Gears 3 نتوانست Black Ops را در XBL شکست دهد.

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
Gears of War 3 عرضه شد، و این عنوان هم نتوانست COD: Black Ops را در میان بازی هایی که بیشتر از همه در Xbox Live انجام میشوند پایین بکشاند، و صدرنشینی همیشگی و مداوم Black Ops در جدول Xbox Live ادامه پیدا کرد.

84561112257968008757.jpg

طبق جزئیاتی که این بلاگ نشان میدهد، آخرین بازی عرضه شده توسط Epic، یعنی Gears of War 3 در اولین هفته ی عرضه ی خود، با شروع از تاریخ 19 سپتامبر، یک رتبه بالاتر از Modern Warfare 2، و در رده ی دوم جدول Xbox Live به سر میبرد.

Dead Island در رتبه ی هفتم است، در حالی که دموی Fifa 12 رتبه ی 8 را تصاحب کرده است. این لیست کامل 20 عنوانی است که در Xbox Live بیشتر بازی میشوند:
  1. Call of Duty: Black Ops
  2. Gears of War 3
  3. Modern Warfare 2
  4. Halo: Reach
  5. FIFA Soccer 11
  6. Madden NFL 12
  7. Dead Island
  8. FIFA 12 Demo
  9. GTA IV
  10. Battlefield: Bad Company 2
  11. Gears of War 2
  12. Call of Duty 4
  13. NHL12
  14. Halo 3
  15. NBA 2K11
  16. NCAA Football 12
  17. Fallout: New Vegas
  18. Forza Motorsport 3
  19. Red Dead Redemption
  20. Call of Duty: World at War

• Like
Reactions: mahi58

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
من که بعد از mw2 بهترین تجربه مولتیم همین geow3 بوده.لامصب میشینی پاش دیگه دلت نمیاد پاشی.خیلی لذت بخشه.

KamranMED

کاربر سایت
Sep 10, 2011
279
نام
کامران
شيطون از عمد 20 عنوان رو گذاشتي كه عنوان بيستم هم COD بشه و سه عنوان از COD تو جدول باشه : دي
من خودم عاشق COD هستم.الان شقم نكنيد :))

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
بذار MW3 بیاد , XBL هنگ میکنه ! :d
فکر کنم 2سال دیگه نگاه کنی , 1 تا 5 COD باشه و بقیه در رده های بعدی ! :d کاری نداریم BO یا MW2 یا ... خوبن یا نه اما COD جوریه که ملت وقتی میشینن پاش دیگه نمیشه بلندشون کرد ! :d
GOW هم خوبه جاش دیگه , دهم که نیست , دومه !
قضیه ی Dead Island چیه این وسط ؟! البته منم تو لیست دوستام هرکسو نگاه میکنم DI بازی کرده اما توقع اینو نداشتیم ...

• Like
Reactions: .:Metallica:.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
هنوز هم که هنوزه Halo 3 جز 20تای اول هست بازی که 2007 اومده و هنوز واقعا شاخه Halo Reach هنوز جز 5تا اول هست
و Halo:CEA میاد و صدرنشین میشه :d
بلک اپس تا الان25میلیون نسخه فروخته ولی گیرز 3میلیون!!!!فعلا انتظار اول نداشته باشین
25 میلیون روی همه پلتفورم ها فروخته ولی گیرز 3 میلیون روی 360 فروخته حداقل نصف این میزان فروش بلک اوپس مال 360 هست

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
حدود 11 میلیون COD :BO و حدود 10 میلیون MW2 روی 360 فروخته شده که 98 درصد اون کسانی که COD رو میخرن به خاطر بخش آنلاینش هست..

ولی گرز 3 حدود 3 میلیون فروخته یعنی اینکه اگر از هر 3 نفری که COD رو خریدن 1 نفرشون به لایو وصل بشه از گرزی که همه 3 میلیون نفر به لایو وصل باشن بیشتره

• Like
Reactions: kayne

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
25 میلیون روی همه پلتفورم ها فروخته ولی گیرز 3 میلیون روی 360 فروخته حداقل نصف این میزان فروش بلک اوپس مال 360 هست
اهان به این میگن بی فکر حرف زدن مسله به این سادگی رو یادم رفت....عجیبه هیشکی به بتاb3محل نذاشته!!!!!

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
حدود 11 میلیون COD :BO و حدود 10 میلیون MW2 روی 360 فروخته شده که 98 درصد اون کسانی که COD رو میخرن به خاطر بخش آنلاینش هست..

ولی گرز 3 حدود 3 میلیون فروخته یعنی اینکه اگر از هر 3 نفری که COD رو خریدن 1 نفرشون به لایو وصل بشه از گرزی که همه 3 میلیون نفر به لایو وصل باشن بیشتره
خیلی استدلال بی منطقانه ای بود....

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin

خب ؟ :d
چرا 98% ـه کسایی که GeOW رو میخرن برای آنلاینش نمیخرن ؟! هدف این تاپیک هم نشون دادن میزان ارزش مالتی ِ بازیها از دیدگاه ِ گیمر هاست.

Sâlar

کاربر سایت
Aug 15, 2010
509
نام
سالار
شيطون از عمد 20 عنوان رو گذاشتي كه عنوان بيستم هم COD بشه و سه عنوان از COD تو جدول باشه : دي
من خودم عاشق COD هستم.الان شقم نكنيد :))

کی میتونه شقت کنه ؟؟ :D
عمرا هیچ بازی جنگی بتونه به پای سری COD برسه !:>

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
اهان به این میگن بی فکر حرف زدن مسله به این سادگی رو یادم رفت....عجیبه هیشکی به بتاb3محل نذاشته!!!!!
شما میگی 25 میلیون بلک اوپس فروخته خب مگه همشون میاند XBL بعد میشینی تیکه میندازی ساده یا غیر ساده حرفتون خیلی بی ربط بود

درسته وقتی 3 میلیون نسخه بیشتر نفروخته نباید انتظار داشت بیاد صدر بگیره حتی اگه نصف خریداران MW2 و BO همین الان لایو بازی کنند مسلما تعدادشون بیشتره گیرز 3 هست
حالا وقتی گیرز فروشش از مرز 5 میلیون گذشت اونوقت میشه مقایسه تعداد افراد لایو کرد هرچند FPS عموما بیشتر از TPS ترجیح داده میشه

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
وایییییییییییی دوباره داره دعوا میشه!:>
من که تو همه ی بازی هایی که تو لایو زدم هیچی رو تا الان با MW2 عوض نمیکنم(بلک اپس که افتضاح بود):-&

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر