Gears of war 2 the final battle tournament

ه نظر شما کدام تیم به مرحله فینال راه می یابد ؟

• TEAM 1

رای‌ها: 7 14.6%
  • TEAM 2

رای‌ها: 4 8.3%
  • TEAM3

رای‌ها: 2 4.2%
  • TEAM 4

رای‌ها: 5 10.4%
  • TEAM 5

رای‌ها: 1 2.1%
  • TEAM 6

رای‌ها: 12 25.0%
  • TEAM 7

رای‌ها: 3 6.3%
  • TEAM 8

رای‌ها: 1 2.1%
  • TEAM 9

رای‌ها: 11 22.9%
  • TEAM 10

رای‌ها: 2 4.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    48
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
HamidKho

جوابِ های، هویِ ...
از اولش هم قرار نبود شرکت کنیم ولی یه عده از دوستانِ معلوم الحال اومدن رو یه سری مسائل پافشاری کردن که مجبور شدیم همچین کاری انجام بدیم،
من موندم 9-1؟12-3؟ خب وقتی میبرید یه بازی حسابه دیگه اونم 5 راند اوله و این خیلی مسخرست که چون به خاطر مشکل هاست ویا هر مشکل دیگه بازی دوباره برگزار شد باز اون قبلیا یا بعدیا رو هم حساب کنیم! مثل اینه که الان ما بازی رو از یه تیم بردیم راند بعدی که باهاش تفریحی بازی کردیم هم اونجا حساب کنیم شما تیم ما رو یا 5-0 بردید که در اون صورت هاست از ما نبوده یا 5-1 نه 9-1 همینطور بقیه تیم ها البته اگه این مسابقه first to 5 باشه !
ما مشکلی نداشتیم، معمولا تیم مقابل رو تکرار بازیا پافشاری میکردن، تفریحی هم نبوده جزئی از تورنمنت بوده و مطمئنا نتیجه ــش هم درج میشه ...
حاضرم با تمامتون 1V1 شاتگان بازی کنم تا همینم بهتون ثابت بشه هیچ فرقی با بقیه ندارید!
نگفتیم با بقیه فرق داریم و ... ولی وقتی یه پسرِ خوب که دیروز بعد از ظهر xbox خریده اومده لایو میخواد مارو زیر سوال ببره، توقع نداشته باشین ما هم به روش بخندیـــم ! یه عده اومدن گفتن شما جمع داوران به قـُـولی خودتون رو خیلی سطحِ بالا میدونین و اگه تو مسابقات شرکت میکردین مطمئنا به جایی نمیرسیدین و... که ما هم گُفتیم باشه ما شرکت میکنیم که خلافِ حرف شما ثابت بشه نه اینکه خودمون رو بالاتر از بقیه نشون بدیم ! که ثابت هم شــُد ... تو روند مسابقه هم که تاثیری نداشتیم و تیمهای اول،دوم و سوم هم مشخص شدن .
...
درمورد 1vs1 هم شـما خــودت هیچ نقشِ مُفــیدی تو تیمت ایـفا نکردی که حالا بخوای از این ادعــاها بُکـنی.

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
شما ول کن نیستینا !
اول میاید میگید تو مسابقه شرکت نمیکنیم نامردی نشه بعد میاید rating تون رو توی پست اول میزارید بعد میاید یه تیم تشکیل میدید فینال بازیها بعدم... !
اصلا این یعنی چی که میخواستیم به داورا نشون بدین داورا با بقیه فرق دارن ! میخواستین خودتون رو ثابت کنید فقط؟ اصلا چه ربطی به مسابقه داشت؟!
من موندم 9-1؟12-3؟ خب وقتی میبرید یه بازی حسابه دیگه اونم 5 راند اوله و این خیلی مسخرست که چون به خاطر مشکل هاست ویا هر مشکل دیگه بازی دوباره برگزار شد باز اون قبلیا یا بعدیا رو هم حساب کنیم! مثل اینه که الان ما بازی رو از یه تیم بردیم راند بعدی که باهاش تفریحی بازی کردیم هم اونجا حساب کنیم شما تیم ما رو یا 5-0 بردید که در اون صورت هاست از ما نبوده یا 5-1 نه 9-1 همینطور بقیه تیم ها البته اگه این مسابقه first to 5 باشه !
4تایی میومدید هرچی gun تو زمین بود بر میداشتید 4تایی با هم میریختید سر 1 نفر بعد نفر بعدی! حاضرم با تمامتون 1V1 شاتگان بازی کنم تا همینم بهتون ثابت بشه هیچ فرقی با بقیه ندارید!

با این حرف ها دارید همون زحمتیم که واسه این بازیا کشیدید هدر میدید
شما ول کن نیستینا !
اول میاید میگید تو مسابقه شرکت نمیکنیم نامردی نشه بعد میاید rating تون رو توی پست اول میزارید بعد میاید یه تیم تشکیل میدید فینال بازیها بعدم... !
اصلا این یعنی چی که میخواستیم به داورا نشون بدین داورا با بقیه فرق دارن ! میخواستین خودتون رو ثابت کنید فقط؟ اصلا چه ربطی به مسابقه داشت؟!
4تایی میومدید هرچی gun تو زمین بود بر میداشتید 4تایی با هم میریختید سر 1 نفر بعد نفر بعدی! حاضرم با تمامتون 1V1 شاتگان بازی کنم تا همینم بهتون ثابت بشه هیچ فرقی با بقیه ندارید!

با این حرف ها دارید همون زحمتیم که واسه این بازیا کشیدید هدر میدید

مسئله ای پیش اومد که ما مجبور شدیم بیایم تو مسابقه خودمون نخواستیم این 1
2 شما سعی کن تو سرت تو کاره خودت باشه بیای بازیت بکنی بری کاری به زحماته ما نداشته باش... همه جوره هم با همه کنار اومدیم تا حدی که گذاشتیم هاست از تیم حریف باشه و بنا به دلایل خنده دار بعضی مواقع راند ها تکرار میکردیم میزاشتیم که جای هیچ شک شبه ای نمونه شما که انقدر ادعا داری میامدی تو بازی ثابت میکردی نه اینکه بیای 6 خط داستان بنویسی
بعدا دیگه کم مونده بود یکی مثله امثاله جنابعالی تیم داوران زیره سوال ببره !!!!!!!!
در صورتی که یادمه خوده بنده 2 دفعه با شاتگان زدمت تازه تو بازی که هاست از تیمه خودتون بود بازیتم در اون حد نیست که اینجوری حرف میزنی پس کری نخون حدهاقل تبلیغ کاریو کن که بتونی انجام بدی.
در صورتی که ماه عسل پروفایلت فقط هک گلیچه ...................

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
یه سوال اگه این تیم جدید اضافه شده(Old School) تمام بازی هارو ببره قهرمان می شه و جامو می بره؟

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
یه سوال اگه این تیم جدید اضافه شده(Old School) تمام بازی هارو ببره قهرمان می شه و جامو می بره؟

درود
خــیر، تیم old school هیچ نقشی تو رده بندی و ... نداشت

Erfan90

کاربر سایت
Jan 22, 2008
200
نام
Erfan
اعضای تیم اول به من پی ام بدن تا جایزه رو دریافت کنن .

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
من یک چیزی رو بگم شاید داورا ناراحت شن معذرت هم میخوام ولی باید بگم
بعد از بازی که تیم 6 با داورا کرد
من IH SHAR و bbgodlike و Sh4dOw RiDdEr X و Sh4dOw RiSeR با تیم Old School که قیلا خودشون رو معرفی کردن بازی کردیم
Host هم از تیم old School بود که ما 4-2 ازشون جلو افتادیم که هاست بازی یه کارایی کرد که ما لگ بگیریم
از اون به بعدشم هرکی هاست شد لگ داشت بازی حتی من فیلم هم گرفتم که نگن داشتید میباختید میگید لگ داشته
ما در مپ Blood drive از اونا با هاست که تو تیم خودشون بود 4-2 جلو افتادیم
فقط میخواستم بگم سعی نکنید خودتون رو گنده کنید امکان داره چنین مسائلی اتفاق بیفته که آدم ضایع شه
بعضیا فقط اسموشون گنده شده تو لایو
من نمیگم شما ضعیف بودید یا ...
شما هم میتونید ما رو ببرید فقط میگم خودتون رو طوری مطرح نکنید که بعدا به مشکل بر بخورید
حالا هم اگه میخواید ما حاضریم دوباره باهاتون بازی کنیم
ما:
IH SHAR و bbgodlike و Sh4dOw RiDdEr X و Sh4dOw RiSeR X
یک موردی رو یادم رفت
آدم وقتی داره میبازه عین یک مرد ببازه نیاد با مسخره بازی کاری کنه که به سود خودش تموم بشه
کاری که شما وقتی داشتید میباختید انجام دادید
کاری کردید که بازی لگ بگیره

Erfan90

کاربر سایت
Jan 22, 2008
200
نام
Erfan
این تیم هیچ رسمیتی در مسابقات نداره و بازی انجام شده مربوط به تاپیک نیست .
حتی من فیلم هم گرفتم که نگن داشتید میباختید
یادگاری نگه دار ...
شما هم میتونید ما رو ببرید فقط میگم خودتون رو طوری مطرح نکنید که بعدا به مشکل بر بخورید
فکر کنم شما از گذاشتن این پست همچین قصدی داری ...
آدم وقتی داره میبازه عین یک مرد ببازه نیاد با مسخره بازی کاری کنه که به سود خودش تموم بشه
آدم همیشه از خودش باید شروع کنه ....

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
من یک چیزی رو بگم شاید داورا ناراحت شن معذرت هم میخوام ولی باید بگم
بعد از بازی که تیم 6 با داورا کرد
من IH SHAR و bbgodlike و Sh4dOw RiDdEr X و Sh4dOw RiSeR با تیم Old School که قیلا خودشون رو معرفی کردن بازی کردیم
Host هم از تیم old School بود که ما 4-2 ازشون جلو افتادیم که هاست بازی یه کارایی کرد که ما لگ بگیریم
از اون به بعدشم هرکی هاست شد لگ داشت بازی حتی من فیلم هم گرفتم که نگن داشتید میباختید میگید لگ داشته
ما در مپ Blood drive از اونا با هاست که تو تیم خودشون بود 4-2 جلو افتادیم
فقط میخواستم بگم سعی نکنید خودتون رو گنده کنید امکان داره چنین مسائلی اتفاق بیفته که آدم ضایع شه
بعضیا فقط اسموشون گنده شده تو لایو
من نمیگم شما ضعیف بودید یا ...
حالا هم اگه میخواید ما حاضریم دوباره باهاتون بازی کنیم
ما:
یک موردی رو یادم رفت
کاری که شما وقتی داشتید میباختید انجام دادید
کاری کردید که بازی لگ بگیره
باز تو شیرین عقل اومدی تو این تاپکیک ؟
تو ایکس باکس لایو هم بلدی این مدلی حرف بزنی؟ اخه چی داری که داری برای تیم داورا شاخو شونه میکشی ؟ نه سره پیازی نه ته پیاز نه سنت میخوره نه مدله بازیت نه سابقه بازیت اومدی اینجا باد معده ول میدی ...ثانیا شما و امثال مثله شما اصلا برای ما مهم نیستین که بخوایم براتون لگ سوویچ کنیم در صورتی که خود من هر 2 بازی لگ داشتم میخواستم برم مودم ریست کنم بچه ها اصلا گفتن مهم نیست نوید داشت غذا میخورد هرکسی مشغول یه کاری بود اصلا بازی با امثال شما برای ما مهم نیست ما خواستیم به چند نفر یه چیزو ثابت کنیم که کردیم اصلا افکار افرادی مثله تو رفیقات برای ما مهم نیست
اون امضاتم پاک کن تا ......
حالا من خودم به شخصه برات دارم .......

آخرین ویرایش:

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
واقعا تاسف میخورم که کاره ما به جایی رسیده که با 4 تا ادم 14 15 ساله که کلا دو روزه اومدن لایو به قول خودشون گرز باز شدن جر بحث کنیم تیم داوارن یه تیم که همه اعضاش بالغ بالای 20 سال هستن اگه فکر میکنید ما اینجاییم که با 4 تا ادم که 6 7 سال از خودمون کوچکترن بحث کل کل کنیم سخت در اشتباهین ....در حدی نمیدونستم جواب پستتو بدم ولی شفاف سازی لازمه
اون امضای سوپر جوکت رو هم بردار که جز انیکه باعث تمسخر خودت بشه چیزه دیگه نداره

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
میبینم به بعضیا فشار زیادی وارد شده
اگه شما ها لگ داشتید من خودم دو دست وسط بازی تو دیوار گیر کردم ولی بازی بچه ها زدنتون
شما که 10 ساله تو لایوی برو پروفایل های iman hesam
iman hesam 2 و IH SHAR رو سال هاشو با هم جمع کن ببین چقدر میشه بعد بیا بگو با سابقه ای
اگر هم ما ها برای شما هیچی نیستیم دیروز عمه من بود بعد از بازی 4-2 صد بار اینوایت داد تا جوینش شیم
فقط اسم گنده کنی

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
سلام
دوستان رعایت کنین دارین تند میرین ها !
واسه تفریح دور هم جمع شدین نه دعوا کردن...
ممنون

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
دعوا نکنید بابا این چیزیه که دعوا کنید؟اگر خیلی مشکلتون بالاست برین تک به تک بزنید بهترین راه هست!چون این جوری فایده نداره به نظرم از الان بشینید برای Geow 3 برنامه ریزی و کلن بزنید که برای اون موقع اماده باشید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر