Gears of war 2 the final battle tournament

ه نظر شما کدام تیم به مرحله فینال راه می یابد ؟

• TEAM 1

رای‌ها: 7 14.6%
  • TEAM 2

رای‌ها: 4 8.3%
  • TEAM3

رای‌ها: 2 4.2%
  • TEAM 4

رای‌ها: 5 10.4%
  • TEAM 5

رای‌ها: 1 2.1%
  • TEAM 6

رای‌ها: 12 25.0%
  • TEAM 7

رای‌ها: 3 6.3%
  • TEAM 8

رای‌ها: 1 2.1%
  • TEAM 9

رای‌ها: 11 22.9%
  • TEAM 10

رای‌ها: 2 4.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    48
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
درمورد 1vs1 هم شـما خــودت هیچ نقشِ مُفــیدی تو تیمت ایـفا نکردی که حالا بخوای از این ادعــاها بُکـنی.
ببخشید دیگه والا قسمت نشد یکی رو تکی ببینم که بتونم بزنمش همتون اول بازی اسلحه ها رو درو میکردید بعد سه 4 نفر میریختید سر یه نفر دیگه بازم عذر میخوام ایشالا اگه تونستید بیاید 1v1 هم بازی کنیم بد نی چون من کسی رو تو این بازی تکی ندیدم

مسئله ای پیش اومد که ما مجبور شدیم بیایم تو مسابقه خودمون نخواستیم این 1
2 شما سعی کن تو سرت تو کاره خودت باشه بیای بازیت بکنی بری کاری به زحماته ما نداشته باش... همه جوره هم با همه کنار اومدیم تا حدی که گذاشتیم هاست از تیم حریف باشه و بنا به دلایل خنده دار بعضی مواقع راند ها تکرار میکردیم میزاشتیم که جای هیچ شک شبه ای نمونه شما که انقدر ادعا داری میامدی تو بازی ثابت میکردی نه اینکه بیای 6 خط داستان بنویسی
بعدا دیگه کم مونده بود یکی مثله امثاله جنابعالی تیم داوران زیره سوال ببره !!!!!!!!
در صورتی که یادمه خوده بنده 2 دفعه با شاتگان زدمت تازه تو بازی که هاست از تیمه خودتون بود بازیتم در اون حد نیست که اینجوری حرف میزنی پس کری نخون حدهاقل تبلیغ کاریو کن که بتونی انجام بدی.
در صورتی که ماه عسل پروفایلت فقط هک گلیچه ...................
شما در حدی نیستی که به من بگی سرم تو کاره کی باشه عزیز شما تا دیروز ...(LOL)مثل اینکه مکالمه های چند ماه پیش تو XboxLiveرو یادت رفته یا شاید دوباره هوس کردی؟
یکی مثل جنابعالی؟!تیم داوران !؟!؟!؟تیم داوران اصلا کی باشن که من بخوام زیر یا روی سوال ببرمشون؟فکر کردید مسابقات جام جهانی چوگان معلولین داوری کردی انقدر خودتون رو گرفتید؟!
من وقتی شما داشتی مغازه ها رو تو توپخونه دنبال PS2دست دوم میگشتید داشتم GEOW1 توی XBL بازی میکردم با اینکه favorite game م COD هست ولی حدود 200ساعت مولتی گیرز1 رو بازی کردم 3تا دستگاهم بن شده گیرز2 رو هم تو اکتبر 2008 یک ماه قبل عرضه ی جهانیش بازیش میکردم قبل عرضه ی جهانی Hordeش رو تموم کردم که به خاطر همین هم یه بار بن شدم شما داشتید God Of War2 بازی میکردید. حالا واسه من شدی تیم داوران و ... در مورد هک هم آره رنک100م رو با هک گرفتم به همه هم گفتم کارت رو راحت کردم ولی اندازه 60 رنک GEOW2بازی کردم و حداقل از رنک100ی مثل تو بیشتر بارمه راستی میخوام Tutorialش رو هرکی میخواد بگه میزارم حال کنه همینطور آموزش هک گیمراسکور سیو بازی ها و...
البته
واقعا تاسف میخورم که کاره ما به جایی رسیده که با 4 تا ادم 14 15 ساله که کلا دو روزه اومدن لایو به قول خودشون گرز باز شدن جر بحث کنیم تیم داوارن یه تیم که همه اعضاش بالغ بالای 20 سال هستن اگه فکر میکنید ما اینجاییم که با 4 تا ادم که 6 7 سال از خودمون کوچکترن بحث کل کل کنیم سخت در اشتباهین ....در حدی نمیدونستم جواب پستتو بدم ولی شفاف سازی لازمه
اون امضای سوپر جوکت رو هم بردار که جز انیکه باعث تمسخر خودت بشه چیزه دیگه نداره
باز تو شیرین عقل اومدی تو این تاپکیک ؟
تو ایکس باکس لایو هم بلدی این مدلی حرف بزنی؟ اخه چی داری که داری برای تیم داورا شاخو شونه میکشی ؟ نه سره پیازی نه ته پیاز نه سنت میخوره نه مدله بازیت نه سابقه بازیت اومدی اینجا باد معده ول میدی ...ثانیا شما و امثال مثله شما اصلا برای ما مهم نیستین که بخوایم براتون لگ سوویچ کنیم در صورتی که خود من هر 2 بازی لگ داشتم میخواستم برم مودم ریست کنم بچه ها اصلا گفتن مهم نیست نوید داشت غذا میخورد هرکسی مشغول یه کاری بود اصلا بازی با امثال شما برای ما مهم نیست ما خواستیم به چند نفر یه چیزو ثابت کنیم که کردیم اصلا افکار افرادی مثله تو رفیقات برای ما مهم نیست
اون امضاتم پاک کن تا ......
حالا من خودم به شخصه برات دارم ....... (اژدها وارد میشودLOL)
ماشالا ماشالا
البته از انسان های معلوم الحال مثل شما انتظار بیشتری نمیره شما که فقط با راه انداختن یه مسابقه زپرتی انقدر جوگیر شدید معلوم نیست اگه کاره ای بشید که نمیشید چه حرکاتی ازتون سربزنه البته بازم میگم از آدمی به قول شما با 20 30 سال سن که بزرگترین هدفش شاخ شدن توی یه بازی هست و براش خودش رو به آبو آتیش میزنه و موهاش رو تو این بازی سفید کرده(LOLOLOLOLOLOL) بیشتر ازین انتظار نمیره

امین جان شرمنده بابت پست

آخرین ویرایش:

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
ببخشید دیگه والا قسمت نشد یکی رو تکی ببینم که بتونم بزنمش همتون اول بازی اسلحه ها رو درو میکردید بعد سه 4 نفر میریختید سر یه نفر دیگه بازم عذر میخوام ایشالا اگه تونستید بیاید 1v1 هم بازی کنیم بد نی چون من کسی رو تو این بازی تکی ندیدم

شما در حدی نیستی که به من بگی سرم تو کاره کی باشه عزیز شما تا دیروز ...(LOL)مثل اینکه مکالمه های چند ماه پیش تو XboxLiveرو یادت رفته یا شاید دوباره هوس کردی؟
یکی مثل جنابعالی؟!تیم داوران !؟!؟!؟تیم داوران اصلا کی باشن که من بخوام زیر یا روی سوال ببرمشون؟فکر کردید مسابقات جام جهانی چوگان معلولین داوری کردی انقدر خودتون رو گرفتید؟!
من وقتی شما داشتی مغازه ها رو تو توپخونه دنبال PS2دست دوم میگشتید داشتم GEOW1 توی XBL بازی میکردم با اینکه favorite game م COD هست ولی حدود 200ساعت مولتی گیرز1 رو بازی کردم 3تا دستگاهم بن شده گیرز2 رو هم تو اکتبر 2008 یک ماه قبل عرضه ی جهانیش بازیش میکردم قبل عرضه ی جهانی Hordeش رو تموم کردم که به خاطر همین هم یه بار بن شدم شما داشتید God Of War2 بازی میکردید. حالا واسه من شدی تیم داوران و ... در مورد هک هم آره رنک100م رو با هک گرفتم به همه هم گفتم کارت رو راحت کردم ولی اندازه 60 رنک GEOW2بازی کردم و حداقل از رنک100ی مثل تو بیشتر بارمه راستی میخوام Tutorialش رو هرکی میخواد بگه میزارم حال کنه همینطور آموزش هک گیمراسکور سیو بازی ها و...
البته

البته از انسان های معلوم الحال مثل شما انتظار بیشتری نمیره شما که فقط با راه انداختن یه مسابقه زپرتی انقدر جوگیر شدید معلوم نیست اگه کاره ای بشید که نمیشید چه حرکاتی ازتون سربزنه البته بازم میگم از آدمی به قول شما با 20 30 سال سن که بزرگترین هدفش شاخ شدن توی یه بازی هست و براش خودش رو به آبو آتیش میزنه و موهاش رو تو این بازی سفید کرده(LOLOLOLOLOLOL) بیشتر ازین انتظار نمیره

امین جان ببخشید بابت پست فقط جوابشون رو دادم
hamid kho lol :-$
کلا اسمه حمید خو تو لایو میاد همه یه لول بزرگ به یادت میفرستن .... هرچند الانم همین طوره فقط با لحن لول ها بلند تر شده اشتباه منم این بود که نباید میزاشتم تو مسابقه شرکت کنی که اومدی فکر کردم تغییر کردی ولی هنوز همونی هستی که بچه ها میگفتن الانم پاشدی اومدی تو بازی سنتر که کسی نمیشناستت برا ما تریپ ورمیداری توی لایو که اصلا ابرو نداری kid
تو کلا رو هم 13 سالت نیست ساله 2006 تو گهواره گرز 1 بازی میکردی ؟؟؟؟؟
اینقدر پرو بد دهن بودی که همه بایکوتت کرده بودن..ما شدیم معلوم حال؟؟؟ بازی که چه عرض کنم در حد bot casual بازی میکنی بعد اینقدر ادعا داری
حیف نمیشه اینجا زیاد ناجور حرف زد چون همینجوریم سره پست قبلیم یه اخطار برام فرستادن
شما به هک گلیچ پروفایلت برس پول ثروتتو به رخ کسی نکش سعی کن پول daddy رو خوب خرج کنی ...

• Like
Reactions: PaRaDoXiSt

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
متاسفانه به دلیل اینکه نمیتونید محترمانه با همدیگه صحبت کنید، تاپیک بسته میشه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر