Gears 3 نتوانست Black Ops را در XBL شکست دهد.

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
Gears of War 3 عرضه شد، و این عنوان هم نتوانست COD: Black Ops را در میان بازی هایی که بیشتر از همه در Xbox Live انجام میشوند پایین بکشاند، و صدرنشینی همیشگی و مداوم Black Ops در جدول Xbox Live ادامه پیدا کرد.

84561112257968008757.jpg

طبق جزئیاتی که این بلاگ نشان میدهد، آخرین بازی عرضه شده توسط Epic، یعنی Gears of War 3 در اولین هفته ی عرضه ی خود، با شروع از تاریخ 19 سپتامبر، یک رتبه بالاتر از Modern Warfare 2، و در رده ی دوم جدول Xbox Live به سر میبرد.

Dead Island در رتبه ی هفتم است، در حالی که دموی Fifa 12 رتبه ی 8 را تصاحب کرده است. این لیست کامل 20 عنوانی است که در Xbox Live بیشتر بازی میشوند:
  1. Call of Duty: Black Ops
  2. Gears of War 3
  3. Modern Warfare 2
  4. Halo: Reach
  5. FIFA Soccer 11
  6. Madden NFL 12
  7. Dead Island
  8. FIFA 12 Demo
  9. GTA IV
  10. Battlefield: Bad Company 2
  11. Gears of War 2
  12. Call of Duty 4
  13. NHL12
  14. Halo 3
  15. NBA 2K11
  16. NCAA Football 12
  17. Fallout: New Vegas
  18. Forza Motorsport 3
  19. Red Dead Redemption
  20. Call of Duty: World at War

• Like
Reactions: mahi58

NobleMan

کاربر سایت
Jun 22, 2011
380
بذار MW3 بیاد , XBL هنگ میکنه ! :d
فکر کنم 2سال دیگه نگاه کنی , 1 تا 5 COD باشه و بقیه در رده های بعدی ! :d کاری نداریم BO یا MW2 یا ... خوبن یا نه اما COD جوریه که ملت وقتی میشینن پاش دیگه نمیشه بلندشون کرد ! :d
GOW هم خوبه جاش دیگه , دهم که نیست , دومه !
قضیه ی Dead Island چیه این وسط ؟! البته منم تو لیست دوستام هرکسو نگاه میکنم DI بازی کرده اما توقع اینو نداشتیم ...

عزیزم شما خودت به این نتیجه رسیدی یا کسی بهت توی فکر رکدن کمک کرده پس بتل 3 چغندره؟ :|

حدود 11 میلیون COD :BO و حدود 10 میلیون MW2 روی 360 فروخته شده که 98 درصد اون کسانی که COD رو میخرن به خاطر بخش آنلاینش هست..

ولی گرز 3 حدود 3 میلیون فروخته یعنی اینکه اگر از هر 3 نفری که COD رو خریدن 1 نفرشون به لایو وصل بشه از گرزی که همه 3 میلیون نفر به لایو وصل باشن بیشتره

اهان به این میگن بی فکر حرف زدن مسله به این سادگی رو یادم رفت....عجیبه هیشکی به بتاb3محل نذاشته!!!!!

این ماله یه هفته پیشه وقتی بتا نیامده بوده ! نمی دونم :پ یا نویسندشم تعصب داشته :D

آقایون گیرز باز 3 چجوری اینو بازی می کنید؟ من 6 دقیقه مولتی پلیرشو دیدم به خاطر کمرا سرم گیج رفت :|

---------- نوشته در 03:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:19 PM ارسال شده بود ----------

کی میتونه شقت کنه ؟؟ :D
عمرا هیچ بازی جنگی بتونه به پای سری COD برسه !:>

battlefield 3 این جا چغندره؟ :|

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
شما میگی 25 میلیون بلک اوپس فروخته خب مگه همشون میاند XBL بعد میشینی تیکه میندازی ساده یا غیر ساده حرفتون خیلی بی ربط بود
خب دوست عزیز منم قبول کردم اشتبا کردم قبول کردم بی فکر حرف زدم و به این مسله ساده فک نکرده بودم و فروش کل بازی رو گفتم.....فک کنم اشتبا گرفتی یا تاحالا ندیدی کسی اشتباهشو قبول کنه باورت نشد!!!!

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
ایول پرچم سری COD بالاست مطمئنم از نظر محبوبیت حالا حالاها بازی ای نمی تونه حتی نزدیک COD هم بشه ...

KamranMED

کاربر سایت
Sep 10, 2011
279
نام
کامران
وایییییییییییی دوباره داره دعوا میشه!:>
من که تو همه ی بازی هایی که تو لایو زدم هیچی رو تا الان با MW2 عوض نمیکنم(بلک اپس که افتضاح بود):-&

سيد اصلا مقايسه اين دو اشتباهه
كال دو خط بازي سازي داره كه يكيش ژانر جنگ جهانيه و يكيش هم جنگ هاي مدرن
شما بايد MW2 رو با MW1 مقايسه كنيد و Black Ops رو هم با World at war
اين اشتباهيه كه اكثر دوستان ميكنن.

چنين چيزي هم براي نيد فور اسپيد وجود داره.يه سري به صورت زير زميني و تعقيب و گريز و پليس داره و يه سري هم مسابقات آزاد و پيست و غيره.دوستان اينها رو هم با هم مقايسه ميكنن كه باز هم اشتباهه

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سيد اصلا مقايسه اين دو اشتباهه
كال دو خط بازي سازي داره كه يكيش ژانر جنگ جهانيه و يكيش هم جنگ هاي مدرن
شما بايد MW2 رو با MW1 مقايسه كنيد و Black Ops رو هم با World at war
اين اشتباهيه كه اكثر دوستان ميكنن.

چنين چيزي هم براي نيد فور اسپيد وجود داره.يه سري به صورت زير زميني و تعقيب و گريز و پليس داره و يه سري هم مسابقات آزاد و پيست و غيره.دوستان اينها رو هم با هم مقايسه ميكنن كه باز هم اشتباهه
black ops مگه مربوط به جنگ جهانی‌ هست؟
بیشتر باید با همین مدرن‌ها مقایسه بشه.

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
این آمارو که دیدم دوباره به قدرت cod پی بردم و فهمیدم که چرا اکتیویژن با وجود رقیب قدرتمندی مثل بتلفیلد3 حتی یه ذره ام نگران نیست و با اعتماد به نفس کامل در مورد بازیش صحبت میکنه اصلا فکر کنم یه عده ای که حتی بازیم نمیکنن فقط به خاطر این بازی به صنعت گیم رو آوردن و شاید اصلا واسشون مهم نباشه که این بازی نسبت به نسخه ی قبلیش چه قدر تغییر کرده واقعا موفقیت این سری بازی بینظیره و این موفقیت احتمالا با منتشر شدن MW3 بیشتر هم خواهد شد

آخرین ویرایش:

POPO X

کاربر سایت
Aug 20, 2011
276
نام
پوریا
پسر باورم نمیشه و قتی میبینم کال اف 4 و 5 هم توی لایو هنور رواج داره
حالا 6 که به جای خود
بچه ها ببخشید خیلی خلاصه نوشتم

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
به جان...بماند ...الان بحث سر گیرز و این رکورد گیرز هستا نه COD!!!!!!همین که گیرز تونته در مقام دوم باشه در نوع خودش عالیه

واقعا گیرز همه جارو دگرگون کرد.....

آخرین ویرایش:

The Spectre

کاربر سایت
Jun 18, 2010
413
نام
کامیاب
با firmware کپی خور online بازی کنی بن میشی پس در نتیجه فرقی نمیکنه;)

این همه دارن از قبل تا حالا بازی میکنن ولی بن نشدن.به این راحتی هم نیست.

=============================================

زنده باد COD ــه بزرگ!!! :d البته Gears هم بسیار لایقه مقام اول هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر