Xbox Gears 5

وابستگی بیش از حد بشر به تکنولوژی باعث سقوط انها خواهد شد، و تمامی دشمنان با اتحاد به دنبال تنها انساهای باقی مانده در دنیا هستند که انها را از بین ببرند. در نقش "کیت" به سفری خواهیم رفت که ریشه واقعی لوکاست ها را کشف کنیم و برای انچه که باقی مانده در کنار دوستانمان مبارزه کنیم.

4dd4dc7e-964c-43cf-aac4-f7d03fc40172.jpg

Gears 5
توسعه دهنده : استدیو د کوالیشن
ناشر: اکس باکس گیم استدیوز
ژانر: شوتر سوم شخص
مد ها: تک و چند نفره
تاریخ عرضه: نوزدهم شهریور ماه (پانزدهم برای دارندگان نسخه التیمیت و گیم پس التیمیت)
پلتفرم ها:
110024 110023

قیمت:
نسخه التیمیت ادیشن: 80 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Ultimate Edition Character Pack
  • 30 days of Boost
  • Early Access - Play 4 days early!
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July
نسخه استاندارد: 60 دلار که شامل محتویات ذیل میشود:​
  • Gears 5 Standard Edition
  • Terminator Dark Fate Character Pack when you play by September 16
  • Be first to play with the Tech Test in July

نکته: بازی از سرویس Xbox Play Anywhere پشتیبانی میکند، بدین معنی با خرید Gears 5 از استور مایکروسافت میتوانید هم بر روی Xbox One و بر روی Windows 10 بازی را صاحب شوید.

d0a06b93-2263-496b-8cb2-85938d530b4b.png

بازی از روز اول عرضه بر روی گیم پس دردسترس هست و دارندگان گیم پس التیمیت چهار روز زودتر به بازی دسترسی دارند

در E3 سال 2018 استدیو کانادایی د کوالیشن که مسئولیت همه چیز مرتبط با دنیای Gears of War را در اختیار دارد قسمت جدید این سری را با نام Gears 5 معرفی کرد. اگر Geow 4 را به پایان رسانده باشید حتما میدانید در انتهای بازی شاهد یک پیچش داستانی هستیم که همه ماجراها را به ملکه Myrrah لوکاست ها پیوند میزند. در این دنباله مستقیم کیت دیاز (Kait Diaz) نقش اصلی داستان محسوب میشود و قرار است وی به همراه Del از مسیر دسته (که توسط JD رهبری میشود) جدا شوند و به دنبال کشف حقیقت ریشه لوکاست ها بروند.

اطلاعات زیادی از بخش کمپین بازی تا ماه دسامبر منتشر نخواهد شد و دانسته های فعلی ما صرفا به همین موارد برمیگردد. ولیکن اقای راد فرگوسن مدیرعامل استدیو د کوالیشن میگوید انها برای ساخت و توسعه Gears 4 به دلیل اینکه اعتماد کاربران را نزد خود نداشتند، دست به تغییرات و ریسک های فراوان نزدند ولیکن این بار برای Gears 5 اختیار عمل بسیاری دارند و بسیار ریسکی تر عمل کرده اند. به دنبال همین مورد حال شاهد عمیق ترین کمپین ساخته شده برای هستیم.

ویژگی های بازی به نقل از سایت Xbox:

به عنوان یکی از تحسین شده ترین دنیاهای بازیهای ویدیویی، گیرز حال از همیشه بزرگتر است، با 5 مود هیجان برانگیز در کنار عمیق ترین کمپین ساخته شده سری
کمپین کو-اپ سه نفره: در کنار دوستان خود در کمپین کو-اپ سه نفره انلاین و یا اسپلیت اسکرین مبارزه کنید
مسیر وظیفه: از یک سرباز تازه وارد تا ژنرال چهار ستاره ارتقا بیابید. چالش های جدید دریافت کنید، و جوایز فوق العاده پاداش بگیرید و درنهایت لوت خود را به نمایش بگذارید
بووت کمپ: اگر تازه به سری گیرز وارد شده اید و یا خیلی عقب مانده اید، بوت کمپ یک راه سرگرم کننده برای یاد تکنیک های مبارزه از مراحل ابتدایی تا حرفه است
به جای جک بازی کنید: جک یک پرنده رباتی شخصی پوشش دهنده شماست که میتواند از شما پشتیبانی و یا به دشمنان اسیب وارد کند. بی نقص برای تازه واردین به سری گیرز
ویترین جلوه های بصری: تمام مود های بازی را در رزولوشن 4K به همراه پشتیبانی از HDR در روون ترین حالت ممکن یعنی 60 فریم بر ثانیه بر روی Xbox One X تجربه کنید

تمام تریلرهای منتشر شده از بازی در کانال رسمی یوتیوب Gears of War:

Gears of War

کپی و یا ارجاع به سایر سایت های فارسی زبان طبق قوانین ممنوع است.
تاپیک به فوق العاده ترین شکل ممکن اپدیت خواهد شد.

Attachments

• 6jeo_امضا.jpg
    6jeo_امضا.jpg
    136.6 KB · مشاهده: 11,023

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
سلام. ممنونم عزیز.
حقیقتش خیلی وسوسه ی اینکار بودم اما سه تا چیز بدجور دست و پام رو میگرفت:
1. همین مطلب کلی کار برد، کمی بیشتر از یک ماه و اگه میخواستم بیشتر بهش شاخه و برگه بدم، عمراً به گیرز 5 میرسیدم. این مطلب طوری نوشته شده که به فهمیدن گیرز 5 خیلی کمک کنه چون بهت قول میدم، داستان این نسخه، از هر جهتی (دولپمان کاراکتر، روایت، پیرنگ، نقاط عطف و ...) از همه نسخه ها بهتره. یه قدم رو به جلوئه.

2. حقیقتا نمیدونستم از کجا شروع کنم! فقط نزدیک به هزار و دویست و چهل و هفت مقاله توی گیرزپدیا وجود داره از بازی. در این حد که همین نبرد زمین های آسفو، یه مقاله چهار هزار کلمه ای داشت. بماند که مون لایت اسکوآد، کیلو اسکوآد و خیلی از شخصیت ها هم بیوگرافی شاخ و برگ داری، دارند. اما چه سود؟ بعید بدونم به گیرز 5 کمک کنه ولی امیدوارم دلیلی بشه برای باقی افراد که دنبال این اطلاعات برند.

3. تمرکز شخصی ام روی سینماست. گیرز رو برای عرض ارادت شخصی ام به سری نوشتم. نوجوونی من رو پُرد کرد این بازی.

ممنونم عزیز. حتما اینکار رو بکن. تو مقدمه گفتم که اصلاً بار حماسی داستان رو نمیشه هیچ جوره منتقل کرد توی این مطلب. همون نابودی شهر لیما تو گیرز 2 از متأثرکننده ترین صحنه های سری هست که من با چند خط و یه اسکرین شات نمیتونستم کاری اش بکنم.
سلامت باشی پسر.
بله. البته چنتا دیگه از مقالاتت رو هم خوندم. حالا اگه فرصتی بود یه چنتا نکته در مخالفت با اون مقاله معروفت درباره red dead رو میگم بهت.:-":-":-":D اما به هرحال نوشته هات خیلی خوبن. اگه فرصت کنی یه همچین پروژه ای برای سری متال گیر هم بری خیلی عالی میشه گرچه یه کم تب و تاب متال گیر دیگه تموم شده.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
این دوست خوبمون @Musician چند روز پیش لطف کرد و از رمان ششم، اطلاعات مهمی رو گذاشت و من هم میخوام یک کمی تکمیلش کنم و چندتا از فن تئوری ها رو بدم.
همه رو میذارم توی اسپویلر اما قبل از اون یه خبر خوب بدم. ماجرای به فنا رفتن جیمز دامینیک توی رمان اتفاق نمی افته. قراره توی بازی تجربه اش کنید و این هوشمندی کوآلیشنه. حالا بریم سراغ رمان ششم و تئوری ها:

اگر مطلب رو خونده باشید، حتماً میدونید که الن فینکس، مادر مارکوس و همسر آدم از روی تحقیق بر سنگ خاصی متوجه به حضور لوکاست ها میشه. در واقع بعد از گیرز 4 یه نظریه عجیبی بوجود میاد که تا قبل از این انکار میشده: الن داشته روی چه سنگی کار میکرده؟ احتمالاً کریستال هایی که لوکاست ها بعد از دگردیسی توشون لونه میکردند و تبدیل به ساین ها میشدند! اگر این تئوری درست باشه، که به احتمال بالا هست، یعنی الن مدت ها قبل تر از هر شخصی میدونسته که لوکاست ها، میتونند دگردیسی کنند و تبدیل بشن به ساین ها، رهبران سوارم ها.

خوشبختانه بعد از مرگ الن، همونطور که اشاره کردم، آدام به تمامی تحقیقاتش دسترسی پیدا میکنه. فرض بگیریم آدام هم از این موضوع اطلاع داشته ولی حیف که بخاطر کمبود وقت توی پایان گیرز 3، هیچ توضیحی در موردش نمیده. همین منتهی میشه به چی؟ یادتونه به دیمن بیرد یه دستگاه دیتای دیکریپت شده داد؟
امکان داره که توی این دیتا این اطلاعات وجود داره. قسمت دردناکش اینه که بعد از 25 سال (بعد از V-Day) هنوز که هنوزه بیرد نتونسته کامل این دیتا رو کدگشایی کنه. در واقع 87 درصد رو انجام داده و میمونه 13 درصد باقی.
این 13 درصد مشخص نیست چه اطلاعاتی داره ولی برای خواندنش، احتمالاً دوباره باید به آخرین محل کار آدام برگشت، به جزیره آزورا. (تو مطلب گفتم کجاست)

قبل از اینکه ادامه بدم، نیازه بگم کیت و دل و جمیز دامینیک بعد از گیرز 4 چیکار کردند. همگی عضو نیو کاگ شدند! جیمز و دل که رابطه شون توی رُمان Repair شده، خیلی به رابطه مارکوس و کارلوس سانتیاگو شباهت پیدا کرده. (که امیدوارم سرنوشت دل مثل کارلوس نباشه.) این دو نفر نخست وزیر جین رو قانع میکنند که خطری بالاتر از خارجی ها وجود داره، سوآرم ها و بعد از یه مأموریت سخت برای اثبات این ماجرا، مثل اینکه جین به جیمز دامینیک رتبه بالاتری میده (دلیل اینکه مافوق پدرش بود توی E3 2018 هم همین بود!)
در همین حوالی، رابطه کیت و مارکوس عین پدر و دختر میشه! اگه تئوری ها درست باشه، احتمالاً کیت باید دخترِ خواهر ناتنی مارکوس باشه، خواهر زاده اش. از اونجایی هم که کیت از س.ک.س متنفره، خیالتون راحت، هنوز با جیمز دامینیک کاری نکرده :) پس فیلم هندی نیست.

خلاصه معلوم نیست اسم اسکوآد جدید چیه؟ اما این افراد میرن به جزیره آزورا برای بازیابی دیتا، اینجاست که گیرز 5 آغاز میشه. توی آزورا چیزی وجود داره که احتمالا باعث بشه گروه دست از پا درازتر برگردند. همینطور جیمز دامینیک هم بشه همونی که تو تریلرها دیدید.

@Ali Venom
@Heska
شما دو تا بخونید، بهتون اون دفعه ای توضیح دادم.

سلام
اینطوری درست متوجه شدم:

مگه براساس تئوری ها ملکه و آدام فنیکس با هم رابطه نداشتند و مادر کیت نمیشه خواهر ناتنی مارکوس؟

دوم بچه ها دقت کردید تا حالا هیچی از این لوکیشن بازی ویدیو درز نکرده؟

Gears-5-Squad.jpg

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
سلام
اینطوری درست متوجه شدم:

مگه براساس تئوری ها ملکه و آدام فنیکس با هم رابطه نداشتند و مادر کیت نمیشه خواهر ناتنی مارکوس؟

دوم بچه ها دقت کردید تا حالا هیچی از این لوکیشن بازی ویدیو درز نکرده؟

View attachment 115133

ببین، این یکی از اون چیزهایی هست که تئوریه ولی این رو باید در نظر گرفت تنها انسان نزدیک به آدام فینکس، یه نفر بوده: ملکه میرا. این وسط رِینا خیلی حضورش مجهول بوده! یعنی مادرش میرا بوده؟ کِی به دنیا اومده؟ رابطه آدام و ملکه از 5 سال قبل از E-Day شروع میشه. با شمایلی که رینا داره، باید حدس زد که مدت کوتاهی بعد از E-Day به دنیا اومده. خب؛ تو این مدت کی سرپرستش بوده؟
میبینی؟ کلی سوال وجود داره این وسط. اگه نویسنده ها بخواند این تئوری رو واقعی کنند، خیلی کار سختی دارند. چون احتمالاً یه سری Gapها بیفته این وسط. اما خوشبختانه این نسخه تماماً در مورد کیته. (و همینطور لوکاست ها)
بیایم امیدوار باشیم این بار یه داستان کامل ببینیم و جواب سوالات مشخص بشه.

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
اون تئوری ارتباط فامیلی بین میرا آدام و مارکوس رینا خیلی رو راست و مستقیم هست و بعید میدونم Coalition سمت همچین مسیره داستانی بره و بارها راجب این قضیه تو فروم گرز بحث کردیم ولی اگه بخوام اشاره کوچیکی به این قضیه بکنم زمانی که کویین میراه و هورد لوکاستها توسط لمبنسی داخل hollow تحت فشار قرار میگیرن و با پیشنهاد ژنرال رام به سطح سرا حمله میکنن همون لحظه هست که کویین میراه به دنبال PLAN B بوده چون میدونسته یا انسانها اونارو نابود میکنن یا لوکاستها انسانهارو ( از اونجایی که از آدام فینکس ناآمید شده بود ) و اینکه کویین میراه ریسک رو نمیپذیره و تصمیم میگیره از خودش یک ارثیه به جای بگذاره که نتیجش میشه رینا و به احتمال زیاد به صورت ناشناس رینارو به منطقه ای که آدم ها حضور داشتن میبره و همونجا ول میکنه و به لوکاستها دستور میده که هیچ وقت به اونجا حمله نکنن و یا حتی یک لوکیشن سری دیگه ( و اینکه تو این مدت به چه صورت اون گردنبد از اطرافیانش مخفی میمونه جای خود دارد )... یا شاید اینکه آدام فینکس طی رفت و آمدهای سریش با کویین به هم نزدیک میشن برای مدتی تا اینکه ناخواسته حاصلش میشه رینا بدون اینکه آدام فینکس بدونه ، که تو این حالت همونطور که گفتم بسیار کلیشه هست.
چیزی که مهمه اینه که همیشه نایلز سمسون تو سایه همه چیزو تحت کنترل داشته و همه چیز رو از قبل برنامه ریزی کرده ، به نظر من ما شاهد 2 نایلز سمسون هستیم یکی AI و دیگری نایلز جهش یافته و تکامل یافته حاصل از آزمایشهای خودش برای ادامه بقا و به کنترل گرفتن مجدد سوارمها.
یکی از concept art های کمتر دیده شده از Nexus و امیدوارم شاهد دیدن همچین محیط هایی باشیم...
115140

من دیگه پستی نمیزارم تا اینکه بازیرو انجام بدم.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
وضعیت هایپ من که مشخصه:D بازی رو خریدم و فقط منتظرم کارم تموم بشه برم بازی کنم:D و میخوام انقلاب کنم با Gears 5 وارد عرصه مالتی پلیر هم بشم:D
ماکان مواظب باش فقط، بازی خطرناکی رو برای انقلاب انتخاب کردی! مولتی و کامیونیتی گیرز اصلا رحم نداره:D

این هم توییت رفیق شفیق راد:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,192
نام
ماکان
ماکان مواظب باش فقط، بازی خطرناکی رو برای انقلاب انتخاب کردی! مولتی و کامیونیتی گیرز اصلا رحم نداره:D

این هم توییت رفیق شفیق راد:D

من درسته که مولتی باز نیستم و اصلا نرفتم اما تو گیرز کلا خیلی خفنم:D بعد من کلا چون بازی خودمم Love Letter ـی به GeoW هست زیاد بازی میکنمش و انگشت تو همه سوراخ سمبه هاش کردم. یکم برم توش روال میشه دیگه یکی باید بقیه رو از دست من نجات بده:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر