Xbox 360 انچنان اطلاعات خاصی از بازی مشخص نشد.
Epic هم یک ویدیو از تغییرات تازه صورت گرفته Unreal Engine برای اجرا روی xbox 360 نشان داد که به نوعی نسخه اپدیت شده این انجین محسوب میشه.

داستان بازی از جایی که شماره قبل پایان یافت شروع میشود.
شخصیت های جدیدی در بازی حضور دارند.
گرافیک تقویت شده . بازی دارای مراحل جدید و جذابتر از قبل میباشد.
Marcus Fenix و گروه Delta Squad در بازی حضور دارند.
سیستم جان در بازی بهبود یافته.
و بازی توسط Microsoft در November 2008 عرضه میشود.

پیروز و بهروز باشید
دستت درد نکنه فریدون خیلی خوشحال شدم اخه دومین بازی که با 360انجام دادم همین بود واون موقع بود
که فهمیدم پای پی سی داشتم وقتم رو تلف میکردم کلا خاطره دارم از این بازی
2پیشنهاد هم دارم
1:فریدون رو مسئول این کار(بازکردن تاپیک بازیها)کنید واقعا کمترین کاریه که میشه براش کرد:cheesygri
2:این تاپیک رو میدرا لطف کنن بین تاپیک های مهم قرار بدن(بالاخره نمیشه که فقط قفل کنن):)(شوخی بود)

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
همه به دلشون صابون زده بودن که با Unreal Engine 4 ساخته میشه ولی مثل اینکه فعلا با همون unreal engine 3 دارن میسازن.
البته موتورش رو آپدیت کردن ولی فکر نکنم خیلی پیشرفت گرافیکی خاصی حاصل بشه.
...........................
شما رو ارجاع میدم به این تاپیک در مورد انتظارات ما از این بازی:biggrin1::
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=11829

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
همه به دلشون صابون زده بودن که با Unreal Engine 4 ساخته میشه ولی مثل اینکه فعلا با همون unreal engine 3 دارن میسازن.
البته موتورش رو آپدیت کردن ولی فکر نکنم خیلی پیشرفت گرافیکی خاصی حاصل بشه.

والا دوستانی که تریلر رو گرفته بودن از این اپدیت شدن موتور کلی تعریف کردن و گفتن خوب شده:)

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
478
نام
پوریا
توی این نیمچه دمو فکر کنم می خواد هوش مصنوعی دشمنارو نشون بده اگه اینقدر زرنگ باشن
خیلی باید سخت باشه
موفق باشید

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
دموی انجین جدید روی یوتیوب
بنظر من خیلی روی جزئیات فیزیکی روی این ادیت کار شده. مثلا قسمتی که تعداد زیادی از لوکها در حال دویدن هستن یک صفشون به یک مانع بر میخوره اما توسط جمعیت به داخل کشید میشه.(برعکس Gow 1)
گرافیک هم فقط Lighting درست شده بنظر من بد نبود سایه ها واقعی تر شدن.

ادیت: مثلا تریلر بازی

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
علی جون اون موقعه نه به بار بود نه به دار. الان تائید شده و ... . همین جا رو بچرخونیم بهتره :biggrin1:
اونجا بهتره! ببين كي گفتم بهت ...
هركي ببينه فكر ميكنه نيمده 3 صفحه رفتيم :biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه
این مطلب رو هم K1 جان تهیه و تنظیم کرده :love:.

b9d2u1.jpg

نکاتی که ما هم اکنون در مورد Gears of War 2 می دانیم!

- نسخه limited edition از این بازی ارائه خواهد شد که احتمالا شامل Art های مختلف از این بازی خواهد بود.
البته انتظارش را نداشته باشید که در November و به همراه بازی اصلی این نسخه را هم ببینید.

2comyjo.jpg

................................
- این بازی برای XBOX 360 به صورت exclusive خواهد بود.

در راستای جنگ بین کنسول ها , Gears of War 2 یک برگ برنده برای 360 خواهد بود و Fan Boy های 360 هم حتما از این بازی به عنوان یک نمونه درخشان از بازیهای 360 و حتی بین تمام کنسول ها یاد می کنند.

hugj7l.jpg

................................
- داستان Gears of War 2 تاریکتر و تیره تر از نسخه اولش خواهد بود!

هنوز جزئیات زیادی از بازی مشخص نشده ولی اگر با دقت به trailor ها نگاه کنیم نکاتی را می توانیم برداشت کنیم.به عنوان مثال در ابتدای trailer , مارکوس میگوید:"بعضی وقت ها تنها چیزی که می تونی ببینی مرگ هست.مرگ رو کاملا میشه در اطرافت ببینی و حس کنی.اون ما رو بالاخره از پای در میاره."
یا یک سرباز که فریاد می زنه:"Oh no! They're all dead! They're all dead, Sarge!"
و مارکوس میگه:"So you have to look it in the eye, and bare your teeth. God damn Locust. Sigh. It never ends"

hs0z7r.jpg

...............................
- در Gears of War 2 یک کاراکتر مهم زن به نام Maria حضور خواهد داشت.

در تریلر بازی , Dominic Santiago یا Dom در حالی که گریه می کند به مارکوس میگوید:"اگر اتفاقی برای من افتاد قول بده که دنبال Maria می گردی."
در همینجا وجود یک کاراکتر مهم زن و جدید در بازی تایید میشود.
..............................
- این بازی حتما مثل همیشه پر از خون خواهد بود و حتما surprise بزرگی برای همه خواهد داشت.

2aahjyc.jpg

چیزهایی که هنوز درباره Gears Of War 2 مشخص نشده است:

- هنوز مشخص نیست که به طور دقیق چه چیزهایی در نسخه limited edition بازی وجود خواهد داشت.
- تا چه وقتی این بازی برای 360 به صورت انحصاری خواهد ماند.

بدون شک این بازی برای pc هم عرضه خواهد شد ولی چه وقتی؟ , بهترین حدس یک سال بعد از عرضه آن روی 360 است یعنی November 2009
............................
- آیا داستان GOW 2 نسبت به نسخه اولش پیشرفتی خواهد داشت؟
- Maria کیست؟

آیا همسر Dom هست یا دوستش یا خواهرش؟ , حتی ممکن است که یک رابطه رمانتیک بین ماریا و مارکوس وجود داشته باشد!
- آیا حالت four-player co-op در این بازی وجود خواهد داشت؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر