Gears of War 2

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه
اقا در مورد این شاهکار و مخصوصا بخش Co op ش باید بگم، بیشتر از 5 بار تنها و 2 3 بار Co op بازی رو تموم کردم ولی هنوز عطشم برطرف نشده :love:. یه حس غریبی داره Gears of War، خلاصه هر چی که هست باشه، ما که اسیرشیم :biggrin1:.

پ.ن.
دقیقا مثل Ninja Gaiden ها که تا به امروز دارم انجامش میدم. :biggrin1:

GAME 0VER

کاربر سایت
Nov 29, 2007
395
نام
سعید
خوب یعنی من اگه مموری نداشته یاشم دیگه نمیتونم دو نفره بازی کنم طبق گفته ی شما حتما باید پروفایل ساخته باشیم دیگه مگه نه؟
حالا من که ممموری ندارم هنوز پس باید دونفره رو بی خیال بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
GOW 2 -- vs-- MGS 4

این بازی رقیب سر سخت متال گیر 4 برای کنسول Xbox 360 هست که هر دو میتونن از نامزدهای اصلی کسب عنوان بهترین بازی سال 2008 باشند .

938611_85533.jpg
2wrgo77.jpg

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
به نظر من زيباترين تيكه تريلر اين بود كه اهنگ منو اصلي GOW گذاشته ميشه و ماركوس ميگه بعضي وقتها تنها چيزي كه در اطرافتون ميبينيد مرگ هست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
این بازی رقیب سر سخت متال گیر 4 برای کنسول Xbox 360 هست که هر دو میتونن از نامزدهای اصلی کسب عنوان بهترین بازی سال 2008 باشند .

938611_85533.jpg
2wrgo77.jpg

فقط خدا کنه برای این که تو سال 2008 عرضه بشه و رقیبmgs باشه تو ساختش عجله نکنن

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
خواهشا بیخیال مقایسه و رقیب مقیب بازی بشید که الان تاپیک میشه چت روم، فن بوی های کارکشته عزیز اینجا رو اشغال میکنن :biggrin1:.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه
حالا که گفتن قراره مبارزات تن ب تن بیشتر و تاثیر گذارتر از قبل بشه، ای کاش یه فرم هم میزد این MGS تا بازیبازها میتونستن نظر و ایده هاشون رو بدن که بدون شک موارد جالبی هم درش پیدا میشد :biggrin1:. موافقید خودمون شروع کنیم :cheesygri

* اره کردن دونفره ( Cooperation in Chainsaw ). خیلی جذاب میشه وقتی یه لوکاست رو دونفره چه در Co op و چه در Single بشه این بلا رو سرش اورد. " تصورش رو بکن یه اره از جلو یکی از عقب، طرف میشه لوکاست چرخ کرده "
در Gears of War موقعیت های پیش میامد که من و داداشم همزمان به یه لوکاست میرسیدیم اما اکثر مواقع اون حالشو میبرد /:)

* روش Teamwork Chainsaw. این شیوه مخصوص موجودات بزرگ و بسیار قوی مثل " لومر" هاست. میدونید حتما، لومرها بیشتر از 2 متر قدر دارن و بهArmor فوق العاده قوی مجهز هستن و هیچ رقمه نمیشه Chainsaw شون کرد. ولی با این روش میشه:

نفر اول از دور به موجود تیر میزنه و بسرعت میره به سمتش، نفر دوم از پشت به لومر نزدیک میشه و با Chainsaw قسمت پشت زانوی پاها رو میبُره ( این قسمت Armor نداره ) بلافاصله بعد از اینکه لومر از روی ناچاری به زانو در امد نفر اول گردنش رو قطع میکنه.

--------------------------------------------------------

منتظر نظر دوستان هستیم :biggrin1:.

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
به نظر من geow به تنها چیزی که نیاز نداره گرافیک بیشتره !! به نظر من سازنده ها باید تمام وقتشونو بزارن برای گیم پلی و فیزیک و تخریب پزیری بازی:biggrin1:

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
نمیدونم تو بازی سنتر بود یا جای دیگه ولی یادم میاد یه جا خونده بود اول قرار بوده تو بازی تناب هم باشه مثلR6v بعد بیخیالش شدن:biggrin1: به نظر من اگه اونم تو دوش وارد کنن گیم پلی خیلی جالب تر و متنوع تر میشه
اها به نظر من قابلیت ارتقاع تفنگ هم اگه اضافه کننم دیگه نور الا نور میشه:biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Epic درباره Gears of War 2 صحبت می کند

در مصاحبه ای که با Tim Sweeney(صاحب کمپانی Epic) انجام شده است او گفته است که:" شماره بعدی بازی Gears of War از لحاظ فیزیک , نورپردازی و Rendering پیشرفت خواهد داشت."
" کار بر روی موتور(Unreal Engine 3) ادامه خواهد داشت و ما چند خاصیت و فاکتور اصلی را تا 2 سال دیگر به این موتور اضافه خواهیم کرد."
از Tim Sweeney درباره آینده Unreal Engine 3 سوال شده و او اینگونه جواب داده است :" ما درباره networking کارهای زیادی می توانیم انجام دهیم تا بازیکنان بیشتری را در یکجا جمع کنیم و بر روی فیزیک پیچیده بازی ها هم کار می کنیم."
"در حال حاضر ما interaction خوبی با وسایل نقلیه در بازی ها داریم ولی باز هم می توانیم کار بیشتری بر روی آن انجام دهیم.حتی ما می توانیم کارهای زیادی را در رابطه با انیمیشن انجام دهیم.هم اکنون ما می توانیم پیشرفت های زیادی را در مورد کاراکترهای انسانی و همچنین برهم کنش (interaction) آنها با محیط بازی را ایجاد کنیم."
Epic همچنین به نمایش درآمدن هر گونه Demo از بازی Gears of War 2 در مراسم New York Comic-Con در اواخر این ماه را , تکذیب کرد.
با تشکر از کیوان عزیزم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر