Gears of War 2

یادتونه وقتی یه تعدادی از لوکاستها رو میکشتین بعد از مردنشون یه ماده شیمیایی از بدنشون ترشح میشد؟یک قسمت هم بود که دام نزدیک این مواد شد و برد به دام گفت دست نزن به اونها.به نظرم این به جنگهای داخلیشون مربوط میشد چون فقط یه نوع خاصی از لوکاستها ازشون این مواد ترشح میشد!قضیه اون مواد چیه؟
عجب داستان پیچیده ای:biggrin1:

راستي چرا يه جا لوكاست ها داشتند هم ديگه رو مي كشتند ؟
بازم میگم مطمئن نیستم چون میخوام مثل GeOW 1 این یکی رو هم یه بار دیگه روی Insane برم این دفعه زیاد روی Cutscene ها و فیلمها تمرکز نکردم ولی تا جایی که فهمیدم اون لوکاستهایی که Lambent نام داشتن و کلآ یه حالت روشن و زرد رنگی داشتن , یا خاصیت زامبی مانند داشتن یا کلآ بر علیه لوکاستهای معمولی شورش کرده بودن. چون ملکه لوکاستها توی اون مرحله گاهی اوقات صداش میومد که میگفت اونها رو بکشین. مثل اینکه همه چیز زیر سر اون مواد مذاب هست که اینا رو تبدیل به Lambent میکنه و خاصیت انفجاری پیدا میکنن ! Wretch های انفجاری GeOW 1 یادته ؟ اونا هم Lambent بودن. Brumak بیچاره آخر بازی هم وقتی رفت توی اون مواد , تبدیل شد به Lambent و خاصیت انفجاری پیدا کرد که ازش سوءاستفاده کردن :دی احتمالآ توی GeOW 3 به این قضیه پرداخته میشه.

آنطور که فریدون گفت پس آدام اخطار داده بوده که لوکاستها حمله خواهند کرد. فکر کنم در ابتدا آدام مثل مارکوس عضوی از ارتش انسانها بوده ( با توجه به اینکه انسانه و اخطاری که گفته میشود. ) و سپس طی ماجرایی که مارکوس و دامینیک در موردش حرف زدند آدام به لوکاستها پیوسته :confused: البته همه اینها حدسه و باید حداقل 2 سال صبر کنیم:biggrin1:
خوشبختانه داستان انقدر خوب بوده که همه در موردش حرف میزنند:love:

بازم میگم مطمئن نیستم چون میخوام مثل GeOW 1 این یکی رو هم یه بار دیگه روی Insane برم این دفعه زیاد روی Cutscene ها و فیلمها تمرکز نکردم ولی تا جایی که فهمیدم اون لوکاستهایی که Lambent نام داشتن و کلآ یه حالت روشن و زرد رنگی داشتن , یا خاصیت زامبی مانند داشتن یا کلآ بر علیه لوکاستهای معمولی شورش کرده بودن. چون ملکه لوکاستها توی اون مرحله گاهی اوقات صداش میومد که میگفت اونها رو بکشین. مثل اینکه همه چیز زیر سر اون مواد مذاب هست که اینا رو تبدیل به Lambent میکنه و خاصیت انفجاری پیدا میکنن ! Wretch های انفجاری GeOW 1 یادته ؟ اونا هم Lambent بودن. Brumak بیچاره آخر بازی هم وقتی رفت توی اون مواد , تبدیل شد به Lambent و خاصیت انفجاری پیدا کرد که ازش سوءاستفاده کردن :دی احتمالآ توی GeOW 3 به این قضیه پرداخته میشه.

اره ديگه برد به ماركوس گفت ما **** رفتيم :biggrin1: بعد كه ميگه اين خاصيت انفجاري داره اينم ميگه پس ما بمب مون داريم. من يك تيكه ديگه رو هم نفهميدم ( جدا توجه زيادي به داستان مي كنم:biggrin1: ( چرا از اسمان شيشيه مي باريد ؟ )

با سلام
بازی خیلی خوب بود ولی نمیدونم چرا مثل شماره یکش بهم حال نداد!شاید به خاطر اینه که محیط های تنگ و تاریک را بیشتر دوست دارم.
فقط چند تا نکته برام از داستان پیش اومده که با اجازه تون عرض می کنم:
اول اینکه وقتی لوکاست ها انسان ها را زندانی می کردند با اونها چیکار می کردند؟تا حدی که تای خود کشی کرد و دام زنش را کشت!آیا این کار واقعا لازم بود؟آیا هیچ امیدی برای بازگشت اونها نبود؟

و اینکه وقتی دام زنش را کشت فقط چند ثانیه ناراحت بود و مثل اینکه یک بار سنگینی را از دوش خودش برداشته بود.چون که تا آخر بازی راحت و بدون عصبانیت جلو اومد و قبلش خیلی عصبانی بود.

دوم اینکه در اون آزمایشگاه یک سری لوکاست در محفظه بودند که به نظر می رسید به دست خود انسان ها ساخته شده باشند(مثل فیلم resident)

و در آخر اینکه به نظر می اومد پدر مارکوس طرف لوکاست هاست. و از اوجایی که ملکه (به نظر من انسان بود)
و در چند جای بازی وحتی در شماره یکش می گفت که حق با ماست و انسان ها نمی دانند که ما چرا جنگ می کنیم و این که این جنگ را انسان ها علیه خودشون راه انداختند.به نظر من بر عکس تفکر و روند بازی ما یعنی کاگ ها شخصیت منفی را داریم.درست مثل فیلم wanted که تا آخر فکر می کردند جز گروه خوب هستند ولی این طور نبود.منتظر داستان حتی از این هم عمیقتر در GeOW3 باشید.

آخرین ویرایش:
اره ديگه برد به ماركوس گفت ما **** رفتيم :biggrin1: بعد كه ميگه اين خاصيت انفجاري داره اينم ميگه پس ما بمب مون داريم. من يك تيكه ديگه رو هم نفهميدم ( جدا توجه زيادي به داستان مي كنم:biggrin1: ( چرا از اسمان شيشيه مي باريد ؟ )
اون شیشه نبود یک جور تگرگ بود که از اسمون میومد.

سلام
بالاخره بازی تموم شد هر چی قدر جلو میرفتم به عظمت بازی بیشتر پی میبردم و ارزو میکردم تموم نشه!
یه زمانی بهترین بازی که روی 360 بازی کردم bioshock بود ولی الان یه رقیب جدی واسش پیدا شد...
بی صبرانه منتظر شماره ی 3 ش هستم!

This Is Adam Fenix , Can Anyone Hear Me? What Have You Done??

:love:

خوب بالاخره منم شاخ غول را شکوندم و بازی را روی نرمال تموم کردم و مثل آریا جان:biggrin1: میخوام برم روی Insane بازی کنم :biggrin1::biggrin1:
اگه داستان یک روش کار میشد الان با یه داستان بسیار کاملتر طرف بودیم
ولی خوب انصافا با این که نکته مجهول بازیش زیاد داشت ولی راهی بود برای یک داستان قشنگ(انشالله)درGeow3
دقت کردین که مارکوس خان عاشق شدن :biggrin1::biggrin1:
وقتی آنیا جواب ندادن مارکوس بسیار ناراحت شد بعدم دومنیک اومد گفت Im Sorry :biggrin1:
بعد هم اون صحنه های غیر اخلاقی :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
یکی بگه آخه زن وسط زمین و هوا اونم تو میدون جنگ میخوای یه جوونا اغفال کنی؟
گرافیکشم خوب بود و مخصوصا خیلی سعی کرده بودن روی محیط ها مانور بدن و مدام هم صحنه ها عوض میشد تا گیمر احساس خستگی نکنه
نورپردازیشم خوب بود ولی خوب یه جاهایی یه نموره نور کم و زیاد میشد ولی در عوضش اسلحه ها به بهترین شکل طراحی شده بودن و همچنین لباس ها و چهره لوکاست ها و .... و مهمتر از همه خون :love: تلافی یه سری باگ ( مثل اینکه یهو وسط زمین و هواگیر میکردین و یا افت فریم در بعضی از صحنه ها) را در میاورد
گیم پلیش با وجود این که در روند اصلی نسبت به شماره یکش تغییر نکرده بود ولی برای جبران این امر انقدر چیز جدید (مثل انواع تفنگ ها و ...)به بازی اضافه شده بود که گیمر را میخکوب کنه ( البته همون شماره یکش بسیار گیم پلی جالبی داشت و هنوز هم وقتی بازی میکنی برای من به شخصه جدیده)
و صدا گذاری بهترین بهترین و بهترین قسمتش بود
صداپیشگی - موسیقی متن و کلا هر صدایی کاملا با دقت طراحی شده بود :biggrin1: و ...
منتظر نقد کامل این بازی باشید :biggrin1:

This Is Adam Fenix , Can Anyone Hear Me? What Have You Done??
بنا به اين جمله آدام فنيكس زندست و احتمالا تو شماره ي 3 بايد دنبال اون بگرديم.:biggrin1:
منتظر نقد کامل این بازی باشید :biggrin1:
به به!:love::love:
نويد جان. منتظر نقد Dead Spaceايت هستيم.:biggrin1:

بنا به اين جمله آدام فنيكس زندست و احتمالا تو شماره ي 3 بايد دنبال اون بگرديم.:biggrin1:
باید منتظر موند و دید
به به!:love::love:
نويد جان. منتظر نقد Dead Spaceايت هستيم.:biggrin1:

:biggrin1:
بابک گفتم یه چند تا گالن چسب توپ بیارن ( که اثرش از اون یکی 5 برابر بهتر باشه :biggrin1::biggrin1::biggrin1: و هر چی تلاش کنی کنده نشه :biggrin1:)

من هنوز بازی رو تموم نکردم اما من تنها مشکلی که با این بازی دارم اینه که
تیر ( Ammo ) کم میارم :دی هر چی تیر میزنم تو مخش نمیمیرن :دی
یه چیزی هست به نام اره برقی :biggrin1: آی که چه حالی میده :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
این عضلات آدم حال میاد :twisted::twisted::twisted:

منم دیروز بالاخره تمومش کردم . (حیف)
همیشه بازیارو دوست دارم زود تموم شن ولی اینو نمیخاستم.

داستان نکات مبهم زیاد داشت به غیر از اونا یجاش نگرفتم چی شد ( تو کف خود بازی بودم اولاش )

اصلا ما چرا رفتیم تو اون آزمایشگاهه که یه در امنیتی داشت؟
و اونجا کلا چی شد؟

من فكر ميكنم قبلا اين ملكه لوكاست و پدر ماركوس يه جرياناتي با هم داشتن كه ممكنه همون جريانات باعث ايجاد جنگ شده باشه
دراینکه یه جریانی بوده شکی نیست.

من فکر میکنم خود مارکوس هنوز خودشم این سوالایی که واسه ما مبهم هستشو نمیدونه چون اونجا که ملکه لوکاست بهش میگه تو راه پدرتو نرفتی مارکوس حیرت زده دنباله اینه که ببینه پدرش مگه چه راهیو رفته
در کل

best 360 game Ive ever seen

Last edited by a moderator:
اون بال گرد یه جورایی میاد که سقوط کنه ولی اون خلبانه همون خانومه که دل مارکوس را برده :biggrin1: با مهارت خاص مارکوس را از خطر مرگ و اینا نجات میده :biggrin1:
پ.ن: خود مارکوس به من پ.خ داد گفت اینا بنویسم و من هیچ مسئولیتی را قبول نمیکنم

دست گذاشتی رو دلم :(( که دل منم برده به مارکوس بگو تو لایو می بینمت :cheesygri
کسایی که مثل من به خاطر دیر رندر شدن هنوز بازی نکردن برن شروع کنین که داشبورد جدید هم اومد:love:
محمد جان بش بگو من فقط سهممو می خوام :D

گرافیکشم خوب بود و مخصوصا خیلی سعی کرده بودن روی محیط ها مانور بدن و مدام هم صحنه ها عوض میشد تا گیمر احساس خستگی نکنه
نورپردازیشم خوب بود ولی خوب یه جاهایی یه نموره نور کم و زیاد میشد ولی در عوضش اسلحه ها به بهترین شکل طراحی شده بودن و همچنین لباس ها و چهره لوکاست ها و .... و مهمتر از همه خون :love: تلافی یه سری باگ ( مثل اینکه یهو وسط زمین و هواگیر میکردین و یا افت فریم در بعضی از صحنه ها) را در میاورد
نوید جان این کلمه خوب را یه جوری میگی در مورد گرافیک , ادم فکر میکنه اونم با تخفیف گفتی :biggrin1:
یعنی فقط گرافیک بازی خوب بود ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or